Νέα

Στέφανος Τσιτσιπάς fans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.653
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Caroline Wozniacki

Wozniacki.jpeg
Θυμησε μου, νομίζω Πολωνη ήταν πριν λίγα χρόνια με βυζαρες 4αρες νομίζω και αν δεν κάνω λάθος επειδή δυσκολεύοταν στο παιχνίδι τα μίκρυνε... Πως την έλεγαν έχω κολλήσει
 
  • Like
Αντιδράσεις: digger

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.646
Πόντοι
7.195
Θυμησε μου, νομίζω Πολωνη ήταν πριν λίγα χρόνια με βυζαρες 4αρες νομίζω και αν δεν κάνω λάθος επειδή δυσκολεύοταν στο παιχνίδι τα μίκρυνε... Πως την έλεγαν έχω κολλήσει
μήπως αυτή τύπε μου ;
article-0-09C237CA000005DC-658_468x327.jpg
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
Dominika Cibulkova - Σλοβάκα

cibulkova_1.jpg

Cibulcova_2.jpg
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
Όταν έπαιζε επαγγελματικό τέννις ήταν αρκετά γεμάτη και με μπούτια.

Τώρα την βλέπω αδύνατη.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
1.37 έως 1.43 η νίκη Τσιτσιπά στις στοιχηματικές. Βάλτε κάτι παραπάνω ρε καρμοίρηδες...
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
1.37 έως 1.43 η νίκη Τσιτσιπά στις στοιχηματικές. Βάλτε κάτι παραπάνω ρε καρμοίρηδες...

Λοιπόν έχω ένα προαίσθημα τώρα ότι αύριο ο Τσιτσιπάς θα κερδίσει.

Για να δούμε ...

:dunno:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Λοιπόν έχω ένα προαίσθημα τώρα ότι αύριο ο Τσιτσιπάς θα κερδίσει.

Για να δούμε ...

:dunno:
Πού να ξέρεις; Απλά οι αποδόσεις μου φαίνονται λανθασμένες. Ο Στεφ προέρχεται από ανετότατη νίκη κόντρα σε έναν φορμαρισμένο παίχτη (είχε καν 2 μπρέικ πόιντς ο Σίνερ; δεν θυμάμαι) κι ο Ρώσος έφτυσε αίμα.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
Πού να ξέρεις; Απλά οι αποδόσεις μου φαίνονται λανθασμένες. Ο Στεφ προέρχεται από ανετότατη νίκη κόντρα σε έναν φορμαρισμένο παίχτη (είχε καν 2 μπρέικ πόιντς ο Σίνερ; δεν θυμάμαι) κι ο Ρώσος έφτυσε αίμα.

Ναι αλλά η ιστορία είναι 6 - 2 υπέρ του Μεντβέντεφ ο οποίος είναι και τοίχος και σκύλαρος.

:wink:
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
376
Πόντοι
366
Ναι αλλά η ιστορία είναι 6 - 2 υπέρ του Μεντβέντεφ ο οποίος είναι και τοίχος και σκύλαρος.

:wink:
no problem! Δεν είπα να δώσουν φαβορί τον Τσιτσιπά. Αλλά κάτι κοντά στο 1.60 το αξίζει, νομίζω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
αντιπαθητική φιγούρα, πανύψηλος αδύνατος με το γλοιώδες υφάκι και το μόνιμα λαδωμένο μαλλί
κάτι σαν καλόγερος Ρασπούτιν μου θυμίζει.
Πάντως τον λένε καλό παιδί (σε αντίθεση με τον Τσιτσι) και έχει εξαιρετική ψυχραιμία και αυτοκυριαρχία.
Ο Μεντβέντεφ μου έγινε πολύ πιο συμπαθής, διαβάζοντας κάπου ότι προέρχεται από μή εύπορη οικογένεια
και οικογένεια άσχετη με το άθλημα (σε αντίθεση με το δικό μας, το κακομαθημένο) και έφτασε εδώ που έφτασε με μεγάλες θυσίες. Ξεκίνησε, όπως διάβαζα, το άθλημα με ρακέτα της πλάκας αγορασμένη από σούπερ μάρκετ και με δανεικά αθλητικά ροζ παπούτσια της αδελφής του. Επιπλέον είχε να αντιμετωπίσει και σοβαρό καρδιακό πρόβλημα όταν ήταν μικρός, ενώ όταν μεγάλωσε και φάνηκε το ταλέντο του οι γονείς του πούλησαν ό,τι είχαν και δεν είχαν στη Ρωσία για να μπορέσει να εκπαιδευτεί σωστά στη Γαλλία. Ίσως αυτό το δυσάρεστο υφάκι να προέρχεται κι από τα γενικά του βιώματα. Μου φαίνεται κι εμένα καλό παιδί, εκτός από καλός παίκτης. Πιστεύω ότι με μια τέτοια παλικαρίσια ανατροπή που έκανε, θα έχει και το ανάλογο ψυχικό αβαντάζ. Το θεωρώ πολύ πιθανό αύριο να κερδίσει, εφόσον έχει και τα απαραίτητα φυσικά αποθέματα.
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.470
Κριτικές
171
Like
91.244
Πόντοι
46.423
Ο Μεντβέντεφ μου έγινε πολύ πιο συμπαθής, διαβάζοντας κάπου ότι προέρχεται από μή εύπορη οικογένεια
και οικογένεια άσχετη με το άθλημα (σε αντίθεση με το δικό μας, το κακομαθημένο) και έφτασε εδώ που έφτασε με μεγάλες θυσίες. Ξεκίνησε, όπως διάβαζα, το άθλημα με ρακέτα της πλάκας αγορασμένη από σούπερ μάρκετ και με δανεικά αθλητικά ροζ παπούτσια της αδελφής του. Επιπλέον είχε να αντιμετωπίσει και σοβαρό καρδιακό πρόβλημα όταν ήταν μικρός, ενώ όταν μεγάλωσε και φάνηκε το ταλέντο του οι γονείς του πούλησαν ό,τι είχαν και δεν είχαν στη Ρωσία για να μπορέσει να εκπαιδευτεί σωστά στη Γαλλία. Ίσως αυτό το δυσάρεστο υφάκι να προέρχεται κι από τα γενικά του βιώματα. Μου φαίνεται κι εμένα καλό παιδί, εκτός από καλός παίκτης. Πιστεύω ότι με μια τέτοια παλικαρίσια ανατροπή που έκανε, θα έχει και το ανάλογο ψυχικό αβαντάζ. Το θεωρώ πολύ πιθανό αύριο να κερδίσει, εφόσον έχει και τα απαραίτητα φυσικά αποθέματα.

Προσωπικά μου είναι πολύ συμπαθής φυσιογνωμία άσχετα με το παρουσιαστικό του.

Απλώς το τέννις του δεν είναι εντυπωσιακό.

To drive του είναι πολύ άτεχνο.

Αλλά και ο Τσιτσιπάς προέρχεται από φτωχή οικογένεια.

Ίσως όμως όχι τόσο φτωχή οικογένεια όσο του Μεντβέντεφ.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.137
Κριτικές
5
Like
12.593
Πόντοι
3.786
Στην πρώτη φωτό είναι η κοντούλα (για τενις) Χάλεπ.Αυτή έκανε μείωση στήθους.Δικαιώθηκε,γιατί έτσι κατάφερε να κερδίσει και Roland Garros και Wimbledon.Παρόλα αυτά αν ήμουν γυναίκα,δε θα τα μείωνα αν ήμουν στη θέση της

Όσο για τον Τσιτσιπά,είμαι συγκρατημένα αισιόδοξος,γιατί είναι σε καλύτερη φόρμα.Αλλά και πάλι ελαφρώς φαβορί δίνω τον Medvedev.Στη σκληρή επιφάνεια δύσκολα παίζεται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom