Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.905
Κριτικές
16
Like
14.790
Πόντοι
6.515
10 δες τηλεοπτικά και δημοσιογράφοι, κατέκλυσαν το δημοτικό σχολείο Εκάλης περιμενοντας κασσελακη

Στο ίδιο εκλογικό ψηφίζει Άδωνις και άλλοι επωμυμοι,για κανεναν δεν έχει γίνει τέτοιος πανικος

Ο Κουλης τελείωσε
 
  • Like
Αντιδράσεις: txar

Μανωλης Κουρης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2021
Μηνύματα
330
Κριτικές
7
Like
841
Πόντοι
361
10 δες τηλεοπτικά και δημοσιογράφοι, κατέκλυσαν το δημοτικό σχολείο Εκάλης περιμενοντας κασσελακη

Στο ίδιο εκλογικό ψηφίζει Άδωνις και άλλοι επωμυμοι,για κανεναν δεν έχει γίνει τέτοιος πανικος

Ο Κουλης τελείωσε

Ο Κούλης θα είναι πάντα στο πρκλοσκυ
 

Vasillakis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
148
Κριτικές
3
Like
404
Πόντοι
21
Πιστεύω ότι ο ερχομός του Κασσελακη στην Ελλαδα θα βοηθήσει. Ίσως να μπορέσει να αλλάξει κάποια πράγματα προς το καλυτερο.Πραγματα που δεν τα έχουν κάνει άλλοι μέχρι τώρα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.618
Κριτικές
8
Like
33.162
Πόντοι
6.536
Σκληρός εμφύλιος στον Σύριζα.
Θα τους κάνει ανθρώπους ο μάγκας.

Αφορμή η (αυτονόητη) δήλωση Κασέλ υπέρ Ισραήλ!

:wanker::wanker::wanker:
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
764
Like
1.134
Πόντοι
206

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
8
Like
3.280
Πόντοι
786
Γινεται τυπε και στα κανονικα ζευγαρια.

ΕΙναι συνηθες φαινομενο αυτο οταν μια γυναικα μεγαλης ηλικιας η δεν εχει καλα ωαρια να παιρνει απο αλλη.

Εξωσωματική θα γίνει.
αποδεικνύεται ότι ο κασσελάκης είναι βλάκας και άσχετος
εντελώς αναχρονιστικες πατριαρχικές μαλακίες είπε,
μόνο κάνας πούστης ισλαμοφασίστας θα έλεγε τέτοια,
εάν έλεγε ετεροφυλόφιλος τέτοια πράγματα θα είχαν ξεσηκωθεί οι φεμιναζί με το δίκιο τους
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.674
Κριτικές
171
Like
91.632
Πόντοι
46.423
Μπουρδέλο Σύριζα ...

Τα μουνιά που έγιναν κώλοι ...

:tooth: :tooth: :tooth:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.634
Κριτικές
3
Like
11.241
Πόντοι
3.936
αποδεικνύεται ότι ο κασσελάκης είναι βλάκας και άσχετος
εντελώς αναχρονιστικες πατριαρχικές μαλακίες είπε,
μόνο κάνας πούστης ισλαμοφασίστας θα έλεγε τέτοια,
εάν έλεγε ετεροφυλόφιλος τέτοια πράγματα θα είχαν ξεσηκωθεί οι φεμιναζί με το δίκιο τους
Eγω θα έλεγα πως όσοι δεν καταλαβαίνουν τι λέει (παρερμηνεύουν εσκεμμένα) είναι οι βλάκες και οι άσχετοι.

Τρανο παραδειγμα ο τυπος που σου εκανε Like .
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
8
Like
3.280
Πόντοι
786
Eγω θα έλεγα πως όσοι δεν καταλαβαίνουν τι λέει (παρερμηνεύουν εσκεμμένα) είναι οι βλάκες και οι άσχετοι.

Τρανο παραδειγμα ο τυπος που σου εκανε Like .
κατάλαβες τι είπε;

θα πάρει ένα ωάριο, θα το γονιμοποιήσει τεχνητά, θα το κρατήσει, εάν είναι άρρεν, θα το κυοφορήσει τρίτη γυναίκα και θα το ανομάσει απόλλωνα,
παράλληλα ο τάιλερ, θα πάρει ένα ωάριο (από την ίδια δότρια;), θα το γονιμοποιήσει τεχνητά, θα το κρατήσει, εάν είναι άρρεν, θα το κυοφορήσει τρίτη γυναίκα (ή η προηγούμενη) και θα το ανομάσει ηλία
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.634
Κριτικές
3
Like
11.241
Πόντοι
3.936
κατάλαβες τι είπε;

θα πάρει ένα ωάριο, θα το γονιμοποιήσει τεχνητά, θα το κρατήσει, εάν είναι άρρεν, θα το κυοφορήσει τρίτη γυναίκα και θα το ανομάσει απόλλωνα,
παράλληλα ο τάιλερ, θα πάρει ένα ωάριο (από την ίδια δότρια;), θα το γονιμοποιήσει τεχνητά, θα το κρατήσει, εάν είναι άρρεν, θα το κυοφορήσει τρίτη γυναίκα (ή η προηγούμενη) και θα το ανομάσει ηλία
Δλδ εαν δεν ειναι Αρρεν θα κανει εκτρωση?

Ετσι ακριβως τα ειπαν η τα ερμηνευεις εσυ? Γιατι κατι αντιστοιχο ειπε ο ΠΛΕΥΡΗΣ.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.618
Κριτικές
8
Like
33.162
Πόντοι
6.536
382980617_10161271936035645_6616164223018171938_n.jpg



:tooth::tooth::tooth:
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
κατάλαβες τι είπε;

θα πάρει ένα ωάριο, θα το γονιμοποιήσει τεχνητά, θα το κρατήσει, εάν είναι άρρεν, θα το κυοφορήσει τρίτη γυναίκα και θα το ανομάσει απόλλωνα,
παράλληλα ο τάιλερ, θα πάρει ένα ωάριο (από την ίδια δότρια;), θα το γονιμοποιήσει τεχνητά, θα το κρατήσει, εάν είναι άρρεν, θα το κυοφορήσει τρίτη γυναίκα (ή η προηγούμενη) και θα το ανομάσει ηλία
Ολα αυτα τα ειπε;;Το ακουσατε;;Το υποννοησε;;Πως προκυπτει ρε παιδια ;;Η μανα μου εκανε 2 αγορια κι εχασε αλλα 2 σε προχωρημενη κυηση,με το καημο οτι δεν εκανε κι ενα κοριτσι θα παει.Τα ιδια κι εγω ηθελα ενα κοριτσακι και δευτερο δεν θα κανα.Μου δωσε ο θεος καλα να ναι 2 αγορια υγεια να χουν αλλα ενα κοριτσακι παντα θα το θελω.Δλδ εγω επιθυμω κοριτσακι αλλα αν πει ο Κασελακης οτι θελει 2 αγορια κανουμε τετοια αναλυση;;Αλλο θεμα με τους πουστηδες και τα παιδια εγω στεκομαι καθαρα την επιθυμια του,οπως την περιγραφω στη δικη μου περιπτωση κ την κρινω φυσιολογικη
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
3
Like
4.453
Πόντοι
456
Ολα αυτα τα ειπε;;Το ακουσατε;;Το υποννοησε;;Πως προκυπτει ρε παιδια ;;Η μανα μου εκανε 2 αγορια κι εχασε αλλα 2 σε προχωρημενη κυηση,με το καημο οτι δεν εκανε κι ενα κοριτσι θα παει.Τα ιδια κι εγω ηθελα ενα κοριτσακι και δευτερο δεν θα κανα.Μου δωσε ο θεος καλα να ναι 2 αγορια υγεια να χουν αλλα ενα κοριτσακι παντα θα το θελω.Δλδ εγω επιθυμω κοριτσακι αλλα αν πει ο Κασελακης οτι θελει 2 αγορια κανουμε τετοια αναλυση;;Αλλο θεμα με τους πουστηδες και τα παιδια εγω στεκομαι καθαρα την επιθυμια του,οπως την περιγραφω στη δικη μου περιπτωση κ την κρινω φυσιολογικη
Είπε ξεκάθαρα ότι θέλει για παιδιά αγόρια γιατί δεν ξέρει και δεν μπορεί να διαχειριστεί παιδί κορίτσι
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
Είπε ξεκάθαρα ότι θέλει για παιδιά αγόρια γιατί δεν ξέρει και δεν μπορεί να διαχειριστεί παιδί κορίτσι
Σωστα,απο το να εκφερεις μια επιθυμια μεχρι να κανεις επιλογη φυλλου μεσω παρενθετης μητερας ειναι κατι που μονο οι δημοσιογραφοι στην ελλαδα το ξεχειλωσαν.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.498
Κριτικές
61
Like
42.800
Πόντοι
22.785
:sunglasses::sunglasses::sunglasses::sunglasses:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-09-20-04-54-42-920_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2023-09-20-04-54-42-920_com.facebook.katana.jpg
    706,1 KB · Εμφανίσεις: 25

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.634
Κριτικές
3
Like
11.241
Πόντοι
3.936
Ολα αυτα τα ειπε;;Το ακουσατε;;Το υποννοησε;;Πως προκυπτει ρε παιδια ;;Η μανα μου εκανε 2 αγορια κι εχασε αλλα 2 σε προχωρημενη κυηση,με το καημο οτι δεν εκανε κι ενα κοριτσι θα παει.Τα ιδια κι εγω ηθελα ενα κοριτσακι και δευτερο δεν θα κανα.Μου δωσε ο θεος καλα να ναι 2 αγορια υγεια να χουν αλλα ενα κοριτσακι παντα θα το θελω.Δλδ εγω επιθυμω κοριτσακι αλλα αν πει ο Κασελακης οτι θελει 2 αγορια κανουμε τετοια αναλυση;;Αλλο θεμα με τους πουστηδες και τα παιδια εγω στεκομαι καθαρα την επιθυμια του,οπως την περιγραφω στη δικη μου περιπτωση κ την κρινω φυσιολογικη
Έλα ρε είναι Καραγκιόζης. Εξαφανίστηκε ο λαγός και αυτός. Την ίδια ακριβώς μαλακία είπε ο Πλεύρης και μας την μετέφεραν εδώ. Με το ζόρι να μην ξέρουμε τι ακούσαμε αλλά τι θα μας πουν μερικοί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom