Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Επισκέπτης
για ένα πόντο οι αρκούδες, όσο για τον πούστη του Πειραιά που με έκαψε για άλλη μια φορά τα έγραψα στο άλλο θέμα.........
Δεν ποντάρω κάτω από 1.80 εκτός κι αν δεν έχω άλλες επιλογές εκείνη την ώρα..........
 

Συνημμένα

  • Δοκάρι.jpg
    Δοκάρι.jpg
    125,6 KB · Εμφανίσεις: 32

Επισκέπτης
να χάνεις την πουτάνα τη Λεβερκούζεν γαμώ το σπίτι της γαμώ νίκαγε 2-0 κι έγινε ανατροπή 2-3.......
Πέρασαν 1 όπως της Ζενίτ, αγγουρώθηκε η Κουρούνα, τώρα περνάει κι άλλο ένα δελτίο 4 στα 5.......
Έχω ρίξει πολλά τούτες μέρες, τέσπα έριξα 6-7 τούτο ρημάδι κι αν δεν κάτσει μη σώσει, ώρα για ύπνο δυστυχώς το πρωί έχω αγροτικά  :cussing: οπότε δεν είμαι για ξενύχτια και τζόγο κυριακάτικα.........

Υ.Γ. Η Παρί έχει πολλά χρόνια να νικήσει τη Μονακό (ούτε με τον Ιμπραήμ πασσά τα είχε καταφέρει). Σημειώστε το αυτό........
 

Συνημμένα

  • ΑΚΑΠ.png
    ΑΚΑΠ.png
    17,4 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Λοριάν ΓΑΜΗΣΟΥ στον Κόλο - Κόλο.png
    Λοριάν ΓΑΜΗΣΟΥ στον Κόλο - Κόλο.png
    6 KB · Εμφανίσεις: 23

Επισκέπτης
Τελικά η Παρί αποδεικνύεται ότι ψόφησε χωρίς το Ζλάταν, έλεος δηλαδή μια ομάδα δισεκατομμυρίων δε μπορεί να εξαγοράσει έναν εφάμιλο;  :rolleyes: :huh:
1-0 στο 81 και τα άλλα τα μουνόρχιδα την ισοφαρίζουν στις καθυστερήσεις...... :headbang:
Οι δε αμερικλάνοι μόνο ύπνος δε σε έπιανε όταν το έβλεπες, κατά διαστήματα είχαν κάποιες ευκαιρίες....
Τα μουνόπανα των Ράπτορς γαμώ τον Καναδά τους χάνουν με έναν πόντο διαφορά (λάηβ το είχα ποντάρει) και με έκαψαν δεύτερη.....
Ε κάπου έπρεπε να σπάσει το άτυχο κουβάδιασμα κι αν δε :zfuck: στον κώλο η Βαλένθια θα περνούσε και το τελικό σκορ.....
 

Συνημμένα

  • Νοτ μπαντ........png
    Νοτ μπαντ........png
    79,9 KB · Εμφανίσεις: 20

Επισκέπτης
Ένα παλιό τραγούδι της εποχής του 80 έλεγε ήθελα να ήμουν κηπουρός........
Αλλά εγώ ήθελα να ήμουν προπονητής κορασίδων :smitten:
Πήγαμε αρκετά καλά στο τένις, μου ήρθε να παίξω και το πένις :2funny: μονάχα 3 τελικά σημεία δεν πέρασαν (πέρασαν τα υπόλοιπα 9 συν 5 λάηβ).
Μια φωτό :jerking:
 

Συνημμένα

  • coach tis ntountas LOL......png
    coach tis ntountas LOL......png
    267,6 KB · Εμφανίσεις: 42

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.156
Κριτικές
166
Like
26.999
Πόντοι
34.538
ΝΤΟΥΝΤΑ...

ΛΕΙΚΕΡΣ αποψε...
Καλοπληρωμενος ασσος..
 

Επισκέπτης
Ρίχνοντας μια βιαστική ματιά:

1) 2 στις 2 νίκες έχουν οι Νάγκετς για αποδόσεις Άσσου 2-2.22 και δίπλας 1.64-1.84 (είναι τα όρια συν πλην 0.10 από το Oddsportal μέσες τιμές τώρα => 2.12 & 1.74)
2) Ο Τζαμπάρ με όλες τις ομάδες στην κανονική έχει 3 στις 14 νίκες και μέση τιμή χασούρας τους -5.7 πόντους (με τα ανωτέρω όρια αποδόσεων)
3) Οι άλλοι οι ψώλοι είναι στο -2.2 μέσο όρο (δηλαδή +2.2 υπέρ αυτών), έχουν 6/20 ήττες.
Όμως ο Τζαμπάρ είχε μία νίκη, μετά 4 ήττες σερί, νίκη και τέλος έχει 4 συνεχόμενες ήττες, ήτοι στα 9 λαστ γκέημς (οι αποδόσεις ώς έχουν) είναι Ν-Η-Η-Η-Η-Ν-Η-Η-Η-Η => φαίνεται περιοδικότητα 4........

Οπότε θενξ Φακίρης, αλλά μια κι είμαι τόσο ψόφιος και θα ευχόμουν να έριχνε καρέκλες αύριο για να μην πάω στα κωλοχώραφα, όμως δε γίνεται (φωτογραφίες στατιστικών δεν ανεβάζω) => βάζω ΑΚΑΠ +2.5 υπέρ του Τζαμπάρ (1.85 το δίνει ο Στοίχημαν τώρα) και για να βγει έστω κάτι παραπάνω από 2 απόδοση ρίχνω και τα μουνόσκυλα του Καναδά Άσσο τελικό με ψείρες απόδοση 1.26 (προχθές με ξανάκαψε για δεύτερη φορά η κωλομάδα προχθές έχασε με 1 πόντο την είχα λάηβ Άσσο με 1.85).
Όσοι ξενυχτήστε με Κόπα Λιμπερταδόρες ρίχτε ΑΚΑΠ Άσσο ή ποντάρετε ανάλογα στο λάηβ την Τουκουμάν.
 

Συνημμένα

  • 3 στις 3 ΔΕ ~ 3.8 απόδοση.png
    3 στις 3 ΔΕ ~ 3.8 απόδοση.png
    14 KB · Εμφανίσεις: 21

colonel nathan jessup

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
30
Like
534
Πόντοι
306
ντουνταρα πιανεις τιποτα τυπε στο στοιχημα ή μονο την ντουντα σου; :)
 

Επισκέπτης
Άσε τι ειρωνίες τι κάνω εγώ και ασχολήσου με την πάρτη σου.......
Δηλαδή κάθε τόσο πρέπει να ποστάρω τι κερδίζω ή που πάω κουβά; :rolleyes:
Έγραψα πουθενά ότι πετυχαίνω σε καθημερινή βάση 80% και πάνω; :huh:
Όντως μερικές ημέρες έχω τρομερή ρέντα, ενώ άλλες πας εκεί που δεν περιμένεις κάδο.....
Σε μέσες άκρες είμαι γύρω στο 60-65% τον τελευταίο εξάμηνο κι επειδή ποντάρω πάνω από 1.70 στην πληθώρα των περιπτώσεων βγαίνει κάτι........
Kάμποσα κερδισμένα δελτία είναι εδώ αλλά και πάλι δεν κάθομαι να τα γράφω όλα κι εκεί κουκουβάγιες τα διαβάζουν......
Ο Τζαμπάρ που έγραψα παραπάνω, μήπως ήθελες νυχτιάτικα που ήμουνα ψόφιος να σου ανεβάσω φωτογραφίες και εκτεταμένες αναλύσεις;
Σάμπως ρώτησε και κανείς πώς βγαίνουν τα στατιστικά ή τι στο διάολο είναι εκείνο το πρόγραμμα που έχω φτιάξει;
Έχεις δει εσύ πολλούς να έχουν φτιάξει προγράμματα επεξεργασίας αποτελεσμάτων; :-
Στην τελική υπάρχουν κι άλλοι δρόμοι, διαβάστε εφημερίδες ή τους διάφορους άλλους στα διάφορα ιστολόγια...
Τα ξημερώματα πέρασε ατόφια η 4αδα του ΝΒΑ (την πόσταρα στο ρημαδιακό) ε θα πάω ταβέρνα το βράδυ να φάω τζάμπα καλά είναι γυναίκα δεν έχω να μου μαγειρέψει εδώ.
Αλλά έχε υπ' όψιν ότι εκτός αυτών υπάρχουν και στοιχήματα που είτε δεν τα λέω είτε τα αποφασίζω την τελευταία στιγμή.
Για παράδειγμα την πρόκριση του Καμερούν.........
Ήτανε 0-0 στο ημίτονο και έβαλα πρόκριση στο συνημίτονο.......
Είχα 15 λεπτά άνεση χρόνου στο διάλλειμμα του παιχνιδιού έβαλα τις τελικές αποδόσεις, επεξεργασία και τέλος.
 

Συνημμένα

  • ΑΚΑΠ.png
    ΑΚΑΠ.png
    36,4 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Αραπιά πρόκριση.png
    Αραπιά πρόκριση.png
    38 KB · Εμφανίσεις: 43

Επισκέπτης
μαζί με ΔΕ φυληκού, υπάρχει κι ένας διάβολος www.oddsportal.com/predictions/x6lKv4pH/]εδώ κι όχι εκεί[/url] στο Νότο :grin:


Y.Γ. Δοκάρι, διάλογος ήθελα να γράψω :2funny:, όσο για την οδό Φυλής πιστεύω να ξέρεις που πέφτει, έτσι στρατηγέ;
Καλά το αβατάρ δεν το έχεις δει, είναι μια ντουζίνα αποτελέσματα.......
Ώρα να μελετήσω τίποτις άλλο, νέβερ γουέηστ τάημ, ομιλώ ελαφρώς καλύτερα από τον Τσίπρα :2funny: που δεν ψηφίσα ποτέ!
 

Συνημμένα

  • Κας αουτ κι αντε γεια.png
    Κας αουτ κι αντε γεια.png
    47,2 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Κας αουτ στο 80 φευγα μη γινει μαλακια με το σκορ.jpg
    Κας αουτ στο 80 φευγα μη γινει μαλακια με το σκορ.jpg
    64,4 KB · Εμφανίσεις: 56

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.156
Κριτικές
166
Like
26.999
Πόντοι
34.538

Επισκέπτης
ΟΚ αλλά έγραψα ότι δεν ποντάρω τέτοιες αποδόσεις κι ειδικά στο μπάσκετ. Σε τέτοιες αποδόσεις κοιτάζω να ρίχνω ακάπ είτε άντερ/όβερ.
Χθες η 5αδα δεν πήγε καλά πέρασε ένα καλό σημείο το άντερο των Καναδών, αλλά οι μαλακισμένες οι αρκούδες με χάλασαν......
Αν τυχόν είμαι μέσα θα κοιτάξω τα φτυάρια της Καχαμάρκα στο Περού για Άσσο (στο λάηβ φυσικά είναι στόκοι).
Καλό απόγευμα ώρα να πάω για μπάνιο, κάτι μας έδωσε η Πίποβα, και με ρέγουλα μη :jerking: από τα γκομενάκια!
 

Συνημμένα

  • Ρώσσικα μουνάκια.png
    Ρώσσικα μουνάκια.png
    262,8 KB · Εμφανίσεις: 46
  • Αγρίεψε η Πίποβα!.png
    Αγρίεψε η Πίποβα!.png
    48,3 KB · Εμφανίσεις: 16

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.156
Κριτικές
166
Like
26.999
Πόντοι
34.538
Μετα τον καλοπληρωμενο ΑΣΣΟ των ΛΕΙΚΕΡΣ...
Αποψε το ΧΙΟΥΣΤΟΝ δεν χαλαει..
Μικρο αλλο σημειο ΜΠΕΤΟΝ..
Ιδρωσε ο ΜΟΥΣΙΑΣ αλλα το πηρε το ματς στη παραταση..

Αποψε διπλο ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ με 7,5 ποντους καλυψη..
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Βαλτε το χερακι σας να βγει Over ο ατρομητακος μπας και δουμε ασπρη μερα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
το πορνίδιο τη Μλαντένοβιτς δεν το πρόλαβα νωρίτερα στο λάηβ, κάτι ψιλά από μακαρονάδες και Μπόκα Χαράμ :grin: νίκησε και η μαυρομούνα που θα την :fuck1: σαν παλιογελάδι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
H δεύτερη φωτογραφία είναι το ημεηλ που έστειλα για 2 χθεσινούς Άσσους που δεν προσετέθησαν στα φτυάρια και την Πόρτο.
 

Συνημμένα

  • Λαστ μπετς.png
    Λαστ μπετς.png
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Email.png
    Email.png
    43 KB · Εμφανίσεις: 20

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.156
Κριτικές
166
Like
26.999
Πόντοι
34.538
Ιδρωσε ο ΜΟΥΣΙΑΣ αλλα το πηρε το ματς στη παραταση..

Αποψε διπλο ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ με 7,5 ποντους καλυψη..
Πεντε λεπτα πριν τελειωσει ο αγωνας η ΝΕΑ ΟΡΛΕΑΝΗ
ενα ποντο μπροστα..
Ακολουθησε ενα τρελλο 15-0 απο την ΟΥΑΣΙΓΚΤΟΝ και τεζα ο ΝΤΕΙΒΙΣ..
 

Επισκέπτης
Eπειδή οι φωτογραφίες δεν είναι διαθέσιμες για τους επισκέπτες του μαγαζιού, έτσι για εμπέδωση τι εστί η παρακολούθηση των εταιρειών (κι εδώ το μέγεθος μετράει - όσες μορ τόσο το καλύτερο) δείχνω γιατί ποντάρισα λάηβ σκορ 1-0 (ε δεν είμαι 24ωρες το 24ωρο στο Ίντερνετ για να το προλάβαινα με καλύτερη απόδοση, αλλά και πάλι είναι αδύνατη η ανάλυση κάθε αγώνα => ενίοτε βαριέμαι και ποντάρω όπως μου κατέβει).
 

Συνημμένα

  • Εταιρείες.png
    Εταιρείες.png
    96 KB · Εμφανίσεις: 18
  • Αποτελέσματα.png
    Αποτελέσματα.png
    47,7 KB · Εμφανίσεις: 52

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΤΥΧΗ ΑΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ...
εχοντας κανει cash out se 4.5.6 στοιχημα με δεκαρικο που εδινε 6 χιλιαρικα πηρα τα 220ευρω πριν μια βδομάδα. .
Τελικα 5.6 δεν ηρθαν αν περίμενα 15 λεπτα ειχα μια 400αρα αντι 220..
Ρεφαρα τα χαμενα...
Εδω κ ενα χρονο που  αρχισα παντα παιρνω τα χαμενα + ενα 10 με 15%.. κερδος.
Εχω χασει τρελα ποσα στο ΠΑΡΑ 5..
ΠΑΝΤΑ πονταρω απο 10 εως 20 ευρω ποτε 50 η παραπανω..
Σε 9 μηνες ειμαι συν κ αν δεν ειχα παίξει EURO    το καλοκαιρι θα μουν αρκετα συν..
........
Ολη την βδομαδα με γ@@@@
Χασουρα κανα 80αρι κ βαλε..
Ριχνω σημερα ενα 25αρι..
4.5.6..
Το 1 αναβολη (μπαστια)...
Γυρνοντας απο γηπεδο ριχνω ματια..
Εχω πιασει 3..συν ενα αναβολή 4. ..
Δινει 15...100 κ 25...
Τσιμπαω τα 115...
Αφηνω την πενταδα...
Κ οτι κατσει...
Σημειωση
5αδα 400..
4αδες 800..πηρα τα 100
3αδες 70 πηρα 15..
Εκει που βλεπω μιλαν 2η κοκκινη ..
Εμω επιανα το αλλο..
Εδινε 18ε να φυγω. .
Λεω αντε παρτα...2 κοκκινες σιγα μην ερθει διπλο..
Το συστημα μπλόκαρε δεν εδινε cash out
Μαλλον κολησε στην 2 κοκκινη..
Μετα εδινε 5ευρω..λεω γαματο αστο μεσα..
ΜΠΟΥΝ ΓΚΟΛ Η ΜΙΛΑΝ.


ΔΙΝΕΙ 330Ε ΣΤΑ 400 ΝΑ ΦΥΓΩ..
το σκεφτομαι κ τα 2 ματς στο 92..
Πεναλτι το αννοβερο..
Φραγη λεω ΓΑΜΗΣΕ ΜΑΣ ΤΩΡΑ..ΓΙΑ 1 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ..
ΤΟ ΧΑΝΕΙ!!!!!!.
Τα παιρνω στο καπακι..
380..απο 400ε.
Ειχε 3 λεπτα ακομη η μιλαν..
Αμα θελει η πουτανα η τυχη..
Σε αλλο αν το βαζε η λεστερ θα χα αλλα τόσα χ 3...
Τεσπα κερδισμενος...
Αν ειχα κοιμηθει θα ξυπναγα με 1300ευρω...
Με το ΑΝ Δεν γινεται τιποτα..
Αν με αφηνε cash out στα 18..
Η εμπαινε το πέναλτι. .στο 94..
Θα επαιρνα τα 3...
Κριμα που εχω αλλες υποχρεώσεις θα ταν ενα καλο call girl των 150....
 

Επισκέπτης
Έτσι είναι αυτά αγαπητέ. Π.χ. χθες η ξεκωλιασμένη Μπολόνια πονταρίστηκε 1Χ ΔΕ μαζί με τη Μαρσέιγ. Για όσους δε γνωρίζουν τη ροή, η άλλη η γαμιόλα η Μίλαν έπαιζε από το 30 με 10 και γύρω στο 60 έμεινε με 9, αλλά στο 89 έβαλε γκολ για να μου σπάσει τα νεύρα και ρίχνω ένα σωρό βρισίδια.......
Τι κας άουτ να έκανα, ε λες με 9 παίζει ο άλλος, θα νικήσει;
Λίγο πριν σκοράρει η καριόλα η απόδοση υπερ της ήταν πάνω από 25 στις διαθέσιμες εταιρείες. Ούτε ανατροπή να λέμε.......
Δεν ξαναδίνω ευκαιρία στην κωλοομάδα αυτή, λάστ τάημ γουάζ.......
Για σήμερα έπαιξα 3-1 σκορ τη Δε Δυνατότατη και έγινε στο 62ο 3-0, θα το αφήσω μέχρι το τέλος κι αν δεν κάτσει ας πάω κουβά δεν πειράζει.....
 

Συνημμένα

  • Πουτανα της Ιταλιας..........png
    Πουτανα της Ιταλιας..........png
    12,2 KB · Εμφανίσεις: 19
  • Untitled.png
    Untitled.png
    3,9 KB · Εμφανίσεις: 19

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom