Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 275K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
2η δημοσκόπηση σήμερα που πιάνει μέχρι το 19% ο ΣΥΡΙΖΑ. Από ΣΚΑΙ κιόλας

Screenshot 2024-05-31 at 9.20.05 PM.png
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.757
Πόντοι
21.896
το 26-27 θα δώσει ακόμη πιο πολλά επιδόματα και αυξήσεις.
εδώ θα είμαστε,
ελπίζω με την πούτσα όρθια που έλεγε και ο τραμουντάνα
Πάντως τα κομμουνιστικά κουπόνια επιδόματα που έχει δώσει ψηφοφορικα ο Κούλης ,δεν τα έχει δώσει ποτέ άλλοτε στην σύγχρονη πολιτική ιστορία άλλος πθ
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Δηλαδή τι αντιπάθεια ακριβώς και γιατί δεν είμαι αντικειμενικός?

Είπα ότι έχουμε εμπειρία να ξεχωρίζουμε τους παπαγάλους από αυτούς που εκφράζουν μια προσωπική άποψη.

Εσύ δηλαδή θεωρείς αντικειμενικό να σχολιάζει κανείς μόνο τα γαλάζια τρολ και τα συριζαικά τρολλ να τα βαφτίζει πολιτική θέση?

Τι φάση?
Καμία φάση. Εγώ ρώτησα εάν έχεις η ξέρεις κάτι συγκεκριμένο ότι είμαι εγκάθετος. Απλά θεωρίες και προσωπικές απόψεις. Εάν είναι κάτι άλλο με διορθώνεις
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Φαντάσου ένα κόμμα που κουμάντο κάνει ένας κακομαθημένος φασίστας (γιατί αυτό περιγράφεις αν διώχνει όποιον έχει αντίθετη άποψη)

χωρίς πολιτικές θέσεις μόνο κρυφές ατζέντες και τικ τοκ στορις.....

αν ήμουν συριζαίος θα ξέρναγα τη ζωή μου.

Στρατηγικά πράτουν τα κομματόσκυλα.
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά μήπως περιγράφεις τον Κυριάκο??
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Ξευτιλα εγινε το λαμογιο ο Κασελας δειτε βιντεο
Την έφτυσε στα μούτρα. ΚΑΛΑ ΈΚΑΝΕ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τώρα είδα στο mega την ιστορία της Ρόδου.
Αίσχος.
Και δίκιο να έχει επί της ουσίας, δεν φεύγεις αλλά απαντάς. Πρωθυπουργός θέλεις να γίνεις. Αμα αύριο σε μια ευρωπαϊκή συνάντηση του φέρουν αντίρρηση , θα σηκωθεί να φύγει σαν κακομαθημένο παιδάκι.

Είναι αυτό που λέμε. Δεν τον έχουμε δει. Πως θα τον εμπιστευθούμε..
Αίσχος και μόνο αίσχος....
Σιγά μην σκίσεις κανένα καλσόν εσύ
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Κακομαθημενο τσογλανι ειναι, καλα ειπε ο Κυριακος, αυτος δεν εχει ψηφιστει ουτε διαχειριστης σε πολυκατοικια και θελει να γινει και πθ ;
Ο Κυριάκος τι είπαμε ότι έκανε στην προ πολιτική του ζωή?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Πάντως τα κομμουνιστικά κουπόνια επιδόματα που έχει δώσει ψηφοφορικα ο Κούλης ,δεν τα έχει δώσει ποτέ άλλοτε στην σύγχρονη πολιτική ιστορία άλλος πθ
Μην τούτα θυμίζεις
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.304
Like
13.640
Πόντοι
3.656
Καμία φάση. Εγώ ρώτησα εάν έχεις η ξέρεις κάτι συγκεκριμένο ότι είμαι εγκάθετος. Απλά θεωρίες και προσωπικές απόψεις. Εάν είναι κάτι άλλο με διορθώνεις
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά μήπως περιγράφεις τον Κυριάκο??
Γιατί είπα εγώ για εσένα ότι είσαι εγκάθετος? Που το είπα αυτό?


Δεν με στεναχωρείς και ο κυριάκος ίδιος είναι....το ένα δεν αναιρεί το άλλο
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.810
Πόντοι
6.265
Κασελακης θα φυγει οπως ηρθε

ο ταιλερ μεγαλυτερη επιτυχια θα ειχε

τυχερος ειναι που δεν ειναι και βουλευτης αν ηταν εκει μεσα θα γινοταν ρομπα ακομα περισσοτερο
το παιδι ειναι στοκος


βεβαια αυτο παιζει ολο να ειναι σχεδιο τσιπρα να βρηκε αυτο το φυντανι και να γυρισει μετα σαν μεσσιας
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Γιατί είπα εγώ για εσένα ότι είσαι εγκάθετος? Που το είπα αυτό?


Δεν με στεναχωρείς και ο κυριάκος ίδιος είναι....το ένα δεν αναιρεί το άλλο
Σόρρυ είναι εγκάθετος. Το Τ9
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.304
Like
13.640
Πόντοι
3.656
Σόρρυ είναι εγκάθετος. Το Τ9
Γιατί εσύ έχεις (ή χρειάζεσαι) αποδείξεις για άλλους ότι είναι εγκάθετοι?

έχεις δει την σύμβαση του ζαν ή του άλεξ ή άλλων γαλάζιων?

δε καταλαβαίνω τι θες να πεις...με την κοινή λογική δεν καταλαβαίνεις πότε κάποιος συζητά αντικειμενικά και πότε κάποιος απλά είναι παπαγάλος?
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Κασελακης θα φυγει οπως ηρθε

Ναι ναι. Την μεγαλύτερη άνοδο από ΟΛΑ τα κόμματα στις 2 σημερινές συστημικές δημοσκοπικές εταιρείες είχε ο Κασσελάκης.

Στην μια μάλιστα 2% πάνω μέσα σε 15 μέρες όπου ανιχνεύεται πλέον μέχρι και στο 19% και από τις 2. Μάντεψε τι θα γίνει πάνω από τη κάλπη.

20% με 22% το κόβω. Ήδη στις στοιχηματικές βελτίωσε πάλι τις αποδόσεις του σήμερα ο ΣΥΡΙΖΑ.

Όποιος δεν βλέπει το ρεύμα του Κασσελάκη που αποτυπώνουν όλα τα συστημικά μίντια πλέον τότε καλό είναι να ετοιμάζεται για κλύσμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Γιατί εσύ έχεις (ή χρειάζεσαι) αποδείξεις για άλλους ότι είναι εγκάθετοι?

έχεις δει την σύμβαση του ζαν ή του άλεξ ή άλλων γαλάζιων?

δε καταλαβαίνω τι θες να πεις...με την κοινή λογική δεν καταλαβαίνεις πότε κάποιος συζητά αντικειμενικά και πότε κάποιος απλά είναι παπαγάλος?
Πάμε πάλι.

Λες ο Κασέλ είναι εγκάθετος και βαλτος των Αμερικανών. Που το στηρίζεις αυτο σε ρώτησα
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Πάμε πάλι.

Λες ο Κασέλ είναι εγκάθετος και βαλτος των Αμερικανών. Που το στηρίζεις αυτο σε ρώτησα

Αφού το λέει ο Χίος ρε συ. Θα είναι έγκυρο λογικά. Έχουν πληροφόρηση από την Αμερικάνικη Πρεσβεία.

Τι νομίζεις τυχαία ο Biden είχε εθελοντή τον Κασσελάκη? Αμ δε. Ήταν σχεδιασμένο ήδη από τότε να τον φυτεύσει στην Ελλάδα τον όμορφο νεανία.

Α επίσης η γη είναι επίπεδη και ο Τσίπρας θα επιστρέψει ως Μεσσίας.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.304
Like
13.640
Πόντοι
3.656
Πάμε πάλι.

Λες ο Κασέλ είναι εγκάθετος και βαλτος των Αμερικανών. Που το στηρίζεις αυτο σε ρώτησα
Α γράψε λάθος


Στο ότι είναι ένας εφοπλιστής αμερικαν μειντ που μέχρι χτες όχι δεν τον είχε ακούσει κανένας...

αλλά δεν είχε εκφράσει ούτε ΜΙΑ άποψη για τα κοινά της Ελλάδας.....

και ξαφνικά έσκασε με χρήμα με ουρά....με παραμύθια τούμπανα και ένα κακό pr να το παίξει ''σωτήρας''

αλλά το σημαντικότερο είναι ότι ο τσίπρας (που τον έφερε) ήταν ο ίδιος βαλτός των αμερικανών.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Αφού το λέει ο Χίος ρε συ. Θα είναι έγκυρο λογικά. Έχουν πληροφόρηση από την Αμερικάνικη Πρεσβεία.

Τι νομίζεις τυχαία ο Biden είχε εθελοντή τον Κασσελάκη? Αμ δε. Ήταν σχεδιασμένο ήδη από τότε να τον φυτεύσει στην Ελλάδα τον όμορφο νεανία.

Α επίσης η γη είναι επίπεδη και ο Τσίπρας θα επιστρέψει ως Μεσσίας.
Αφού μια χαρά κάνει την δουλειά της η Αμερική κ με Κυριάκο και με Ντόρα. Τι να τον κάνει τον Κασέλ?

Τι συμφωνία έκλεισε? Να έρθουν Λατίνοι λέει εργαζόμενοι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Α γράψε λάθος


Στο ότι είναι ένας εφοπλιστής αμερικαν μειντ που μέχρι χτες όχι δεν τον είχε ακούσει κανένας...

αλλά δεν είχε εκφράσει ούτε ΜΙΑ άποψη για τα κοινά της Ελλάδας.....

και ξαφνικά έσκασε με χρήμα με ουρά....με παραμύθια τούμπανα και ένα κακό pr να το παίξει ''σωτήρας''

αλλά το σημαντικότερο είναι ότι ο τσίπρας (που τον έφερε) ήταν ο ίδιος βαλτός των αμερικανών.
Ναι και ξανά ρωτάω...έχεις κάποιο στοιχείο? Η απλά θεωρία? Έκανε κάποια χάρη στους Αμερικανούς? Κάτι ρε παιδί μου?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.304
Like
13.640
Πόντοι
3.656
Ναι και ξανά ρωτάω...έχεις κάποιο στοιχείο? Η απλά θεωρία? Έκανε κάποια χάρη στους Αμερικανούς? Κάτι ρε παιδί μου?
Ο τσίπρας έκανε


Έχουμε ανάγκη να το ζήσουμε πάλι με τον κασελάκη?

από την άλλη έχει εκφράσει και καμιά πολιτική άποψη που να σε πείθει? κάτι ρε παιδί μου?
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
975
Like
468
Πόντοι
26
Αφού μια χαρά κάνει την δουλειά της η Αμερική κ με Κυριάκο και με Ντόρα. Τι να τον κάνει τον Κασέλ?

Τι συμφωνία έκλεισε? Να έρθουν Λατίνοι λέει εργαζόμενοι?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι και ξανά ρωτάω...έχεις κάποιο στοιχείο? Η απλά θεωρία? Έκανε κάποια χάρη στους Αμερικανούς? Κάτι ρε παιδί μου?

η ψέκα πάει σύννεφο.

Βαλτός από Τσίπρα, βαλτός από Αμερικάνους και η γη επίπεδη. Στον επόμενο τόνο θα μας πουν οτι οι εταιρείες εμβολίων φύτευσαν τον Κασσελάκη για αντιπερισπασμό.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Ο τσίπρας έκανε


Έχουμε ανάγκη να το ζήσουμε πάλι με τον κασελάκη?

από την άλλη έχει εκφράσει και καμιά πολιτική άποψη που να σε πείθει? κάτι ρε παιδί μου?
Ρε άσε τον Τσίπρα πάει αυτός κρίθηκε. Για τον Κασέλ σε ρώτησα εγώ. Εάν εκνευριζεσαι δεν πειράζει...το αφήνω εδώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom