Νέα

Στο σκαμνί παρουσιαστές, ηθοποιοί, μοντέλα, και επιχειρηματίες για κοκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
τύπε τους λες πολλές πληροφορίες που δεν καταλαβαίνουν.Όποιος είναι κολλημένος με τα ψητά και τα φαγητά που του έκανε η μάνα του και τα ακριβά εστιατόρια τα θεωρεί πετάμενα λεφτά τι να του εξήγησής οι τύποι αυτοί είναι έτσι σε όλη τους την Ζωή κοιτάνε να ζούνε μονό με αυτά που έχουν μάθει.Εγώ περνώ υλικά και φτιάχνω και στο σπίτι σουσι και πάω και στα γαλλικά  άλλα θα φάω και το πρόβατο στο χωρίο τώρα τι να τους εξηγήσεις.
μαγκια αμα ξερεις να τα φτιαχνεις κιολας..
κ εγω ψωνιζω,μαγειρευω αλλα οχι τοσο εξειδικευμενα..
γαλλικα τι εννοεις???
χρησιμοποιεις κ πληθυντικο..
σιγα..
μ αρεσει η εναλλαγη εκλεπτυσμενων γευσεων..
καποια υλικα,καποιες συνταγες,οι πετυχηυμενες μιξεις ειναι αριστουργημα..
αλλα πολλα τ αρνητικα..
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗΝ ΑΣΤΕΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΣΕ ΠΙΑΤΕΛΑ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ ΟΑΚΑ Κ ΤΟ ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΙΚΟ ΕΘΙΜΟΤΥΠΙΚΟ..
ΒΑΛΕ Κ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΟΧΩΝΕΥΤΗ ΑΥΘΑΙΡΕΤΗ Κ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΙΣΧΡΟΚΕΡΔΗ ΧΡΕΩΣΗ..
ΜΑΚΡΥΑ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
αρχιδια εχει..
φλωροπουστες,χωρις λογο/αιτια & κινδυνο,ρουφιανευουν ηλιθιωδως κοσμο κ κοσμακη..
κανενας δεν πιαστηκε να πουλαει..
η χρηση μπορει να απαγορευεται,αλλα δεν δικαζεται..
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΕΝΑΝ ΧΡΗΣΤΗ ΑΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΜΕ 10 ΑΣΣΟΥΣ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ. ΠΟΥ ΒΑΣΕΙ Κ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΥ(ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΜΕΝΑ Κ ΟΧΙ ΕΝΑΣ ΒΡΑΧΟΣ)ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΔΙΚΟΓΡΑΦΙΑ..ΚΑΙ???ΤΗΝ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΕΣ(ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΟ)ΕΚΕΙ ΑΛΛΑΖΕΙ,ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΥΦΑ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΠΛΟΔΙ..ΣΠΑΝΙΑ ΑΥΤΑ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ???ΣΕ ΠΟΙΑ ΦΥΛΑΚΗ???ΠΟΙΟΝ ΑΠ ΟΛΟΥΣ???ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΤΖΙΡΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ???ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ???ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΣΤΑ ΒΕΡΙΑ???ΓΙΑΤΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΓΟΡΑ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΠΟΤΕ..ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ..ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΙΔΙΑ..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟ Κ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΣΥΝΤΗΡΕΙ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΟΥΛΕΣ..ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΤΙΑΝΙΣΜΟΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ(ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ)..ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΙΤΣΑ ΣΑΣ Κ ΑΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΑΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ ΥΜΩΝ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΝ ΛΙΘΟΝ ΒΑΛΕΤΩ..
warnwarn.gif
 Πολύ[/URL] κεφαλαίο, χωρίς λόγο.
Η πλάκα, πλάκα, αλλά οι κανόνες, κανόνες.
Συμμαζέψουν, αλλιώς ο βαθμός θα βαρύνει.
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
μαγκια αμα ξερεις να τα φτιαχνεις κιολας..
κ εγω ψωνιζω,μαγειρευω αλλα οχι τοσο εξειδικευμενα..
γαλλικα τι εννοεις???
χρησιμοποιεις κ πληθυντικο..
σιγα..
μ αρεσει η εναλλαγη εκλεπτυσμενων γευσεων..
καποια υλικα,καποιες συνταγες,οι πετυχηυμενες μιξεις ειναι αριστουργημα..
αλλα πολλα τ αρνητικα..
ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗΝ ΑΣΤΕΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ ΣΕ ΠΙΑΤΕΛΑ ΔΙΑΣΤΑΣΕΩΝ ΟΑΚΑ Κ ΤΟ ΑΡΙΣΤΟΚΡΑΤΙΚΟ ΕΘΙΜΟΤΥΠΙΚΟ..
ΒΑΛΕ Κ ΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΟΧΩΝΕΥΤΗ ΑΥΘΑΙΡΕΤΗ Κ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΙΣΧΡΟΚΕΡΔΗ ΧΡΕΩΣΗ..
ΜΑΚΡΥΑ..

ναι σε αυτό συμφωνώ άμα θες γαλλική κουζίνα πας στην παραδοσιακή άμα πας την μοντέρνα θα φας 3 πιρουνιές και μετά θα Θέλεις σουβλάκια.Εκανα μαθηματα και εμαθα να τα Φτιάχνω.
 
OP
OP
ririkonav

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
αρχιδια εχει..
φλωροπουστες,χωρις λογο/αιτια & κινδυνο,ρουφιανευουν ηλιθιωδως κοσμο κ κοσμακη..
κανενας δεν πιαστηκε να πουλαει..
η χρηση μπορει να απαγορευεται,αλλα δεν δικαζεται..
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΕΝΑΝ ΧΡΗΣΤΗ ΑΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΜΕ 10 ΑΣΣΟΥΣ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ. ΠΟΥ ΒΑΣΕΙ Κ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΥ(ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΜΕΝΑ Κ ΟΧΙ ΕΝΑΣ ΒΡΑΧΟΣ)ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΔΙΚΟΓΡΑΦΙΑ..ΚΑΙ???ΤΗΝ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΕΣ(ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΟ)ΕΚΕΙ ΑΛΛΑΖΕΙ,ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΥΦΑ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΠΛΟΔΙ..ΣΠΑΝΙΑ ΑΥΤΑ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ???ΣΕ ΠΟΙΑ ΦΥΛΑΚΗ???ΠΟΙΟΝ ΑΠ ΟΛΟΥΣ???ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΤΖΙΡΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ???ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ???ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΣΤΑ ΒΕΡΙΑ???ΓΙΑΤΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΓΟΡΑ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΠΟΤΕ..ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ..ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΙΔΙΑ..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟ Κ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΣΥΝΤΗΡΕΙ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΟΥΛΕΣ..ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΤΙΑΝΙΣΜΟΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ(ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ)..ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΙΤΣΑ ΣΑΣ Κ ΑΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΑΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ ΥΜΩΝ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΝ ΛΙΘΟΝ ΒΑΛΕΤΩ..

Αν καταβα καλα η παππα διωκεται κανονικα για διακινηση γιατι υπεδειξε στους χρηστες τον εμπορο , που σημαινει οτι ειχε προσωπικο οφελος .... τωρα οι αλλοι σαν χρηστες απλως θα καταθεσουν ως μαρτυρες υποθετω , ειδικα αυτοι που πηραν χασισακι ...
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
ρε μαλακα Σταυρο ...
αυτη ειναι η μαλακια του αρχοντομαλακα ιθαγενη..
δεν ειναι ολα τα εδεσματα για τραμπουκα ρε νεατερνταλ..

Μπα, διότι κι εγώ τέτοιος είμαι:

neanderthalensis_JG_Recon_Head_CC_3qtr_lt_sq.jpg


Αρχοντομαλακας ιθαγενής νεάντερνταλ.


 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
76
Πόντοι
76
Είναι μια σχετικά παλιά υπόθεση που φέρεται μπλεγμένη η Χριστίνα Παπά με τον γιό της, η Ματσούκα και ο Θέμης Γεωργαντάς. Κανείς δεν ξέρει ωστόσο αν θα κατηγορηθούν για χρήση ή για εμπόριο.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Οπως αναφέρει ο επιχειρηματίας Σταύρος Περουκίδης, από τον Νοέμβριο του 2013 είναι επίσημα μέλος της ετερόρρυθμης εταιρείας του γνωστού σε όλους τους επώνυμους κύκλους sushi restaurant Li-li Shu που είχαν δημιουργήσει στο Κολωνάκι μερικούς μήνες νωρίτερα η Χριστίνα Παππά, ο γιος της Δημήτρης, ο γνωστός παρουσιαστής Θέμης Γεωργαντάς και ο επιχειρηματίας Βασίλης Σταθοκωστόπουλος.







Στην υπόθεση εμπλέκονται συνολικά 27 κατηγορούμενοι, εκ των οποίων κάποιοι αντιμετωπίζουν ακόμη και το αδίκημα της σύστασης και διεύθυνσης εγκληματικής οργάνωσης.

Ως βασικός διακινητής στο γνωστό κοσμικό στέκι εμφανίζεται ένας 53χρονος επιχειρηματίας ο οποίος έσπρωχνε τα ναρκωτικά σε γνωστούς θαμώνες του μαγαζιού και όχι μόνο, καθώς έκανε παραδόσεις στην περιοχή του Λυκαβηττού με το αυτοκίνητό του.

Σύμφωνα με το «Έθνος», η παρέα ξεκίνησε τη δράση της το 2013, όταν ο 53χρονος επιχειρηματίας μπήκε μέτοχος στο εστιατόριο-μπαρ του Κολωνακίου. Από τότε άρχισαν και οι περίεργες κρατήσεις στο μαγαζί. Γνωστά ονόματα της σόουμπιζ φαίνεται να «γέμιζαν» το μαγαζί κλείνοντας κάποιο «κρυφό» τραπέζι στο υπόγειό του, όπου ο 53χρονος τους προμήθευε με κοκαΐνη.

Αξίζει να σημειωθεί ότι το εστιατόριο-μπαρ ανήκε σε ετερόρρυθμη εταιρία με εταίρους έναν 41χρονο επιχειρηματία νυχτερινών κέντρων, που έγινε γνωστός από την πολυετή σχέση του με ξανθιά παρουσιάστρια, έναν παρουσιαστή που αυτή την περίοδο βρίσκεται σε δημοφιλή πρωινή εκπομπή της ελληνικής τηλεόρασης, μια ηθοποιό με καριέρα το 80 και το 90, αλλά και τον γιο της.

Οι δυο τελευταίοι δραστηριοποιούνται με μεγάλη επιτυχία τα τελευταία χρόνια στον τομέα της εστίασης. Ο 53χρονος στην επιχείρηση μπήκε το 2013 και τελικά η κατάληξη της συνεργασίας δεν ήταν καλή, περιλαμβάνοντας καβγάδες και εξώδικα.

Η πασίγνωστη τετράδα των ιδιοκτητών, σύμφωνα με το βούλευμα που τους οδήγησε σε δίκη, κατηγορούνται ότι από το Νοέμβριο του 2013 μέχρι το Σεπτέμβριο του 2015, από κοινού, χωρίς να είναι τοξικομανείς, διέπραξαν το έγκλημα της παράνομης διακίνησης ναρκωτικών.

Αξίζει να σημειωθεί ότι ο 53χρονος ακόμη και σήμερα διαφεύγει τη σύλληψη.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.885
Κριτικές
16
Like
14.707
Πόντοι
6.515
ο προπαγανδιστης του συριζα δεν ψωνιζε από κει?  :heavymetalbig:
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
469
Πόντοι
36
αρχιδια εχει..
φλωροπουστες,χωρις λογο/αιτια & κινδυνο,ρουφιανευουν ηλιθιωδως κοσμο κ κοσμακη..
κανενας δεν πιαστηκε να πουλαει..
η χρηση μπορει να απαγορευεται,αλλα δεν δικαζεται..
ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΕΝΑΝ ΧΡΗΣΤΗ ΑΣ ΤΟΝ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ Κ ΜΕ 10 ΑΣΣΟΥΣ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ. ΠΟΥ ΒΑΣΕΙ Κ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΥ(ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΠΑΣΜΕΝΑ Κ ΟΧΙ ΕΝΑΣ ΒΡΑΧΟΣ)ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΙΑ ΔΙΚΟΓΡΑΦΙΑ..ΚΑΙ???ΤΗΝ ΞΑΝΑΣΤΕΛΝΟΥΝ ΠΙΣΩ ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΕΣ(ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΟ)ΕΚΕΙ ΑΛΛΑΖΕΙ,ΒΓΑΖΕΙΣ ΤΟΥΦΑ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΠΛΟΔΙ..ΣΠΑΝΙΑ ΑΥΤΑ..ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΗ ΣΤΗΝ ΦΥΛΑΚΗ???ΣΕ ΠΟΙΑ ΦΥΛΑΚΗ???ΠΟΙΟΝ ΑΠ ΟΛΟΥΣ???ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠ ΑΥΤΟΥΣ ΤΖΙΡΑΡΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥ Κ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ???ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ???ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΠΡΩΧΝΕΙ ΣΤΑ ΒΕΡΙΑ???ΓΙΑΤΙ ΒΕΒΑΙΑ Η ΑΓΟΡΑ ΔΕΝ ΚΛΕΙΝΕΙ ΠΟΤΕ..ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ..ΝΑ ΤΡΩΜΕ ΟΛΟΙ ΠΑΙΔΙΑ..ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΤΟ Κ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΣΥΝΤΗΡΕΙ ΤΙΣ ΜΗΧΑΝΟΥΛΕΣ..ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΤΙΑΝΙΣΜΟΙ Κ ΕΣΕΙΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ(ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ)..ΚΟΙΤΑΧΤΕ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΙΤΣΑ ΣΑΣ Κ ΑΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΑΣ ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟΣ ΥΜΩΝ ΠΡΩΤΟΣ ΤΟΝ ΛΙΘΟΝ ΒΑΛΕΤΩ..
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/Themes/bou-highclass/images/warnwarn.gif[/img[/URL]] [color=green]Πολύ κεφαλαίο, χωρίς λόγο.
Η πλάκα, πλάκα, αλλά οι κανόνες, κανόνες.
Συμμαζέψουν, αλλιώς ο βαθμός θα βαρύνει.[/color]
[/quote]τι λες???
πω πω πω???
θα χασω τον υπνο μου
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.531
Πόντοι
456
δεν περίμενα να ακούσω για γεωργαντά, τον θεωρούσα έξυπνο. πολύ βρωμιά πάντως σε ό,τι έχει σχέση με θεάματα, νύχτα
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τον πνίγει το δίκιο τον Σταθοκωστόπουλο :coffee:



Επιστολή βόμβα του Βασίλη Σταθοκωστόπουλου για την υπόθεση με κοκαΐνη!
Ποιος τον ενέπλεξε στο κύκλωμα και η εξοργισμένη απάντηση του  

Μετά τις καταγγελίες των γειτόνων με τον ξυλοδαρμό που είχε υποστεί η Κατερίνα Καινούργιου στην Γλυφάδα όταν εκείνος έγινε τύφλα στο μεθύσι (δείτε εδώ) έφτασε τώρα να τον εμπλέκουν άδικα σε κύκλωμα ναρκωτικών!

Ντόρος έχει προκληθεί με την υπόθεση της κοκαΐνης σε γνωστά καταστήματα στο Κολωνάκι.

Συνολικά 27 άτομα, οι περισσότεροι celebrities, κατηγορούνται για το κύκλωμα ναρκωτικών σε γνωστό μαγαζί της Δεινοκράτους


Το εξώφυλλο του Μακελειό αναφέρει αναλυτικά ονόματα των διάσημων οι οποίοι είναι, κατά τα λεγόμενά του, εμπλεκόμενοι σε αυτό και ένα από αυτά τα ονόματα είναι και αυτό του Βασίλη Σταθοκωστόπουλου.

Ο ίδιος μετά το δημοσίευμα αυτά πήρε θέση με μια επιστολή κόλαφος!

Συγκεκριμένα η επιστολή αναφέρει:

«Με την παρούσα επιστολή σας ενημερώνω ότι με έκπληξη, μεγάλη αγανάκτηση και οργή αντίκρισα φωτογραφία μου στο σημερινό εξώφυλλο της εφημερίδας «ΜΑΚΕΛΕΙΟ» με τίτλο «ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΟ ΚΥΚΛΩΜΑ ΤΗΣ ΚΟΚΑΣ» συνδέοντας αυθαίρετα και αβάσιμα το όνομα μου με την συγκεκριμένη εγκληματική πράξη, ενώ ουδεμία σχέση έχω με τέτοιες συνήθειες και δραστηριότητες.

Επειδή το πρόσωπο που αναφέρεται στο εν λόγω δημοσίευμα έχει απλώς το ίδιο ονοματεπώνυμο με εμένα, ανήκει σε άλλη οικογένεια επομένως αυθαίρετα και εσφαλμένα έχει δημοσιεύσει φωτογραφία μου.
Θα ήθελα δε να διευκρινιστεί ότι τόσο εγώ όσο και η οικογένεια μου δεν συνεργαζόμαστε επιχειρηματικά με τον κύριο Βασίλειο Σταθοκωστόπουλο και το μόνο κοινό στοιχείο μας είναι η συνωνυμία.

Η εν λόγω δημοσίευση είναι καθ’ όλα συκοφαντική για το πρόσωπο μου και την οικογένεια μου με επιβλαβείς προεκτάσεις για την επιχειρηματική μου φήμη καθότι θέλει να εμπλέκομαι σε κύκλωμα κοκαΐνης, γεγονός που είναι απολύτως ψευδές και δημιουργεί σοβαρά προβλήματα στην επαγγελματική μου υπόσταση. 

Προκειμένου να αποτραπεί τυχόν αναπαραγωγή του εν λόγω δημοσιεύματος και της ψευδούς αναφοράς του στο πρόσωπο μου από όλα τα μέσα μαζικής ενημέρωσης και μέσα κοινωνικής δικτύωσης σας παρακαλούμε πολύ όπως λάβετε σοβαρά υπ΄ όψιν την παρούσα και απέχετε από την αναδημοσίευση τέτοιων ψευδών ειδήσεων και συνδέσεων του ονόματος μου με την εγκληματική συμπεριφορά που αναφέρεται το εν λόγω δημοσίευμα, κατά του εκδότη του οποίου θα καταθέσουμε μηνύσεις και αγωγές


 

Συνημμένα

  • 24205113_10214282183556810_1067221252_n.png
    24205113_10214282183556810_1067221252_n.png
    130,1 KB · Εμφανίσεις: 13

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
http://[URL unfurl="true"]www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2017/12/exofilo1-12.jpg[/img[/URL]]

:walkingpenis:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Σεισμό προκαλούν στη σόουμπιζ οι αποκαλύψεις για το κύκλωμα κοκαΐνης του Κολωνακίου και την επικείμενη δίκη τον ερχόμενο Μάιο.

Στο κύκλωμα, σύμφωνα με δημοσιεύματα, εμπλέκονται λαμπερά ονόματα της σόουμπιζ, ηθοποιοί, παρουσιαστές, μοντέλα και επιχειρηματίες.

Το κουβάρι του νήματος άρχισε να ξετυλίγεται τον Ιανουάριο του 2015. Οκτώ από τα μέλη του κυκλώματος μάλιστα είχαν προφυλακιστεί και αποφυλακίστηκαν τον περασμένο Αύγουστο. Τον ερχόμενο Μάιο και οι 27 εμπλεκόμενοι, κάποιοι από τους οποίους αντιμετωπίζουν βαρύτατες κατηγορίες, όπως σύσταση και διεύθυνση εγκληματικής οργάνωσης, αναμένεται να κάτσουν στο σκαμνί.

Στρατηγείο της εγκληματικής οργάνωσης φέρεται να ήταν εστιατόριο με ιαπωνική κουζίνα στο Κολωνάκι και πολλοί από τους πασίγνωστους πελάτες του ψώνιζαν από εκεί τη «λευκή κυρία» προκειμένου να ικανοποιήσουν το πάθος τους.

Να σημειωθεί ότι ο 53χρονος συνιδιοκτήτης του μπαρ είναι άφαντος, ενώ η εισαγγελία διενεργεί έρευνα για να διαπιστωθεί πώς χάθηκε πολύτιμος χρόνος και οι κατηγορούμενοι αποφυλακίστηκαν.

Οι απίστευτοι διάλογοι του κυκλώματος

Οπως αποκαλύπτεται το κύκλωμα είχε φτιάξει ένα τελείως δικό του κώδικα συνεννόησης με λέξεις κλειδιά για να μην γίνονται αντιληπτοί. Πολλές από τις συνομιλίες τους πάντως κατεγράφησαν από τον σούπερ κοριό.

Κάποιους από τους διαλόγους αποκαλύπτει σήμερα το Star.gr:

Ο ηθοποιός που ήθελε.. τσιγάρα

Πασίγνωστος ηθοποιός πελάτης του 53χρονου

Ηθοποιός: «Έλα φιλαράκι θα περάσω το βράδυ να πιω ένα ποτάκι θα είσαι εκεί;».
53χρονος: «ναι φίλε μου στο μαγαζί θα είμαι θες κάτι;».
Ηθοποιός: «…ναι φίλε θέλω δυο πακέτα τσιγάρα ξέρεις».
53χρονος: «ΟΚ, πέρνα να πιεις το ποτό και θα τα πούμε… έτοιμος θα είμαι».
Οι «αγρότες» και το Κολωνάκι
Οσο απίστευτο και αν φαίνεται οι κινητοποιήσεις των αγροτών είχαν επηρεάσει τη διακίνηση της κοκαΐνης, καθώς το Κολωνάκι είχε… αποκλειστεί και το εμπόρευμα καθυστερούσε.

Αποκαλυπτικός έναι ο διάλογος του 53χρονου με πελάτη:

Πελάτης: «Γιατί αργούμε έτσι ρε φίλε; Τι γίνεται;».
53χρονος: «Δε φταίω εγώ ρε φίλε, δεν βλέπεις τι γίνεται με τους αγρότες; Δεν μπορούν να περάσουν τα πράγματα»
Πελάτης: «…και τι θα κάνουμε εμείς ρε φίλε; Πώς θα την βγάλουμε;».
53χρονος: «Το ξέρω φίλε, αλλά έχω έναν άλλο σχεδιασμό για πιο κοντά, κατάλαβες; Λίγο υπομονή κάνε και θα δούμε τι θα γίνει».
Πελάτης: «…τόση καθυστέρηση ρε φίλε; μήπως συμβαίνει κάτι άλλο; Δηλαδή άμα οι αγρότες καθίσουν στις Εθνικές για κάνα δυο μήνες, τι θα κάνουμε; Μήπως έχεις ρε, κανένα άλλο πρόβλημα;».
53χρονος: «…όχι αγορίνα μου τι λόγια είναι αυτά που λες; Κανε λίγο υπομονή και όλα θα τα κανονίσουμε. Όλος ο κόσμος έχει πρόβλημα, δεν είσαι μόνο εσύ».
Τα παράπονα για το «σκάρτο» πράγμα

Αν και ο 53χρονος είχε φήμη ότι πουλάει πρώτης ποιότητας κοκαϊνη, δεν έλειπαν και οι… προβληματικές παρτίδες. Χαρακτηριστικός είναι ο διάλογός του με εισοδηματία, γνωστό κάτοικο του Κολωνακίου με πολλά ακίνητα.

Εισοδηματίας: «…έλα…μεγάλε έχω παράπονα από σένα και εγώ δεν θα έπρεπε να έχω παράπονα για ό,τι μου δίνεις, γιατί πληρώνω».
53χρονος: «…μη με τρελαίνεις έχεις από μένα παράπονα;».
Εισοδηματίας: «… τι λες τώρα έχουμε αρρωστήσει όλοι εδώ πέρα με αυτό που πήραμε…ψάξε το γιατί, ούτε η “φούστα” ούτε η “μπλούζα” ήταν εντάξει…σκάρτο».
53χρονος: «…μιλάς σοβαρά φίλε; Δεν ξέρω τίποτα, τώρα το ακούω εγώ τα είχα για αφρό».
Εισοδηματίας: «Εγώ έκρινα καλό να σε ενημερώσω για να κανονίσεις την πορεία σου».
53χρονος: «…σε παρακαλώ θα πάρω εγώ και θα το κανονίσω…σόρι ε; Πες μου τι θες και θα στο φέρω εγώ τώρα στο σπίτι και δεν θέλω τίποτα».
Η «σοκολάτα» και η «κρεμούλα»

Όποιοι ήθελαν το κατεργασμένο χασίς τύπου «σοκολάτα» έπρεπε να παραγγείλουν «τσόκο» και όσοι αναζητούσαν μεθαμφεταμίνη τύπου MDMA, έπρεπε να αναφέρουν την κωδική λέξη «κρεμούλα»…
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΕΙ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ; ΕΡΧΕΤΑΙ ΒΙΝΤΕΟ – ΦΩΤΙΑ που ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΤΩΡΑ από τον Στέφανο Χίο για το ΚΥΚΛΩΜΑ της ΚΟΚΑΣ! TΡΕΜΕΙ το ΚΟΛΩΝΑΚΙ!
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Το sushi restaurant Li-li Shu στο Κολωνακι διοργανώνει μύτηνγκ.
#Κολωνάκι
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
Στο #Κολωνάκι κικιρικικί να τη ρουφάν βράδυ πρωί
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.572
Πόντοι
1.796
-Καλησπέρα!Ντελίβερι κάνετε;
-Φυσικά!
-Δύο σούσι με γλυκόξινη σάλτσα και δύο κόκες.
-Κουτάκι;
-Γραμμές ρε μαλάκα...!!!
#Κολωνακι
 
OP
OP
ririkonav

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.424
Πόντοι
11.445
http://[URL unfurl="true"]www.makeleio.gr/wp-content/uploads/2017/12/exofilo1-12.jpg[/img[/URL]]

:walkingpenis:
[/quote]

δλδ Μωρακης , καινουργιου , σταθοπαπαρας ,λιακουνακου , κωστοπουλεικο , παππα ...ολα τα εβγαλε ο χιος ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom