Νέα

Στις πόσες μέρες σας κάθεται η γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
παρακαλετο νιμου ξυνο μησιγα!!!!!!!!!η κουβεντα αυτη τα λεει ολα....!!!παντως το παν ειναι αν της το παιζεις οτι και καλα δε σε εχω αναγκη να σε γαμησω,πιστευω οτι εχεις το πανω χερι και καποια στιγμη θα σε παρακαλαει!!!!!!
Σοφη κουβεντα γι αυτο και μεις που πηγαινουμε σε πουτανες σιγουρα δεν εχουμε αναγκη να γαμησουμε.Εγω με την πρωτη δυσκολια φευγω παω στα πιο ευκολα ειμαι easy rider
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Εαν δεν μου κάτσει μεχρι το 2ο ραντεβού, δεν μου κάθεται ποτε...
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Εγω προτιμω τα ευκολα πραματα ακομα και πολυ ομορφη να ειναι η αλλη θα προτιμησω καποια που να με αναβει πιο γρηγορα και ανετα δε γουσταρω τα πολλα πολλα δε μ'αρεσει να πονοκεφαλιαζω για γυναικες η θα ειναι γυναικες και θα ξερουν τι θελουν και δεν εννοω μονο φιλακια αγκαλιτσες και σαχλες η αλλιως υπαρχουν και οι πουτανες που για μενα ειναι ο ορισμος της γυναικας

εισαι το ινδαλμα μου
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
σωστη ερωτηση
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
τη δικια μου γυναικα τη πηδηξα στο πρωτο ραντεβου το 2001  [εκεινη με καλεσε σπιτι της]και απο τοτε ειμαστε μαζι με ενα παιδακι τωρα
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
λογω οτι βγαζω γκομενακια απο το facebook, "στρωνω" την κατασταση εται ωστε με το που βρεθουμε για 1η φορα να πηδηχτουμε. (δεν μπορω να χανω τον χρονο μου με καφεδες, ποτα, φαγητα) εχουν αλλους να τις ταιζουν και να τις ποτιζουν
 

tsakonas13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
560
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
λογω οτι βγαζω γκομενακια απο το facebook, "στρωνω" την κατασταση εται ωστε με το που βρεθουμε για 1η φορα να πηδηχτουμε. (δεν μπορω να χανω τον χρονο μου με καφεδες, ποτα, φαγητα) εχουν αλλους να τις ταιζουν και να τις ποτιζουν
ετσι θελει ωραιος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom