Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

suncity

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.190
Κριτικές
21
Like
341
Πόντοι
2.027
καλησπερα σε ολους ...
παρατηρω ενα μεγαλο ντορο σημερα για το διπλο του ολυμπιακου οχι μονο εδω αλλα και σε αρκετα σαιτ και σταθμους...
παροτι ειμαι ολυμπιακος ..δεν πρεπει να ξεχναμε οτι οταν αντιμετωπιζουμε γαλλικες ομαδες κατι μας πιανει....μοναδικες εξαιρεσεις περσυ στην μαρσειγ και πριν μερικα χρονια στη σοσο.......
εγω ουτως η αλλως το ειχα υπολογισει να το παιξω....
οποτε σημερα Χ2 ολυμπιακο
             1 πορτο
            Χ2 λατσιο    συνολο αποδοσης 3.24  50 ευρω ..στην bet365
   
και ολα τα σημερινα του ch.league 1.5 γκολ συνολο αποδοσης 6.15  50 ευρω ..στην bet365

αυτα απο εμενα ...και ελπιζω με τοσο ντορο να γινει κατι στο μονπελιε :2funny: :2funny:....
καλη επιτυχια σε οτι και αν επιλεξετε
και για να παμε στα στοιχηματικα περιμενω την λατσιο σημερα στο Χ2..για να εχω και κερδος μετα το χαμενο χτεσινο
στα σημερινα θα παιξω 1Χ γκενκ
                     1.5 γκολ γκλανμπαχ- νιουκαστλ -στεαουα......συνολο αποδοσης 3.05 50 ευρω...στην bet365
              kai 2  την λατσιο  50 ευρω στο 2.00 αποδοση...σε σχεση με εχτες εχει πεσει 0.25
καλη επιτυχια σε οτι και αν επιλεξετε
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Χωρίς να έχω μελετήσει οι αποδόσεις των Λιβερπουλ και Λυών δεν είναι άσχημες..Και κάτι μου λέει να παίξω 1 τον ΠΑΟ..
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Άσσο γλαντμπαχ κ διπλο ανζι...
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
παρολι διπλες ουντινεζε-μαρσειγ-γκενκ στο 3,20 συνολο μπας κ ρεφαρω τα σπασμενα τ τσ.λ..
και κατι ψηλα σε παρολι λατσιο-τοτεναμ κ νιουκαστλ-ανζι διπλη
 

Επισκέπτης
Αποφασισα να παιζω μονο σκορακια απο δω και περα.

Ετσι σημερα εριξα τα εξης στον ΟΠΑΠ

167. Γκενκ - Σπορτινγκ Λισαβ.  2 - 2  (10) αποδοση
172. ΠΑΟ - Λατσιο              1 - 2  (8)    >>
177. ΑΕΛεμεσου - Φενερ          1 - 1  (5,5)  >>


και

174. Ροζεμποργκ - Μεταλιστ    1 - 1    (5,75) αποδοση
183. Μαριτιμο - Μπορντο        0 - 2    (11)    >>
185. Ντνιεπρ - Ναπολι          1 - 2    (10)    >> 
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Ηθικα διδάγματα: δεν κοντραρουμε τον Παναθηναϊκό στην Ευρώπη.. Κ παραμένει πάντα panathinaikos... :grin: ευτυχώς απέφυγα κ τη λατσιο κ την τοτεναμ...καλα η μαριμπορ τοσο ομαδαρα ειναι??
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Ηθικα διδάγματα: δεν κοντραρουμε τον Παναθηναϊκό στην Ευρώπη.. Κ παραμένει πάντα panathinaikos... :grin: ευτυχώς απέφυγα κ τη λατσιο κ την τοτεναμ...καλα η μαριμπορ τοσο ομαδαρα ειναι??
παντα κωλοφαρδος panatinaikos  :grin:
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
φιλε χρηστο χωρις να θελω να θιξω τον φιλο σου επειδη και εγω εχω γυρισει αρκετα χρονια με τον ολυμπιακο εκτος ελλαδα και ευρωπη η καλυτερα εδρα που εχω παει με διαφορα ειναι η σεντ ετιεν...και εχω παει και στο λιβερπουλ...αυτα ως επισημανση ...

ενα μελος της παρεας απο την ηλιουπολη....για οσους καταλαβαινουν
δεν ειναι το να τον θυξεις μαν :grin: Το παλικαρι το ξερω το ξερω οτι εχει γυρησει και σχεδον ολον τον κοσμο για διακοπες (δεν ξερω αν πηγε αφρικη για διακοπες) οταν τον ρωτησα γιατι πηγες μια χρονια ταυλανδη και την αλλη συγκαπουρι αν και ειναι και οι δυο κοντα με ειπε δεν εχουν καμια σχεσι το οτι γυρισε και με τον ολυμπιακο ολη την ελλαδα και στα εξω παιχνιδια και αυτο το ξερω το οτι πηγε στο λιβερπουλ και οτι εχει την καλυτερη εδρα απο οσες εχει παει μιλουσα εγω και του ελεγα σαν την τουμπα δεν εχει και με λεει εχει την λιβερπουλ στην ερωτηση που του εκανα τοτε αφου δεν εχουν πηρσους καπνογονα κτλ με λεει πανε και θα δεις.. Τωρα ο καθενας εχει την αποψη του οντος μπορει να ειναι και της σεν τεν τιεν αλλα αυτο δεν μπορω να το προσδιορισω εγω αφου δεν εχου παει ουτε στην μια εδρα ουτε στην αλλη για μενα η καλυτερη εδρα ειναι η τουμπα σαν εμπειρια προσωπικη αλλα επιδη ειπε ο φιλος ο γαυρος οτι η λιβερπουλ ειναι καλυτερη σαν εδρα και επειδη εχει παει τουμπα στα μεταξυ μας παιχνιδια δεν μπορω να φανω εγωιστης και να μην τον πιστεψω αν και φανατικος ολυμπιακος δεν ειναι εγωιστης να πει επιτιδες η λιβερπουλ για να μου την πει λογο το οτι ειμαι παοκτσης :grin: ..αλλα μπορει να ειναι και η σεντε τιεν δεν αμφιβαλω :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μπρομαποικαρνα 2
αμβουργο 2
ουτρεχτη 1
μαδεργουελ οβερ
κασιμπασα 1


αυτα για σημερα μετα τα χτεσινα κουβαδακια
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
καλημερα απο ελλαδα μονο ΠΑΟΚ βλεπω :grin: απο αυστραλια sydney fc(αυτο ειναι δυσκολο αυτο δεν παιζεται ασχετος που το περιμενω για να παρω 26 ευρωπουλα:grin:)απο ιταλια ιντερ,απο ισπανια ρεαλ μαδριτης αυτα απο τα βατα πρωταθληματα με εξαιρεση της αυστραλιας που ειπα εκει ειναι ρισκο τελειως.. :grin: :grin:Και δεν θα το επαιζα πολλα και που την εβαλα 20 ευρω μαζι με ζενιτ την sydney ειναι το μεγιστο οριο που θα μπορουσε να κανει καποιος για πηραμα γιατι ειναι λεφτα και οχι καραμελες :grin: Βλεπω ΠΑΟΚ γιατι ειναι 2τερος πιο καθαρο μυαλο απο τον ολυμπιακο εχει σαυτην την φαση ο ολυμπιακος μπορει να ειναι ακομα στα πανυγιρια και ο αρης που δεν βλεπετε μηπως το εκμεταλευθει δεν βαζω μεσα την διαιτησια σε αυτα τα 2 παιχνιδια.. Βλεπω ιντερ γιατι φορμαριστηκε αν θελει να διεκδικηση τιτλο πρεπει να παρει την μπολονια :grin: Την Ρεαλ μετα την μπουγατσα απο την ντορτμουντ αν δεν παρει και την μαγιορκα ας παει στην ευχη της παναγιας :grin: Την sydney fc αυστραλιας παιζει ο ντελ πιερο εκει η πιο ακριβη μεταγραφη στην ιστορια της αυστραλιας μεχρι τωρα για να τα δωσει τα λεφτα αυτη η ομαδα κατι δειχνει τι θελει να κανει στο πρωταθλημα της Αλλα αυτη την περιμενω απο προχθες ;  αλλα θα παιξω την τριαδα    268=Κερκυρα-ΠΑΟΚ=2,  326=Μπολονια-Ιντερ=2,      374=Μαγιορκα-Ρεαλ Μαδριτης=2 βαρια 21 ευρω στον οπαπ μαλλων εκτος αν εχει μεγαλη διαφορα με την βετ365 και τα βαλω εκει 20 ευρω :grin: Αυτα απο μενα για το σαββατοκυριακο το στοιχημα θελει υπομονη και το μουνη κυνηγι :grin: ΥΓ.. θα τα παιξω στην bet365 τωρα ειδα τα ποσοστα στον οπαπ :fuck1: :zfuck: :grin: ΥΓ2 Ενας φιλος μου κολλητος αριανος επαιξε στην γουιλιαμ χιλ τον ΠΑΟΚ στο 1,90 και ο οπαπ 1,70 :fuck1: τεσπα :grin:  Νικη 85,84 μπας και βουλωσο καμια τριπα με τα 60 ευρω τα καθαρα αν βγουν :grin:
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
kalhmera agen :grin:  258=Σιενα-Παλερμο=1,    289=Μιλαν-Τζενοα=οβερ,    322=Κορτραικ-Γκενκ=2,    326=Μπολονια-Ιντερ=2,    228=Αλμερια-Ουεσκα=1,    268=Κερκυρα-ΠΑΟΚ=2 Πονταρισμα στον οπαπ καρφωτα 2,10 ευρω Νικη 85 ευρω μπας και πληρωσω τα κρασπεδα που στελενει ο δημος τα νεκοταφεια και το νερο ολα για τον δημο :grin: :grin: αλλιως θα παρει τα παπαρια μου :grin: ενοιτε  :sunglasses:πρεπει να βγει και η 3αδα ποιο πανω για να πληρωθουν αυτα :grin: :2funny: + η sydney fc :2funny: :grin:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Σε κόβω απαιτητικό .........................................................




 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μετά από ένα πολύ καλό Γιουρόπα...όβερ την Γκινγκάμπ για να μην σκουριάσουμε!  :grin:
 

Επισκέπτης
μπαρτσα β οβερ,κολωνια γκολ/γκολ,σασσουολο οβερ παμε για 0 στα 3  :2funny:
 

χρηστος10

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
5.803
Like
0
Πόντοι
66
kalhspera agen 139=4-6 gkol,    136=4-6 gkol,    129=4-6 gkol,    130=4-6 gkol,    131=4-6 gkolα οπαπ 3-4-5 αξια δελτιου 4,80 ευρω :grin:
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Εγι οεμ κοτμπους κε κοτμπουκ λογο κοτου κ μουικι κοτος
Τα κοτο τα τργο ομα μα κε πσιμενα
Χριστο ολο το φαη σου να τρος ερχετε κρισι
Κριστι στο τσολακι ασε μου το ταπερ με τα κοτο στον ενικο
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
Εγι οεμ κοτμπους κε κοτμπουκ λογο κοτου κ μουικι κοτος
Τα κοτο τα τργο ομα μα κε πσιμενα
Χριστο ολο το φαη σου να τρος ερχετε κρισι
Κριστι στο τσολακι ασε μου το ταπερ με τα κοτο στον ενικο
ενα δικιο το εχεις.δεν μπορω να πω. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom