Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
Orgryte Oddevold ήμουν στο δίλλημα για ισοπαλία καθόσον εμφανιζόντουσαν και κάτι σκορ 1-1, 2-2 αραιά κι έτσι δεν το έβαλα over 2.5 (goal - goal @@ρια απόδοση γύρω στο 1.50).
Όσο για τη :cussing: γαμιόλα της Στοκχόλμης που κόλλησε από το 4ο λεπτό, η έξοδος μετά την ενημέρωση δείχνει ότι ορθώς ποντάρισα βάσει των αποτελεσμάτων ως εκείνη τη στιγμή.

@panos39 τα βλέπεις; :rolleyes:

Λοιπόν η Defensa y Justicia παρουσίασε πτώση στον Άσσο σε πολλές εταιρείες (ξεκίνησε από 2.20 και κλείδωσε στο 2.07 μέση τιμή), τέσπα χωρίς ανάλυση αποδόσεων (βαριέμαι συν ότι δεν έχω και άφθονα αργεντινέζικα δεδομένα) την έριξα Άσσο. Σχολάσαμε, αύριο @@ρια έχει.

EDIT LATER:
Κάνοντας μια γρήγορη ανάλυση με το κλείδωμα των αποδόσεων (έστω με τα λιγοστά δεδομένα στη χώρα αυτή) το δείχνουν για Άσσο.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    92 KB · Εμφανίσεις: 14
  • 2.jpg
    2.jpg
    62,9 KB · Εμφανίσεις: 13
Τελευταία τροποποίηση:

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.665
Like
2.389
Πόντοι
606
30/7/2024 00:30


Παϊσαντού

Νοβοριζοντίνο β Βραζιλιας 1Ασσος:hi:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
Δοκάρι σε 5 σκορ....
Δείχνω ένα από τα πολλαπλά δελτία, έριξα και 5αδες και παππάδες με δεσποτάδες...

  • Ορίστε στο γκολ χαθήκανε 3 σκορ, είτε μπαίνει ένα λιγότερο είτε εκεί που δεν πρέπει...
  • Το τέταρτο βγήκε ακριβώς το ανάποδο (1-0)
  • Και το άλλο γαμίδι κολλάει στο 1-0 από το 3ο λεπτό...

ΑΝΤΕ ΚΑΒΑΛΗΘΕΙΤΕ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ.......
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    44,4 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 2.jpg
    2.jpg
    47,8 KB · Εμφανίσεις: 13
  • 3.jpg
    3.jpg
    46,1 KB · Εμφανίσεις: 11

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
ΨΨ @Elganador για πες μου τι παρατηρείς στις αποδόσεις των Άσσων (1 & 2η εικόνα) :think:
Εσύ @White Othellos τι παρατήρηση έχεις να κάνεις για την 3η φωτογραφία :think:
Για απαντήστε, γιατί δεν έχει νόημα να δίνεται έτοιμη τροφή διαρκώς, πρέπει να στρώσετε και τον πισινό σας κάτω.
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    154,3 KB · Εμφανίσεις: 10
  • 2.jpg
    2.jpg
    166,1 KB · Εμφανίσεις: 10
  • 3.jpg
    3.jpg
    153,8 KB · Εμφανίσεις: 8

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.185
Κριτικές
7
Like
4.497
Πόντοι
736
ΨΨ @Elganador για πες μου τι παρατηρείς στις αποδόσεις των Άσσων (1 & 2η εικόνα) :think:
Εσύ @White Othellos τι παρατήρηση έχεις να κάνεις για την 3η φωτογραφία :think:
Για απαντήστε, γιατί δεν έχει νόημα να δίνεται έτοιμη τροφή διαρκώς, πρέπει να στρώσετε και τον πισινό σας κάτω.
Φίλε μου συγνώμη ,δεν έχω γνώμη ,το μυαλό μου είναι αλλού . Εκανα ευθανασία την σκυλίτσα μου το απόγευμα ,18 χρόνια μαζί μου και είμαι χάλια ψυχολογικά .Συγνώμη ,,,,
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
Ότι σε πολλά ματς είναι πεσμένη η απόδοση του άσου
Εταιρείες θες να πεις (διάλεξα δύο τυχαία που πληρούν ένα κριτήριο).
Η κοκκινίλα σημαίνει πτώση ενώ το ΠΑΣΟΚ άνοδος κι αυτό συνέβη μεταξύ των δύο τελευταίων δειγματοληψιών σε σχεδόν όλους τους bookies
Μπορεί μια εταιρεία να ξεκίνησε πχ με 2.20 απόδοση και να είχε πτώση πες στο 1.85 σταδιακά αλλά με το κλείσιμο να πήγε στο 1.88, όμως θα φαίνεται ως ΠΑΣΟΚ.


Πρόσεξε όμως και πόσο είναι οι μέσες τιμές των Άσσων και γιατί επιμένω για μέσες αποδόσεις από 1.80-2.20
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
ΟΚ δεν πειράζει, ηρέμησε όσο μπορείς, μες το πρόγραμμα είναι κι αυτά, δένεται ο άνθρωπος με τα ζώα κι εμένα η μία γάτα αγνοείται εδώ και σχεδόν δύο εβδομάδες.

ΨΨ @satov1 @Kompotis ελάτε εσείς οι δύο (για την 3η φωτογραφία). Αν δεν απαντήσετε - δεν θα σας δώσω εξήγηση τι έχω παρατηρήσει.
 

Kompotis

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Νοε 2023
Μηνύματα
1.158
Like
9.010
Πόντοι
1.056
ΟΚ δεν πειράζει, ηρέμησε όσο μπορείς, μες το πρόγραμμα είναι κι αυτά, δένεται ο άνθρωπος με τα ζώα κι εμένα η μία γάτα αγνοείται εδώ και σχεδόν δύο εβδομάδες.

ΨΨ @satov1 @Kompotis ελάτε εσείς οι δύο (για την 3η φωτογραφία). Αν δεν απαντήσετε - δεν θα σας δώσω εξήγηση τι έχω παρατηρήσει.
Δεν πέφτει καθόλου η απόδοση του άσσου απλά
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
ΚΚΕ ΣΧΗΜΑ

Πρόσεξε όμως και πόσο είναι οι μέσες τιμές των Άσσων και γιατί επιμένω για μέσες αποδόσεις από 1.80-2.20
Όταν όλες (οι σχεδόν όλες) οι εταιρείες έχουν κοκκινίλα με το κλείδωμα των αποδόσεων, τότε έχει κάπως μεγαλύτερη πιθανότητα να επαληθευτεί ο Άσσος από τη στατιστική τιμή του.

ΨΨ @ROB. C

Tα όρια των μέσων τιμών στις αποδόσεις να είναι εκεί γύρω στο 2 συν/πλην 20 με 25 μονάδες => 1.8-2.20 άντε 1.75 με 2.25
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
ΚΚΕ ΣΧΗΜΑ
Δεν πέφτει καθόλου η απόδοση του άσσου απλά
Έτσι ακριβώς, να είναι κόκκινο όπως το απόκομμα αυτό ει δυνατόν παντού.
Όμως οι εταιρείες που θα διαλέξετε (μόνο το Oddsportal σου παρέχει τη δυνατότητα αυτή) θα έχουν ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΓΚΑΝΙΟΤΑ payout @BIG_BIG_BEN
Να λοιπόν γιατί ΦΩΝΑΖΩ ΧΡΟΝΙΑ να μην ασχολείστε κάτω από 1.80 άντε 1.75 οριακά.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
4.767
Like
7.735
Πόντοι
2.306
ΚΚΕ ΣΧΗΜΑ

Έτσι ακριβώς, να είναι κόκκινο όπως το απόκομμα αυτό ει δυνατόν παντού.
Όμως οι εταιρείες που θα διαλέξετε (μόνο το Oddsportal σου παρέχει τη δυνατότητα αυτή) θα έχουν ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΓΚΑΝΙΟΤΑ payout @BIG_BIG_BEN
Να λοιπόν γιατί ΦΩΝΑΖΩ ΧΡΟΝΙΑ να μην ασχολείστε κάτω από 1.80 άντε 1.75 οριακά.

Ωραίος παίκτης. Αλλά δεν παίζω στοίχημα. Γενικώς όχι τυχερά παιχνίδια, εκτός από ρουλέτα και πόκερ παλιότερα.

Είπα να το αναφέρω. :-)
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
ΚΚΕ ΣΧΗΜΑ
  • Τι συμβαίνει αν έχει κοκκινίλα στο διπλό;
  • Με τις μέσες τιμές του διπλού είπαμε εκεί στο 1.8-2.20 άντε 1.75-2.25

Η πράξη έχει δείξει ότι δεν ισχύει το ίδιο για τα δίφραγκα είναι κάπως χαμηλότερα σε εμφάνιση (ισχύ) το σχήμα αυτό, συνεπώς το κοιτάτε για τους Άσσους.
Άρα @pepis με το ΚΚΕ σχήμα μπορείς να έχεις δύο γαμίσια μεσοπρόθεσμα κέρδος στης Γλυκούλας, ε κι αν πέσεις και σε καμμιά φόλα @Καταχθόνιος εκδικητής στα @@ρια σου, άλλοι τα πληρώνουν.

Αλλά δεν παίζω στοίχημα. Γενικώς όχι τυχερά παιχνίδια, εκτός από ρουλέτα και πόκερ παλιότερα.
Είπα να το αναφέρω. :-)
Xαίρω πολύ, απλά επειδή σε έχω δει (αραιά και που) να μιλάς για ποδόσφαιρο και σκέφτηκα (με το θάρρος) να σε κάνω μένσιον, ώστε να διαδώσετε τις ιδέες.

Ορίστε άλλα δύο παραδείγματα για το σχήμα, στο Ελλαδιστάν, τώρα δεν ψάχνω όλο το παρελθόν του Οddsportal είναι προφανή αυτά που λέω...
Στο πρώτο επαληθεύτηκε, ενώ στο δεύτερο όχι. Και λοιπόν τι έγινε;
  • Την αναδρομή δεν την ξέρετε; Τον ρούφηξες μία, την επόμενη βάζεις κάτι παραπάνω την επόμενη
  • Όχι αναδρομή παραπάνω από 3 φορές γιατί θα σε γαμήσει κι έτσι ξαναρχίζεις από το βασικό κεφάλαιο
  • Το σχήμα εφαρμόζεται γενικά στα πρωταθλήματα των χωρών
  • Σε κάποιες χώρες πάει παραπάνω σε άλλες λίγο παρακάτω, η ιδέα όμως είναι ίδια
  • Κύπελλα, αρχίδια, αγώνες Ευρώπης, Λατινικής, Μουντιάλ, καλύτερα να το ξεχάσετε
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    162,7 KB · Εμφανίσεις: 15
  • 2.jpg
    2.jpg
    160,4 KB · Εμφανίσεις: 12
Τελευταία τροποποίηση:

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.665
Like
2.389
Πόντοι
606
καλησπερα μολις επαιξα σε προποτζηδικο 2400 ευρω στο live 2 την ρειντζερς μεσα στην χαρτς
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
καλησπερα μολις επαιξα σε προποτζηδικο 2400 ευρω στο live 2 την ρειντζερς μεσα στην χαρτς
Εσύ το χαβά σου - άσχετα ότι είναι τρολ τέτοια σχόλια, λοιπόν αντί να δεις κανένα σχήμα ΚΚΕ - που σας ανέβασα κι ένα σωρό οδηγίες πέρα βρέχει...
Την ομάδα σας δεν την είδατε (τη φωτογραφία ΠΑΟΚ - ΟΣΦΠ) μαζί με τον άλλον @argyrotoxos που θα λέει μετά, βάλε ένα γκολ μωρή και μαρή και συνταγή Μαρής....
Ρίσκαρα ένα Μετάξι που ήδη έχει βγει, τώρα κάτσουν δεν κάτσουν τα σκορ, μη σώσει...
Αλλά τι θα τα κάνω τόσα δεδομένα;
Θα τα χρησιμοποιήσω πότε;
Ή ποτέ;
Όταν θα έχει μπούγιο (πολλά ματς την ίδια ώρα) θα πάμε για 1 εκατομμύριο.
Ραντεβού στη Μεσσήνη (όσοι είναι από τα μέρη εδώ και τύχει να διαβάσουν το σχόλιο).
 

Συνημμένα

  • 2.jpg
    2.jpg
    298,9 KB · Εμφανίσεις: 13

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.665
Like
2.389
Πόντοι
606
Καλησπερα στο καλυτερο σαιτ και θρεντ της Γης:hi:


Το στοίχημα τοποθετήθηκε με επιτυχία​

Κωδ. Στοιχήματος::smiling-face-with-heart-eyes:
Διατήρηση

Άντερλεχτ:priest:

4.35

Τελικό Αποτέλεσμα​

Αντβέρπ v Άντερλεχτ​


Αρχιζει στις 2,30 τωρα το μεσημερι τα κοροιδα παιζουν τον ασσο:grin: εμεις παμε κοντρα στο κατεστημενο:grin::hi:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
για να ξεπλυνεις μαυρα :wink::wink::wink:
Γατούλη κοίτα εσύ με το συνάδελφο @teaserman να εμπεδώσετε το σχήμα ΚΚΕ και θα έχετε περισσότερα μουνέτα στις ντούντες σας. Άντε ανεβάζω κι άλλο παράδειγμα, ΓΚΡ....
Το χρηματιστήριο της Betfair είχε άνοδο στο τελευταίο 5λεπτο αλλά συνολικά είχε πτώση.
ΣΤΡΩΘΕΙΤΕ.....

Υ. Γ. Από τα 7 σκορ πέρασε το ένα χθες (0-2), ένα άλλο ήμουν στο δίλημμα 1-2 ή 0-3 και βάζω 1-2 (0-3 έληξε), ενώ η Ranheim λήγει 2-2 αντί για 2-1, ήτοι θα μπορούσα να πετύχω 3 σκορ, άσχετα αν δεν κέρδιζε το τεράστιο δελτίο, τέσπα θα τα γαμήσω τα μουνιά και τα καριόλια των στοιχηματικών....
 

Συνημμένα

  • 1.jpg
    1.jpg
    149,2 KB · Εμφανίσεις: 8
Τελευταία τροποποίηση:

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
5.973
Κριτικές
32
Like
25.760
Πόντοι
8.346

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.407
Κριτικές
11
Like
4.676
Πόντοι
746
...αρχοντα, τι ειν' το "σχημα ΚΚΕ"?!!?!? :think::think::think:
Διάβασε τις εικόνες και τα αναλυτικότατα σχόλια από πάνω - βέβαια μπορεί να μην ασχολήσαι με το Στοίχημα - όπως και κάμποσοι άλλοι πχ ΒΙΓΚ_ΒΕΝ - όμως σας έκανα μένσιον επίτηδες για να διαδώσετε τις ιδέες. Φεύγω για Νορβηγία και μετά πάω να κάνω έναν αντιτετανικό ορό προληπτικά - μέ έκοψε με το νύχι του ο καριόλης ο Φοξ και πώς δεν κρατήθηκα και δεν σούταρα να φτάσει μέχρι τη Μεσσήνη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom