Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Και τι να κανουμε τωρα? Εσυ ξυνεσαι για συζητηση..

Εσύ με παρέθεσες εγώ ξύνομαι για συζήτηση?

Εγκεφαλικό? :confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ουτε καλο κανει, ούτε κακο.
Σε κάποιους κάνει καλό σε κάποιους κάνει κακό.

Νομίζω στους περισσότερους κάνει καλό.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.729
Like
17.878
Πόντοι
3.656
Eσυ να δεις τι θα ειχες αν εμενες Αυστρια. Περαν των αυτοκινητων, ποιοτητα ζωης
Θα πεταγοσουν Βαυαρια που ειναι διπλα για το octoberfest αφου εκανες διακοπες Ιταλια για καλοκαιρι. Θα πεταγοσουν με το G Wagen Innsbruck για σκι. Ελλαδα μια φορα στα 2 χρονια καλα εινα
Τα είχαμε κάνει όλα αυτά εκείνο το χειμώνα. Όχι σκι , αλλα άπειρες εκδρομές, Φτάναμε μέχρι στρασβούργο , κωστάνζ και ούντινε.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Εγω παρεθεσα τον Ανεμοδούρα. ΕΣΥ με παρεθεσες. Εγκεφαλικο?
Ποιον ανεμονδούρα μωρε?

Με τον μπαρόκ μίλαγα και παρέθεσες εμένα. Γύρνα στην πίσω σελίδα να δεις για να μηστο κάνω printscreen :2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ποιον ανεμονδούρα μωρε?

Με τον μπαρόκ μίλαγα και παρέθεσες εμένα. Γύρνα στην πίσω σελίδα να δεις για να μηστο κάνω printscreen :2funny:
Με παρεθεσες πρωτος για το ζητημα που συζηταμε, ή οχι?
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.258
Πόντοι
1.336
Οτι και να λετε , ο Κασελας εκανε ενα καλο
Απεδειξε οτι ειναι πιο κερδοφορο να εισαι Πολιτικος στην Ελλαδα , απο Μπροκερ η Χρηματιστης στην Αμερικη
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.687
Like
6.376
Πόντοι
2.356
Εχεις δει σε βιντεο πώς κουνιεται η πανω κερκιδα του ΟΑΚΑ οταν χοροπηδανε οι φιλαθλοι?
Κάποιου υπεύθυνου της ΟΥΕΦΑ, με Γερμανούς οπαδούς. Ο οποίος μάλλον τρόμαξε γιατί έκανε και η ΟΥΕΦΑ παρέμβαση, αλλά ως γνωστόν το Υπουργείο έριχνε τον ύπνο του δικαίου. Ταλάντωση είναι λογικό να υπάρχει. Το εύρος της δεν ξέρω ποιο πρέπει να είναι, ώστε να θεωρείται ασφαλές το χοροπηδητο των οπαδών.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ωπα, ειπαμε να τα κονομαει οποιος τα αξιζει
Οποιος κανει 5κ τον μηνα, καθαρα παιρνει 2700.
Και αυτο συμβαινει γιατι πληρωνει φορους κρατησεις για να μπορει ο Αδωνις να μοιραζει μυρια σε ΜΚΟ και να πλουτιζουν λαμογια
Ασχετο το λες αυτο?
Ναι, ασχετο το λεω. Εσυ θεωρεις οτι η "κονομα" εχει καποια σχεση με την φορολογια? Αυτο συζηταμε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κάποιου υπεύθυνου της ΟΥΕΦΑ, με Γερμανούς οπαδούς. Ο οποίος μάλλον τρόμαξε γιατί έκανε και η ΟΥΕΦΑ παρέμβαση, αλλά ως γνωστόν το Υπουργείο έριχνε τον ύπνο του δικαίου. Ταλάντωση είναι λογικό να υπάρχει. Το εύρος της δεν ξέρω ποιο πρέπει να είναι, ώστε να θεωρείται ασφαλές το χοροπηδητο των οπαδών.
Ούτε εγω εχω ειδικες γνωσεις, αλλά σου φανηκε στο βιντεο να ειναι κατι φυσιολογικο?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.542
Like
72.924
Πόντοι
12.756
Κάποιου υπεύθυνου της ΟΥΕΦΑ, με Γερμανούς οπαδούς. Ο οποίος μάλλον τρόμαξε γιατί έκανε και η ΟΥΕΦΑ παρέμβαση, αλλά ως γνωστόν το Υπουργείο έριχνε τον ύπνο του δικαίου. Ταλάντωση είναι λογικό να υπάρχει. Το εύρος της δεν ξέρω ποιο πρέπει να είναι, ώστε να θεωρείται ασφαλές το χοροπηδητο των οπαδών.
αμα ειναι φυσιολογικο , τοτε οκ
αν πεις δεν ειναι ετοιμασου να σου ποσταρουν κανα κτιριο απο την Ιαπωνια που περα δωθε και να σου γραψουν , - Ναι, αλλα κοιτα και στην Ιαπωνια πως κουνιουνται
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.542
Like
72.924
Πόντοι
12.756
ναι αλλα εσυ δεν ειχες την τιμη να υπηρετησεις σε φυλακιο στην βορεια αττικη. βεβαια ουτε ο χαρδαβελας δεν το εχει βρει αυτο αλλα δεν γαμιεται

Μαλακας εισαι;;;;;
Εγω ημουν στο ΚΡΙΣΙΜΟΤΑΤΟ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ !!!
Αμα δεν ειμαι εγω κομμαντο δεν ειναι ουτε ο Ραμπο :rockon::rockon:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.234
Like
910
Πόντοι
96
Μαλακας εισαι;;;;;
Εγω ημουν στο ΚΡΙΣΙΜΟΤΑΤΟ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΟ ΣΗΜΕΙΟ ΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΡΑΛΛΗ !!!
Αμα δεν ειμαι εγω κομμαντο δεν ειναι ουτε ο Ραμπο :rockon::rockon:
στη μοναδα αναπηρων ησουνα ρε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ολα τα συζηταμε.
Κατι ελεγες οτι το 2008 κακως καποιοι ειχαν γεματες τσεπες
Σου λεω οτι αυτο συνεχιζεται και εφερα ως παραδειγμα τις ΜΚΟ που τα λαμογια τους παιρνουν εκατομμυρια καθε χρονο απο τους φορολογουμενους
Και ναι, κανει διαφορα αν σου παιρνει τα μισα λεφτα το κρατος
Προφανως δεν ειμαι υπερ των ΜΚΟ, τις σιχαινομαι, αλλά προδηλως δεν ειχα αυτο στο μυαλο μου οταν μιλουσα για καποιους με γεματες τσεπες που δεν το αξιζουν, ούτε αναφερομουν στην υψηλη φορολογια των μεγαλων εισοδηματων
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
ναι αλλα εσυ δεν ειχες την τιμη να υπηρετησεις σε φυλακιο στην βορεια αττικη. βεβαια ουτε ο χαρδαβελας δεν το εχει βρει αυτο αλλα δεν γαμιεται
Υπαρχει φυλακιο στην Βορεια Αττικη. Στον Βαρνάβα. Εκει εκανα εγω τους τελευταιους 6 μηνες της θητειας μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom