Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
ολοι με φωναζουν κουβανο εδω και 1 βδομαδα :2funny: :2funny: :2funny:τι πουτσα ειναι αυτη!!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Τι ακύρωσε ο καργιόλης στους Αμερικάνους!Ευτυχώς που δεν χάλασε και το όβερ η βρωμόπουστα...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΓΕΩΡΓΙΟΥ!!! ολες οι ομαδες που πεξαν χαλια λεει!!! οι ομαδες φταινε :2funny: :2funny: :2funny: οταν πεφτει ο μπερντες χαλαει ο ανθρωπος κινεζα παλι!!!! το ριξε απεξο απεξο α΄λλα τσιμουδια  επιτης ουσιας κινεζα παλιογρια μουγκι!!!!!!!!!!! :2funny: :2funny:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Τι ακύρωσε ο καργιόλης στους Αμερικάνους!Ευτυχώς που δεν χάλασε και το όβερ η βρωμόπουστα...
Είδες τον μαλάκα????
Να τραβάς τις πουτσότριχές σου...

Ο άλλος ο Κλόζε????είναι δυνατόν σεντερ φορ να τρως 2 κίτρινες σε 35'???? :2on1:

Αν δεν ήταν κατσικοπόδαρος ο Ποντόλσκυ θα την έκανε την ανατροπή η γερμανία...

Γαμώ τα παιχτρόνια ο Κράσιτς με τον Γιοβάνοβιτς...

Γούσταρα πολύ τους μουτζαχεντιν της Αλγερίας σήμερα... :rockon:
 

poker

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
μην παιζετε σημεια, ουτε να εμπιστευεστε τον diavolako η φοντα, εφαρμοστε το συστημα martinangle το οποιο ακολουθει και ο Γεωργιου
δηλαδη, ξεκινατε με ενα συγκεκριμενο ποσο, και πονταρετε παντα χ, εαν χασετε, ξαναπαιζετε χ αλλα με διπλασιο ποσο κοκ,
εγω παντως μεχρι τωρα εβγαλα καλα κερδη, και συνεχιζω ελπιζοντας να μην πεσω εξω
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Είδες τον μαλάκα????
Να τραβάς τις πουτσότριχές σου...

Ο άλλος ο Κλόζε????είναι δυνατόν σεντερ φορ να τρως 2 κίτρινες σε 35'???? :2on1:

Αν δεν ήταν κατσικοπόδαρος ο Ποντόλσκυ θα την έκανε την ανατροπή η γερμανία...

Γαμώ τα παιχτρόνια ο Κράσιτς με τον Γιοβάνοβιτς...

Γούσταρα πολύ τους μουτζαχεντιν της Αλγερίας σήμερα... :rockon:
Η κίτρινη στον Κλόζε ήταν λίγο τραβηγμένη βέβαια...
Ωραίοι οι Αλγερινοί...μακάρι να αποκλειστούνε οι βρωμόπουστες!!!
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
400 ευρω κουβας με απο τα μπουρδελα τα κορακια σημερα
Κατα τα αλλα παιξε στοιχημα σου λεει..μορε δεν γαμιεστε που θα πονταρς σε ματσακια που τα φτιαχνουν μεχρι το τελευταιο λεπτο οι νοκραθαφτες με την σφυριχτρα  :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Γερμανία Χ
ΗΠΑ 2
Αγγλία 1

Παρτον στον γαμο σου να σου πει και του χρονου :P

Εγω το επαιξα Χ2  :P τον ασσο του 1,5 τι να τον κανω?
Eσυ μπορει να το επιασες μεν αλλα γιατι να παιξεις διπλη στο Στοιχημα? Επελεξε εναν αλλον αγωνα που εισαι σιγουρος για 1 σημειο μόνο, το Στοιχημα δεν ειναι Προπο να εχει υποχρεωτικους αγωνες ;)
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Η κίτρινη στον Κλόζε ήταν λίγο τραβηγμένη βέβαια...
Ωραίοι οι Αλγερινοί...μακάρι να αποκλειστούνε οι βρωμόπουστες!!!
Ετερον εκάτερον...
Κι αυτός ο μαλάκας ας μην το έβαζε εκεί το κουλό του και μάλιστα από πίσω...

Τα αλγερινά ήταν σκυλιά του πολέμου λέμε...
Ταχύτατοι βγαίνανε πρώτοι πάνω στη μπάλα καλό πασιγκ γκέϊμ,ταχύτατες αντεπιθέσεις...
Πολύ θα ήθελα να δώ και τον "τρομοκράτη" έστω για λίγο,με καμιά μολότωφ θα έμπαινε μέσα ο πούστης... :2funny:

Τα λέμε άυριο,είμαι κομάτια...
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Ωστε τελικα δε λεει "ειναι πολλα τα λεφτα Αρη", λεει "πολλα τα λεφτα Αρη"...

μολις γυρισα απο δουλεια και βλεπω τρελα κεφια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τεσ πα οτι εμεινε
Αγγλια - Αλγερια
νικη αγγλιας
σκορ 2-0
ημιχρονο τελικο αγγλια
σκορερ ρουνει
αυτα αντε και να δουμε

(και εγω ειμαι στους χαμενους με 500Ε μεχρι τωρα btw)

"ειναι μεγαλος ο κουβας Αρη"...

Αλλη μια πολυ πετυχημενη προβλεψη του κυβερνητη.
Ο τυπος μαλλον εχει κερδισει το παγκοσμιο βραβειο του "Μεγιστου Κουβα 2010" :2funny:

 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Επαιξα ενα μεταμεσονυχτιο ματς λατινικης αμερικης πριν χρονια το οποιο το εβλεπα λαιβ στη νοβα.
Η νοβα εγραφε οτι ειναι στο 30ο λεπτο και η καρτελα του λαιβ μπετ της εταιριας το ιδιο, οποτε συμβαδιζε ο χρονος...

Παιζω λοιπον οτι την πρωτη καρτα του ματς θα την παρει η γηπεδουχος(ουτε που θυμαμαι ποιο ματς ηταν βεβαια).
Την καρτα λοιπον απο την στιγμη που επαιξα το στοιχημα, την δεχτηκε η ομαδα που επαιξα και λεω νικησα... αμ δε.
Η πρωτη καρτα του αγωνα ειχε γινει 10 λεπτα πριν παιξω το στοιχημα και μετρησε αυτη...

Εστελνα λοιπον διαφορα ι-μειλς στην εταιρια, που ποτε δεν απαντησε κανεις και τους ελεγα οτι το στοιχημα ειναι ακυρο και τους παρακαλουσα να μου απαντησουν.
Ενω καθε μερικους μηνες, μου εστελναν γραμμα στο σπιτι απο την αυστρια με προσφορες τους. Τι μαλακες θεε μου λοιπον...

Ενω ο γουιλιαμ ανταποκρινεται παντα και σε ενα γιουρο που ειχε ισοβαθμισει ο βερπακοφσκις που εβαλα για πρωτος σκορερ της λετονιας με εναν αλλον, μου εδωσε τα μισα κερδη!
Για αυτο εγω σταθερος...

Εμένα η betandwin μου είχε την εξής πουστιά σε αγγλικό αγώνα πρωταθλήματος σε live που δεν έβλεπα, έγραψε στο live γκόλ χωρίς να έχει μπεί και εγώ και οι υπόλοιποι που ήταν στο chat θεώρησαν οτι ίσχυε, στοιχημάτισα και περίπου στο ημίχρονο διόρθωσε το σκορ και αυτο που είχα πιάσει το έχασα.
Άκρη δεν έβγαλα γιατί είναι καλυμένοι απο τους όρους συμμετοχης οτι μπορεί να γίνει λάθος.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Εγω παντως, δεν μπορω να καταλαβω οτι απο τη στιγμη που τελικα καθονται μεγαλες αποδοσεις σε μεγαλη συχνοτητα, γιατι ο πολυς ο κοσμος να κυνηγαει κατι 1,20 ή 1,40 ή 1,75 και να τα θεωρει και μεγαλες αποδοσεις και ας ειναι και στημενα στην τελικη, που φυσικα και δεν ειναι ολα, απλως παντα εμεις οι ελληναρες πρεπει να εχουμε ενα αλλοθι για τις μαλακιες μας και να ανακαλυπτουμε συνωμοσιες και οτι ολα ειναι προμελετημενα...
Δηλαδη δε μπορεις να αφιερωνεις τοσο χρονο για να μου παιξεις μια αποδοση του 1.75, για αυτο τις φτιαχνει το γατονι ο μπουκ, για να ψαρωνει τον κοσμο, ειδικα στο σημερινο ποδοσφαιρο δεν υπαρχουν μεγαλες διαφορες ουτε μεταξυ ποδοσφιριστων, ουτε μεταξυ ομαδων, απλως οι δημοσιογραφισκοι φουσκωνουν και παραφουσκωνουν τα πραγματα οπως τους βολευει...
Οσο πιο πολυ διαβαζει ο κοσμος αυτους τους βλακες και αισθανεται σιγουρια και τους ακολουθει στα παιξιματα, τοσο πιο πολυ θα μπαινει στον κουβα και θα θεωρει στησιμο το χαμενο πεναλτυ του Ποντολσκι και τα δυο δοκαρια των Γερμανων, ενω απο την αλλη και οι Σερβοι θα μπορουσαν να καθαρισουν το ματς πιο γρηγορα και θα τους συχτιριζει ολους...
Με αυτη τη λογικη η Αμερικη εστησε τον αγωνα με τους Τουρκους, που τους κερδισε με ανατροπη, εχασε απο τους Τσεχους παλι με ανατροπη , ισοφαρισε τους Αγγλους, ισοφαρισε και τους Σλοβενους απο 0-2 και κανονικα επρεπε να κερδισει, δηλαδη σε λιγοτερο απο ενα μηνα καταφερε να στησει ολα τα ματς της με εντελως διαφορετικες ομαδες, ετσι?Δηλαδη το οτι ειναι καλα γυμνασμενοι και παιζουν δυναμικα και με ψυχη, δε μετραει καθολου, ολα ειναι στημενα ετσι?Και αφου ρε δικε μου, ολα ειναι στημενα, γιατι δεν τα παιζεις και εσυ, τι φοβασαι, μη σε κατηγορησουν και εσενα για στησιμο αγωνων???
Ελεος ρε παιδια, κοιταξτε λιγακι να ειστε συγκρατημενοι και στερα κοιταξετ τι κανουν οι αλλοι...
Εσυ φιλε που τελικα δεν επαιξες την Αγγλια, αν δεν παιξεις παλι σημερα-αυριο ειτε σε ενα μηνα, πιστευω να εριξες κανα πενηνταρι και σε κανα στουντιο και να το ευχαριστηθηκες κιολας, απο την αλλη, σιγουρα ο μπουκ δεν θα πιει νερο στο ονομα σου τουλαχιστον για την ωρα, στο χερι σου ειναι να βλεπει το παιξιμο σου και να προσπασθει να σου ριξει την αποδοση, γιατι πολυ απλα μπορεις να τον κανεις και να σε φοβαται...
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Και να σας πω και κατι αλλο, τουλαχιστον οι περισσοτεροι μπουκ, δινουν και πολυ μεγαλες αποδοσεις στην κοντρα, ενω καποιοι αλλοι, ονοματα μην λεμε και σε αυτες τις περιπτωσεις εμφανιζονται φειδωλοι...
 

gonguevar

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.350
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ωστε τελικα δε λεει "ειναι πολλα τα λεφτα Αρη", λεει "πολλα τα λεφτα Αρη"...

"ειναι μεγαλος ο κουβας Αρη"...

Αλλη μια πολυ πετυχημενη προβλεψη του κυβερνητη.
Ο τυπος μαλλον εχει κερδισει το παγκοσμιο βραβειο του "Μεγιστου Κουβα 2010" :2funny:
συνεχισε ετσι εσυ
εγω χτες κερδισα απο την αγγλια ζωο με κατω απο 4κιτρνες
btw  ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΕΤΣΙ
KAI ΕΓΩ ΣΕ ΔΙΝΩ ΣΤΕΓΝΑ
KEEP WALKING
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
γιατι ειστε τοσο θυμαρια ρε?
στο ημιχρονο επρεπε να αντισταθμισετε την αγγλια με χιναρι...το εγραψα και εδω και δικαιωθηκα...
μπροσκυνηστε τον μεγαλυτερο μπετατζη, τον τιτανα των στοιχηματων κουβανοπουστες
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
αν εισασταν ενταξει παιδια, θα μου πασαρατε κανα 250ρι επιδοτηση να παρω κανα σιτιτουρακι , σαν επιβραβευση για οσους βοηθησα οταν μιλησα για αντισταθμιση του ασου της αγγλιας με χιναρι στο ημιχρονο..
 

tzimanis

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2007
Μηνύματα
250
Like
2
Πόντοι
1
αν εισασταν ενταξει παιδια, θα μου πασαρατε κανα 250ρι επιδοτηση να παρω κανα σιτιτουρακι , σαν επιβραβευση για οσους βοηθησα οταν μιλησα για αντισταθμιση του ασου της αγγλιας με χιναρι στο ημιχρονο..

ΔΕΝ ΓΑΜΙΕΣΑΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΜΑΛΑΚΙΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΔΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ
ΕΔΩ ΠΗΓΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΟΥΒΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΣ ΕΠΡΙΞΕΣ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΓΙΑ ΤΟ Χ ΤΗΣ ΑΓΓΛΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom