Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.634
Κριτικές
3
Like
11.241
Πόντοι
3.936
Είπε ξεκάθαρα ότι θέλει για παιδιά αγόρια γιατί δεν ξέρει και δεν μπορεί να διαχειριστεί παιδί κορίτσι
Ναι και εγώ αγόρι θέλω γιατί εάν τύχει κορίτσι θα πάω φυλακή.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
αποδεικνύεται ότι ο κασσελάκης είναι βλάκας και άσχετος
εντελώς αναχρονιστικες πατριαρχικές μαλακίες είπε,
μόνο κάνας πούστης ισλαμοφασίστας θα έλεγε τέτοια,
εάν έλεγε ετεροφυλόφιλος τέτοια πράγματα θα είχαν ξεσηκωθεί οι φεμιναζί με το δίκιο τους
Να τι άλλο είπε ο κασελάκης που κάνουν την πάπια οι αριστεροί εδώ

όταν με ρωτούσαν έλεγα ότι ο κασελάκης θα στρίψει τον ΣΥΡΙΖΑ στην σοσιαλ
Screenshot_2023-10-12-18-42-01-133_com.android.chrome.jpg
Δημοκρατία
;;;;;
Και βγήκαν βούτσης και άλλοι να λένε ότι αυτά είναι εκτός γραμμής

Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ εκτός γραμμής του ΣΥΡΙΖΑ;;;;;;
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Επίσης έκανε και άλλη δήλωση
Τι λένε οι φίλοι του ΣΥΡΙΖΑ αυτή τη δήλωση και για την προηγούμενη για το κεφάλαιο συμφωνουν ή διαφωνουν;

Screenshot_2023-10-12-18-48-51-080_com.android.chrome.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.537
Like
72.920
Πόντοι
12.756
Να τι άλλο είπε ο κασελάκης που κάνουν την πάπια οι αριστεροί εδώ

όταν με ρωτούσαν έλεγα ότι ο κασελάκης θα στρίψει τον ΣΥΡΙΖΑ στην σοσιαλ
Screenshot_2023-10-12-18-42-01-133_com.android.chrome.jpg
Δημοκρατία
;;;;;
Και βγήκαν βούτσης και άλλοι να λένε ότι αυτά είναι εκτός γραμμής

Ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ εκτός γραμμής του ΣΥΡΙΖΑ;;;;;;

Πουστης ειναι ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙ !!!

Εσενα τι σε πειράζει που θα το στριψει το καράβι του Συριζα ;; Μηπως εγινες Συριζα ;
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.233
Like
910
Πόντοι
96
Πουστης ειναι ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝΕΙ !!!

Εσενα τι σε πειράζει που θα το στριψει το καράβι του Συριζα ;; Μηπως εγινες Συριζα ;
απο διπλα σε εγραψε κανονικα και εμφανιστηκε απο δω τωρα...:coffee::coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.537
Like
72.920
Πόντοι
12.756
απο διπλα σε εγραψε κανονικα και εμφανιστηκε απο δω τωρα...:coffee::coffee:
νομιζει οτι ετσι θα ξεχάσουμε την ξεφτιλα του με τα δάνεια και τους ισολογισμους που τον ξεβρακωσα ... :coffee:
Δεν υπαρχει περιπτωση
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
νομιζει οτι ετσι θα ξεχάσουμε την ξεφτιλα του με τα δάνεια και τους ισολογισμους που τον ξεβρακωσα ... :coffee:
Δεν υπαρχει περιπτωση
Σιγά μωρή κουράδα μην του κλάσεις τους όρχεις.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
τον απέλυσαν από την νδ επειδή τους έκανε ρεζίλι με τον ισολογισμό


κάπως έπρεπε να επιζήσει και αυτός βρήκε δουλειά στον συριζα :confused:
Ρε 'σύ, έλεος, εσύ τουλάχιστον σταμάτα να κάνεις το κουτσαβάκι του μαλάκα, είσαι πιο σοβαρός από τους άλλους τους χάνους.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Ρε 'σύ, έλεος, εσύ τουλάχιστον σταμάτα να κάνεις το κουτσαβάκι του μαλάκα, είσαι πιο σοβαρός από τους άλλους τους χάνους.
Σοβαρά μιλάω στα σοβαρά θέματα


και του ντάμα σοβαρά του εξηγούσα τον ισολογισμό που έβαλε

αλλά ο άνθρωπος είναι τρολλ και έχει το μυαλό του στην προπαγάνδα και είναι όχι μόνο άσχετος αλλά και ηλίθιος άσχετος

Για να με χαρακτηρίσεις εμένα κουτσαβάκι θα υπονοείς ότι δεν έχω άποψη αλλά είμαι κασετόφωνο άλλων.....παρόλα αυτά εγώ την άποψη μου την γράφω περισσότερο.

Εσύ που με χαρακτηρίζεις έτσι πόσες φορές γράφεις την άποψη σου και πόσες φορές απλά βρίζεσαι με άλλους?

Το να μου λες ότι είμαι σοβαρός αλλά ταυτόχρονα να με χαρακτηρίζεις κουτσαβάκι δεν το κάνει καλύτερο τύπε μπαρόκ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
Σοβαρά μιλάω στα σοβαρά θέματα


και του ντάμα σοβαρά του εξηγούσα τον ισολογισμό που έβαλε

αλλά ο άνθρωπος είναι τρολλ και έχει το μυαλό του στην προπαγάνδα και είναι όχι μόνο άσχετος αλλά και ηλίθιος άσχετος

Για να με χαρακτηρίσεις εμένα κουτσαβάκι θα υπονοείς ότι δεν έχω άποψη αλλά είμαι κασετόφωνο άλλων.....παρόλα αυτά εγώ την άποψη μου την γράφω περισσότερο.

Εσύ που με χαρακτηρίζεις έτσι πόσες φορές γράφεις την άποψη σου και πόσες φορές απλά βρίζεσαι με άλλους?

Το να μου λες ότι είμαι σοβαρός αλλά ταυτόχρονα να με χαρακτηρίζεις κουτσαβάκι δεν το κάνει καλύτερο τύπε μπαρόκ.
Το ότι είσαι σοβαρός και πολλές φορές μιλάς σοβαρά, έστω και με πολύ επιμονή κάποιες, δεν αλλάζει. Το ότι είσαι ωραίος και στο χαβαλέ σε άλλα νήματα, επίσης. Όταν όμως ξεκινάς τον εξάψαλμο του άλλου του καραμαλάκα που είναι εμμονικός το χάνεις εντελώς.
Εγώ βρίζομαι με άλλους που δε δέχονται την άποψη μου και η μόνιμη απάντηση είναι "τσοντοσινεμάδες, κατουρήματα, Έλενα χατζη και καλημέρες σε εκδιδόμενες" Αν περιμένεις να πα΄ρω σοβαρά τέτοιο αντίλογο και να μη τους γαμάω ότι έχουν θα περιμένεις καιρό.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Το ότι είσαι σοβαρός και πολλές φορές μιλάς σοβαρά, έστω και με πολύ επιμονή κάποιες, δεν αλλάζει. Το ότι είσαι ωραίος και στο χαβαλέ σε άλλα νήματα, επίσης. Όταν όμως ξεκινάς τον εξάψαλμο του άλλου του καραμαλάκα που είναι εμμονικός το χάνεις εντελώς.
Εγώ βρίζομαι με άλλους που δε δέχονται την άποψη μου και η μόνιμη απάντηση είναι "τσοντοσινεμάδες, κατουρήματα, Έλενα χατζη και καλημέρες σε εκδιδόμενες" Αν περιμένεις να πα΄ρω σοβαρά τέτοιο αντίλογο και να μη τους γαμάω ότι έχουν θα περιμένεις καιρό.
Δεν με κατάλαβες

Εγώ για να τον αρχίσω στον εξάψαλμο το έκανα αφού πρώτα του μίλησα σοβαρά και αυτός μας φλόμωσε στη μαλακία και την προπαγάνδα. Συν ότι είναι μαλάκας με θράσος. Γιατί να μην τον τρολάρω? Ο μόνος είμαι? Εδώ παλιότερα έμπαινε ο πίξης και έγραφε για κωλάντερα όλη μέρα....αυτό ήταν καλύτερο?

Το με ποιον βρίζεσαι δεν έχει σημασία....αλλά δεν μπορείς να με χαρακτηρίζεις κολαούζο ενώ εγώ εκφράζω την άποψη μου 10 στις 10 φορές ενώ εσύ 2 στις 10 και τις υπόλοιπες απλά ποστάρεις για να τσακωθείς ή για να υποστηρίξεις κάτι ηλίθιους που ο μόνη τους δουλειά είναι να πηγαίνουν κόντρα στους άλλους ή να ξεπλένουν την νδ ακόμα και κόντρα στη λογική.

Και πρόσεξε το αυτό...ιδιαίτερα ο υποφαινόμενος παίζει να τα γράφει επίτηδες για να ασχοληθούν μαζί του. Και εσύ κάθεσαι και τον υποστηρίζεις σε ότι μαλακία και να πει χωρίς φιλτράρισμα απλά επειδή είναι εκ των δεξιών.

Δεν προσπαθώ να σε θίξω όμως αφού μου το είπες θα απαντήσω...και δεν σε θεωρώ τρολλ αλλιώς θα σε τρόλαρα.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.243
Κριτικές
41
Like
21.536
Πόντοι
18.496
Ούτε παρέλαση δεν θα προλάβει το παιντί

γιατι ρε το παιδι απο τωρα?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.537
Like
72.920
Πόντοι
12.756
Δεν με κατάλαβες

Εγώ για να τον αρχίσω στον εξάψαλμο το έκανα αφού πρώτα του μίλησα σοβαρά και αυτός μας φλόμωσε στη μαλακία και την προπαγάνδα. Συν ότι είναι μαλάκας με θράσος. Γιατί να μην τον τρολάρω? Ο μόνος είμαι? Εδώ παλιότερα έμπαινε ο πίξης και έγραφε για κωλάντερα όλη μέρα....αυτό ήταν καλύτερο?

Το με ποιον βρίζεσαι δεν έχει σημασία....αλλά δεν μπορείς να με χαρακτηρίζεις κολαούζο ενώ εγώ εκφράζω την άποψη μου 10 στις 10 φορές ενώ εσύ 2 στις 10 και τις υπόλοιπες απλά ποστάρεις για να τσακωθείς ή για να υποστηρίξεις κάτι ηλίθιους που ο μόνη τους δουλειά είναι να πηγαίνουν κόντρα στους άλλους ή να ξεπλένουν την νδ ακόμα και κόντρα στη λογική.

Και πρόσεξε το αυτό...ιδιαίτερα ο υποφαινόμενος παίζει να τα γράφει επίτηδες για να ασχοληθούν μαζί του. Και εσύ κάθεσαι και τον υποστηρίζεις σε ότι μαλακία και να πει χωρίς φιλτράρισμα απλά επειδή είναι εκ των δεξιών.

Δεν προσπαθώ να σε θίξω όμως αφού μου το είπες θα απαντήσω...και δεν σε θεωρώ τρολλ αλλιώς θα σε τρόλαρα.
εδω και μαλακίες να γραφει καποιος της δεξιας οι μαλακες ή χειροκροτουν ή αν δεν ξερουν απλα δεν παρεμβαινουν .. και τον αφηνουν τον αλλον να γινεται ξεφτιλα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
εδω και μαλακίες να γραφει καποιος της δεξιας οι μαλακες ή χειροκροτουν ή αν δεν ξερουν απλα δεν παρεμβαινουν .. και τον αφηνουν τον αλλον να γινεται ξεφτιλα
Ε ναι.....ειδικά όταν έγινε το θέμα με τα τέμπη είχαν πάρει φωτιά.... :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.299
Like
22.929
Πόντοι
5.506
Δεν με κατάλαβες

Εγώ για να τον αρχίσω στον εξάψαλμο το έκανα αφού πρώτα του μίλησα σοβαρά και αυτός μας φλόμωσε στη μαλακία και την προπαγάνδα. Συν ότι είναι μαλάκας με θράσος. Γιατί να μην τον τρολάρω? Ο μόνος είμαι? Εδώ παλιότερα έμπαινε ο πίξης και έγραφε για κωλάντερα όλη μέρα....αυτό ήταν καλύτερο?

Το με ποιον βρίζεσαι δεν έχει σημασία....αλλά δεν μπορείς να με χαρακτηρίζεις κολαούζο ενώ εγώ εκφράζω την άποψη μου 10 στις 10 φορές ενώ εσύ 2 στις 10 και τις υπόλοιπες απλά ποστάρεις για να τσακωθείς ή για να υποστηρίξεις κάτι ηλίθιους που ο μόνη τους δουλειά είναι να πηγαίνουν κόντρα στους άλλους ή να ξεπλένουν την νδ ακόμα και κόντρα στη λογική.

Και πρόσεξε το αυτό...ιδιαίτερα ο υποφαινόμενος παίζει να τα γράφει επίτηδες για να ασχοληθούν μαζί του. Και εσύ κάθεσαι και τον υποστηρίζεις σε ότι μαλακία και να πει χωρίς φιλτράρισμα απλά επειδή είναι εκ των δεξιών.

Δεν προσπαθώ να σε θίξω όμως αφού μου το είπες θα απαντήσω...και δεν σε θεωρώ τρολλ αλλιώς θα σε τρόλαρα.
Δε θα σου πω εγώ τι θα κάνεις, ούτε θα σε κρίνω σε καμία περίπτωση, μια σκέψη μου σου γράφω, αν θέλεις πέτα την.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Ρε 'σύ, έλεος, εσύ τουλάχιστον σταμάτα να κάνεις το κουτσαβάκι του μαλάκα, είσαι πιο σοβαρός από τους άλλους τους χάνους.
Για να καταλάβεις τι έγινε
Ο ένας εξηγούσε με στοιχεία
Τον ισολογισμό εξηγώντας ότι η Νέα Δημοκρατία πήρε νέο δάνειο
Και ο άλλος εξηγώντας ότι Νέα Δημοκρατία δεν πήρε δάνειο

Ο ένας είπε έκανα λάθος
Και ο άλλος αντί να τα βάλει με αυτόν που έκανε λάθος τα βάζει με μένα
Γιατί και οι δύο βρίζουν την κυβέρνηση να πει ο ένας εναντίον του άλλου αλίμονο

Και ενώ στην αρχή ο διάλογος γινόταν με επιχειρήματα

Μετά άρχισαν τις βρισιές
Οπότε σταμάτησα να ασχολούμαι

Και νομίζουν ότι με τάπωσαν;;;;;;;;;;;

Εδώ όμως είναι το νήμα του κασελάκη
Κουβέντα για αυτά που λέει
Στο επόμενο μήνυμα να τη λέει ένας άνθρωπος που κρίνει τον κασελάκη σαν συριζαίος
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.744
Like
1.501
Πόντοι
266
Να μία σοβαρή κριτική στον κασελάκη από αριστερά

Αλλά εδώ οι οπαδοί του ΣΥΡΙΖΑ κουβέντα ούτε συν ουτε πλην ούτε τίποτα

Εδώ είναι νήμα κασελάκης φίλη μου

Θέλετε να πάρετε καμία θέση ή σφυρίζετε αδιάφορα συνεχώς;;;

Δεν βολεύει ε;
Εγώ είπα από την αρχή
Συμπαθώ τον κασελάκξ γιατί πιστεύω ότι θα προσπαθήσει να κάνει το ΣΥΡΙΖΑ σοσιαλδημοκρατικό κόμμα

Αλλά όταν τα λεγα εγώ κουβέντα
Ούτε τώρα κουβέντα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-10-13-00-13-28-233_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-10-13-00-13-28-233_com.facebook.katana.jpg
    446,7 KB · Εμφανίσεις: 26
  • Screenshot_2023-10-13-00-13-37-497_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-10-13-00-13-37-497_com.facebook.katana.jpg
    468,2 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Screenshot_2023-10-13-00-14-31-949_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-10-13-00-14-31-949_com.facebook.katana.jpg
    466,5 KB · Εμφανίσεις: 32
  • Screenshot_2023-10-13-00-15-00-728_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-10-13-00-15-00-728_com.facebook.katana.jpg
    441 KB · Εμφανίσεις: 23
  • Screenshot_2023-10-13-00-15-24-985_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-10-13-00-15-24-985_com.facebook.katana.jpg
    432,2 KB · Εμφανίσεις: 22

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom