Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16

Επισκέπτης
θα ηθελα να σε ρωτησω κατι αν θες απαντας νταρια αν θες οχι. πως μπορεις να κανεις μια τετοια δουλεια και να εχεις προσωοικη ζωη; καταρχας ο συντροφος  το ξερει και αν ναι πως μπορει να λειτουργησει και αυτος αλλα και εσυ;
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
θα ηθελα να σε ρωτησω κατι αν θες απαντας νταρια αν θες οχι. πως μπορεις να κανεις μια τετοια δουλεια και να εχεις προσωοικη ζωη; καταρχας ο συντροφος  το ξερει και αν ναι πως μπορει να λειτουργησει και αυτος αλλα και εσυ;
το πρωτο πραγμα ειναι οτι δεν εχω πρωσοπικη ζωη. Εχω πολλους αντρες στη δουλεια. Η το ενα η το αλλο. Οταν θα βρω κατι σοβαρο-σταματαω αμεσως.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
το πρωτο πραγμα ειναι οτι δεν εχω πρωσοπικη ζωη. Εχω πολλους αντρες στη δουλεια. Η το ενα η το αλλο. Οταν θα βρω κατι σοβαρο-σταματαω αμεσως.
εεεεε Νταρια να κοιτας το μπρελοκ του αντρα και αν δεις καλη μαρκα χτυπα σαν ελευθερος σκοπευτησ τον τυπο.
 

Επισκέπτης
το πρωτο πραγμα ειναι οτι δεν εχω πρωσοπικη ζωη. Εχω πολλους αντρες στη δουλεια. Η το ενα η το αλλο. Οταν θα βρω κατι σοβαρο-σταματαω αμεσως.
οταν σταματας δε δουλευεις; kαι τι λες στο σοβαρο δεσμο που εχεις που δουλευες; δεν νομιζω οτι καποιος το αποδεχεται αυτο το επαγγελμα. εκτος αν δεν του το λες αλλα αυτο εχει ρισκο γιατι ο κοσμος ειναι μικρος.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
οταν σταματας δε δουλευεις; kαι τι λες στο σοβαρο δεσμο που εχεις που δουλευες; δεν νομιζω οτι καποιος το αποδεχεται αυτο το επαγγελμα. εκτος αν δεν του το λες αλλα αυτο εχει ρισκο γιατι ο κοσμος ειναι μικρος.
δεν εχω σοβαρο δεσμο.
μολης θα καταλαβω οτι ειναι σοβαρο- σταματαω.....
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Τις εχω τελειωσει και τωρα παιζω και εγω μαζι σας. Πειραζει? Αν σας ενοχλω σταματαω αμεσως κοριτσι.  :rockon:
οχι ρε παιδι μου))))  τι λες?)))
ακομα πινεις τη μπιριτσα σου?))
εγω παω να βαλω καμια βοτκουλα)))
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
οχι ρε παιδι μου))))  τι λες?)))
ακομα πινεις τη μπιριτσα σου?))
εγω παω να βαλω καμια βοτκουλα)))
Παντως ξερω τι λεω και τι κανω ακομα κοριτσι. Δεν ειμαi off να εισαι συγουρη γι αυτο. Το σηκωνω το ποτο.  ;) ;) ;)
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
ρε μαλάκες σας είπε πως δεν έχει δεσμό μην την πρήζεται την κοπέλα .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom