Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • pele.jpg
    pele.jpg
    132,6 KB · Εμφανίσεις: 24

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
Ταρατσα ασχολεισαι καθολου με μπασκετ και τα χαντικαπ?
 

compton

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
373
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
1
οκ καλως παντως ριξε μια ματια εχει μαρουλι αν το προσεξεις.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
να σου κάνω μια ερώτηση...???τι δουλεια έχει ο Θρασύβουλος στην Α'???? :think: :think: :think:
πάνε πάνω απο 500 άτομα στο γήπεδο???προχθές στήσανε τον Πανσερραϊκό κανονικότατα για να κερδίσει ο Θρασύβουλος >:(
προφανώς οι Γκαγκάτσηδες δεν θέλουν άλλη επαρχιακή ομάδα στην Α' πέρα από τον ΠΑΣ...γιατί ο ΠΑΣ φέτος είναι στην 3άδα που επιθυμεί το παρασκήνιο :jerking:δεν γαμιόμαστε λέω εγώ καλύτερα!!!! :bigdick:

Χώρις ίχνος εμπάθειας απέναντι στο Θρασύβουλο,ειλικρινά ;)
οτι δουλεια ειχε και ο ακρατητος και η χαλκηδονα.βλεπω παλι να ανεβαινει καμμια καλλιθεα και κανενας θρασυβουλος και να ξαναγινει τοπικο αθηνας το πρωταθλημα παλι.δεν τους αρεσει τωρα με 7 επαρχιακες ομαδες.βλεπεις χασανε πολλους βαθμους φετος οι μεγαλοι.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ασχετο αλλα μολις ειδα τον τραυματισμο του εντουαρντο της αρσεναλ.
τελος το ποδοσφαιρο;
 

Επισκέπτης
Εντουάρντο: "Συγχωρώ τον Τέιλορ"

Την πίστη του ότι θα επιστρέψει στην ενεργό δράση και μάλιστα πιο δυνατός από πριν εξέφρασε ο άτυχος Εντουάρντο ντα Σίλβα. Ο Βραζιλιάνος και διεθνής με την εθνική Κροατίας, συγχώρεσε τον Τέιλορ, όταν ο τελευταίος τον επισκέφθηκε στο νοσοκομείο που νοσηλεύεται.

Ο Μάρτιν Τέιλορ είπε στον παίκτη της Αρσεναλ ότι δεν ήθελε να τον χτυπήσει και ότι ναι μεν έπεσε δυνατά πάνω του, αλλά δεν είχε καμία πρόθεση να του κάνει την οποιαδήποτε ζημιά. Ο Εντουάρντο τον συγχώρεσε και πλέον θα στρέψει όλη την προσοχή του στην σωστή αποθεραπεία που ακολουθεί της επέμβασης στην οποία υποβλήθηκε.

"Είμαι έτοιμος για να ξεπεράσω αυτό το ατύχημα. Δεν θυμάμαι καλά το συμβάν και ούτε θέλω να το ξαναδώ. Θυμάμαι ότι μετά το τάκλιν κοίταξα το αριστερό πόδι μου κι αυτό είχε γυρίσει από την άλλη πλευρά. Υστερα, σκοτάδι. Θέλω να γυρίσω στο γήπεδο το συντομότερο δυνατόν και ακόμη πιο δυνατός από πρώτα" είπε σχετικά.

Κινδύνευσε να χάσει το πόδι του
Σοκ προκαλούν οι δηλώσεις ειδικού ορθοπεδικού στο ραδιόφωνο του BBC. Ο δρ. Τιμ Αλαρνταϊς, ήταν κατηγορηματικός όταν υποστήριξε, ότι υπήρχε πιθανότητα ο άσος της Αρσεναλ να υποβληθεί σε ακρωτηριασμό, αν οι γιατροί του αγώνα με την Μπέρμιγχαμ δεν είχαν αντιδράσει υποδειγματικά...

"Υπήρχε περίπτωση να χάσει το πόδι του, τόσο απλά...", είπε ο Αλαρνταϊς και πρόσθεσε: "Οταν το πόδι φεύγει από τη θέση του με τέτοιο τρόπο, πλήττονται σε πολύ μεγάλο βαθμό οι αρτηρίες κι αυτό είναι πολύ σοβαρό. Για να αποφευχθεί η περίπτωση ακρωτηριασμού, πρέπει να τοποθετηθεί στη θέση του αμέσως ή σχεδόν αμέσως, και στη συνέχεια να υποβληθεί σε επείγουσα χειρουργική επέμβαση".

Οσο για την περίοδο της αποθεραπείας, τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα για τον διεθνή με την εθνική Κροατίας στράικερ, που τη Δευτέρα γιορτάζει (τρόπος του λέγειν) τα 25α γενέθλιά του. "Φανταστείτε το χειρότερο διάστρεμμα που μπορεί να τύχει και πολλαπλασιάστε το επί δέκα, για να πλησιάσετε σ' αυτό που συνέβη στον Εντουάρντο! Σε νορμάλ συνθήκες, χρειάζονται έξι μήνες για την αποθεραπεία. Ομως, στο επίπεδο που χρειάζεται να φτάσει ο ποδοσφαιριστής, το χρονικό διάστημα αυξάνεται στους εννέα μήνες. Ενδεχομένως τα κόκκαλα θα θεραπευθούν πλήρως, αλλά έχει γίνει άλλη ζημιά στην πληγείσα περιοχή, όπως οι σύνδεσμοι, ο τένοντας, οι ιστοί. Θα πρέπει να δουλέψει πάρα πολύ σκληρά για να επανέλθει ο αστράγαλός του σε πλήρη κίνηση και δύναμη. Δεν είμαι σίγουρος ότι μπορεί να το κάνει. Από εκεί και πέρα, ακόμα και μετά την αποθεραπεία, ένας τέτοιος τραυματισμός έχει και ψυχολογικές συνέπειες, που θα διαρκέσουν για όλη την επόμενη σεζόν, ίσως και για αρκετούς μήνες μετά...".

 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ασχετο αλλα μολις ειδα τον τραυματισμο του εντουαρντο της αρσεναλ.
τελος το ποδοσφαιρο;
κριμα το παληκαρι ειναι και καλος παιχτης.πολυ δυσκολα θα ξαναπαιξει τη μπαλα που επαιζε πριν.μου θυμιζει τον κωστη η περιπτωση του.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κατι ακουσα οτι ενδεχεται να μην μπορεσει να ξαναπαιξει.
το χειροτερο μαρκαρισμα με διαφορα το ειχε κανει ο κιν στον χοφλαντ νομιζω; τι γ.χ. και χαζομαρες
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
μονο ο ροναλντο καταφερει και επανηλθε μετα απο τοσο σοβαρο τραυματισμο.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κριμα το παληκαρι ειναι και καλος παιχτης.πολυ δυσκολα θα ξαναπαιξει τη μπαλα που επαιζε πριν.μου θυμιζει τον κωστη η περιπτωση του.
αυτον τον εφαγαν οι γιατροι και το μυαλο του
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
τα ιδια εγιναν και με τον πατσατζογλου και με τον αλεξοπουλο τωρα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
παιδια απο δω και στο εξης οτι προγνωστικο λεει ο bull παιξτε το με κλειστα ματια.παλι μεσα επεσες χθες. :thumbsup:
Αδελφέ αν θες να μπεις φυλακή κάνε καμμιά ληστεία να ξεμπερδεύεις!Με τα προγνωστικά του bull θα καθυστερήσεις 1-2 μήνες!Γιατί να παιδεύεσαι?  :helpplea:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom