Νέα

Στοίχημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    στοίχημα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Καινουργια σεζον για στοιχημα

  • Θα Κερδιζω

    Ψήφοι: 311 32,0%
  • θα Χανω

    Ψήφοι: 222 22,9%
  • Ειναι στημενα

    Ψήφοι: 438 45,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    971

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
1
Πιστευω πολυ το οβερ του σκουληκιου σημερα το εβαλα ενα απλο γαμησακι θεσσαλονικης στην αποδοση 2.50 για να δουμε
 

Naruto-Sasuke

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.607
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
16
Καλημερα στους μορτες. :hi:
Παλιοτερα θυμαμαι σε μια δουλεια μου ειχε δωσει ενα παλικαρι ενα σαιτ γερμανικο αν δεν κανω λαθος στο οποιο μπορουσες να παρακολουθησεις τα χρηματα που παιζοντουσαν σε καθε αγωνα πχ τοσα στον ασσο,τοσα στο διπλο και παει λεγοντας.
Αυτος εβλεπε ποσα χρηματα πχ ειχαν πεχτει στον ασσο και αν ξεπερνουσε κατα πολυ τα χρηματα του διπλου η του χ πιστευε πως θα τον σπαγανε τον ασσο για να παει ο κοσμος κουβα.Τεσπα να μην τα πολυλογω υπαρχει τετοιο αντιστοιχο σαιτ γιατι το παλικαρι εφυγε εξωτερικο και εχουμε χαθει εντελως ετσι ωστε να τον ρωταγα σε ποιο σαιτ εμπαινε τοτε.Θυμαμαι καλα ομως ειχε καθε αγωνα ξεχωριστα και ποσα λεφτα ειχαν παιχτει στο καθε σημειο,δεν θυμαμαι ομως ρε γαμωτο το ονομα του σαιτ καθολου. :huh:
 

Επισκέπτης
Αυτό είναι ένα χρήσιμο εργαλείο αλλά χρειάζεται και μια στατιστική ανάλυση για να το αξιοποιήσεις περισσότερο. Φυσικά το να ποντάρουν χρήματα κάπως παραπάνω στην Μπαρτσελόνα έχει ένα νόημα αλλά στην Μπουχάρα του Ουζουτουμπεκιστάν ποιος ασχολείται......
Γιαυτό αποφεύγω στα δημοφιλή πρωταθλήματα να βάζω μεγάλα ποσά.
 

xronistiktak

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.509
Like
0
Πόντοι
16
καλησπερα.

αποψε γιουβε 2 και
σεβιλλη 1 και οβερ.

 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Μετά από πολύ καιρό,μια τετράδα Ημίχρονα/Τελικά σε σύστημα 2,3,4

1795  Χ/1
1798  2/Χ
1800  1/Χ
1863  1/Χ
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
καλησπερα αλανια για προκρισεις απο γιουροπα λιγκ τι βλεπετε;μιλαω απλες προκρισεις οχι σημεια
 

Επισκέπτης
Μην ασχοληθείς, υπάρχουν ένα σωρό άλλες επιλογές, όπου είναι κάτι δημοφιλές πέφτει στήσιμο, είτε απρόβλεπτοι παράγοντες και πας κουβά (κατά τη γνώμη μου πάντα)....
Ποντάρω κι εγώ καμμιά φορά σε Ευρώπη, αλλά ψίχουλα και στα @@ρια μου αν πάω κουβά......
Τις τελευταίες μέρες είχα σερί ατυχιών και πολλές ήταν αδικαιολόγητες......
Δείχνω μια τελευταία φωτογραφία, αλλά σήμερα πήρα τα ρέστα μου και με το παραπάνω. ΞΕΓΚΩΛΙΑΣΤΗΚΑ  :2funny: :grin: :2funny:
 

Συνημμένα

  • Κουβαδες για πολλα νευρα.........png
    Κουβαδες για πολλα νευρα.........png
    56,6 KB · Εμφανίσεις: 59
  • Που να τα έριχνα όλα μαζί, τέσπα.....png
    Που να τα έριχνα όλα μαζί, τέσπα.....png
    21 KB · Εμφανίσεις: 21

Επισκέπτης
Για όσους δεν το έχουν προσέξει σε άλλα κείμενά μου, Κουβανούς λέω τους αλβανούς του κωλοχωριού διότι πάνε κατά κανόνα στον κουβά :2funny: και χαίρομαι :rockon: διότι αν δε χάνουν ό,τι χρήμα έχουν στην τσέπη θα πάει στην κωλοχώρα τους, οπότε θα πάρετε μισθό τα @@ρια της μαιμούς, είτε γιοκ ΑΤΜ να δώσει χρήμα. Χθες ένας από αυτούς ήτανε στεναχωρημένος και σκεφτόταν να σταματήσει το τζόγο (που δεν το νομίζω).....
Το βράδυ που μας πέρασε 3 στα 5 τελικά σκορ στο Τσάμπιονς Αγγλίας (έχω αλλού φωτό), ώρα για ύπνο, δυστυχώς χωρίς γυναίκα γιατί δεν τα έχω πάρει ακόμα χοντρά......
 

Συνημμένα

  • Ωρα για ξεκουραση κας αουτ αγκεν........png
    Ωρα για ξεκουραση κας αουτ αγκεν........png
    89,6 KB · Εμφανίσεις: 26

Επισκέπτης
Η αναπληρωματικη ομαδα καταφερε και νικησε 1-2 τελικα, ενω το Κολομβιανο εληξε 0-0 (αρα βοηντ ριτερν). Δε γαμ**ται δε με πειραζει που τα εκανα κασαουτ, ε δε θα λιωσω 24 ωρες το 24ωρο.........
ΕΒΡΗΣΑ ΤΟΝ ΕΝΑΝ ΚΟΥΒΑΝΟ, μπαρουτι εγινες παλιογελαδι του λεω, τραβα να κοροιδευεις τους γερους για να σου δινουν μεροκαμματα και μετα να τα ακουμπας στα προπατζιδικα  :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αρκετά χρήματα είχα χάσει σε αυτά τα κωλοαθλήματα, τώρα με έτρωγε κι ο κώλος, αλλα το χθεσινό παιχνίδι με την ασχημομούρα vs πορνίδιου ήταν η αφορμή να ξεχειλήσει το ποτήρι. Σβήστηκαν όλα τα αρχεία και οι βάσεις δεδομένων για τα δύο κωλοαθλήματα.
Νισάφι πια..........
 

Συνημμένα

  • ΤΕΛΟΣ.png
    ΤΕΛΟΣ.png
    70,2 KB · Εμφανίσεις: 44

Επισκέπτης
διαολου και χαλασε τη μια 4αδα (εσπασαν οι δυο αγωνες), αλλα ενταξει περνανε οι εκπληξεις, εκτος απο τα νευρα ειναι ωρα για υπνο και κας αουτ........
 

Συνημμένα

  • Κας αουτ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ ΝΒΑ & ΤΟ ΠΕΝΙΣ.png
    Κας αουτ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΤΟ ΝΒΑ & ΤΟ ΠΕΝΙΣ.png
    74,8 KB · Εμφανίσεις: 28

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Για όσους δεν το έχουν προσέξει σε άλλα κείμενά μου, Κουβανούς λέω τους αλβανούς του κωλοχωριού διότι πάνε κατά κανόνα στον κουβά :2funny: και χαίρομαι :rockon: διότι αν δε χάνουν ό,τι χρήμα έχουν στην τσέπη θα πάει στην κωλοχώρα τους, οπότε θα πάρετε μισθό τα @@ρια της μαιμούς, είτε γιοκ ΑΤΜ να δώσει χρήμα. Χθες ένας από αυτούς ήτανε στεναχωρημένος και σκεφτόταν να σταματήσει το τζόγο (που δεν το νομίζω).....
Το βράδυ που μας πέρασε 3 στα 5 τελικά σκορ στο Τσάμπιονς Αγγλίας (έχω αλλού φωτό), ώρα για ύπνο, δυστυχώς χωρίς γυναίκα γιατί δεν τα έχω πάρει ακόμα χοντρά......

Στα Ακριβή Σκορ με πιο σκεπτικό διαλέγεις ; Εγώ κυρίως διαλέγω αγώνας με πολύ ισχυρούς εναντίον πολύ αδύναμων και ποντάρω πριν τον αγώνα είτε πολλαπλή επιλογή σκορ ή τελικό ακριβές σκορ. Το σκπετικό μου είναι να βάζω και ένα γκολ για την αδύναμη και όσο περισσότερα γίνεται για την ισχυρή. Δηλαδή 4-0, 4-1, 5-0, 5-1, 6-0, 6-1, 7-0,7-1 8-0, 8-1. Αυτά τα παίζω και σε συνδυασμό με 1 ή 2 over με απόδοση άνω του 1,5 με μικρό ποντάρισμα, πχ 0,1. Παίζω εδώ και 1 μήνα περίπου στην stoiximan. Στο παρελθόν δεν είχα ξαναπαίξει. Αν θες μοιράζεσαι κι εσύ την δική σου τακτική όσον αφορά την επιλογή αγώνων για ακριβές σκορ και όβερ, σε σύστημα.
 

inno60

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
293
Κριτικές
1
Like
130
Πόντοι
1
παιζει ασσος ο ηρακλης με τον παναθηναικο με αποδοση 6?
 

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες..Οποιος εχει χρονο ας τσεκαρει την σελιδα. Kραταει μπανκα και ποσοστο!!Με εχουν παει πολλες φορες ταμειο..!!  Ειναι φωτια τελευταια αξιζει μια ματια !!!.
Οπως και για τους πιο ψαγμενους με τα αμερικανικα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.117
Πόντοι
506
gladbach - schalke > 1
besiktas - olympiakos> x2
rom - lyon> 1x
krasnodar - vigo> 1x
united - rostow> 1

συνολικη αποδοση: 9.63
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.730
Like
3.117
Πόντοι
506
δεν μπορω φιλε τωρα..... εχω δουλεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom