Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
όπως παίζουν οι ομάδες γκολ-γκολ και over είναι το λογικό και πολύ πιθανό...
αλλά και όχι τελειωμένο να βάλεις πάνω από όσα μπορείς...
αφού το έχεις ποντάρει ήδη ...περιμένεις
το οβερ γενικα δεν με πολυπαει, ενας φιλος μου, μεγαλοτζογαδορος λεει οτι ειναι "νεραϊδικο" παιχνιδι! ακομα δεν εχω ξεχασει το Σαχταρ-Μπενφικα που ηταν 2-0 στο 8' και εληξε ετσι!!! μιλαμε για ματς των ομιλων του τσ.λ., ,οχι για καποιο νοκ αουτ ας πουμε, που οι ομαδες μπορει να το πανε συντηρητικα επειδη υπαρχει και ρεβανς...
εξ'αλλου το μεγαλυτερο ποσο που εχω παιξει σε στοιχημα, παραμενει ακομα και σημερα το αντερ στον ημιτελικο του ΠΚ του 2002, Κορεα-Γερμανια! το ειχα βρει 1.82 και εσπασα τον κουμπαρα! επισης στο αντερ καλυπτεσαι πολυ πιο ευκολα στο live...
ομως δεν μπορω να φανταστω πώς οι Καλλιτζακηδες της Γερμανιας θα σταματησουν την επιθεση της Αργεντινης και πώς οι Ανατολακηδες της Αργεντινης, με τον Μασερανο μοναδικο κοφτη στα χαφ, θα κρατησουν clean sheet... εδω τους εκανε ευκαιριες ο Σαμαρας μονος του!
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
το οβερ γενικα δεν με πολυπαει, ενας φιλος μου, μεγαλοτζογαδορος λεει οτι ειναι "νεραϊδικο" παιχνιδι! ακομα δεν εχω ξεχασει το Σαχταρ-Μπενφικα που ηταν 2-0 στο 8' και εληξε ετσι!!! μιλαμε για ματς των ομιλων του τσ.λ., ,οχι για καποιο νοκ αουτ ας πουμε, που οι ομαδες μπορει να το πανε συντηρητικα επειδη υπαρχει και ρεβανς...
εξ'αλλου το μεγαλυτερο ποσο που εχω παιξει σε στοιχημα, παραμενει ακομα και σημερα το αντερ στον ημιτελικο του ΠΚ του 2002, Κορεα-Γερμανια! το ειχα βρει 1.82 και εσπασα τον κουμπαρα! επισης στο αντερ καλυπτεσαι πολυ πιο ευκολα στο live...
ομως δεν μπορω να φανταστω πώς οι Καλλιτζακηδες της Γερμανιας θα σταματησουν την επιθεση της Αργεντινης και πώς οι Ανατολακηδες της Αργεντινης, με τον Μασερανο μοναδικο κοφτη στα χαφ, θα κρατησουν clean sheet... εδω τους εκανε ευκαιριες ο Σαμαρας μονος του!
τι εννοεί με το  ''νεραιδικό'' παιχνίδι?
 

kiramaria

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγω μαγκες εχω βρει την υγεια ΜΟΥ.
Παιζω ενα στοιχημα παρα φυση στη BWIN αριθμο πλαγιων αουτ σε καθε ματς και μεχρι τωρα ειμαι κερδισμενος.
Για τσεκαρετετο.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εγω μαγκες εχω βρει την υγεια ΜΟΥ.
Παιζω ενα στοιχημα παρα φυση στη BWIN αριθμο πλαγιων αουτ σε καθε ματς και μεχρι τωρα ειμαι κερδισμενος.
Για τσεκαρετετο.
Είναι ασφάλης η bwin σε θέματα πιστωτικής κάρτας?
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
τι εννοεί με το  ''νεραιδικό'' παιχνίδι?

εννοει "μαγικό"... βλεπεις Βερντερ-Λεβερκουζεν να κολλανε στο 1-1 απο το 30' και το ιδιο απογευμα βλεπεις να γινεται οβερ το Λαρισα-ΠΑΟΚ, που γινανε ολα κι ολα 5 σουτ!
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Εγω μαγκες εχω βρει την υγεια ΜΟΥ.
Παιζω ενα στοιχημα παρα φυση στη BWIN αριθμο πλαγιων αουτ σε καθε ματς και μεχρι τωρα ειμαι κερδισμενος.
Για τσεκαρετετο.
μας τρελανες!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ας μου δώσει κάποιος μια συμβουλή για το αν θα πρέπει να πέζω μεσω ιντερνετ! Βασικα εχω μια καρτα που ειναι και μιση χρεωστικη και μιση πιστωτικη δηλαδη οσα παιζω αφαιρούνται απο το υπολπο που έχω στην τράπεζα! Αλλα πάντα εχω φτάσει στο τέλος της εγραφης σε κάποιο σαιτ και μου ζητάει κωδικο της κάρτας και φοβάμαι να τον δώσω? Μηπως είναι υπερβολικος ο ο φοβος? Εσεις που πεζεται στο ιντερνετ σας κλέβουν τιποτα οχι?
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Ας μου δώσει κάποιος μια συμβουλή για το αν θα πρέπει να πέζω μεσω ιντερνετ! Βασικα εχω μια καρτα που ειναι και μιση χρεωστικη και μιση πιστωτικη δηλαδη οσα παιζω αφαιρούνται απο το υπολπο που έχω στην τράπεζα! Αλλα πάντα εχω φτάσει στο τέλος της εγραφης σε κάποιο σαιτ και μου ζητάει κωδικο της κάρτας και φοβάμαι να τον δώσω? Μηπως είναι υπερβολικος ο ο φοβος? Εσεις που πεζεται στο ιντερνετ σας κλέβουν τιποτα οχι?
να κοιτας τα safety certificate σε καθε σαιτ που δινεις τετοια στοιχεια...
να τα εχουν φατσα καρτα στην πρωτη σελιδα και οχι την ωρα που "πληρωνεις"...
αυτη τη στιγμη δεν ειμαι σε θεση να σου πω συγκεκριμενα (το verisign ειναι το πρωτο που μου ερχεται στο μυαλο), νομιζω οτι αξιζει λιγο ψαξιμο...
ibc παιζει κανεις??
 

kiramaria

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ας μου δώσει κάποιος μια συμβουλή για το αν θα πρέπει να πέζω μεσω ιντερνετ! Βασικα εχω μια καρτα που ειναι και μιση χρεωστικη και μιση πιστωτικη δηλαδη οσα παιζω αφαιρούνται απο το υπολπο που έχω στην τράπεζα! Αλλα πάντα εχω φτάσει στο τέλος της εγραφης σε κάποιο σαιτ και μου ζητάει κωδικο της κάρτας και φοβάμαι να τον δώσω? Μηπως είναι υπερβολικος ο ο φοβος? Εσεις που πεζεται στο ιντερνετ σας κλέβουν τιποτα οχι?
Στις μεγαλες εταιριες δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα.
Εγω που παιζω 8 χρονια μεσω διαδικτυου ειναι ολα οκ.
 

kiramaria

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Ναι ρε εχει και γαμω τις φασεις.
Ουτε ποιος θα κερδισει αν θα μπει γκολ στα παπαρια μου.
Εγω βλεπω το ματς και παρακαλαω να βγαινει η μπαλα πλαγιο η να μη βγαινει.Υπαρχει στοιχημα
under over.
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
εννοει "μαγικό"... βλεπεις Βερντερ-Λεβερκουζεν να κολλανε στο 1-1 απο το 30' και το ιδιο απογευμα βλεπεις να γινεται οβερ το Λαρισα-ΠΑΟΚ, που γινανε ολα κι ολα 5 σουτ!
δεν διαφωνώ,υπάρχουν και αυτά...
την ανάλυση όμως του αγώνα της αργεντινής την έκανες πιο πάνω μόνος σου και έχεις απόλυτο δίκιο...
τώρα αν έρθει ή όχι αυτό είναι άλλο θέμα
το παράλογο θα ήταν να έλεγες ότι σε έναν αγώνα π.χ. ξάνθη-τρίπολη ,η μπάλα θα πηγαίνει πάνω -κάτω και θα γίνουν 20 φάσεις
οπότε παίζεις over στο ελκυστικό 2.70 που βρήκες...και θα το πιάσεις 1 φορά και θα το χάσεις 9...
αυτό που θέλω να πώ???
όταν αναλύεις σωστά τα δεδομένα ενός αγώνα μακροπρόθεσμα θα είσαι κερδισμένος ή τουλάχιστον όχι χαμένος
ααα και στα πρώτα ματς διπλών αγώνων δεν παίζεις τίποτα(εκτός πια και αν...)...περιμένεις και παίζεις, αν αξίζει, στον επαναληπτικό...
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
Στις μεγαλες εταιριες δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα.
Εγω που παιζω 8 χρονια μεσω διαδικτυου ειναι ολα οκ.
παντως αν εχεις καμμια χρυση American Express, καλυτερα να μην δινεις τα στοιχεια της πουθενα...
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
ααα και [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]στα πρώτα ματς διπλών αγώνων[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size] δεν παίζεις τίποτα(εκτός πια και αν...)...περιμένεις και παίζεις, αν αξίζει, στον επαναληπτικό...
μελετημενο σε βρισκω...
 

kiramaria

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον στο Ουρουγουαη - Γκανα δινει το Over 50,5 πλαγια 2,00.
Αυτο στη Bwin.
100 ευρω και τα διπλασιαζουμε και μετα μια καλη πουτανα!!
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
1.72 δινει το under.
Μεχρι τωρα ο Μ.Ο στα πλαγια ειναι 49,15 σε καθε παιχνιδι.
δηλαδη παιζεις με γκανιοτα πανω απο 8% σε ΜΟΝΟ παιχνιδι και περιμενεις να κερδισεις?? πιο μικρη γκανιοτα εχει η ρουλετα, για να καταλαβεις...
 

liberog0

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
918
Like
0
Πόντοι
6
δηλαδη παιζεις με γκανιοτα πανω απο 8% σε ΜΟΝΟ παιχνιδι και περιμενεις να κερδισεις?? πιο μικρη γκανιοτα εχει η ρουλετα, για να καταλαβεις...
και σύ μελετημένος βλέπω...
πρώτη φορά διαβάζω εδώ μέσα για γκανιότα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom