Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Αδελφέ αν θες να μπεις φυλακή κάνε καμμιά ληστεία να ξεμπερδεύεις!Με τα προγνωστικά του bull θα καθυστερήσεις 1-2 μήνες!Γιατί να παιδεύεσαι?  :helpplea:
Βλέπω..έλειπε η γάτα(όχι εσύ προβοκάτορα)και χορεύαν τα ποντίκια(εσύ και ο''ΧΟΝΤΡΟΣ'') :jerking:

Καλημέρα...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Άλλη φορά bullάκο να είσαι πιο προσεχτικός!Όταν λες είναι άσσος από εδώ μέχρι το Λάουτερν σημαίνει από τα Ιωάννινα μέχρι το Λάουτερν...εδώ στην Αθήνα δεν έφθασε ποτέ! :2funny:
Άντε στρώσου ψευτογκουρού να βγάλεις κάνα σημείο γιατί έχει μεγάλο κουπόνι! :birdman:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Άλλη φορά bullάκο να είσαι πιο προσεχτικός!Όταν λες είναι άσσος από εδώ μέχρι το Λάουτερν σημαίνει από τα Ιωάννινα μέχρι το Λάουτερν...εδώ στην Αθήνα δεν έφθασε ποτέ! :2funny:
Άντε στρώσου ψευτογκουρού να βγάλεις κάνα σημείο γιατί έχει μεγάλο κουπόνι! :birdman:
Μίλησε κανείς???? :rolleyes:
 

Επισκέπτης
Σοβαρά τώρα, μου αρέσει η Γιουβε με μια πρώτη ματιά, η Ντορτμουντ το οβερ στην Στουτγαρδη και το Χ στην Παρι!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Εγώ δεν έχω δει τίποτις ντίπ ακόμα...!!!
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Κυριοι, καλησπερα. Η Σουονσι εκανε χθες το καθηκον της στον θεσμο του Λιγκ Τροφι (κανοντας και σε μας το χατηρι), κερδιζοντας στην κανονικη διαρκεια τη ΜΚ Ντονς. Βεβαια  εν συνεχεια, η ομαδαρα αποκλειστηκε απο τον πολυποθητο τελικο,πεφτοντας ηρωικα στην αχαρη διαδικασια των πεναλτι. Δεν πειραζει ομως. Ειμαι σιγουρος, οτι γρηγορα θα το ξεπερασει. Παμε στα φρεσκα κουλουρια τωρα. Πολυ δυσκολο το αποψινο προγραμμα. Παιζω σε μονο αποδεκτο τη Στουρμ Γκρατς. Τα χαμενα κορμια της Καρντεν, δε νομιζω να της στερησουν τη νικη. Επισης, αν το παιχνιδι του γαλλικου κυπελλου μεταξυ Παρι και Οσερ ειναι μεχρι το 60 στο Χ το πονταρω με τολμη 2 στο live bet. Υπο εξετασιν και το διπλο της ΚΠΡ. Και κλεινω με μια τριαδουλα παρολι, που περιλαμβανει Μορκαμπ 1, Χερεφορντ 2, ΚΠΡ Χ2. Καλη μας επιτυχια και ευχες για ενα χαρουμενο βραδυ.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τίποτα το ιδιαίτερο σήμερα...έχω ξεχωρίσει μόνο τα διπλά για τις Μπρέντφορντ , Κουινς Παρκ και την εκπληξούλα της Στάφορντ!
Και 2 οβεράκια για Μπέρι και Χέρεφορντ... :rockon:
 

Επισκέπτης
Mόνα αποδεκτα Σε Ντόρντμουντ, , Άσσο Μίλτον και Τορκι, 2 την Πιτερμπορο, X1 την Παρι πληρωμένη Διπλη, 2 την Μπρέντφορντ!

Υ.Γ το Γερμανικό δεν το έδωσε ο Bull, παίξτε ελεύθερα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Που είναι ο βρωμόστομος?Ακόμη μελετάει? >:cheesy:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
για κυπελο Ελλαδος Αρη κ Λαρισα με Χ ΟΣΦΠ
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Mόνα αποδεκτα Σε Ντόρντμουντ, , Άσσο Μίλτον και Τορκι, 2 την Πιτερμπορο, X1 την Παρι πληρωμένη Διπλη, 2 την Μπρέντφορντ!

Υ.Γ το Γερμανικό δεν το έδωσε ο Bull, παίξτε ελεύθερα!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
καθάρματα!!!!!στάζετε χολή όλο το απόγευμα :knuppel:
έπαιξε ρε τσογλάνια τη Μπορούσια και τη Γιούβε... :birdman:
δεν μπορούσα να μπω το απόγευμα γιατί μου έτυχε κάτι...αλλά όλα καλά!!!
 

Επισκέπτης
Mόνα αποδεκτα Σε Ντόρντμουντ, , Άσσο Μίλτον και Τορκι, 2 την Πιτερμπορο, X1 την Παρι πληρωμένη Διπλη, 2 την Μπρέντφορντ!
Μικρό κέρδος είχαμε σήμερα!
Μέσα στην Ντορτμουντ, έχασα το 1.25 και το 1.45 της τορκι(χέστηκα),έπιασα το 2 στη πιτερμπορο, το 2 στην Μπρεντφορντ το έχασα(την γαμημένη την έχω δεί και απο κοντά πολλές φορές!) και έπιασα και την Παρί
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Επανήλθα...εμένα με πούλησε η Γιούβε... :jerking:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγω παντως τουλαχιστον αυτη τη βδομαδα δεν θα κανω τιποτα γιατι με πηγε πολυ εμπλοκη
θα παιξω τσου λου την αλλη βδομαδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom