Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.042
Κριτικές
9
Like
12.991
Πόντοι
3.836
To σχέδιο Κασελάκης ναυάγησε ή μήπως τώρα μπαίνει σε εφαρμογή;

Και για όσους δεν το κατάλαβαν, ο Κασελάκης ολοκλήρωσε την αποστολή του (πρώτα διάσπαση και μετά να προσελκύσει την προσοχή του κόσμου) και τώρα επιστρέφει στη ζωή του που είναι και το μοναδικό που τον ενδιαφέρει. Ο άνθρωπος δεν έχει σχέση ούτε με πολιτική ,ούτε με Ελλάδα. Ας κάνει αυτό που κάνει καλά, σύμβουλος επενδύσεων στην Αμερική.

Πίσω από τις λέξεις.... έρχεται ο Αλέξης. Το σχέδιο ήταν να επιστρέψει σαν Μεσσίας και πόνταρε στο να διαλυθεί το ΠΑΣΟΚ από το δικό του εμφύλιο. Μάλλον όμως που θα φάει τα μούτρα του και μόνο πτώση θα έχουν.
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.945
Like
8.736
Πόντοι
1.056
Φαινόμενο Κασελάκης.
Η κατάντια των κοινωνιών.
Βρήκε τρύπα και τρούπωσε. Μέχρι εδώ γνωστά.
Ο κόσμος του ΣΥΡΙΖΑ ήταν απογοητευμένος. Γνωστό και αυτό.
Το πρόβλημα είναι το εξής. Υπάρχει παντού , ακόμα και στους επαγγελματικούς χώρους, η θεοποίηση του νέου και της αλλαγής. Αυτά χρειάζονται με μέτρο. Απο εκεί και πέρα, δεν μπορείς να επιλέγεις κάποιον που δεν έχει δείξει κάτι, να διοικήσει. Τα βαρύγδουπα "άλλαξε τα όλα", "φέρε το νέο" κλπ, πρέπει να πλαισιώνονται και απο κάποιο πρόγραμμα, κάποιες αποδείξεις οτι μπορείς, βάσει πεπραγμένων του παρελθόντως.
Να το πω διαφορετικά. Δηλώνω γιατρός, και οτι φέρνω νέο τρόπο χειρουργικής . Έρχεσαι πρω΄τος να σε χειρουργήσω???
Πως τον ψηφήσατε αγαπητοί αριστεροί??? Τι ψηφήσατε, γνωρίζατε??
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.601
Πόντοι
3.656
δε φταίει ο κασελάκης

φταίνε οι πολιτικοί που είναι οι ίδιοι και τα παιδιά τους εδώ και 40 χρόνια και έχουν φέρει τον χώρα στα πρόθυρα της διάλυσης.

ο κασελάκης είδε φως και μπήκε (αν δεν τον κάλεσαν κιόλας)

γιατί ο κόσμος να μην ψάξει κάτι διαφορετικό όταν για 40 χρόνια τρώει την ίδια παπάτζα από τους απατεώνες και τους απογόνους τους?

έχουμε φτάσει στο σημείο να έχουμε την χειρότερη κυβέρνηση των τελευταίων ετών και να ασχολούμαστε με το πότε θα χέσει ο κασελάκης. Άλλη μια νίκη του λαού δηλαδή :confused:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.900
Κριτικές
20
Like
26.836
Πόντοι
8.346
δε φταίει ο κασελάκης

φταίνε οι πολιτικοί που είναι οι ίδιοι και τα παιδιά τους εδώ και 40 χρόνια και έχουν φέρει τον χώρα στα πρόθυρα της διάλυσης.

ο κασελάκης είδε φως και μπήκε (αν δεν τον κάλεσαν κιόλας)

γιατί ο κόσμος να μην ψάξει κάτι διαφορετικό όταν για 40 χρόνια τρώει την ίδια παπάτζα από τους απατεώνες και τους απογόνους τους?

έχουμε φτάσει στο σημείο να έχουμε την χειρότερη κυβέρνηση των τελευταίων ετών και να ασχολούμαστε με το πότε θα χέσει ο κασελάκης. Άλλη μια νίκη του λαού δηλαδή :confused:
Οαση εισαι ρε καριόλη στν βόθρο του μπου.κομ :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.945
Like
8.736
Πόντοι
1.056
δε φταίει ο κασελάκης

φταίνε οι πολιτικοί που είναι οι ίδιοι και τα παιδιά τους εδώ και 40 χρόνια και έχουν φέρει τον χώρα στα πρόθυρα της διάλυσης.

ο κασελάκης είδε φως και μπήκε (αν δεν τον κάλεσαν κιόλας)

γιατί ο κόσμος να μην ψάξει κάτι διαφορετικό όταν για 40 χρόνια τρώει την ίδια παπάτζα από τους απατεώνες και τους απογόνους τους?

έχουμε φτάσει στο σημείο να έχουμε την χειρότερη κυβέρνηση των τελευταίων ετών και να ασχολούμαστε με το πότε θα χέσει ο κασελάκης. Άλλη μια νίκη του λαού δηλαδή :confused:
Εν μέρει συμφωνώ.
Ο κόσμος όμως έχει ευθύνη. Ναι, μπορεί να θέλει το διαφορετικό. Αλλά τι ψηφίζει?? Λόγια. Τι εχέγγυα είχε?? Τίποτα. Εκεί φταίει.
Ας πούμε οτι τώρα ψηφίζει Πολάκη. Τον έχει δει, ξέρει τι είναι , άσχετα αν θα πάει καλά ή οχι.
Στην περίπτωση του Stef , τι ψήφισε?? Το "γειά σας ,είμαι ο Στέφανος!". Έχει ευθύνες ο κόσμος.
Απο την ψήφο του βγαίνουν οι παπάτζες κλπ που λες.... Δεν φταίνε μόνο οι άλλοι και εμείς τίποτα!!!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.601
Πόντοι
3.656
Εν μέρει συμφωνώ.
Ο κόσμος όμως έχει ευθύνη. Ναι, μπορεί να θέλει το διαφορετικό. Αλλά τι ψηφίζει?? Λόγια. Τι εχέγγυα είχε?? Τίποτα. Εκεί φταίει.
Ας πούμε οτι τώρα ψηφίζει Πολάκη. Τον έχει δει, ξέρει τι είναι , άσχετα αν θα πάει καλά ή οχι.
Στην περίπτωση του Stef , τι ψήφισε?? Το "γειά σας ,είμαι ο Στέφανος!". Έχει ευθύνες ο κόσμος.
Απο την ψήφο του βγαίνουν οι παπάτζες κλπ που λες.... Δεν φταίνε μόνο οι άλλοι και εμείς τίποτα!!!
Ο κόσμος (ο περισσότερος κατά το σύστημα μας) ψήφισε αυτούς που του έταξαν (και δεν ήταν ο κασέλας) και πήρε τα @@ του.

Όταν βλέπεις ότι αυτοί που πλασάρονται ως σοβαροί είναι ασόβαροι τότε τι θα κάνεις? θα κάτσεις να σε γαμήσουν ξανά?

πόσο χαζός πρέπει να είναι κανείς για να πιστέψει ότι αυτοί που τον κατέστρεφαν μέχρι χτες σήμερα θα αλλάξουν? Γιατί τι άλλαξε??? οι ίδιοι δεν ήταν???
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.601
Πόντοι
3.656
οπότε καταλαβαίνω τον κόσμο που θα ψηφίσει και κασελάκη και ζωή και βελόπουλο

γιατί με την ψυχρή λογική αν το πάρεις τα σκατά θα μείνουν σκατά όσες φορές και αν τα δοκιμάσεις...γιαυτό είναι αστείοι όσου έχουν ελπίδες για το πασοκ....ποιο το πασοκ...που θα έπρεπε να έχει μπαναριστεί από οτιδήποτε έχει να κάνει με δημόσιο χρήμα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.945
Like
8.736
Πόντοι
1.056
Ο κόσμος (ο περισσότερος κατά το σύστημα μας) ψήφισε αυτούς που του έταξαν (και δεν ήταν ο κασέλας) και πήρε τα @@ του.

Όταν βλέπεις ότι αυτοί που πλασάρονται ως σοβαροί είναι ασόβαροι τότε τι θα κάνεις? θα κάτσεις να σε γαμήσουν ξανά?

πόσο χαζός πρέπει να είναι κανείς για να πιστέψει ότι αυτοί που τον κατέστρεφαν μέχρι χτες σήμερα θα αλλάξουν? Γιατί τι άλλαξε??? οι ίδιοι δεν ήταν???
Κοίτα, αμα μπούμε στην λογική οτι όλοι είναι κακοί , τότε και οι επόμενοι κακοί θα είναι .
Ψάξε να βρεις τον καλύτερο .
Απο εκεί και πέρα, πήγαν στο διαφορετικό και να τι έκαναν. Πάλι ασόβαρο διάλεξαν τελικά...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.601
Πόντοι
3.656
Κοίτα, αμα μπούμε στην λογική οτι όλοι είναι κακοί , τότε και οι επόμενοι κακοί θα είναι .
Ψάξε να βρεις τον καλύτερο .
Απο εκεί και πέρα, πήγαν στο διαφορετικό και να τι έκαναν. Πάλι ασόβαρο διάλεξαν τελικά...
όταν είσαι με την πλάτη στον τοίχο και σου έρχεται το τρένο πάνω σου δεν κάθεσαι να το κοιτάς.

κάνεις ότι είναι δυνατόν...δηλαδή τι νομίζεις? ότι τα πολιτικά τζάκια που κατέστρεψαν την χώρα και που έχουν χρηματοδότες (αλλά και πάνω στο κεφάλι τους) τους πιο ισχυρούς της τροφικής αλυσίδας...θα σε λυπηθούν και θα σε αφήσουν να ζήσεις αξιοπρεπώς?

εσύ στη θέση τους τι θα έκανες?? θα πήγαινες κόντρα με κίνδυνο να καταστραφείς οικονομικά, ηθικά μπορεί και σωματικά....ή θα το βούλωνες και θα μάζευες το χαρτί, τις θέσεις και τα βολέματα....

και μετά θα έβγαινες στον σκάι να πουλήσεις κοροιδία αφού ο λαός...το ζητά...γουστάρει να τον δουλεύεις και σε ψηφίζει γιαυτό...αφού έχει σύνδρομο....τώρα το τι σύνδρομο άστο...
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.900
Κριτικές
20
Like
26.836
Πόντοι
8.346
Ο κόσμος (ο περισσότερος κατά το σύστημα μας) ψήφισε αυτούς που του έταξαν (και δεν ήταν ο κασέλας) και πήρε τα @@ του.

Όταν βλέπεις ότι αυτοί που πλασάρονται ως σοβαροί είναι ασόβαροι τότε τι θα κάνεις? θα κάτσεις να σε γαμήσουν ξανά?

πόσο χαζός πρέπει να είναι κανείς για να πιστέψει ότι αυτοί που τον κατέστρεφαν μέχρι χτες σήμερα θα αλλάξουν? Γιατί τι άλλαξε??? οι ίδιοι δεν ήταν???
Ειναι πολύ χαζός. Βλεπε βλαροκ ντολμα και χασοδικη
 

Dandos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
11
Like
13
Πόντοι
0
Θα κάνει νέο κόμμα των Πισωγλέντηδων και ΛΟΑΤΚΙ. Θα εξασφαλίσει ένα 5% στις εκλογές. Ο ΣΥΡΙΖΑ θα καθαρίσει από την ντροπή!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.945
Like
8.736
Πόντοι
1.056
όταν είσαι με την πλάτη στον τοίχο και σου έρχεται το τρένο πάνω σου δεν κάθεσαι να το κοιτάς.

κάνεις ότι είναι δυνατόν...δηλαδή τι νομίζεις? ότι τα πολιτικά τζάκια που κατέστρεψαν την χώρα και που έχουν χρηματοδότες (αλλά και πάνω στο κεφάλι τους) τους πιο ισχυρούς της τροφικής αλυσίδας...θα σε λυπηθούν και θα σε αφήσουν να ζήσεις αξιοπρεπώς?

εσύ στη θέση τους τι θα έκανες?? θα πήγαινες κόντρα με κίνδυνο να καταστραφείς οικονομικά, ηθικά μπορεί και σωματικά....ή θα το βούλωνες και θα μάζευες το χαρτί, τις θέσεις και τα βολέματα....

και μετά θα έβγαινες στον σκάι να πουλήσεις κοροιδία αφού ο λαός...το ζητά...γουστάρει να τον δουλεύεις και σε ψηφίζει γιαυτό...αφού έχει σύνδρομο....τώρα το τι σύνδρομο άστο...
Υπάρχει και η ατομική ευθύνη. Δεν αποδέχομαι την σκέψη οτι μόνο οι άλλοι φταίνε, οτι εγώ τα ξέρω όλα, και όπως λέει και το άσμα αν ήμουνα υπουργός η Ελλάδα θθα γινόταν Αμέρικα και βάλε...
Δεν είναι όλος ο κόσμος έτσι όπως λες και δεν ψήφισαν Κασελ γιατί είδαν κάποιο τρένο....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.601
Πόντοι
3.656
Υπάρχει και η ατομική ευθύνη. Δεν αποδέχομαι την σκέψη οτι μόνο οι άλλοι φταίνε, οτι εγώ τα ξέρω όλα, και όπως λέει και το άσμα αν ήμουνα υπουργός η Ελλάδα θθα γινόταν Αμέρικα και βάλε...
Δεν είναι όλος ο κόσμος έτσι όπως λες και δεν ψήφισαν Κασελ γιατί είδαν κάποιο τρένο....
αυτοί που ψήφισαν κασελάκη επειδή είναι γκέι ή επειδή είναι κομματόσκυλα είναι στην ίδια μοίρα με αυτούς που ψήφισαν μητσοτάκη επειδή νόμιζαν ότι θα τους κάνει ελβετία ή επειδή περιμένουν διορισμό. Αυτούς όλους τους έχω ξεγραμμένους....ηλίθιοι με βούλα.

Αλλά οι περισσότεροι που ψηφίζουν την αντιπολίτευση ή τα μικρά κόμματα είναι άνθρωποι που ψάχνουν λύση αφού δεν την βλέπουν στις κυβερνήσεις.

Δηλαδή εσύ τι μας λες? δεν φταιει ο αλέξης και ο κυριάκος φταίει ο κόσμος που τους ψήφισε? που τι? έπρεπε να διακρίνει την κοροιδεία τους? αλλά πάλι λες ότι αυτοί που ψηφίζουν τα μικρά κόμματα κάποιο πρόβλημα έχουν...οπότε τι?

μόνο όποιος ψηφίζει την κυβέρνηση που εκτίναξε το δημόσιο χρέος είναι σωστός και δεν φέρει ατομική ευθύνη? τι φάση?
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.945
Like
8.736
Πόντοι
1.056
αυτοί που ψήφισαν κασελάκη επειδή είναι γκέι ή επειδή είναι κομματόσκυλα είναι στην ίδια μοίρα με αυτούς που ψήφισαν μητσοτάκη επειδή νόμιζαν ότι θα τους κάνει ελβετία ή επειδή περιμένουν διορισμό. Αυτούς όλους τους έχω ξεγραμμένους....ηλίθιοι με βούλα.

Αλλά οι περισσότεροι που ψηφίζουν την αντιπολίτευση ή τα μικρά κόμματα είναι άνθρωποι που ψάχνουν λύση αφού δεν την βλέπουν στις κυβερνήσεις.

Δηλαδή εσύ τι μας λες? δεν φταιει ο αλέξης και ο κυριάκος φταίει ο κόσμος που τους ψήφισε? που τι? έπρεπε να διακρίνει την κοροιδεία τους? αλλά πάλι λες ότι αυτοί που ψηφίζουν τα μικρά κόμματα κάποιο πρόβλημα έχουν...οπότε τι?

μόνο όποιος ψηφίζει την κυβέρνηση που εκτίναξε το δημόσιο χρέος είναι σωστός και δεν φέρει ατομική ευθύνη? τι φάση?
Να στο εξηγήσω.
Οι κυβερνήσεις αποφασίζουν και ανεβαίνουν ή πέφτουν. Οκ μέχρι εδώ. Σύμφωνοι
Όταν όμως όλοι φταίνε , μήπως συμβαίνει κάτι άλλο?? Ποιος διερωτήθηκε??? Μήπως φταίω εγώ που αποφασίζω με λάθος τρόπο και πρέπει να τον αλλάξω και οχι να αλλάξω πρόσωπα!!!!
Και φυσικά φταίει ο κόσμος που πίστεψε την Αλέξη που με ένα νόμο θα έδιωχνε τα μνημόνια (πράγμα που δεν γινόταν) και που πίστεψε τον Κυριάκο οτι η χώρα θα πετάει!!!!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.601
Πόντοι
3.656
Να στο εξηγήσω.
Οι κυβερνήσεις αποφασίζουν και ανεβαίνουν ή πέφτουν. Οκ μέχρι εδώ. Σύμφωνοι
Όταν όμως όλοι φταίνε , μήπως συμβαίνει κάτι άλλο?? Ποιος διερωτήθηκε??? Μήπως φταίω εγώ που αποφασίζω με λάθος τρόπο και πρέπει να τον αλλάξω και οχι να αλλάξω πρόσωπα!!!!
Και φυσικά φταίει ο κόσμος που πίστεψε την Αλέξη που με ένα νόμο θα έδιωχνε τα μνημόνια (πράγμα που δεν γινόταν) και που πίστεψε τον Κυριάκο οτι η χώρα θα πετάει!!!!
Κάτσε για να το καταλάβω δηλαδή....

Ψηφίζω κάποιον που μου τάζει 10 πράγματα....κάνει τα 2 (το πολύ) και κάνει και άλλα 15 που χειροτερεύουν την ζωή μου σε σημείο επιβίωσης....

φταίω και επειδή τον ψήφισα....

αλλά φταίω διπλά αν ψηφίσω και κάποιον άλλον και δε βγει καλός....επειδή δεν έκρινα σωστά.

άρα πότε δεν φταίω? όταν ψηφίζω νέα δημοκρατία και περιμένω να δουν καλύτερες μέρες τα εγγόνια μου???

εξήγησε μου δηλαδή αν η κυβέρνηση είναι σκατά πως πρέπει να αποφασίσω? για πες?
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.945
Like
8.736
Πόντοι
1.056
Κάτσε για να το καταλάβω δηλαδή....

Ψηφίζω κάποιον που μου τάζει 10 πράγματα....κάνει τα 2 (το πολύ) και κάνει και άλλα 15 που χειροτερεύουν την ζωή μου σε σημείο επιβίωσης....

φταίω και επειδή τον ψήφισα....

αλλά φταίω διπλά αν ψηφίσω και κάποιον άλλον και δε βγει καλός....επειδή δεν έκρινα σωστά.

άρα πότε δεν φταίω? όταν ψηφίζω νέα δημοκρατία και περιμένω να δουν καλύτερες μέρες τα εγγόνια μου???

εξήγησε μου δηλαδή αν η κυβέρνηση είναι σκατά πως πρέπει να αποφασίσω? για πες?
Πάντα υπάρχει αποδεκτός βαθμός εξαπάτησης.
Όταν λες ομως οτι έχει γίνει η ζωή σου σκατά κλπ τότε σε έχει κοροιδέψει 100% , άρα φταίς και εσύ που πίστεψες.
Πόσο εξέτασες αν αυτά που λέει , γίνοναται??? Αν δεν το εξέτασες και πίστεψες , τότε φταίς.

Αν θυμάμαι καλά αναλαμβάνεις έργα. Αν πας κάπου και πει εγώ θα σου φτιάξω 1, 2,3 πράγματα με 100 ευρώ και μετά δεν τα κάνεις, (ενώ οι ανταγωνιστές λένε μόνο το 1 και 2 500 ευρω και το 4 δεν γίνεται) , πόσο φταίει αυτός που σου δίνει το έργο?? Τι εξέτασε?>??
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.601
Πόντοι
3.656
Πάντα υπάρχει αποδεκτός βαθμός εξαπάτησης.
Όταν λες ομως οτι έχει γίνει η ζωή σου σκατά κλπ τότε σε έχει κοροιδέψει 100% , άρα φταίς και εσύ που πίστεψες.
Πόσο εξέτασες αν αυτά που λέει , γίνοναται??? Αν δεν το εξέτασες και πίστεψες , τότε φταίς.

Αν θυμάμαι καλά αναλαμβάνεις έργα. Αν πας κάπου και πει εγώ θα σου φτιάξω 1, 2,3 πράγματα με 100 ευρώ και μετά δεν τα κάνεις, (ενώ οι ανταγωνιστές λένε μόνο το 1 και 2 500 ευρω και το 4 δεν γίνεται) , πόσο φταίει αυτός που σου δίνει το έργο?? Τι εξέτασε?>??
δεν λες την δική σου λογική όμως...μόνο γενικότητες....εγώ είπα η λογική μου είναι δοκιμή νέων προσώπων...εσύ τι λες?

Όταν λέω η ζωή δεν εννοώ η δική μου...εννοώ του κακομοίρη που παίρνει μέχρι 1000-1100 ευρώ το μήνα και περιμένει τις εξαγγελίες της κάθε κυβέρνησης μήπως και μπορέσει να επιβιώσει. Το μπούγιο δηλαδή...σε αυτούς η ζωή έχει γίνει τσίρκο. Δεν ξέρουν από που θα τους πρωτογαμήσουν...από το σούπερ μάρκετ, τα καύσιμα ή το ρεύμα????

Οπότε ναι είπε ότι θα φτιάξει το gov.gr και το έκανε αλλά δεν είπε ότι θα καταστρέψει το σύστημα υγείας και ότι θα αφήσει 5 οικογένειες να κάνουν καρτέλ στα βασικά αγαθά διαβίωσης. Σε λίγο και στο νερό.

Τι ακριβώς να εξετάσεις? δεν θεωρείται δεδομένο ότι μια κυβέρνηση δεν μπορεί να αφήνει τα καρτέλ να κυβερνούν την χώρα?

εγώ φίλε μου όταν αναλαμβάνω ένα έργο και κάνω κάτι εκτός σύμβασης με πετάνε έξω με ρήτρα. Οι πολιτικοί τάζουν εκλέγονται και δεν μπορεί να τους πετάξει έξω κανένας...ούτε με αστική ούτε με ποινική δίωξη.

Και αφού σου αρέσει το παράδειγμα σου...το πολιτικό σκηνικό σήμερα είναι όπως οι πάροχοι ρεύματος...ο απλός χαζός πολίτης έχει την ελευθερία της επιλογής....αρκεί η επιλογή να περιορίζεται στα καρτέλ...γιατί μόνο αυτά υπάρχουν.

Με πιο λίγα λόγια....ΕΣΥ τι προτείνεις δεν είπες????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom