Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
μαλακες πως γλιτωσα τον κουβα μεγατονων,δεν το πιστευω.. :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
και γω το σκεφτομαι για οβερ 1,5 που δινει και 2,17 τωρα... αλλα μαλλον δεν θα το παιξω... δεν με εμπνεουν ετσι οπως παιζουν
τωρα εσενα αν σε τρωει πολυ ριχτω...μην σε παρω και στο λαιμο μου

θα περιμενω αυριο την ολλανδια
μουτσο ι ολλανδια ειναι φαβορι @! κουβας στανταρ!!!!!!
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
για δωσε λεπτομεριες φιλε...
εγω παιζω στην μπετ365
Επαιξα ενα μεταμεσονυχτιο ματς λατινικης αμερικης πριν χρονια το οποιο το εβλεπα λαιβ στη νοβα.
Η νοβα εγραφε οτι ειναι στο 30ο λεπτο και η καρτελα του λαιβ μπετ της εταιριας το ιδιο, οποτε συμβαδιζε ο χρονος...

Παιζω λοιπον οτι την πρωτη καρτα του ματς θα την παρει η γηπεδουχος(ουτε που θυμαμαι ποιο ματς ηταν βεβαια).
Την καρτα λοιπον απο την στιγμη που επαιξα το στοιχημα, την δεχτηκε η ομαδα που επαιξα και λεω νικησα... αμ δε.
Η πρωτη καρτα του αγωνα ειχε γινει 10 λεπτα πριν παιξω το στοιχημα και μετρησε αυτη...

Εστελνα λοιπον διαφορα ι-μειλς στην εταιρια, που ποτε δεν απαντησε κανεις και τους ελεγα οτι το στοιχημα ειναι ακυρο και τους παρακαλουσα να μου απαντησουν.
Ενω καθε μερικους μηνες, μου εστελναν γραμμα στο σπιτι απο την αυστρια με προσφορες τους. Τι μαλακες θεε μου λοιπον...

Ενω ο γουιλιαμ ανταποκρινεται παντα και σε ενα γιουρο που ειχε ισοβαθμισει ο βερπακοφσκις που εβαλα για πρωτος σκορερ της λετονιας με εναν αλλον, μου εδωσε τα μισα κερδη!
Για αυτο εγω σταθερος...
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.527
Πόντοι
6.495
Εγω επιασα το Χ των ΗΠΑ(εχω 5 στα 5 Χ στο μουντιαλ)κ περιμενω στο παρολι μου 1/1 ημιχρ/τελ την Αγγλια να πληρωθω
Και για καλυψη μολις τωρα εβαλα κ κατι ψιλα στο Χ/1 να ειμαι κατοχυρωμενος..

Φλοροπουστες Αγγλοι σοβαρευτειτε για να μην μας πεθανετε σημερα!!
:headbang: :headbang:
Το πλεον στημενο ματς σε Μουντιαλ γαμω τα σπιτια σας ξεφτιλισμενοι σκατοφλωροι!!
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
εγω καθε πρωι διαβαζω αγγλοσαξονες πολυ γελιο :2funny: :2funny: το μουντιαλ λενε δεν πεζεται αφρικη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 μαλαισια πεζεται σε πριβε μπουκοσφαχτες 
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
κοπηκε το ρευμα την ωρα που πηγες να ριξεις το δελτιο....
oxi τυπε.σκεφτηκα οτι δεν αξιζε να ρισκαρω 1000 στην κωλοομαδα για να παρω 280 και ειπα δε γαμιεται,αν ειναι ριχνω στο λαιβ..
με τα χαλια που βλεπα φυσικα και δεν εριξα τιποτα.. :fuck1: :rockon: :rockon:
εγω μαγκες στοιχημα μετα τους 16 παλι..τετοιο αγριο στησιμο ουτε στη β' ιταλιας..
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
oxi τυπε.σκεφτηκα οτι δεν αξιζε να ρισκαρω 1000 στην κωλοομαδα για να παρω 280 και ειπα δε γαμιεται,αν ειναι ριχνω στο λαιβ..
με τα χαλια που βλεπα φυσικα και δεν εριξα τιποτα.. :fuck1: :rockon: :rockon:
εγω μαγκες στοιχημα μετα τους 16 παλι..τετοιο αγριο στησιμο ουτε στη β' ιταλιας..
ευγε!!!!  το καταλαβες  τελικα!!!  και χωρις να ματωσεις!!!  ευγε αδερφε!!!!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
Περαστικα στον τυπο που μας την ελεγε ολη μερα γιατι πηγαμε κουβα με Γερμανια και Αμερικη ενω αυτος τα επιασε και περιμενε το ΟΒΕΡ της Αγγλιας για να παει ταμειο

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΒΑ ΚΑΙ ΕΣΥ..ΠΑΡΤΟΝ ΚΑΠΕΛΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Περαστικα στον τυπο που μας την ελεγε ολη μερα γιατι πηγαμε κουβα με Γερμανια και Αμερικη ενω αυτος τα επιασε και περιμενε το ΟΒΕΡ της Αγγλιας για να παει ταμειο

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΕ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΒΑ ΚΑΙ ΕΣΥ..ΠΑΡΤΟΝ ΚΑΠΕΛΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ
ρε μαγκες τσακωνεστε για το μεγαλυτερο κουβα η κανω λαθος?
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
oxi τυπε.σκεφτηκα οτι δεν αξιζε να ρισκαρω 1000 στην κωλοομαδα για να παρω 280 και ειπα δε γαμιεται,αν ειναι ριχνω στο λαιβ..
με τα χαλια που βλεπα φυσικα και δεν εριξα τιποτα.. :fuck1: :rockon: :rockon:
εγω μαγκες στοιχημα μετα τους 16 παλι..τετοιο αγριο στησιμο ουτε στη β' ιταλιας..

με ακουσες πανω κατω και το οτι φωναζα ειχα κακο προαισθημα.μου ρθε στο μυαλο ενα παιχνιδι της αγγλιας με το λουξεμβουργο.0-0 ημιχρονο 6-0 τελικο αν θυμαμαι καλα.τυχαιο?δεν νομιζω.και ηταν και σωστη η σκεψη που εκανες.ειδικα για το μουντιαλ μην προτρεχετε να παιξετε πριν το παιχνιδι.γιατι τετοια καουρα?δειτε και ριχτε.μπορεις να παιξεις καποια ειδικα που ειναι πιο πιθανα.ειδικα σε αυτους που παιζουν χιλ,εχει ενα συδυαστικο με γκολ και σημειο που πληρωνει πολυ καλα ειδικα σε ρυθμους αγωνων οπως ο σημερινος.εκτος κι αν παιζετε στον οπαπ.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
κομενο το στοιχημα λεμε!!!! τελος  στους 16 και με μεγαλη προσοχη!!!!!!!!
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
κομενο το στοιχημα λεμε!!!! τελος  στους 16 και με μεγαλη προσοχη!!!!!!!!

αμα δεν βγαλεις λεφτα στους ομιλους θα βγαλεις λεφτα στους 16 και μετα?που θα ναι ντερμπι τα πιο πολλα ματς?
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
τι λεφτα χαθηκανε σημερα παγκοσμιως... ιδιαιτερα οι ασπρουλιαρηδες, πρεπει να αδειασανε τα ταμεια του Σιτυ, και να τα στειλανε στην Απω Ανατολη... Παιζουν και συναισθηματικα οι μαλακες, παντα την ομαδα τους :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αμα δεν βγαλεις λεφτα στους ομιλους θα βγαλεις λεφτα στους 16 και μετα?που θα ναι ντερμπι τα πιο πολλα ματς?
αδερφε απο τα πολλα λεφτα που εβγαλε ο κοσμακις σε ολη την ευροπη αυτες τις μερες αρχισαν να χωρευουν το ζειμπεκικο της κουβαδιας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μεγαλα γλεντια!! οπα ο γεωργιου τωρα
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
αδερφε απο τα πολλα λεφτα που εβγαλε ο κοσμακις σε ολη την ευροπη αυτες τις μερες αρχισαν να χωρευουν το ζειμπεκικο της κουβαδιας :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: μεγαλα γλεντια!!

συμφωνοι αλλα εχει και συνεχια το εργο.αυτο το μουντιαλ θα το παρει η ομαδα με τον μεγαλυτερο πατο..θα κριθει σε συγκυριες και σε λεπτομεριες.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
συμφωνοι αλλα εχει και συνεχια το εργο.αυτο το μουντιαλ θα το παρει η ομαδα με τον μεγαλυτερο πατο..θα κριθει σε συγκυριες και σε λεπτομεριες.
αργεντινα για να μιν κουραζεσε !!!!  και ασε το εργω χωρις στοιχιμα μεχρι τους 16 φωναζω απο την τριτη !!!!!!!! καθε βραδυ κουβα΅΅΅΅ΣΣΣ
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
συμφωνοι αλλα εχει και συνεχια το εργο.αυτο το μουντιαλ θα το παρει η ομαδα με τον μεγαλυτερο πατο..θα κριθει σε συγκυριες και σε λεπτομεριες.
Τι θες να πεις?
Τον μεγαλυτερο πατο τον εχει μακραν η Ελλαδα, λες να το παρει?
Α ρε ρεχαγκελ, σπουδασες βουντου  :zfuck:
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Τι θες να πεις?
Τον μεγαλυτερο πατο τον εχει μακραν η Ελλαδα, λες να το παρει?
Α ρε ρεχαγκελ, σπουδασες βουντου  :zfuck:

ο πατος αλλαζει αναλογα με τα αστρα :2funny:ειχε..δεν ξερω αν θα τον βρει και φετος.θα ρωτησω τον χορταρεα.
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
αργεντινα για να μιν κουραζεσε !!!!  και ασε το εργω χωρις στοιχιμα μεχρι τους 16 φωναζω απο την τριτη !!!!!!!! καθε βραδυ κουβα΅΅΅΅ΣΣΣ

το χω αφησει.3 φορες επαιξα στους ομιλους.και τις 3 χαμενος.λιγο βεβαια.περιμενω τα ειδικα εκει ισως παρω αρκετα με λιγα μου τα χαλαει ο 8ος ομιλος λιγο αλλα θα δουμε.αν ειναι να τα χασω προκαταβολικα στα παιχνιδια δεν κανουμε τιποτα ετσι... :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom