Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

nautipu$$

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
567
Like
0
Πόντοι
6
Με την Αγγλια πηραν κατα τυχη το Χ,επισης οι Αγγλοι τους υποτιμησαν οπως φανηκε... τωρα τα φιλικα ειναι αλλο καπελο,δεν λεω οτι ειναι για τα μπαζα οι ΗΠΑ αλλα οχι και να πανε στους 16.

Τα ματς τα βλεπεις η' υποθετεις;
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
μολις γυρισα απο δουλεια και βλεπω τρελα κεφια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τεσ πα οτι εμεινε
Αγγλια - Αλγερια
νικη αγγλιας
σκορ 2-0
ημιχρονο τελικο αγγλια
σκορερ ρουνει
αυτα αντε και να δουμε

(και εγω ειμαι στους χαμενους με 500Ε μεχρι τωρα btw)
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
εγω μετα την αγρια πουτσα του τελευταιου διημερου ειμαι στο -120..ημουν αρκετα +,αλλα το τελευταιο διημερο ολα πανε στραβα.
θα ριξω χιλιαρικο στον 1 της αγγλιας να ρεφαρω και να βγαλω κιολας...
αν σπασει θα σπασω το κεφαλι μου στον τοιχο... :headbang:
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
εγω μετα την αγρια πουτσα του τελευταιου διημερου ειμαι στο -120..ημουν αρκετα +,αλλα το τελευταιο διημερο ολα πανε στραβα.
θα ριξω χιλιαρικο στον 1 της αγγλιας να ρεφαρω και να βγαλω κιολας...
αν σπασει θα σπασω το κεφαλι μου στον τοιχο... :headbang:

ρε φιλαρακι να βαλεις 1000 να παρεις 150?για να ρεφαρεις τα 120?μειωσε τη μιζα σου και παιξε μια δυαδα αλλη μερα.γενικα παντως και το λεω σε ολους που παιζουνε μονα.εαν παιζετε με σταθερη μιζα και πανω κατω τον ιδιο μεσο ορο αποδοσεων για να βγειτε αρκετα κερδισμενοι πρεπει να ειστε "πυθιες".για να βγειτε κερδισμενοι πρεπει να κανετε καποια επιλεγμενα γερα χτυπηματα πολυ πανω απο το μεσο ορο των χρηματων που διαθετετε και να σας βγει ,αλλιως δεν αξιζει την ψυχολογικη φθορα.δηλαδη αν βγεις συν 200ε στο μουντιαλ θα αλλαξουν τη ζωη σου αυτα τα λεφτα αν παιζεις καθημερινα μονα 50-100ε?παιζοντας ο καθενας ενα σεβαστο ποσο για την τσεπη του ,θα παιξει με την λογικη και επειδη ολα τα αποτελεσματα δεν ερχονται λογικα δεν θα βγει στην ουσια κερδισμενος.ολο το μυστικο και το ρισκο ειναι στην αυξομειωση του πονταρισματος.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
εγω μετα την αγρια πουτσα του τελευταιου διημερου ειμαι στο -120..ημουν αρκετα +,αλλα το τελευταιο διημερο ολα πανε στραβα.
θα ριξω χιλιαρικο στον 1 της αγγλιας να ρεφαρω και να βγαλω κιολας...
αν σπασει θα σπασω το κεφαλι μου στον τοιχο... :headbang:
Ειναι δυνατον να φορτωσεις το 1,20-1,30 της πλεον αναξιοπιστης εθνικης στον κοσμο διαχρονικά, με 1000 ευρω?
Θα ρθουν ματσακια στο μουντιαλ, υπομονη.
Για μικρες αποδοσεις παίρνε καλυψη 2 σημειων σε ενα ματς ψιλοντερμπι με 1,30-1,40 στο συνολο αποδοση

Δεν πα να ρθει 3-0? Αυτη την ομαδα δεν την φορτωνα στο 1,20 ακομα και με το λουξεμβουργο να επαιζε...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
90 στο νιγηρια ημιχρονο τελικο
και ο κουβας συνεχιζεται...
γνωρισα κ αλλους κουβανους  :rockon:
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.527
Πόντοι
6.495
χιλια και θα παρω 280 ρε...αν σπασει και το αγγλια-αλγερια θα το γυρισω στο πλεξιμο..
Ενταξει θα τα παρεις κ ανετα..
Εγω επιασα το Χ των ΗΠΑ(εχω 5 στα 5 Χ στο μουντιαλ)κ περιμενω στο παρολι μου 1/1 ημιχρ/τελ την Αγγλια να πληρωθω
Και για καλυψη μολις τωρα εβαλα κ κατι ψιλα στο Χ/1 να ειμαι κατοχυρωμενος..

Το μεσημερι βεβαια πηγα κουβα με το οβερ της Σερβιας που το ειχα δυαδα με το Χ των Ηπα κ αυτο..

Φλοροπουστες Αγγλοι σοβαρευτειτε για να μην μας πεθανετε σημερα!!
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ενταξει θα τα παρεις κ ανετα..
Εγω επιασα το Χ των ΗΠΑ(εχω 5 στα 5 Χ στο μουντιαλ)κ περιμενω στο παρολι μου 1/1 ημιχρ/τελ την Αγγλια να πληρωθω
Και για καλυψη μολις τωρα εβαλα κ κατι ψιλα στο Χ/1 να ειμαι κατοχυρωμενος..

Το μεσημερι βεβαια πηγα κουβα με το οβερ της Σερβιας που το ειχα δυαδα με το Χ των Ηπα κ αυτο..

Φλοροπουστες Αγγλοι σοβαρευτειτε για να μην μας πεθανετε σημερα!!
απο το μουνοπανο τον ποντολσκι εχασα 5 κατοσταρικα(γκολ/γκολ)...
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
χιλια και θα παρω 280 ρε...αν σπασει και το αγγλια-αλγερια θα το γυρισω στο πλεξιμο..

παλι διαφωνω...τωρα αν σου κανουν διαφορα τα 280 οκ.εγω θα κραταγα το 1000αρικο για μια επιλογη 3πλασιασμου και μετα διακοπες.το καθε μερα ειναι το μεγαλο λαθος που κανετε οι περισσοτεροι
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
παλι διαφωνω...τωρα αν σου κανουν διαφορα τα 280 οκ.εγω θα κραταγα το 1000αρικο για μια επιλογη 3πλασιασμου και μετα διακοπες.το καθε μερα ειναι το μεγαλο λαθος που κανετε οι περισσοτεροι
ρε εχεις δικιο εσυ αλλα ποιος σ'ακουει..μ'εχει πιασει μαλακια τωρα..
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
31
Like
2.527
Πόντοι
6.495
παλι διαφωνω...τωρα να σου κανουν διαφορα τα 280 οκ.εγω θα κραταγα το 1000αρικο για μια επιλογη 3πλασιασμου και μετα διακοπες.το καθε μερα ειναι το μεγαλο λαθος που κανετε οι περισσοτεροι
Αδερφε οταν χανεις φραγκα σερι πρεπει με καποιο τροπο να τα παρεις πισω για να μην σαλταρεις..Με το 1000ρικο ειναι κατοχυρωμενος κ συνεχιζει μετα πιο ανετα να παιζει..
Τουλαχιστον καπως ετσι παιζω κι εγω..Ο τριπλασιαμος που αναφερεις ειναι παντα δυσκολος..

Δλδ τι παραπανω ρισκο εχει αυτο το παιξιμο ας πουμε,απο το δηθεν πρωτοποριακο συστημα του φαφουτη με τα αρκετα πιο δυσκολα Χ που μπορει να σε οδηγησει να παιξεις κ το σπιτι σου μεχρι να κατσει ενα γαμημενο Χ???
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
απο το μουνοπανο τον ποντολσκι εχασα 5 κατοσταρικα(γκολ/γκολ)...
αδερφε οταν δεν σε παει στον τσογο το κοβις μαχαιρι και επανερχεσε αλλη μερα    βασικη αρχη!!!!!!!!!!!  αμα το κινιγας  να ρεφαρις  τελος!!!!!!!!!!  ΡΩΤΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΚΑΖΙΝΟΒΙΟ!!!!!!!!! :2funny: :2funny:   την αγγλια την φοβαμε για  μπετονοκουβααα!!!!!!  δεν βλεπεις  τι  γινεται  !!!!  καρτες  κορακια  κουβαδες  νον  στοπ  !!!!!!!
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
ΕΝ τω μεταξυ, εχετε παρατηρησει τη Φινλανδια, ολο διπλα καθονται και μαλιστα τα περισσοτερα απο το ημιχρονο και με αποδοσεις αρκετα μεγαλες, πανω απο 3.Τωρα βλεπω η Μαριεχαμν, ακολουθησε τον κανονα και οσοι την ακολουθησαν, πληρωθηκαν...
Ρε φιλε, οχι 100ο ευρω, για να παρεις 280, δε λεω μπορει και να σου κατσει, αλλα γιατι πολυ σωστα οπως σου ειπε ο αλλος φιλος δεντα φυλας για κατι πιο φιλοδοξο???
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Να δωσω και εγω την προβλεψη μου.

Νικη της Αγγλίας με 1 γκολ διαφορα. :zfuck: :zfuck:

Στατιστικα μπορουμε να βρουμε πουθενα?
Με ενδιαφερει, πόσα κορνερ ειχαν γινει στο Αγγλια-ΗΠΑ :helpplea:
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
απο το μουνοπανο τον ποντολσκι εχασα 5 κατοσταρικα(γκολ/γκολ)...
200 egw
γαμω το μαλακα τον πολωνο
και 2 δοκαρια και ευκαιριες γαμω δηλ
δεν μας ενοιζε το γαμω σκορ
ΕΝΑ ΓΚΟΛ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Να δωσω και εγω την προβλεψη μου.

Νικη της Αγγλίας με 1 γκολ διαφορα. :zfuck: :zfuck:

Στατιστικα μπορουμε να βρουμε πουθενα?
Με ενδιαφερει, πόσα κορνερ ειχαν γινει στο Αγγλια-ΗΠΑ :helpplea:
σοβαρο μπετ στο bet365  με πανω απο 11.5
μαλλον για πολλα πανε
αλλα θα περιμενα αν ημουν στην θεση σου το ημιχρονο και μετα θα επαιζα αναλογως
αν θες μπορεις να βαλεις 5 (πανω κατω) με 2.30 για ημιχρονο
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
σοβαρο μπετ στο bet365  με πανω απο 11.5
μαλλον για πολλα πανε
αλλα θα περιμενα αν ημουν στην θεση σου το ημιχρονο και μετα θα επαιζα αναλογως
αν θες μπορεις να βαλεις 5 (πανω κατω) με 2.30 για ημιχρονο
Μακαρι να βρισκαμε παντως τα κορνερ του 1ου αγωνα.
Εγω εχω πανω απο 6 και πανω απο 12, γιατι παιζω γουιλιαμ χιλ(εγγυηση και τελεια εξυπηρετηση).

Μου ειχε κλεψει λεφτα μια φορα η μπετ-εντ-γουιν και δεν απαντησανε ποτε στα ι-μειλ μου, οπότε δεν παιζω αλλού πουθενα, οσο αξιοπιστα και να ειναι...

Παντως δεν βλεπω να βαζουν γκολ οι αγγλοι και θα επιτιθενται κατα κυματα
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Αδερφε οταν χανεις φραγκα σερι πρεπει με καποιο τροπο να τα παρεις πισω για να μην σαλταρεις..Με το 1000ρικο ειναι κατοχυρωμενος κ συνεχιζει μετα πιο ανετα να παιζει..
Τουλαχιστον καπως ετσι παιζω κι εγω..Ο τριπλασιαμος που αναφερεις ειναι παντα δυσκολος..

Δλδ τι παραπανω ρισκο εχει αυτο το παιξιμο ας πουμε,απο το δηθεν πρωτοποριακο συστημα του φαφουτη με τα αρκετα πιο δυσκολα Χ που μπορει να σε οδηγησει να παιξεις κ το σπιτι σου μεχρι να κατσει ενα γαμημενο Χ???
ωραια,ασ πουμε οτι κερδιζει το στοιχημα 280 -120 που χανει συν 160.μετα?τα παιζει ολα?παιζει τα μισα?εγω αυτο που λεω ειναι οτι χεστηκε η φοραδα στο αλωνι.φαυλος κυκλος.ετσι δεν κανεις διαφορα και γι αυτο βρισκεσαι  λιγο χαμενος η λιγο κερδισμενος.μεχρι που θα σπασει το 1,30 και μετα θα μπεις πολυ μεσα και θα ψαχνεις αλλες ιστοριες για ρεφα.

υ.γ.αν  ειναι να σαλταρεις για 120 ε τοτε δεν ειναι να παιζεις.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
νικη αγγλιας διχως να φαει γκολ στο 1,6...
οι αλλοι ειναι ανυπαρκτοι επιθετικα..
τωρα αν γινει καμια τριπλη κοντρα,η το πνιξει παλι ο λακαμας δε ξερω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom