Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πίστεψα την Αρσεναλ χτες ο μαλάκας και κουβάδιασα ενα πολύ καλό παρολί,
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
Πήγα καλά χθες. 6 στα 8. Για σήμερα έχει κάτι καλά: 167 1, 169 Χ, 170 1, 179 1, 180 2, 181 Χ, 182 2. Καλά κέρδη!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ναι η Βασιλεία είναι πολύ χειρότερη από πέρσι.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Γκενκ 1 (Χ) , Ανζι 2Χ , Σπάρτα Πράγας όβερ , Αννοβερο όβερ και Ουντινέζε όβερ!!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
και ηξερα ο μαλακας οτι η ρεαλ στην γερμανια δεν μπορει να σταυρωσει βαθμο..
η πραδωση ειναι παραδωση
και 50 φορες να παει το πολυ 2-3 νικες να παρει...

ρεφαρα ομως με το χ2 του γαυρου παλι καλα... γενικα πολυ κακη αγωνιστικη αυτη..

Ποσα σπασανε? Γιουβεντους,ρεαλ,σιτυ,αρσεναλ,μονπελιε.. αφηστε εμας που παιξαμε απο συναισθημα , εξωτερικο ολοι παιξαν ασσο μονπελιε

δεν εχω καταληξει καπου σημερα.. καποια γκολ/γκολ η οβερακια ισως...

σε κανα λιβερπουλ-αντζι, λεβαντε -τβεντε, και παο-λατσιο..
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
για οσους παιξουν ανζι σημερα ας δουν αυτο το βιντεακι.. Δεν θελω να παρασυρω κανεναν στο τι θα κανει αλλα η μια εχει απο τις ποιο βαριες φανελες στην γη και τις αλληνης η φανελα ειναι πιο ελαφρια απο του εδεσσαικου που παιζει Α ερασιτεχνικη κατηγορια φετος.. Εχθες καποιοι στο προποτζηδικο ελεγαν οτι η μαντσεστερ συτι θα σπασει την μεση του Αγιαξ και οτι αν ηταν πλουσιοι θα παιζαν παρα πολλα στο 2πλο αλλα η συτι τα εφαγε και μετα πηγε για γκαζοζα :grin:.. Την μεγαλη ομαδα εκει που δεν την περιμενεις οταν παει χαλια εκει τα δινει ολα.. Αλλα τωρα κανουμε υποθεσεις μπορει να φαει και 4 γκολ η λιβερπουλ απο την ανζι γιου νεβερ νοου :grin:<<μεταφραση) Ποτε δεν ξερεις :grin:ΥΓ.. φΙΛΟς μΟυ γνωστος μου ενταξει οχι κολλητος γαυρος απο μακεδονια που κατεβενε αθηνα για πλακα να δει τον γαυρο εχει λεφτα το παλικαρι εχει γυρησει ολη την ευρωπη ειδε τα ματς της εθνικης στην πορτογαλια ολα εχει παει σε ματς μιλαν μπαρτσελονα γιουβεντους ρεαλ στην ισπανια εχει παει κουβα διακοπες ταυλανδη αμερικη χαβαη σιγκαπουρη κτλ κτλ με ειπε εχω παει σε 20 γηπεδα εκτος ελλαδος με μεγαλες ομαδες ποδοσφαιρου τουμπα θεσσαλονικη στον γαυρο αθηνα φυσικα αφου ειναι κοκαλο γαυρος την καλυτερη εδρα την ενιοσα στο 3-1 που εχασε ο ολυμπιακος μεσα στο ανφλιντ ειχε παει το παλικαρι τοτε.. τετια εδρα δεν ξαναειδα ετσι με ειπε δεν εχω λογο να τον αμφισβιτισω :grin:
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
μας κουβαδιασε εχθες η αρσεναλ. >:( στερνη μου γνωση,να σε ειχα πρωτα.  :grin: χανει το σαββατο απο τη νοριτς,και παμε κ τη πονταρουμε οτι θα κερδισει τη σαλκε,που ειχε κερδισει τη ντορντμουντ,στο μεγαλο γερμανικο ντερμπυ.τελος παντων.παμε για αλλα.
για σημερα 3 διπλα επαιξα.
βασιλεια,λατσιο κ μεταλιστ.

καλη επιτυχια σε ολους  :rockon:
 

ariadnos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
η αρσεναλ ηταν το καραστημενο της ημερας εκανε μπαμ με τον ανωμαλο τον βεγκιερ πεταει τον αρσαβιν στο 80 και τρωει γκολ απο καθετη πασα στον αξονα η οποια περναει 4 παιχτες και κοιτα που θα κανει διπλο στην γερμανια
 

ariadnos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
λοιπον σημερα λεβαντε γκολ γκολ παο χ  λιβερπουλ χ λεμεσο χ μαρσειγ οβερ λυων οβερ αντε και :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
κατεληξα


αιντχοφεν οβερ 2.5
λιβερπουλ γκολ/γκολ
ασσο νιουκαστλ


 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Ποια έδρα και ποια φανέλα ρε Χρηστάρα?Τρίμπαλο φάγανε εκεί μέσα την προηγούμενη αγωνιστική από τα δεύτερα της Ουντινέζε!Τελειώσανε αυτά...το χρήμα είναι το πιο σημαντικό σήμερα και απ' αυτό έχουνε μπόλικο οι Ρώσοι!
Απλά τελικά δεν θα κάνει ο Ρότζερς τόσες πολλές αλλαγές όσες υπολογίζαμε λόγω Έβερτον και γι' αυτό πέφτει ο άσσος...έτσι όμως ίσως αποκτήσει μεγαλύτερη αξία το Χ2!Αναμένουμε!  :sunglasses:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
την ανζι την βλεπω πεταει παντως.....θα το ρισκαρω μαζι με λατσιο και ντνιεπρ αφου η ναπολι παει με αναπληρωματικους
λασιο ντιν συμφωνω... Λιβερπουλ θα σκοραρει, αρα γκολ...
Επισης λεβαντε τβεντε γκολ
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Κ το διπλο της μεταλιστ, ασσο τους σουηβους γερμανους...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Χ εχει επισης το προγραμμα 4 τουλαχιστον, βρειτε τα... Μαχητη καλοφαγωτα, καλο κουρεμα... :rockon:
 

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
για οσους παιξουν ανζι σημερα ας δουν αυτο το βιντεακι.. Δεν θελω να παρασυρω κανεναν στο τι θα κανει αλλα η μια εχει απο τις ποιο βαριες φανελες στην γη και τις αλληνης η φανελα ειναι πιο ελαφρια απο του εδεσσαικου που παιζει Α ερασιτεχνικη κατηγορια φετος.. Εχθες καποιοι στο προποτζηδικο ελεγαν οτι η μαντσεστερ συτι θα σπασει την μεση του Αγιαξ και οτι αν ηταν πλουσιοι θα παιζαν παρα πολλα στο 2πλο αλλα η συτι τα εφαγε και μετα πηγε για γκαζοζα :grin:.. Την μεγαλη ομαδα εκει που δεν την περιμενεις οταν παει χαλια εκει τα δινει ολα.. Αλλα τωρα κανουμε υποθεσεις μπορει να φαει και 4 γκολ η λιβερπουλ απο την ανζι γιου νεβερ νοου :grin:<<μεταφραση) Ποτε δεν ξερεις :grin:ΥΓ.. φΙΛΟς μΟυ γνωστος μου ενταξει οχι κολλητος γαυρος απο μακεδονια που κατεβενε αθηνα για πλακα να δει τον γαυρο εχει λεφτα το παλικαρι εχει γυρησει ολη την ευρωπη ειδε τα ματς της εθνικης στην πορτογαλια ολα εχει παει σε ματς μιλαν μπαρτσελονα γιουβεντους ρεαλ στην ισπανια εχει παει κουβα διακοπες ταυλανδη αμερικη χαβαη σιγκαπουρη κτλ κτλ με ειπε εχω παει σε 20 γηπεδα εκτος ελλαδος με μεγαλες ομαδες ποδοσφαιρου τουμπα θεσσαλονικη στον γαυρο αθηνα φυσικα αφου ειναι κοκαλο γαυρος την καλυτερη εδρα την ενιοσα στο 3-1 που εχασε ο ολυμπιακος μεσα στο ανφλιντ ειχε παει το παλικαρι τοτε.. τετια εδρα δεν ξαναειδα ετσι με ειπε δεν εχω λογο να τον αμφισβιτισω :grin:
φιλε χρηστο χωρις να θελω να θιξω τον φιλο σου επειδη και εγω εχω γυρισει αρκετα χρονια με τον ολυμπιακο εκτος ελλαδα και ευρωπη η καλυτερα εδρα που εχω παει με διαφορα ειναι η σεντ ετιεν...και εχω παει και στο λιβερπουλ...αυτα ως επισημανση ...

ενα μελος της παρεας απο την ηλιουπολη....για οσους καταλαβαινουν
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
Ποια έδρα και ποια φανέλα ρε Χρηστάρα?Τρίμπαλο φάγανε εκεί μέσα την προηγούμενη αγωνιστική από τα δεύτερα της Ουντινέζε!Τελειώσανε αυτά...το χρήμα είναι το πιο σημαντικό σήμερα και απ' αυτό έχουνε μπόλικο οι Ρώσοι!
Απλά τελικά δεν θα κάνει ο Ρότζερς τόσες πολλές αλλαγές όσες υπολογίζαμε λόγω Έβερτον και γι' αυτό πέφτει ο άσσος...έτσι όμως ίσως αποκτήσει μεγαλύτερη αξία το Χ2!Αναμένουμε!  :sunglasses:
Θα δειξει :grin: δεν ειπα για ασσο αλλα ουτε για 2πλο.. :grin:Απλα ειπα μια γνωμη τα σχολια που εκανα τα εκανα χωρις να δω τζιρους, ρεπορταζ, βαθμολογιες, η να ακουσω κατι απο καποιον αλων αλλους.. :grin: Τα σκεφτηκα με την απλη λογικη οτι η ανζι ειναι πρωτη πχ στην ρωσια εχει παιχτες αξιας κτλ και οτι θα το προσεξει αυτο η λιβερπουλ δηλαδη δεν θα την υποτιμησει αλλα υπαρχει πιθανοτητα να την υποτιμησει η ανζι για την μη καλη της πορια μεχρι τωρα και γενικα την αφερεγγυοτιτα της σαν ομαδα και εκει να φαει καμια μπουγατσα θεσσαλονικης με πρασο που τρωω εγω :grin: ολα ανοιχτα ειναι πρωσοπικα δεν μου αρεσουν τα cl και τα ουεφα κυπελα κτλ μονο πρωταθληματα οποτε σημερα σηκωνει ενα τσιπουρο στο προποτζηδικο σφινακι το ψηλο του τσιπουρου απο το καφενειο διπλα.. και 1 ευρω θα παιξω κανα 5-6-7 ομαδες μαζι μπας και κατσει τιποτα 0,90 λεπτα 1 ευρω δεν τεριαζει.. Και υπομονη μεχρι το σαβατοκυριακο :grin:   ΥΓ.. τα Παντα Ρεει Ηρακλειτος.. ΥΓ2.. Ο προεδρος της ανζι Μπροστα στον αραβα που εχει την μαντσεστερ συτι ειναι απο αυτους που πουλανε καλαμποκι το καλοκερι στην παραλια η διαφορα τους σε χρημα :grin: και η μαντσεστρ συτι 500 εκατομμυρια μεταγραφες και εφαγε 3 κουρκουμπινια εχθες :grin:..  ΥΓ3 Ετσι μερικα στοιχεια για χαβαλε ποιο πολυ προεδρος της μαντσεστερ συτι αποτελει ενα απο τα 19 παιδια της πλουσιοτερης βασιλικης οικογενειας του κοσμου η περιουσια της οποιας αγγιζει το 1 τρισεκατομυριο 220 δισεκατομμυρια ευρω, ενω τα πρωσοπικα του κεφαλαια χωρις να ζητησει χαρτζιλικη απο τον μπαμπα του ειναι 18 δισεκατομμυρια ευρω ειναι μελος της ομοσπονδιακης κηβερνησης των ηνωμενων αραβικων εμιρατων και του υπουργου παρα το προεδρο..και εχει κανα 2 τραπεζες κτλ κτλ.. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom