Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

Επισκέπτης
Έχεις να προτείνεις για σήμερα;
Όποιος θέλει να κοιτάζει τι ρίχνω www.oddsportal.com/profile/Prediction/my-predictions/]ας πάει εκεί[/url] σε γενικές γραμμές αυτά που ρίχνω τα ψηφίζω.

Nικη ΠΟΡΤΛΑΝΤ αποψε...
Μπάσκετ και τένις τα παράτησα γιατί παραζαλίστηκα, δε γίνεται να παρακολουθείς το καθετί, ήδη είναι πολλά τα ποδόσφαιρα....
Μόνο αν δεν θα έχω τίποτε άλλο θα ρίχνω μια βιαστική ματιά. Τέσπα η καλύτερη ομάδα για να ποντάρεις έδρα με αποδόσεις γύρω στο 1.90 είναι οι Μέμφις, το Πόρτλαντ είναι οίκος ανοχής οδού Φυλής (από όσο έδειχναν τα στατιστικά).
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.153
Κριτικές
166
Like
26.995
Πόντοι
34.538
Μετα τη νικη του ΠΟΡΤΛΑΝΤ...

Αποψε θα χουμε καλοπληρωμενη νικη της ΜΙΝΕΣΣΟΤΑ...
Παραπηγε ο ΑΝΤΕΤΟΚΟΥΜΠΟ...
Αποψε θα προσκυνησει τον ΖΑΚ ΛΑΒΙΝ!!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • xtes 5 sta 6.png
    xtes 5 sta 6.png
    23,6 KB · Εμφανίσεις: 25
  • today 6 sta 6.png
    today 6 sta 6.png
    23,6 KB · Εμφανίσεις: 26

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.153
Κριτικές
166
Like
26.995
Πόντοι
34.538
Περιπατο εκανε η ΜΙΝΕΣΟΤΑ χθες..
Ουτε κουνηθηκε ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ...

Το ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ παει για νικη αποψε πιστευω..

Α,και υποψηφια μπομπα το διπλο της ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ στο φορμαρισμενο-σεληνιασμενο ΧΙΟΥΣΤΟΝ..
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.722
Like
28.374
Πόντοι
5.006
Περιπατο εκανε η ΜΙΝΕΣΟΤΑ χθες..
Ουτε κουνηθηκε ο ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ...

Το ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ παει για νικη αποψε πιστευω..

Α,και υποψηφια μπομπα το διπλο της ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ στο φορμαρισμενο-σεληνιασμενο ΧΙΟΥΣΤΟΝ..
:rockon: :rockon: :rockon: :hi:
 

Επισκέπτης
Το ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ παει για νικη αποψε πιστευω..
Tα στατιστικά δείχνουν το αντίθετο, αλλά ήμουνα όξω και τώρα δεν έχει νόημα να ποντάρεις με αποδόσεις 1.20 υπέρ των Μέμφις, όμως και να αλλάξει κάτι δεν ασχολιέμαι με μονά παιχνίδια σε λάηβ και δη μπάσκετ........
Έτσι για το χαβαλέ ένα σύστημα 7/8 όποιος θέλει το ρίχνει, κάποια τα έψαξα, κάποια όχι απλά και μόνο με τη διαίσθηση, έβαλα και μουνιά μέσα, καυλωμένα & αφρισμένα, αν έχουν περίοδο LOL διαλέχτε......
 

Συνημμένα

  • Στατιστικά.png
    Στατιστικά.png
    73,6 KB · Εμφανίσεις: 43
  • Kali xronia.png
    Kali xronia.png
    41,5 KB · Εμφανίσεις: 29

Επισκέπτης
τα ποσοστά επιτυχίας είναι πάνω από 80%  :dancing: :rockon: ώρα για :humpleg:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.153
Κριτικές
166
Like
26.995
Πόντοι
34.538
Το ΣΑΚΡΑΜΕΝΤΟ ηταν για τα πανηγυρια χθες...
Ο τρελλος ο ΝΤΕ ΜΑΡΚΟΥΣ μαλωνε με τα ρουχα του ο παλαβιαρης..

Η πλακα ειναι οτι δεν το επαιξα γιατι το βγαλανε αργα στην αγορα οι εταιρειες,
εγω ηθελα να παιξω και κατι Τουρκιες που παιζανε νωρις..

Πληρωθηκα μαλιστα ενα μικρο κουπουνι,εκλεισα με ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ αλλα με χαντικαπ 9 ποντων..
 

Επισκέπτης
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι αν περιμένετε να πάτε ταμείο ποντάροντας μεγάλες αποδόσεις τότε πλανάσθε πλάνην οικτράν....
Ούτε φυσικά ποντάρω μικρές αποδόσεις για να πετυχαίνω μεγαλύτερα ποσοστά, ένα να χάσεις θες κάμποσα μετά να πετύχεις για να τα πάρεις πίσω......
Η βασική μεθοδολογία έγκειται στο φακέλωμα: καταγράφουμε τα στοιχήματα που παίζουμε για 1 χρόνο τουλάχιστον και βλέπουμε σε ποιες περιοχές αποδόσεων έχουμε ένα θετικό ισοζύγιο, ποιες ομάδες μας πήγαν καλά, ποιες διοργανώσεις. Βασικές αρχές προγραμματισμού να έχει κάποιος (ακόμα και Fortran του 1990) μπορεί να φτιάξει ένα τέτοιο πρόγραμμα καταγραφής. Η λογική των κουβανών δεν είναι για να ποντάρεις πολλά, παίξε 1-2Ε μάξιμουμ όσα ένας καφές κι αν τα χάσεις δεν πειράζει.
Αύριο που έχει Αγγλία το απόγευμα, ξεκινά από τώρα η μελέτη των ομάδων, πριν πεινάσεις μαγειρεύεις....
Από εκεί και πέρα πρόγραμμα ανάλυσης αποδόσεων, στατιστική & σχεδιασμοί βάσεων δεδομένων δεν είναι τόσο οι ειδικές γνώσεις που απαιτούνται αλλά η αντίληψη των υπολογισμών που πρέπει να κάνει ο καθένας. Κι εδώ υπεισέρχεται η εμπειρία του καθενός. Γιατί δεδομένα μπορείς να βάλεις σε ένα αρχείο έτσι απλά. Όμως ποια από τα τόσα παιχνίδια που παίζονται καθημερινά; :rolleyes:

Υ.Γ. κουβανούς λέω τους αλβανούς εδώ στο κωλοχώρι διότι πάνε σε καθημερινή βάση στον κουβά!
Αλλά στα @@ρια μας, καλό είναι αυτό γιατί αφήνουν ένα μέρος των χρημάτων που βουτάνε, ειδάλλως η αιμορραγία χρήματος προς την κωλοχώρα τους θα είναι μεγαλύτερη!
 

Επισκέπτης
Πάω να κεράσω το γείτονα Τάση επίτηδες γιατί έχει μια κόρη διορισμένη κιόλας είναι δασκάλα και φαίνεται UFO (Αθήνα μένει - καύκος γιοκ), τώρα αν τα πιάσω χοντρά είτε ξανακαβατζωθώ εντζινιαρ θα της τα χώσω μπας και της τον :knockinb:, ηλικία γύρω στα 28 έχει μια χαρά θα γεννήσει σαν κουνέλα :grin: :grin: και θα μου ρίχνει κάργα :badair: στα εργαλεία!
Θα βγουν κι οι κουβανοί έξω, θα φάνε δούλεμα και ΨΟΦΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΤΗΓΑΝΟΚΕΦΑΛΟΥΣ!
 

Συνημμένα

  • ΑΚΑΠ.png
    ΑΚΑΠ.png
    29 KB · Εμφανίσεις: 23

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
518
Πόντοι
36
Αντε  να δούμε τι θα κάνουμε φέτος
 

Επισκέπτης
7 στα 12, βεβαια η πορνη Μπρίστολ αδικαιολογητα εχασε με ανατροπη, θα πηγαιναν 8 στα 12.....
Εξυπακουεται οτι αν χωριζα το δελτιο σε 3δες και 4δες καποια δελτια θα πηγαιναν ταμειο, και παιζει να εβγαζα και κατι παραπανω στη διαρκεια των ημιχρονων απο τα κας αουτ. Τεσπα δε γαμ**ται, το θεμα ειναι οτι τα ποσοστα ειναι πολυ υψηλα και ο ολος σχεδιασμος αξιζε και φυσικα οι τηγανοκεφαλοι εσκασαν και μπαρουτι να γινουν. Αυτο μας αρκει ΜΟΥΧΑΧΑΧΑ καλο βραδυ.
 

Συνημμένα

  • 7 στα 12.png
    7 στα 12.png
    44 KB · Εμφανίσεις: 22

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.153
Κριτικές
166
Like
26.995
Πόντοι
34.538
Μικρος ασσος του 1.44 αλλα περναει..
Για το ΚΛΙΠΠΕΡΣ-ΣΑΝΣ λεω...

Παρα τις απουσιες των γηπεδουχων..
 

Επισκέπτης
να κόψουμε το κάπνισμα :grin:
Όλες οι γκόμενες τα ξημερώματα => Σκροφάροβα, Κέρβερος & Πίποβα ανατροπές στα λάηβ και βγήκε παράς!
Η 3αδα της Β' Εθνικής αλλά και η δυάδα ΝΒΑ πήγαν κουβά, αλλά τις πόνταρα παρολί με λίγα χρήματα γιατί είναι καριόλια όλοι τους. Βλέπω τα στατιστικά επιτυχίας πάντα και στα χοντρά και καλά παιχνίδια ποντάρω αρκετά περισσότερα.

ΖΗΤΩ Η ΠΙΠΟΒΑ!
Ποντάρισα και τον βρωμιάρη του Πειραιά (στο λάηβ βέβαια), ε σιγά μην δεν το έστησε αλλιώς πώς διάολο μπήκε το γκολ νίκης στο 93 και κάτι ψιλά;
Κουτόχορτο δεν τρώω εγώ.
 

Συνημμένα

  • Untitled.png
    Untitled.png
    6,4 KB · Εμφανίσεις: 14
  • ΠΟΥΣΤΟΓΑΥΡΟΣ.png
    ΠΟΥΣΤΟΓΑΥΡΟΣ.png
    6,9 KB · Εμφανίσεις: 21

Επισκέπτης
και χθες στα λάηβ των τένις, με έρεψε και η :jerking: τι θέλω ο στόκος και ποντάρω τις καριόλες, αλλά δεν είχε και τίποτα τούτες ημέρες και σκέφτηκα άντε να μαλακιστείς κι ό,τι κάτσει......
Μου έκανε όμως εντύπωση ότι Σ. Γουίλιαμς, Κέρμπερ, Πίποβα & Σβετλάνα φακλάνα Κουζνέτζοβα χάσανε αμαχητί......
Όλες τους ανήκουν στην πρώτη οκτάδα.....
Τα τουρνουά είναι για τον π**τσο αλλά εντάξει να χάσουν όλες;
Εκείνη η ξυλομούνα η Πέτκοβιτς (χάλασε εντελώς εμφανισιακά) χθες έδωσε το παιχνίδι ΜΕ 41 ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ!!!!!
Ναι όπως το διαβάζετε. Νικούσε 5-1 και έγινε ανατροπή 5-7 σετ!!!!!
41 Α-Π-Ο-Δ-Ο-Σ-Η-Η-Η-Η-Η-Η

Τέσπα μια και ξαναρχίζουν τα ποδόσφαιρα ας καβαληθούνε στον κώλο οι καριόλες, άντε 1Ε μάξιμουμ αν έχω καύλες να ποντάρω.
2 στα 5 σκορ και 4 στα 5 τελικά σημεία. Νοτ μπαντ!!!
 

Συνημμένα

  • score master.png
    score master.png
    25,4 KB · Εμφανίσεις: 22

prostixos2000

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
533
Like
190
Πόντοι
6
και χθες στα λάηβ των τένις, με έρεψε και η :jerking: τι θέλω ο στόκος και ποντάρω τις καριόλες, αλλά δεν είχε και τίποτα τούτες ημέρες και σκέφτηκα άντε να μαλακιστείς κι ό,τι κάτσει......
Μου έκανε όμως εντύπωση ότι Σ. Γουίλιαμς, Κέρμπερ, Πίποβα & Σβετλάνα φακλάνα Κουζνέτζοβα χάσανε αμαχητί......
Όλες τους ανήκουν στην πρώτη οκτάδα.....
Τα τουρνουά είναι για τον π**τσο αλλά εντάξει να χάσουν όλες;
Εκείνη η ξυλομούνα η Πέτκοβιτς (χάλασε εντελώς εμφανισιακά) χθες έδωσε το παιχνίδι ΜΕ 41 ΑΠΟΔΟΣΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟ!!!!!
Ναι όπως το διαβάζετε. Νικούσε 5-1 και έγινε ανατροπή 5-7 σετ!!!!!
41 Α-Π-Ο-Δ-Ο-Σ-Η-Η-Η-Η-Η-Η

Τέσπα μια και ξαναρχίζουν τα ποδόσφαιρα ας καβαληθούνε στον κώλο οι καριόλες, άντε 1Ε μάξιμουμ αν έχω καύλες να ποντάρω.
2 στα 5 σκορ και 4 στα 5 τελικά σημεία. Νοτ μπαντ!!!
Για αύριο είδες τιποτα?
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.574
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
Σαμπντόρια 2πλο και για επιφυλακτικους Χ2.
 

Επισκέπτης
Για αύριο είδες τιποτα?
Το έχω ξαναγράψει, βαριέστε (δεν απευθύνομαι σε εσένα αλλά γενικά στο ευρύ κοινό) να γραφτείτε σε ένα μπουρδέλο [move]που άνοιξα εδώ[/move] γιατί εντάξει δεν είναι εδώ μέσα χώρος να γίνει εκτεταμένη συζήτηση για κάποια πράγματα και με εκνευρίζει το οφφ τόπικ, τουλάχιστον εκεί στο πορτέλο πέφτει τσεκούρι....
Πάρε μάτι www.bourdela.com/forum/index.php?topic=217392.msg6132360#msg6132360]εδώ τις @@ριες[/url] που γράφτηκαν κι έτσι ξενέρωσα.......
Στο ρημαδιακό δείχνω και κάποια πράγματα με φωτογραφίες (δεν είναι προσβάσιμες για τους γκεστς), στατιστικούς πίνακες και όποιος έχει την όρεξη να τα μελετήσει (και να με ρωτήσει) μπορεί να βγάλει δική του μεθοδολογία....
Κι αυτό το λέω γιατί κάποιες χώρες που είσαι καλός βάζοντας χαρτί & μολύβι μπορείς να βελτιωθείς. Εναλλακτικά έχω ξεκλείδωτο ένα γαμ*μένο προφίλ στο Oddsportal => Prediction λέγομαι, μπορείτε κι από εκεί να δείτε τι ποντάρω σε γενικές γραμμές. Το να κάτσω να ανεβάζω εδώ προγνωστικά, δεν το κάνω, πολλές φορές πιέζομαι κι από το χρόνο. Μην παραβλέπεις ότι το κύριο θέμα του φόρουμ είναι το ΧΧΧ κι όχι τα στοιχήματα, οι πολιτικές συζητήσεις κλπ......
Σας δείχνω όμως τούτες ημέρες κάποια από τα αποτελέσματα που δείχνουν ότι η δουλειά πάει καλά και πολύ μάλιστα.
Ιδού η απόδειξη 4 στα 4 στο Μεξικό (σκορ, σημείο, πλήθος τερμάτων) και 2/3 στην άγνωστη και μακρυνή Κόστα Ρίκα (κασάουτ γιατί είμαι πτώμα).
 

Συνημμένα

  • 4 στα 4 Μεξικό & κασαουτ Κ. Ρίκα!.png
    4 στα 4 Μεξικό & κασαουτ Κ. Ρίκα!.png
    38,1 KB · Εμφανίσεις: 22

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
3
Like
518
Πόντοι
36
Δεν έχει πλήρες κουπόνι ακόμα. Λίγα πράγματα.κρυο πολύ παντού. Λίγες ευκαιρίες.δεν ξέρω αν αξίζει να ασχοληθούμε
 

Μαρκόνης

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2017
Μηνύματα
53
Like
4
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές του τζόγου. Μια 3αδα με καλές πιθανότητες επαλήθευσης είναι η παρακάτω :

ΣΑΣΣΟΥΟΛΟ – ΤΟΡΙΝΟ Over 2.5

ΜΠΕΤΙΣ – ΛΕΓΚΑΝΕΣ Under 2.5

ΞΑΝΘΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Over 2.5

Καλή μας τύχη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom