Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
ο μποχας το χει πει
οχι εγω
δεν διαβαζεις?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τρελο φαβορι το ατομο μιλαμε
Ποτέ δεν ειπα τετοιο πραγμα, ψευταρακο μου.

Καμερουν δανια
θελουν νικη και οι δυο
οι δανοι θελουν,.,,, μπορουν?
το καμερουυν εχει καλη ομαδα αλλα..
μαλλον Χ παει το παιχνιδι και αντερ
το γκολ γκολ μου αρεσει
εδω καρτες δεν ρισκαρω
αλλα κορνερ πανω απο 10 μαλλον ναι

Γκανα αυστραλια
Γκολ - γκολ
οβερ
και νικη γκανας
πανω απο 3,5 καρτες
αυτα
καλες χασουρες
Συγχαρητηρια για τις νεες επιτυχημενες προβλεψεις του φιλου μας :thumbsup:
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
Δε πέρασε ούτε το x, 120 ευρώ σήμερα χασούρα, από +210 πισωγύρισμα στο +90 :headbang:, αύριο 1X τη Σλοβακία και τα 90
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1

Hitman εσυ λες οτι κερδιζεις 350 ευρω στο στοιχημα αλλα οτι γραφεις ολο τα αντιθετα βγαινουν.. ή δεν παιζεις και γραφεις μαλακιες ολη μερα...ή εχεις φαει ΤΟΝ κουβα οπως ολοι και ντρεπεσαι να το πεις


Keep Walking :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Hitman εσυ λες οτι κερδιζεις 350 ευρω στο στοιχημα αλλα οτι γραφεις ολο τα αντιθετα βγαινουν.. ή δεν παιζεις και γραφεις μαλακιες ολη μερα...ή εχεις φαει ΤΟΝ κουβα οπως ολοι και ντρεπεσαι να το πεις


Keep Walking :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
χαζος εισαι φιλε??το ντρο νο μπετ ξερεις τι σημαινει?
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
χαζος εισαι φιλε??το ντρο νο μπετ ξερεις τι σημαινει?

Σου επαναλαμβανω καραγκιοζη μην γραφεις οτι κερδιζεις ενω εχεις παρει τον κουβα και κοιμαστε παρεα
Οτι και να εχεις γραψει ολα στον κουβα πηγανε
Οχι τιποτα αλλο..αλλα να μην κανεις υποδειξεις και στους υπολοιπους τι θα παιζουν και τους περνεις στον λαιμο σου
Γιατι αυτοι παιζουν πραγματικα λεφτα και δεν τον παιζουν ολη μερα μπροστα απο μια οθονι κανωντας τους ξερολες
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.526
Πόντοι
6.495
Στο διαολο ολα γαμω την τυχη μου γαμω!!
Για 5 γκολ ηταν η καριολα η Δανια κ κερδισε η γαμοσπιτη.. :headbang:

Καταστροφη..
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Δε πέρασε ούτε το x, 120 ευρώ σήμερα χασούρα, από +210 πισωγύρισμα στο +90 :headbang:, αύριο 1X τη Σλοβακία και τα 90

εγω σας ειπα φαυλος κυκλος η δουλεια.μια πανω μια κατω +50 -100 κτλ.δεν κανετε διαφορες ετσι.και δεν ειναι για σενα μονο αλλα και για τους περισσοτερους,επειδη παιζετε καθε μερα.και δεν ειναι αυτο.ειναι η ψυχοφθορα διαδικασια να παρακολουθεις περιμενοντας να κερδισεις.εδω ειναι η ενσταση μου.φανταζομαι ας πουμε τον χιτμαν να επαιζε το 1000αρικο στην αγγλια.ακομα και αν εβαζε γκολ στο 85,ποσα εγκεφαλικα και εμφραγματα θα χε παθει?μετα σου μενει καμμια ικανοποιηση γιατι κερδισες 200ε?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Λες να πάω για κανα μπανακι και να τους γράψω στα αρχίδια μου? Καθόλου κακή ιδέα :rockon:
εγω αυριο θα ριξω κατι ψιλα στην παραγουαη και τιποτα αλλο..
το ιταλια ζηλανδια δεν αξιζει ενασχολισης και το βραδυνο ειναι κωλοπαιχνιδο..
το 1,6 της βραζιλιας ειναι αστειο πραγματικα...


Σου επαναλαμβανω καραγκιοζη μην γραφεις οτι κερδιζεις ενω εχεις παρει τον κουβα και κοιμαστε παρεα
Οτι και να εχεις γραψει ολα στον κουβα πηγανε
Οχι τιποτα αλλο..αλλα να μην κανεις υποδειξεις και στους υπολοιπους τι θα παιζουν και τους π[size=20pt]ε[/size]ρνεις στον λαιμο σου
Γιατι αυτοι παιζουν πραγματικα λεφτα και δεν τον παιζουν ολη μερα μπροστα απο μια οθον[size=20pt]ι[/size] κανωντας τους ξερολες
αγραμματο αλβανο-κουβανο εχετε ξαναδει??
κλαψε πουστρα στον πατο του κουβα σου...
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
εγω αυριο θα ριξω κατι ψιλα στην παραγουαη και τιποτα αλλο..
το ιταλια ζηλανδια δεν αξιζει ενασχολισης και το βραδυνο ειναι κωλοπαιχνιδο..
το 1,6 της βραζιλιας ειναι αστειο πραγματικα...

αγραμματο αλβανο-κουβανο εχετε ξαναδει??
κλαψε πουστρα στον πατο του κουβα σου...

Στησου μαλακα Κουβανε να δεις πως γαμαει ενας πουστης αγραμματος...θα σου δωσω το κολαντερο να το φας και να το φτυσεις στον κουβα που εχεις παρεα

Εγραψες και την προβλεψη για αυριο και αφου παρεις τα αρχιδια μου ως συνηθως θα ερθεις να το παιξεις ξερολας παλι
 

kauliarogatos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
799
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
606
εγω σας ειπα φαυλος κυκλος η δουλεια.μια πανω μια κατω +50 -100 κτλ.δεν κανετε διαφορες ετσι.και δεν ειναι για σενα μονο αλλα και για τους περισσοτερους,επιδη παιζετε καθε μερα.και δεν ειναι αυτο.ειναι η ψυχοφθορα διαδικασια να παρακολουθεις περιμενοντας να κερδισεις.εδω ειναι η ενσταση μου.φανταζομαι ας πουμε τον χιτμαν να επαιζε το 1000αρικο στην αγγλια.ακομα και αν εβαζε γκολ στο 85,ποσα εγκεφαλικα και εμφραγματα θα χε παθει?μετα σου μενει καμμια ικανοποιηση γιατι κερδισες 200ε?
Φίλε μου συμφωνώ ότι είναι φαύλος κύκλος, ούτε περιμένω να βγάλω λεφτά από το στοίχημα απλά παίζω για το τζογάρισμα και έχω αποφασισει από την αρχή του Μουντιάλ ότι άμα μπω 300 μέσα θα σταματήσω.Αυτό είναι το ταβάνι μου. Κ γκαφρα να βγάλεις από αυτήν την υπόθεση είναι ανεμομαζώματα ανεμοσκορπίσματα
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Στησου μαλακα Κουβανε να δεις πως γαμαει ενας πουστης αγραμματος...θα σου δωσω το κολαντερο να το φας και να το φτυσεις στον κουβα που εχεις παρεα

Εγραψες και την προβλεψη για αυριο και αφου παρεις τα αρχιδια μου ως συνηθως θα ερθεις να το παιξεις ξερολας παλι
παρε μου μια πιπα πριν να φιγκο κουβανε...
θα σου δωκω και κανα ψιλο μπας και ρεφαρεις βλακα,
αλλα με τη μαλακια που σε δερνει και να κερδισεις θα χασεις το δελτιο βλακα..
εχεις κανει τις εταιριες πλουσιες βλακα...
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μου συμφωνώ ότι είναι φαύλος κύκλος, ούτε περιμένω να βγάλω λεφτά από το στοίχημα απλά παίζω για το τζογάρισμα και έχω αποφασισει από την αρχή του Μουντιάλ ότι άμα μπω 300 μέσα θα σταματήσω.Αυτό είναι το ταβάνι μου. Κ γκαφρα να βγάλεις από αυτήν την υπόθεση είναι ανεμομαζώματα ανεμοσκορπίσματα

τοτε εισαι σωστος,απλα εγω λεω οτι ειναι ψυχοφθορο και ακομα και καλες προβλεψεις να χεις αν τα κανεις 600 700 πρεπει να σαι ευχαριστημενος.εχεις την σωστη λογικη το οτι μπορω να χασω τοσα και πραγματικα ετσι ειναι η καλη αρχικη σκεψη.
 

kostas-jeff

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες το θεμα μας εδω δεν ειναι ποιος δινει πιο σωστα προγνωστικα απο τον αλλον,ουτε ποιος ειναι κουβας και ποιος προφητης...αντικειμενικα ουτε το ενα ουτε το αλλο γινεται απολυτα...ας λεμε απλα τι βλεπουμε ο καθενας και ετσι και αλλιως πιο μαγκες απο ολους μας ειναι οι μπουκ αυτοι κερδιζουν στο τελος (με τη γκανιοτα τους),εμεις απλα παμε να βγαζουμε κανα χαρτζηλικι και το κανουμε και για να βλεπουμε τα ματσακια με πιο πολυ ενταση...

χαλαρωστε δεν εγινε και τιποτα, δεν μας φταιει ο αλλος εδω μεσα αν χασαμε ενα πονταρισμα.
 

ntatskos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
146
Like
32
Πόντοι
1
ρε μαγκες το θεμα μας εδω δεν ειναι ποιος δινει πιο σωστα προγνωστικα απο τον αλλον,ουτε ποιος ειναι κουβας και ποιος προφητης...αντικειμενικα ουτε το ενα ουτε το αλλο γινεται απολυτα...ας λεμε απλα τι βλεπουμε ο καθενας και ετσι και αλλιως πιο μαγκες απο ολους μας ειναι οι μπουκ αυτοι κερδιζουν στο τελος (με τη γκανιοτα τους),εμεις απλα παμε να βγαζουμε κανα χαρτζηλικι και το κανουμε και για να βλεπουμε τα ματσακια με πιο πολυ ενταση...

χαλαρωστε δεν εγινε και τιποτα, δεν μας φταιει ο αλλος εδω μεσα αν χασαμε ενα πονταρισμα.
+1000000
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
εγω αυριο θα ριξω κατι ψιλα στην παραγουαη και τιποτα αλλο..
το ιταλια ζηλανδια δεν αξιζει ενασχολισης και το βραδυνο ειναι κωλοπαιχνιδο..
το 1,6 της βραζιλιας ειναι αστειο πραγματικα...

αγραμματο αλβανο-κουβανο εχετε ξαναδει??
κλαψε πουστρα στον πατο του κουβα σου...

χιτμαν δεν γουσταρω που βριζουνε και λενε μαλακιες αλλα το θεμα ειναι να μην λες μονο προγνωστικα και ποσα κερδιζεις αλλα να λες και την μιζα καθε φορα σε σχεση με το κεφαλαιο,εφοσον θες και το αναφερεις.εκει θα σε κρινω ποσο μαγκας εισαι και για ολους μας ισχυει αυτο.αυριο π.χ οταν λες μικρο πονταρισμα στην παραγουαη τι εννοεις.εισαι 350 συν.ποσα θα ριξεις?20ε 40ε 80?και στη συνεχεια μετα παλι τι πονταρισμα θα κανεις στο επομενο προγνωστικο σου.και αυτο το λεω για ολους.βγαινετε και λετε μετριο πονταρισμα ,δυνατο κτλ.για σενα το μετριο μπορει να ειναι 1000ε και για μενα 50.αλλιως να λες βλεπω αυτο η εκεινο ουτε δυνατο ουτε μετριο ουτε μικρο γιατι ο καθενας εχει αλλες δυνατοτητες.
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες το θεμα μας εδω δεν ειναι ποιος δινει πιο σωστα προγνωστικα απο τον αλλον,ουτε ποιος ειναι κουβας και ποιος προφητης...αντικειμενικα ουτε το ενα ουτε το αλλο γινεται απολυτα...ας λεμε απλα τι βλεπουμε ο καθενας και ετσι και αλλιως πιο μαγκες απο ολους μας ειναι οι μπουκ αυτοι κερδιζουν στο τελος (με τη γκανιοτα τους),εμεις απλα παμε να βγαζουμε κανα χαρτζηλικι και το κανουμε και για να βλεπουμε τα ματσακια με πιο πολυ ενταση...

χαλαρωστε δεν εγινε και τιποτα, δεν μας φταιει ο αλλος εδω μεσα αν χασαμε ενα πονταρισμα.

καλα τα λες αλλα αμα τους θολωνει ο κουβας...ψανεις να βρεις την λογικη του ακαταλογιστου.αυτο τους λεω και γω.αμα σας χαλαει την ακεραιοτητα του ευατου σας το στοιχημα και βριζετε και δεν ξερετε τι λετε κοφτε το.
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
5
Πόντοι
6
Μεχρι  τωρα  δεν  επαιξα  κανενα  παιχνιδι  του  Μουντιαλ
Θα    ξεκινησω  με  Ελλαδα
Πιστευω  να  ερθει  χ  αλλά  θα    το  παιξω  ακριβες  σκορ  2-2
Πως    φανταζομαι  το  παιχνιδι

Στο  ημιχρονο  χανουμε    2-1 , στο    80 – 86  παιρνουμε  ( μπορει  και  επιτηδες  )  πεναλτυ
Θα  παιξω  70  ευρω . 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom