Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.536
Like
72.917
Πόντοι
12.756
Για να καταλάβεις τι έγινε
Ο ένας εξηγούσε με στοιχεία
Τον ισολογισμό εξηγώντας ότι η Νέα Δημοκρατία πήρε νέο δάνειο
Και ο άλλος εξηγώντας ότι Νέα Δημοκρατία δεν πήρε δάνειο

Ο ένας είπε έκανα λάθος
Και ο άλλος αντί να τα βάλει με αυτόν που έκανε λάθος τα βάζει με μένα
Γιατί και οι δύο βρίζουν την κυβέρνηση να πει ο ένας εναντίον του άλλου αλίμονο

Και ενώ στην αρχή ο διάλογος γινόταν με επιχειρήματα

Μετά άρχισαν τις βρισιές
Οπότε σταμάτησα να ασχολούμαι

Και νομίζουν ότι με τάπωσαν;;;;;;;;;;;

Εδώ όμως είναι το νήμα του κασελάκη
Κουβέντα για αυτά που λέει
Στο επόμενο μήνυμα να τη λέει ένας άνθρωπος που κρίνει τον κασελάκη σαν συριζαίος
:coffee:

Μην προσπαθεις να ξεφυγεις με πουστικες μεθόδους ξεφτιλισμενης σαχλογκομενας ριχνοντας τον προβολέα στον @Saul ,
είσαι πολυ λίγος ,
φέρσου με αξιοπρέπεια για μια φορά στην ζωη σου.. Δεν βαρεθηκες μεχρι και τωρα στα γεράματα σου να είσαι ένας τρύπιος ;
Προφανως μεχρι τωρα την εβγαζες με μεθοδους σαν και αυτους,
λειτουργουσαν, γιατι αυτοι που ακομα συνομιλούσαν και εκαναν παρέα μαζι σου ηταν εγκεφαλικά ηλιθιοι.. λογικο .. πως θα ταιριαζατε

Εγω μιλουσα με εσενα, με κανεναν Σαουλ , και ο Σαουλ μιλούσε με εσενα. Αρα 2 ξεχωριστες επικοινωνίες με το ίδιο θέμα.
Στα αρχιδια μου τι σου εγραφε ο Σαουλ, δικη του αποψη ηταν και οτι διαφωνία ειχες να την ελυνες με αυτον.

Σου επαναλάμβανα οτι κανεις λάθος , αλλα σου λειπει η νοημοσυνη να το καταλαβεις και
συνεχιζες να λες την προπαγάνδα που ειχες φτιαξει μέσα στο άρρωστο κεφάλι σου.
Αρχισε μετα να γραφει μηνυματα και ο Σαουλ και προσπαθησες να με φερεις αντιμετωπο με αυτον
γραφοντας οτι εγω λεω δεν πηραν δανεια και ο Σαουλ λεει οτι πηραν , και μας ειπες οτι ουτε μεταξυ μας δεν μπορουμε να συμφωνησουμε

Ακου λιγο νοητικό σκουπιδι με πτυχίο,
οσο ιντερνετ και να ψαξεις, οσες πραξεις καθυστερημενου κανεις με χιλιομετρα και λιτρα για fuel pass
και όσο και να μελετα΄ς , πραγματα που θελουν νοημοσύνη και συνθετη σκέψη δεν θα μπορεις να τα καταλαβεις και να τα μάθεις..

Αποδειχθηκε ξεκάθαρα οτι εισαι ενα παπαγαλάκι, με ρηχη γνωση και νοητικά ελλιπής,
οτι πρεπει δηλαδη για να εισαι το ακροατηριο και ο κλακαδάρος του κάθε μαλάκα πολιτικου, οπου και τελικά ανηκεις.
Δυστυχώς για εσενα και ευτυχως για τους πολιτικους υπαρχουν παρα πολλοι Νταιαμες , εδω μεσα που ειναι και μικρο το δειγμα, μανι-μανι ειστε 5-6...

Οποτε μείνε στο να λες τις βαρύγδουπες απόψεις σου στα παρεάκια σου εξω απο τα τσοντοσινεμα, που καθονται
μαζι σου απεναντι στις καφετεριες βλεποντας την εισοδο καμπουρωμενοι, με δυσμορφίες , λιγδιασμενα μαλλιά , βρωμορουχα και με αλληθωρισμό
και παρε επιτελους απόφαση οτι ουτε σε ενα σαητ για πουτάνες δεν εχεις τα βασικά, τόσο λιγος είσαι , τόσο ασχετος και αχρηστος
που οχι μονο απλα σε ταπωσαν , αλλα σε αφησαν με αρχη την αφαντη ρυθμιση που εβαλες στο κωλο σου και στην συνεχεια μηνυμα-μηνυμα να ξεφτιλιζεσαι μόνος σου.

ΑΣΧΕΤΕ ΗΛΙΘΙΕ
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.747
Κριτικές
6
Like
11.201
Πόντοι
3.936
Α ρε Μητσο τακη ακόμα και ατομικη βομβα να σκάσει στην Ελλάδα της επόμενες εκλογες παλι εσυ θα τις κερδίσεις με τετοιους
 

Συνημμένα

  • rig-2537-37ba21477af2098419b2cc814e71c0aa@1x.jpg
    rig-2537-37ba21477af2098419b2cc814e71c0aa@1x.jpg
    52,8 KB · Εμφανίσεις: 18

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.121
Κριτικές
20
Like
27.355
Πόντοι
8.346
Πέφτουμε από τα σύννεφα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Για να καταλάβεις τι έγινε
Ο ένας εξηγούσε με στοιχεία
Τον ισολογισμό εξηγώντας ότι η Νέα Δημοκρατία πήρε νέο δάνειο
Και ο άλλος εξηγώντας ότι Νέα Δημοκρατία δεν πήρε δάνειο

Ο ένας είπε έκανα λάθος
Και ο άλλος αντί να τα βάλει με αυτόν που έκανε λάθος τα βάζει με μένα
Γιατί και οι δύο βρίζουν την κυβέρνηση να πει ο ένας εναντίον του άλλου αλίμονο

Και ενώ στην αρχή ο διάλογος γινόταν με επιχειρήματα

Μετά άρχισαν τις βρισιές
Οπότε σταμάτησα να ασχολούμαι

Και νομίζουν ότι με τάπωσαν;;;;;;;;;;;

Εδώ όμως είναι το νήμα του κασελάκη
Κουβέντα για αυτά που λέει
Στο επόμενο μήνυμα να τη λέει ένας άνθρωπος που κρίνει τον κασελάκη σαν συριζαίος
Υπάρχουν βλάκες που γνωρίζουν ότι δεν τους παίρνει και δεν πολύ μιλάνε...και υπάρχουν και βλάκες που νομίζουν ότι είναι πονηροί και είναι το χειρότερο είδος....μάντεψε σε ποια κατηγορία ανήκεις εσύ γαλάζια κατουρογλύφτρα.

Εγώ έκανα ένα λογιστικό λάθος ρε ηλίθιε.....δεν γνώριζα ότι στον λογαριασμό του κεφαλαίου μπαίνουν οι ληξιπρόθεσμοι τόκοι. Δεν είμαι λογιστής ούτε έχω πει ποτέ ότι είμαι....αλλά βασικά πράγματα για έναν ισολογισμό μπορώ να διαβάσω.

Εσύ με το ανύπαρκτο μυαλό σου έκανες κάτι μαθηματικά της πούτσας και επειδή είδες ότι έχουν αυξημένα έξοδα τραπεζών και τόκων θεώρησες -ή προσπάθησες να μας περάσεις- ότι αυτά είναι οι δόσεις της ρύθμισης που πληρώνει η γαλάζια τρύπα. Ενώ σου εξήγησα 100 φορές ότι αυτή η γραμμή δεν δείχνει ότι πλήρωσαν το οτιδήποτε. Σου είπα πολλές φορές ότι εκεί απλά βάζουν τον λογαριασμό της τράπεζας που έρχεται αυξημένος όταν δεν πληρώνεις ούτε τόκους ούτε ρύθμιση ούτε τίποτα.

Εσύ ως γνήσιος μονοκύτταρος οργανισμός άρχισες να λες ορίστε η απόδειξη ότι πληρώνουν έτσι λέει το κόμμα και ο συριζα λέει ψέματα. Και δεν καταλαβαίνεις καν τι είναι αυτό που υποστηρίζεις. Πιάστηκες τώρα από ένα λάθος που έκανα εγώ που δεν αλλάζει το νόημα όσων έλεγα αλλά δεν έχεις αρχίδια να το παραδεχτείς ότι υποστήριξες μια μαλακία πάνω στην άγνοια σου γιατί είσαι μόνο ικανός για προπαγάνδα και γλύψιμο σε γαλάζιες κωλοτρυπίδες.

Πριν σε αρχίσω στο σκουπίδιασμα σου εξήγησα σοβαρά και εσύ και εσκεμμένα πήγες το νόημα στην προπαγάνδα σου.

και αφού εδώ είναι το νήμα του κασελάκη γιατί ήρθες εδώ να κλαφτείς στα φιλαράκια σου τους γαλάζιους? Επειδή εκεί όταν έλεγες τις μαλακίες δεν υπήρχε ούτε ένας να σε υποστηρίξει? Γιατί άραγε??? Μήπως πιστεύουν και αυτοί ότι έγραψες μαλακίες ή έχουν την στοιχοιόδη λογική να μην σχολιάσουν πράγματα που δεν γνωρίζουν καθόλου?

Στην υγειά σου γαλάζιε τρολλιά:piss:
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
8
Like
3.280
Πόντοι
786

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.927
Πόντοι
5.506

δεν αλλάζει το νόημα όσων έλεγα
Το "λογιστικό λάθος" σου που "δεν αλλάζει το νόημα όσων έλεγες" είναι ότι επέμενες πως η νδ έχει πάρει ακόμα 50 μυρια δάνειο όπως με στόμφο έλεγες; Ενώ ήταν όλα τοκοι και προσαυξήσεις; Kαι ούρλιαζες κιόλας πως αντί να ξεπληρώνει η νδ αντιθέτως με τόσα χρέη ξαναδανειζεται;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.927
Πόντοι
5.506
βλακόμετρα νίο και σκοτ,
μόνο οι συνδυασμοί έως τώρα,
τα πρωτοδικεία ίσως δημοσιεύσουν σήμερα την σταυροδοσία

Ε ναι ρε τύπε, περιμένουν να πάρουν τα αποτελέσματα από τη Σινγκιουλαρ Λοτζικ του τριτομπατζανακου του Κούλη, τι δεν καταλαβαίνεις;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Το "λογιστικό λάθος" σου που "δεν αλλάζει το νόημα όσων έλεγες" είναι ότι επέμενες πως η νδ έχει πάρει ακόμα 50 μυρια δάνειο όπως με στόμφο έλεγες; Ενώ ήταν όλα τοκοι και προσαυξήσεις; Kαι ούρλιαζες κιόλας πως αντί να ξεπληρώνει η νδ αντιθέτως με τόσα χρέη ξαναδανειζεται;
Ναι και? Αυτή ήταν η διαφωνία με τον ντάμα? Διάβασες τον διάλογο?

Αυτός υποστηρίζει ότι έχουν ρύθμιση και την πληρώνουν. Και μάλιστα ότι φαίνεται από τα αυξημένα τραπεζικά έξοδα και τους τόκους.


Το ότι δεν πήρε καινούρια δάνεια πως αυτομάτως καθιστά σωστό αυτό που είπε ο ντάμα μου λες? Εσύ ξέρεις από ισολογισμούς? Συμφωνείς μαζί του?

Αν ξέρεις δώσε την άποψη σου.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.927
Πόντοι
5.506
Ναι και? Αυτή ήταν η διαφωνία με τον ντάμα? Διάβασες τον διάλογο?

Αυτός υποστηρίζει ότι έχουν ρύθμιση και την πληρώνουν. Και μάλιστα ότι φαίνεται από τα αυξημένα τραπεζικά έξοδα και τους τόκους.


Το ότι δεν πήρε καινούρια δάνεια πως αυτομάτως καθιστά σωστό αυτό που είπε ο ντάμα μου λες? Εσύ ξέρεις από ισολογισμούς? Συμφωνείς μαζί του?

Αν ξέρεις δώσε την άποψη σου.
Όχι, δεν ξέρω και μπορώ να το παραδεχθώ. Εκείνος έκανε λάθος και επέμενε σε αυτό και 'σύ έκανες ανάλογο λάθος και επέμενες μέχρι που ήρθε ο φύλαρχος να σε διορθώσει (αν όντως έχει βέβαια δίκιο ο βλάκας)

Ισοπαλία λοιπόν. Τα περί τσοντοσινεμα και κατουρήματα είναι επιπέδου τσομπάνη κατα φαντασίαν μεθυστανα.


Έντ οφ στορυ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Όχι, δεν ξέρω και μπορώ να το παραδεχθώ. Εκείνος έκανε λάθος και επέμενε σε αυτό και 'σύ έκανες ανάλογο λάθος και επέμενες μέχρι που ήρθε ο φύλαρχος να σε διορθώσει (αν όντως έχει βέβαια δίκιο ο βλάκας)

Ισοπαλία λοιπόν. Τα περί τσοντοσινεμα και κατουρήματα είναι επιπέδου τσομπάνη κατα φαντασίαν μεθυστανα.


Έντ οφ στορυ.
Δεν είναι ισοπαλία και δεν είναι αγώνας τι είμαστε 10 χρονών?

Συζητούσαμε ένα θέμα για το οποίο ο φίλος μας ο ντάμα δεν γνώριζε τίποτα και υποστήριζε μαλακίες. Από άκρη σε άκρη.

Εγώ έκανα ένα λάθος το οποίο όμως καμία σχέση δεν είχε με το θέμα που συζητούσαμε. Αν δεν έχεις δει ποτέ έναν ισολογισμό πως ξέρεις αν είναι ισοπαλάι και εντ οφ στόρυ?

Δεν με διόρθωσε κανένας...πιάστηκε η γαλάζια γλίτσα από το λάθος μου για να ξεφύγει από τις βλακείες που έλεγε.

Η ουσία είναι ότι δεν φαίνεται πουθενά από τον ισολογισμό ότι πληρώνουν δόσεις ή οτιδήποτε βασικά που να έχει να κάνει με τα δάνεια τους. Γιαυτό και αυξάνονται οι υποχρεώσεις τους. Ο άλλος νόμιζε ότι ο ισολογισμός είναι τεφτέρι και γράφεις τι πλήρωσες.

Η πραγματική ουσία είναι ότι η νδ είναι ένα χρεοκοπημένο κόμμα που χρωστάει 500 εκατομμύρια και συνεχίζει να τσεπώνει τα 10 μύρια το χρόνο από τα λεφτά του κράτους.

Και επειδή εγώ έχω ξαναδεί ισολογισμό του υπέδειξα κιόλας πως έκαναν περίπου 3 εκατομμύρια έξοδα...σε τρίτους....ενώ χρωστάνε μισό δις.....αυτά βέβαια εσένα δεν σε νοιάζουν αρκεί να με βγάλεις εμένα λάθος.

Καλή σκέψη ρε τύπε μπαρόκ είσαι με την σωστή πλευρά της ιστορίας εντ οφ στορυ:2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.927
Πόντοι
5.506
Δεν είναι ισοπαλία και δεν είναι αγώνας τι είμαστε 10 χρονών?

Συζητούσαμε ένα θέμα για το οποίο ο φίλος μας ο ντάμα δεν γνώριζε τίποτα και υποστήριζε μαλακίες. Από άκρη σε άκρη.

Εγώ έκανα ένα λάθος το οποίο όμως καμία σχέση δεν είχε με το θέμα που συζητούσαμε. Αν δεν έχεις δει ποτέ έναν ισολογισμό πως ξέρεις αν είναι ισοπαλάι και εντ οφ στόρυ?

Δεν με διόρθωσε κανένας...πιάστηκε η γαλάζια γλίτσα από το λάθος μου για να ξεφύγει από τις βλακείες που έλεγε.

Η ουσία είναι ότι δεν φαίνεται πουθενά από τον ισολογισμό ότι πληρώνουν δόσεις ή οτιδήποτε βασικά που να έχει να κάνει με τα δάνεια τους. Γιαυτό και αυξάνονται οι υποχρεώσεις τους. Ο άλλος νόμιζε ότι ο ισολογισμός είναι τεφτέρι και γράφεις τι πλήρωσες.

Η πραγματική ουσία είναι ότι η νδ είναι ένα χρεοκοπημένο κόμμα που χρωστάει 500 εκατομμύρια και συνεχίζει να τσεπώνει τα 10 μύρια το χρόνο από τα λεφτά του κράτους.

Και επειδή εγώ έχω ξαναδεί ισολογισμό του υπέδειξα κιόλας πως έκαναν περίπου 3 εκατομμύρια έξοδα...σε τρίτους....ενώ χρωστάνε μισό δις.....αυτά βέβαια εσένα δεν σε νοιάζουν αρκεί να με βγάλεις εμένα λάθος.

Καλή σκέψη ρε τύπε μπαρόκ είσαι με την σωστή πλευρά της ιστορίας εντ οφ στορυ:2funny:
Αυτά τα μπακαλίστικα δε θα τα κανείς σε μένα, αυτά είναι τριπλες τύπου γεμιστανα για να νομίζει ότι βγαίνει από πάνω. Ναι, η ουσία είναι ότι τα κόμματα με κορυφή τη νδ είναι χρεοκοπημένα και δε θα πληρώσουν ΠΟΤΕ τα χρέη τους. Και αυτό είναι θέμα.

Αλλά στην ουσία της συγκεκριμένης κόντρας εσύ επέμενες ότι η νδ έχει ΞΑΝΑΔΑΝΕΙΣΤΕΙ 50 μυρια και ο ντάμα έλεγε τα δικά του. Κανένας σας δεν ξέρει ακριβώς τι ισχύει, ποσά έχουν πληρώσει αν έχουν πληρώσει πόσοι είναι οι τοκοι και προσαυξήσεις και ποσό είναι το τελικό ποσό. Και ο βλαξ που κάνει το γνωστη σε όλα δε μπορεί να ξέρει.

Όποτε όσο το συνεχίζετε απλά θα πέφτει ο καθένας σε κάποια λουμπα.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.674
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Εσύ ως γνήσιος μονοκύτταρος οργανισμός
Άδικα κουράζεσαι να εξηγείς αναλυτικά.
Με δυο λέξεις μιλας για καυλερπη, που αγνοεί ότι οι τόκοι κεφαλαιοποιουνται στο τέλος κάθε χρήσης.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Αυτά τα μπακαλίστικα δε θα τα κανείς σε μένα, αυτά είναι τριπλες τύπου γεμιστανα για να νομίζει ότι βγαίνει από πάνω. Ναι, η ουσία είναι ότι τα κόμματα με κορυφή τη νδ είναι χρεοκοπημένα και δε θα πληρώσουν ΠΟΤΕ τα χρέη τους. Και αυτό είναι θέμα.

Αλλά στην ουσία της συγκεκριμένης κόντρας εσύ επέμενες ότι η νδ έχει ΞΑΝΑΔΑΝΕΙΣΤΕΙ 50 μυρια και ο ντάμα έλεγε τα δικά του. Κανένας σας δεν ξέρει ακριβώς τι ισχύει, ποσά έχουν πληρώσει αν έχουν πληρώσει πόσοι είναι οι τοκοι και προσαυξήσεις και ποσό είναι το τελικό ποσό. Και ο βλαξ που κάνει το γνωστη σε όλα δε μπορεί να ξέρει.

Όποτε όσο το συνεχίζετε απλά θα πέφτει ο καθένας σε κάποια λουμπα.
Τώρα γιατί πας γυρεύοντας ρε μπρό?

θες να σου κάνω copy paste την γραμμή που του εξηγώ ότι όταν αυξάνονται οι τόκοι σημαίνει ότι δεν πληρώνουν μια? Τα διάβασες καλά αυτά που έγραψα ή απομόνωσες ότι θες?

Κανένας δεν ξέρει λέει πόσα έχουν πληρώσει και πόσοι είναι οι τόκοι......αφού τα λέει ο ισολογισμός που μας έφερε ο ντάμα.....τα γράφει καθαρά...και πόσοι είναι οι τόκοι και πόσα έχουν πληρώσει -τίποτα- και το τελικό ποσό επίσης το γράφει πολύ καθαρά....στην γραμμή που έκανα λάθος εγώ.

Μήπως με τρολάρεις?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Άδικα κουράζεσαι να εξηγείς αναλυτικά.
Με δυο λέξεις μιλας για καυλερπη, που αγνοεί ότι οι τόκοι κεφαλαιοποιουνται στο τέλος κάθε χρήσης.
Αυτός ο χαζός νόμιζε ότι επειδή είδε αυξημένα τραπεζικά έξοδα αυτό σημαίνει ότι πλήρωσαν την τράπεζα

ενώ είχε απο πάνω με μεγάλα γράμματα ''υποχρεώσεις'' :confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.674
Like
6.362
Πόντοι
2.356
Αυτός ο χαζός νόμιζε ότι επειδή είδε αυξημένα τραπεζικά έξοδα αυτό σημαίνει ότι πλήρωσαν την τράπεζα

ενώ είχε απο πάνω με μεγάλα γράμματα ''υποχρεώσεις'' :confused:
Τα έξοδα προς τρίτους είδε, γιατί αυτό το ποσό ανέφερε συνέχεια. Και υπέθεσε ότι είναι ποσά που πάνε στις Τράπεζες για εξόφληση των δανείων.
Γιατί; Μόνον αυτός ξέρει.
Τα οποία έξοδα προς τρίτους και κάτι έξοδα προς επιμόρφωση έχουν αλματώδη αύξηση σε σχέση με τον προηγούμενο ισολογισμό.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Τα έξοδα προς τρίτους είδε, γιατί αυτό το ποσό ανέφερε συνέχεια. Και υπέθεσε ότι είναι ποσά που πάνε στις Τράπεζες για εξόφληση των δανείων.
Γιατί; Μόνον αυτός ξέρει.
Τα οποία έξοδα προς τρίτους και κάτι έξοδα προς επιμόρφωση έχουν αλματώδη αύξηση σε σχέση με τον προηγούμενο ισολογισμό.
Ε ναι....αν θυμάμαι καλά το 2021 ήταν 400 χιλιάρικα και το 2022 ήταν 3 εκατομμύρια.....και αν δεν κάνω λάθος στα έξοδα προς τρίτους περνάμε τιμολόγια προμηθευτών...τυχαία όλοι οι προμηθευτές θα είναι εταιρείες των βουλευτών

και κάθονται και ασχολούνται εδώ αν είχε δίκιο ο αμοιβάδας......

μνημόνια για 100 χρόνια ακόμα τους χρειάζεται
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.760
Like
6.230
Πόντοι
1.406

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom