Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
ρα. Το πρωτάθλημα στο οποίο αξίζει σήμερα να στρέψουμε την προσοχή μας είναι αυτό της Β Ισπανίας. Βρισκόμαστε πλέον τρεις αγωνιστικές πριν από το φινάλε και οι «Ταυρομάχοι» έχουν πάρει φωτιά. Πάμε να δούμε ένα προς ένα τα παιχνίδια.

219. ΚΑΣΤΕΓΙΟΝ – ΣΑΛΑΜΑΝΚΑ

Με την ήττα της προηγούμενης αγωνιστικής η Καστεγιόν υποβιβάστηκε και μαθηματικά. Η Σαλαμάνκα αντιθέτως μετά τη νίκη επί της Ρεάλ Ουνιόν, έχει  πλέον βάσιμες ελπίδες για παραμονή στην κατηγορία. Επειδή όμως την επόμενη αγωνιστική παίζει με την …αγριεμένη Μπέτις, το σημερινό παιχνίδι οφείλει να το πάρει. Είτε με το καλό, είτε με το κακό!

223. ΑΛΜΠΑΘΕΤΕ – ΟΥΕΛΒΑ

Η Αλμπαθέτε παίζει την τελευταία αγωνιστική εκτός έδρας με την Καρταγένα η οποία θα θέλει νίκη για την άνοδο. Η ομάδα κινδυνεύει και ψάχνει επειγόντως για βαθμούς. Η Ουέλβα αντιθέτως, ψάχνει για ταξιδιωτικά πρακτορεία και συν τοις άλλοις έχει και απουσίες. Πάμε στον άσσο, ο οποίος όμως θα έπρεπε να είναι στο 1.70…

224. ΒΙΓΙΑΡΕΑΛ Β – ΟΥΕΣΚΑ

Η ομάδα που έχει το κίνητρο είναι η φιλοξενούμενη Ουέσκα. Η Βιγιαρεάλ όμως δεν χαρίζει τίποτα και σε κανέναν. Θα έπαιρνα το ρίσκο για την έκπληξη, αλλά μόλις είδα τις αποδόσεις έκανα όπισθεν και πήγα παρακάτω…

225. ΕΛΤΣΕ – ΜΟΥΡΘΙΑ

Η Έλτσε μας τελείωσε για φέτος. Η ομάδα δεν τα κατάφερε να ανέβει ούτε αυτή τη φορά. Η Μούρθια από την άλλη μεριά με τη νίκη που πέτυχε επί της Θέλτα αναπτέρωσε τις ελπίδες της για παραμονή. Έχει βατό πρόγραμμα στη συνέχεια και μπορεί να τα καταφέρει. Θα πρέπει επίσης να τονίσουμε ότι η Μούρθια έχει περισσότερες νίκες εκτός παρά εντός έδρας! Η παράδοσή της τα τελευταία χρόνια στο «Μαρτίνεθ Βαλερό» δεν είναι κακή και πιστεύω ότι μπορεί να βρει απόψε βαθμούς ή – γιατί όχι – ακόμα και βαθμούς…

226. ΘΕΛΤΑ – ΤΑΡΑΓΟΝΑ

Με μια ισοπαλία σώθηκαν οριστικά και οι δύο. Γιατί να το ρισκάρω για κάτι διαφορετικό;

227. ΚΑΝΤΙΘ – ΣΟΣΙΕΔΑΔ

Ρίξτε μια ματιά στη βαθμολογία και πείτε μου τι συμπέρασμα βγάζετε; 0-0 και τα μυαλά στα κάγκελα!

228. ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ – ΧΙΡΟΝΑ

Τρίτη συνεχόμενη πιθανή ισοπαλία! Οι δύο ομάδες έχουν από 48 βαθμούς και η διαχωριστική γραμμή βρίσκεται στους 45. Αν το παιχνίδι αυτό ήταν για τη Β Ιταλίας θα είχε εξαφανιστεί από τον στοιχηματικό χάρτη και οι ελάχιστες εταιρίες που θα το δέχονταν θα έδιναν στο Χ γύρω στο 1.30! Ο ΟΠΑΠ όμως το έδωσε στο 2.90 και μένα ήδη έχουν αρχίσει να μου τρέχουν τα σάλια!

233. ΜΠΕΤΙΣ – ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ

Τα πράγματα είναι ξεκάθαρα. Η φορμαρισμένη Μπέτις θέλει μόνο νίκη για να ανέβει και θα τα καταφέρει απέναντι σε μια παντελώς αδιάφορη Νουμάνθια η οποία θα κατέβει με αρκετούς πιτσιρικάδες. Ο άσσος «κατηφορίζει» και άντε να δούμε που θα σταματήσει…

Με λίγα λόγια κρατάω το διπλό της Σαλαμάνκα, τον άσσο της Αλμπαθέτε και τον άσσο της Μπέτις. Από εκεί και πέρα σε κανένα συστηματάκι για τα πολλά ας κοιτάξουμε τις τρεις ισοπαλίες που προανέφερα, καθώς και τις πιθανότητες που έχει η Μούρθια να φύγει αλώβητη από την έδρα της Έλτσε…

Από το υπόλοιπο σημερινό πρόγραμμα βλέπω πιθανή νίκη της Γκάνας στο φιλικό με τους Λετονούς, μόνο και μόνο επειδή οι τελευταίοι έχουν πολλές και σημαντικές απουσίες.

Στην πρώτη Νορβηγίας υπάρχει το over στο Στρόμσγκοντσετ – Τρόμσο. Οι γηπεδούχοι έχουν τη χειρότερη άμυνα στη Νορβηγία και έχουν βαρεθεί να τρώνε τη μία σφαλιάρα πίσω από την άλλη. Λογικά το σκορ θα ανοίξει και το 1.70 δεν είναι κακό.

Τέλος, και όσον αφορά στα βραδινά βρίσκω σχεδόν παράλογο το 2.10 του under στο Φλαμένκο – Γκοϊας, από τη στιγμή που οι γηπεδούχοι μόνο μια φορά φέτος έχουν σκοράρει πάνω από ένα γκολ.

Πιθανό under διακρίνω και στο Λος Άντζελες – Χιούστον το οποίο ούτως ή άλλως είναι ένα μεγάλο ντέρμπι. Η απόδοση του άσσου είναι απαράδεκτη και δεν μπορώ να αγνοήσω το γεγονός ότι το Λος Άντζελες δεν έχει δεχθεί καν τέρμα στα 9 από τα 11 παιχνίδια που έχει δώσει στο πρωτάθλημα!

Κλείνω με το Βιτόρια Μπαϊα – Παραναένσε. Τόσο η ΟΠΑΠ όσο και οι ξένες εταιρίες δίνουν μεγάλο φαβορί τους γηπεδούχους γι΄αυτό και οι αποδόσεις στον άσσο είναι εξαιρετικά χαμηλές. Εγώ όμως ξέρω ότι η Βιτόρια έχει σημειώσει μόλις μία νίκη στο πρωτάθλημα και ότι η Παραναένσε έχει νέο προπονητή στον πάγκο τον Καρπετζάνι ο οποίος μέχρι πέρσι ήταν προπονητής στη Βιτόρια Μπαϊα. Την ομάδα την ξέρει πολύ καλά και γι΄αυτό το λόγο σκέφτομαι να κυνηγήσω την έκπληξη.

Για ότι νεότερο προκύψει θα επανέλθω δριμύτερος.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.433
Κριτικές
31
Like
2.535
Πόντοι
6.495
Αφου χανω το παρολι μπαινω στα ισπανικα γυρω στο 70 να παιξω λαιβ
Χανει η Αλμπαθετε 1-2 απο την αδιαφορη Ουελβα παροτι αυτη επαιζε με 10..Βαζω φραγκα στο Χ αλλα κ στον ασο που εδινε 17 αποδοση..Τελικα παροτι με 10 η Ουελβα νικησε 1-3.. :headbang:

Αυτο που μ'εσωσε καπως ειναι το Βιγιαρεαλ Β'-Ουεσκα..Ηταν 1-0,βαζω κατι ψιλα στο Χ κ ηρθε στην ληξη 1-1..Παλι καλα..
 

tyler77

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
433
Like
140
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα μια ερωτηση ηθελα να κανω σχετικα με ΟΠΑΠ αν ξερει κανεις..

Κερδισα ενα δελτιο και ο πρακτορας δεν εχει τα χρηματα να πληρωσει μου ειπε να μου κοψει χαρτακι για εμπορικη τραπεζα κ να πληρωθω σε 2 μερες

Ξερει κανεις αν μπορει να παει καποιος στον ιδιο τον ΟΠΑΠ και να πληρωθει εκει επι τοπου?

Ευχαριστω
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα μια ερωτηση ηθελα να κανω σχετικα με ΟΠΑΠ αν ξερει κανεις..

Κερδισα ενα δελτιο και ο πρακτορας δεν εχει τα χρηματα να πληρωσει μου ειπε να μου κοψει χαρτακι για εμπορικη τραπεζα κ να πληρωθω σε 2 μερες

Ξερει κανεις αν μπορει να παει καποιος στον ιδιο τον ΟΠΑΠ και να πληρωθει εκει επι τοπου?

Ευχαριστω

πανω απο 3,500ε πας τραπεζα,μεχρι αυτο το ποσο σε πληρωνουνε απο τον οπαπ.ετσι ηταν μεχρι περσυ που ειχα παει ,τωρα δεν ξερω
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
για το μπασκετ σημερα βλεπω πανω απο 150,5

το πρωι με πληρωσε και ο πεντροζα πολυ καλα στο 3,00
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες ειπαμε οχι φιλικα
Ειδαμε και τα επισημα...
Φιλε συνοδοιπορε, τιποτα δεν ειναι σιγουρο. Ας κερδισουμε κι ας ειναι και ασε φιλικο.
Παιδια καλησπερα μια ερωτηση ηθελα να κανω σχετικα με ΟΠΑΠ αν ξερει κανεις..

Κερδισα ενα δελτιο και ο πρακτορας δεν εχει τα χρηματα να πληρωσει μου ειπε να μου κοψει χαρτακι για εμπορικη τραπεζα κ να πληρωθω σε 2 μερες
Mιλας για το ιδιο πρακτορειο στο οποιο επαιξες το δελτιο?
Πόσα λεφτα ηταν?
 

mohaa_master

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
347
Like
0
Πόντοι
1
5700€? ε βεβαια, που να βει τοσα λεφτα.

Πως τα κερδισες? τι επαιξες και ποσα?...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μιλάμε για το ξεκώλιασμα...παρολί με Χ2 την Λίλεστρομ...πιασμένα τα υπόλοιπα...και η Λίλεστρομ χάνει 3-0 στο 90'...τελικό 3-3!!!  :rockon:
 

THE JOKER

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Η betfair ακoμα δεν εχει βαλει τα λεφτα απο το πρωταθλητης μπασκετ Παναθηναικος  :think:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
gatto 4 και σημερα..
για κατακτηση τελικα τι θα ριξεις?
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Ακόμα τίποτα...θα περιμένω 1-2 αγωνιστικές!Έχω βάλει στο μάτι όμως την Ολλανδία για αουτσάιντερ...
για ρομπεν ποτε θα ξερουμε?
απο αουτσαιντερ(αποδοση ανω του 10),ολλανδια και ιταλια..
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Τραυματιστηκε....!!!!!  Πολυ δυσκολα θα προλαβει!!!!






Με μια πιο καθαρη σκεψη...    Φαμπιανο για πρωτος σκορερ  με 13 αποδοση.

Το φορτωσα καλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom