Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Το είδα τώρα αλλά λένε ότι δεν έχει μεγάλο πρόβλημα!
Εκεί σκοράρουνε πολλοί ρε στρατηγέ...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Μιλάμε για το ξεκώλιασμα...παρολί με Χ2 την Λίλεστρομ...πιασμένα τα υπόλοιπα...και η Λίλεστρομ χάνει 3-0 στο 90'...τελικό 3-3!!!  :rockon:

αν θελει ολα ερχονται

φαντασου αυτον που θα ειχε παιξει ασσο την μολντε τι θα εχει παθει σημερα.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
:2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




Καλα ολα αυτα, αλλα βαλτον σε μια απο τις επιλογες σου...
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Χιστες καλησπερα.

Το σημερινό μου στοιχημα ειναι απο πρωταθλημα ισλανδιας και ειναι το εξης :

Ticket Details: Registered 07.06.2010 15:57,  2 Selections
Expected decision date of entire ticket: 08.06.2010 03:55

Selections
Bank Date Matches Results   Bet Odds Status

07.06.2010 22:00 KR - Valur        1 1.75    Pending
07.06.2010 21:15 Haukar - Breiðablik 2  1.75    Pending
---------------------------------------------------------
Total odds 3.06

Bet placed @
---------------------------------------------------------

Να αναφερω οτι ο "οπαπ" της ισλανδιας προσφερει το καθε ματς στη τιμη του 1.35, θεωρητικα πολυ καλο value στη 2αδα λοιπον.

(*Aν μου ζηταγατε ενα πιο δυνατο , μαλλον θα ελεγα την KR)
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166


Ανανέωση:  Δευτέρα  7/6  01.40πμ



Καλημέρα και καλή εβδομάδα. Σήμερα που έχουμε χρόνο και δεν έχει παιχνίδια θα ήθελα να πούμε δύο λόγια για την ΑΕΚ. Η Ένωση λοιπόν απέκτησε τον Νίκο Λυμπερόπουλο και από ότι μαθαίνω εκτός συγκλονιστικού απροόπτου θα επιστρέψει στην ομάδα και ο Τραϊανός Δέλλας! Πρόκειται για δύο σπουδαίες μεταγραφικές κινήσεις οι οποίες αναμένεται να βοηθήσουν πολύ την ομάδα!

Δυστυχώς όμως δεν φτάνουν. Η ΑΕΚ έχει ανάγκη και άλλους παίκτες και έχω στο νου μου 2-3 για να της προτείνω. Υπάρχει ένας πολύ καλός τερματοφύλακας που πέρασε από την ΑΕΚ και τον λένε Θεολόγη Παπαδόπουλο. Αν επιστρέψει θα πρόκειται για μεγάλη μεταγραφή.

Στην άμυνα «σηκώνει» να γυρίσει ο Στέλιος ο Μανωλάς και να δούμε έτσι ένα πρωτότυπο ντουέτο από θείο και ανιψιό το οποίο δεν θα έχει ξαναπεράσει ποτέ από την ιστορία του παγκόσμιου ποδοσφαίρου. Αν πάρεις στο κέντρο τον Βασιλάκη τον Τσιάρτα και τον Τόνι τον Σαβέφσκι, τότε θα μιλάμε για τον φόβο και τον τρόμο όλων των ευρωπαϊκών (και όχι μόνο ) ομάδων.

Στην επίθεση υπάρχει έτοιμη λύση. Ο Βασίλης ο Δημητριάδης προσφέρει ήδη τις υπηρεσίες του στην ομάδα και οι υπεύθυνοι του συλλόγου δεν έχουν παρά να του εκδώσουν νέο δελτίο…

Συγνώμη για αυτήν την ειρωνική μου διάθεση, αλλά νομίζω ότι συμφωνούν μαζί μου σχεδόν όλοι οι φίλαθλοι της ΑΕΚ. Έκανα ένα μίνι – γκάλοπ ρωτώντας 10 γνωστούς μου να μου απαντήσουν για το αν ο Λυμπερόπουλος με τον Δέλλα συνεχίσουν να αγωνίζονται ή αν έχουν σταματήσει το ποδόσφαιρο. Δεν κάνω πλάκα, αλλά οι οκτώ στους 10  ήταν σίγουροι ή ότι ο ένας από τους δύο, ή ότι ακόμα και οι δύο έχουν κρεμάσει τα παπούτσια τους! Δηλαδή να θέσω ένα ερώτημα; Η ΑΕΚ θέλει να γίνει και πάλι ανταγωνιστική και να διεκδικήσει το πρωτάθλημα με τον Λυμπερόπουλο και τον Δέλλα; Είναι σοβαρά πράγματα αυτά;

Αμ, το άλλο; Ο Παναθηναϊκός λέει θέλει να πάρει τον Σκόκο και ως αντάλλαγμα να της δώσει κάτι ψιλά και τον Κλέιτον με τον Μάτζιο! Ξέρετε τι μου θυμίζει αυτό; Όταν είμαστε πιτσιρικάδες και λέγαμε τα κάλαντα σε μερικά σπίτια αντί να μας δώσουν κανένα φράγκο, μας έδιναν μελομακάρονα και κουραμπιέδες! Η ΑΕΚ έχει ανάγκη από ζεστό χρήμα και όχι από ξεζουμισμένους παίκτες οι οποίοι δεν έχουν τίποτα απολύτως να προσφέρουν.

Φαντάζομαι λοιπόν από τώρα μια ΑΕΚ που να έχει στην ενδεκάδα της αυτούς τους τέσσερις ποδοσφαιριστές και καταλήγω στο συμπέρασμα ότι και του χρόνου να δούμε μια από τα ίδια και …χειρότερα!

Το άλλο όμως που άκουσα και έπαθα κυριολεκτικά πλάκα είναι η προσφορά που έγινε για την ανανέωση συμβολαίου στον Αραμπατζή. Ο πιτσιρικάς είναι πολύ ταλαντούχος τερματοφύλακας και έχει όλο το μέλλον μπροστά του. Η ΑΕΚ λοιπόν του προσέφερε 110.000 ευρώ και αντί αυτός να πάρει τα μπογαλάκια του και να εξαφανιστεί, ζήτησε απλά και μόνο 40.000 ευρώ παραπάνω για να πει το ναι. Εκείνοι όμως ούτε αυτά δεν του δίνουν! Αν είναι ποτέ δυνατόν! Αν όμως ο πιτσιρικάς είχε ένα –Τ(ταυ)- πριν από το τελικό σίγμα, δεν θα έπεφτε το κασέ του κάτω από τα 400 χιλιάρικα! Οι διάφοροι μανατζαρέοι έχουν βγάλει του κόσμου να εκατομμύρια τόσα χρόνια προωθώντας ξένους … τερματοφυλακάρες όπως ο Μάχο, και ο Σάχα.  Πλάκα πλάκα αν πάρετε τις δύο πρώτες συλλαβές αυτών των ονομάτων βγαίνει η λέξη μάσα. Τυχαίο; Δεν νομίζω…

Υ.Γ.1: Στον Ολυμπιακό ψάχνουν για προπονητή και έφτασαν ακόμα να συζητούν και για επιστροφή του Τάκη του Λεμονή. Κατάλαβα… Ο Σωκράτης ο Κόκκαλης είναι έτοιμος να πετάξει λευκή πετσέτα…

Υ.Γ.2: Τα γεγονότα που εξελίσσονται στα διοικητικά του Παναθηναϊκού το τελευταίο διάστημα είναι η μεγαλύτερη απόδειξη για αυτό που ισχύει στην ελληνική κοινωνία. Όταν πάμε να πετύχουμε κάτι καλό, δίνουμε μία και χύνουμε μέσα σε ένα δευτερόλεπτο την καρδάρα με το γάλα. Δυστυχώς ο έλληνας δεν έχει μάθει να συνεργάζεται και κυρίως δεν έχει μάθει να μοιράζεται τη δόξα και την επιτυχία. Το βάθρο του νικητή χωράει μόνο έναν …

Υ.Γ.3: Την ώρα που γράφω αυτά το ματς του Ολυμπιακού με τον Παναθηναϊκό δεν έχει ακόμα τελειώσει. Παραγγέλνω από delivery πατσά και είμαι stand by.

Τα λέμε. 

 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Παίδες καλημέρα

Έχω βγάλει 2 στοιχήματγια το Μουντιάλ και είμαι σε δίλημμα ποιο από τα δύο να παίξω. Και τα δύο αφορούν ποιες ομάδες θα προκριθούν από τη φάση των ομίλων στους 16. Παραθέτω παρακάτω τα στοιχήματα για σχόλια

Αργνετινή              1,10
Αγγλία                1,06
Γερμανία              1,18
Ολλανδία              1,14
Ιταλία - Παραγουάη    1,60
Βραζιλία - Πορτογαλία  2,00
Ισπανία                1,05

ΣΥΝΟΛΟ                5,27


Και το δεύτερο που είναι λίγο πιο ριψοκίνδυνο


Αργνετινή              1,10
Αγγλία - ΗΠΑ          1,70
Γερμανία              1,18
Ολλανδία              1,14
Ιταλία - Παραγουάη    1,60
Βραζιλία - Πορτογαλία  2,00
Ισπανία - Χιλή        1,60

ΣΥΝΟΛΟ                12,87

Και στις δύο περιπτώσεις το ποντάρισμά μου θα είναι 200 ευρώ και πάω για 1000 στην πρώτη και για 2600 στη δεύτερη. Έχει κανείς να κάνει καμιά πρόταση??????
Ξέρετε καμιά καλή σελίδα με προγνωστικά???

Περιμένω σχόλια και υλικό για συζήτηση. Thanks   

 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Παίδες καλημέρα

Έχω βγάλει 2 στοιχήματγια το Μουντιάλ και είμαι σε δίλημμα ποιο από τα δύο να παίξω. Και τα δύο αφορούν ποιες ομάδες θα προκριθούν από τη φάση των ομίλων στους 16. Παραθέτω παρακάτω τα στοιχήματα για σχόλια

Αργνετινή              1,10
Αγγλία                 1,06
Γερμανία               1,18
Ολλανδία               1,14
Ιταλία - Παραγουάη     1,60
Βραζιλία - Πορτογαλία  2,00
Ισπανία                1,05

ΣΥΝΟΛΟ                 5,27


Και το δεύτερο που είναι λίγο πιο ριψοκίνδυνο


Αργνετινή              1,10
Αγγλία - ΗΠΑ           1,70
Γερμανία               1,18
Ολλανδία               1,14
Ιταλία - Παραγουάη     1,60
Βραζιλία - Πορτογαλία  2,00
Ισπανία - Χιλή         1,60

ΣΥΝΟΛΟ                12,87

Και στις δύο περιπτώσεις το ποντάρισμά μου θα είναι 200 ευρώ και πάω για 1000 στην πρώτη και για 2600 στη δεύτερη. Έχει κανείς να κάνει καμιά πρόταση??????
Ξέρετε καμιά καλή σελίδα με προγνωστικά???

Περιμένω σχόλια και υλικό για συζήτηση. Thanks    
απο οπαπ ειναι;;
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Παίδες καλημέρα

Έχω βγάλει 2 στοιχήματγια το Μουντιάλ και είμαι σε δίλημμα ποιο από τα δύο να παίξω. Και τα δύο αφορούν ποιες ομάδες θα προκριθούν από τη φάση των ομίλων στους 16. Παραθέτω παρακάτω τα στοιχήματα για σχόλια

Αργνετινή              1,10
Αγγλία                 1,06
Γερμανία               1,18
Ολλανδία               1,14
Ιταλία - Παραγουάη     1,60
Βραζιλία - Πορτογαλία  2,00
Ισπανία                1,05

ΣΥΝΟΛΟ                 5,27


Και το δεύτερο που είναι λίγο πιο ριψοκίνδυνο


Αργνετινή              1,10
Αγγλία - ΗΠΑ           1,70
Γερμανία               1,18
Ολλανδία               1,14
Ιταλία - Παραγουάη     1,60
Βραζιλία - Πορτογαλία  2,00
Ισπανία - Χιλή         1,60

ΣΥΝΟΛΟ                12,87

Και στις δύο περιπτώσεις το ποντάρισμά μου θα είναι 200 ευρώ και πάω για 1000 στην πρώτη και για 2600 στη δεύτερη. Έχει κανείς να κάνει καμιά πρόταση??????
Ξέρετε καμιά καλή σελίδα με προγνωστικά???

Περιμένω σχόλια και υλικό για συζήτηση. Thanks     

εγω θα βαζα μαζι με την αργεντινη και την νιγηρια δυαδα και θα προσεχα λιγο το βραζιλια πορτογαλια.η ακτη δεν ειναι αμελητεα ποσοτητα...κατα τα αλλα στο 2ο συμφωνω
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
εγω θα βαζα μαζι με την αργεντινη και την νιγηρια δυαδα και θα προσεχα λιγο το βραζιλια πορτογαλια.η ακτη δεν ειναι αμελητεα ποσοτητα...κατα τα αλλα στο 2ο συμφωνω

Ο λόγος που δεν έπαιξα την Νιγηρία είναι κατά βάση ψυχολογικός. Δηλαδή δε θέλω να παρακολουθώ το Μουντιάλ και να παρακαλάω να αποκλειστεί η Ελλάδα. Έτσι προτίμησα να μην παίξω καθόλου τη δεύτερη ομάδα στον όμιλό μας. Την Πορτογαλία την έπαιξα πιο πολύ γιατί βγήκε εκτός ο Ντρογκμπά, οπότε η επίθε ση της Ακτής δέχεται πλήγμα
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
Μην παιζετε πολλες ομαδες... ειναι η συνταγη της αποτυχιας :-

Στο μεταξυ ο Οπαπ βλεπω το εκανε ασανσερ. Εβγαλε νεες αποδοσεις, η Αργεντινη κατεβηκε στο 6 (απ το 8,5 που ηταν αρχικα), ενω η Βραζιλια ξανανεβηκε απ το 5 στο 5,5... Η Ισπανια στο 4! Την χρισανε κιολας.
Κατα τη γνωμη μου η πιο σιγουρη ομαδα απ τα φαβορι για μη κυπελο ειναι η Ισπανια.
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
Μην παιζετε πολλες ομαδες... ειναι η συνταγη της αποτυχιας :-

Στο μεταξυ ο Οπαπ βλεπω το εκανε ασανσερ. Εβγαλε νεες αποδοσεις, η Αργεντινη κατεβηκε στο 6 (απ το 8,5 που ηταν αρχικα), ενω η Βραζιλια ξανανεβηκε απ το 5 στο 5,5... Η Ισπανια στο 4! Την χρισανε κιολας.
Κατα τη γνωμη μου η πιο σιγουρη ομαδα απ τα φαβορι για μη κυπελο ειναι η Ισπανια.
Συμφωνω απολυτα, οι πολλες ομαδες=κουβας, δε νομιζω οτι υπαρχει ανθρωπος να παιζει πολλες ομαδες σε ενα δελτιο και να ειναι κερδισμενος...
Καλυετρα να παιξεις τζοκερ, αν περιμενεις απο δελτιο απο πολλες ομαδες...
 

paris2000

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
1
Πόντοι
1
Εγώ θα  παίξω χ κάθε αγώνα ξεχωριστά και θα διπλασιάζω στο επόμενο ποντάρισμα.
 

kostas-jeff

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες καλημέρα

Έχω βγάλει 2 στοιχήματγια το Μουντιάλ και είμαι σε δίλημμα ποιο από τα δύο να παίξω. Και τα δύο αφορούν ποιες ομάδες θα προκριθούν από τη φάση των ομίλων στους 16. Παραθέτω παρακάτω τα στοιχήματα για σχόλια

Αργνετινή              1,10
Αγγλία                 1,06
Γερμανία               1,18
Ολλανδία               1,14
Ιταλία - Παραγουάη     1,60
Βραζιλία - Πορτογαλία  2,00
Ισπανία                1,05

ΣΥΝΟΛΟ                 5,27


Και το δεύτερο που είναι λίγο πιο ριψοκίνδυνο


Αργνετινή              1,10
Αγγλία - ΗΠΑ           1,70
Γερμανία               1,18
Ολλανδία               1,14
Ιταλία - Παραγουάη     1,60
Βραζιλία - Πορτογαλία  2,00
Ισπανία - Χιλή         1,60

ΣΥΝΟΛΟ                12,87

Και στις δύο περιπτώσεις το ποντάρισμά μου θα είναι 200 ευρώ και πάω για 1000 στην πρώτη και για 2600 στη δεύτερη. Έχει κανείς να κάνει καμιά πρόταση??????
Ξέρετε καμιά καλή σελίδα με προγνωστικά???

Περιμένω σχόλια και υλικό για συζήτηση. Thanks     
προφανως φιλαρακο αυτα τα παιζεις ιντερνετ και απο τις αποδοσεις καταλαβαινω οτι απλα να περασουν ανεξαρτητου σειρας...για μενα ρε φιλε η μονη μου ενσταση ειναι στο ιταλια-παραγουαη(δεν ξερω αλλα πιστευω οτι οι ιταλοι θα κανουν τον ομιλο κωλο..ισοπαλιες και τα γνωστα και μην κατσει καμια κεντα στο τελευταιο αγωνα τους με σλοβακια και γελαει ο κοσμος...)τωρα για τα υπολοιπα πανω κατω συμφωνω,προσωπικη μου αποψη για προκρισεις απο ομιλους(βαζω και μια σειρα χωρις να ειναι απολυτη φυσικα για οποιον θελει να παιξει οπαπ)
Α)χεσε μεσα...χαχα(μαλλον περνανε οι ν.αφρικανοι με σπρωξιμο κ.λ.π)
Β)1η αργεντινη και εγω βλεπω μαλλον νιγηρια(λογω φανελας και εμπειριας)
Γ)αγγλια-ηπα (χωρις να αποκλειω αμερικανους 1ους..κωλοομαδα φτυνεις αιμα να την κερδισεις)
Δ)σερβια-γερμανια(βλεπω πλαβι 1ους μου εχει καρφωθει και δινει 6αρι στον οπαπ)
Ε)ολλανδια σιγουρα 1η και κλεινω προς καμερουν αν και εχω respect στους δανους
ΣΤ)παραγουαη-ιταλια(χωρις να αποκλειω τους σλοβακους...παντα μια ομαδα ειναι εκπληξη και αυτος ο ομιλος προσφερεται...ασε που δινει ενα 20αρι το παραγουαη-σλοβακια στον οπαπ)
Ζ)βραζιλια-πορτογαλια(με μια μικρη επιφυλαξη μην οιπορτογαλοι ειναι και 1οι!, παιζουν τελευταια αγωνιστικη και επιπλεον ο 2ος παει στην ισπανια στους 16)
Η)ισπανια-χιλη

ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Ο άσσος της  Ουρουγουάης για νίκη επί της Γαλλίας πληρώνει 3.5 στην πρεμιέρα..σκέφτομαι να το τιμήσω.. :hmm:
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
Ο άσσος της  Ουρουγουάης για νίκη επί της Γαλλίας πληρώνει 3.5 στην πρεμιέρα..σκέφτομαι να το τιμήσω.. :hmm:
και εγω. ομαδαρα η ουρουγουαη μπροστα με φορλαν σουαρεζ αμπρεου μποκοσιαν.θα μου πεις θα ειναι απο την αλλη ο τζιμπριλ :sperm:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom