Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 283K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.060
Κριτικές
10
Like
13.070
Πόντοι
3.846
Kάποια πράγματα δε θα αλλάξουν ποτέ.
- Σκοτώνονται στα Τέμπη - είστε εγκληματίες που δεν ασχοληθήκατε με τα τρένα
- Κλείνει το ΟΑΚΑ για να μη σκοτωθεί κανείς - είστε μαλάκες που δεν το κλείσατε νωρίτερα.

Δηλαδή ό,τι και να γίνει ,μαλάκες θα βγουν. Για όσους θυμούνται η κύλιση του στεγάστρου είχε γίνει 2 φορές επειδή την πρώτη δεν έγινε σωστή εφαρμογή. Όλες οι εγκαταστάσεις του ΟΑΚΑ είναι προς ενοικίαση (2500 ευρώ η μέρα πάει το ποδόσφαιρο χωρίς να ανάψουν οι προβολείς) μη λέμε ότι δεν υπάρχουν λεφτά και πούτσες μπλε.
Δεν ήθελαν να τα χαλάσουν με τις ΠΑΕ, να μη χάνουν τις συναυλίες; Ευτυχώς βρέθηκε η θέληση και πήραν σωστή απόφαση.
Αν το παραδώσουν συντηρημένο και μετά γίνει ατύχημα, πρώτος θα πάω στην πορεία να πετάω πέτρες, σήμερα όμως θα τους βγάλω το καπέλο. Μακάρι να γίνει κανόνας και να γίνονται οι έλεγχοι όπως πρέπει. Δείτε την αρχαιολογία πως κλείνει χώρους για συντήρηση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Kάποια πράγματα δε θα αλλάξουν ποτέ.
- Σκοτώνονται στα Τέμπη - είστε εγκληματίες που δεν ασχοληθήκατε με τα τρένα
- Κλείνει το ΟΑΚΑ για να μη σκοτωθεί κανείς - είστε μαλάκες που δεν το κλείσατε νωρίτερα.

Δηλαδή ό,τι και να γίνει ,μαλάκες θα βγουν. Για όσους θυμούνται η κύλιση του στεγάστρου είχε γίνει 2 φορές επειδή την πρώτη δεν έγινε σωστή εφαρμογή. Όλες οι εγκαταστάσεις του ΟΑΚΑ είναι προς ενοικίαση (2500 ευρώ η μέρα πάει το ποδόσφαιρο χωρίς να ανάψουν οι προβολείς) μη λέμε ότι δεν υπάρχουν λεφτά και πούτσες μπλε.
Δεν ήθελαν να τα χαλάσουν με τις ΠΑΕ, να μη χάνουν τις συναυλίες; Ευτυχώς βρέθηκε η θέληση και πήραν σωστή απόφαση.
Αν το παραδώσουν συντηρημένο και μετά γίνει ατύχημα, πρώτος θα πάω στην πορεία να πετάω πέτρες, σήμερα όμως θα τους βγάλω το καπέλο. Μακάρι να γίνει κανόνας και να γίνονται οι έλεγχοι όπως πρέπει. Δείτε την αρχαιολογία πως κλείνει χώρους για συντήρηση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εσύ λοιπόν, δεν θα έμπαινες ποτέ σε πόστο .
Είναι λίγα τα τζάκια.

Άλλωστε με αυτά που έχεις πει , ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ.
Τα ελληνικά πτυχιά για αυτούς, είναι για πέταμα.
Κούνια που σε κούναγε.
Δεν εχεις ιδεα τι προτασεις εχω απορριψει.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.729
Like
17.878
Πόντοι
3.656
Τα εχεις μπερδεψει.
Ναι, το 2000 ψηφισα ΠΑΣΟΚ αλλά δεν ηταν τότε ο Εβερτ στη ΝΔ.
Δηλαδη εννοεις οτι αν ηταν πρωθυπουργος ο Εβερτ, δεν θα ειχαμε παρει τους ολυμπιακους?


Το 1996 που ήταν υποψήφιος ο έβερτ .... είπες ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΨΗΦΙΣΕΣ ΣΗΜΙΤΗ ... ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΣ ΕΒΕΡΤ .....


Μια χαρά τα ξέρω και τα θυμάμαι .
Κάνω λάθος για σένα ;
ΨΗΦΙΣΕΣ ΕΒΕΡΤ ΤΟ 1996 ; ή Σημίτη ;;;

Στις εκλογές που προκύρηξε ... αύγουστο ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Το 1996 που ήταν υποψήφιος ο έβερτ .... είπες ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΨΗΦΙΣΕΣ ΣΗΜΙΤΗ ... ΚΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΣ ΕΒΕΡΤ .....


Μια χαρά τα ξέρω και τα θυμάμαι .
Κάνω λάθος για σένα ;
ΨΗΦΙΣΕΣ ΕΒΕΡΤ ΤΟ 1996 ; ή Σημίτη ;;;

Στις εκλογές που προκύρηξε ... αύγουστο ....
Το 1996 ψηφισα Συνασπισμο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Προφανώς κακώς !
Θα είχες καμια τζάγκουαρ τώρα .... όχι χρέπια ....
Δεν με ενδιαφερουν οι τζαγκουαρ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.729
Like
17.878
Πόντοι
3.656
Το 1996 ψηφισα Συνασπισμο
Σουρεαλισμός
PwfS.gif
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Ο κυριάκος, τουλάχιστον τη βασική στην τρίπολη, την έκανε κανονικότατα.
Χωρίς βύσματα και διευκολύνσεις.
Μετά δεν ξέρω...
Τι παει να πει χωρις βύσματα? Για να μπεις στην αεροπορία θέλει βύσματα....μεταξύ μας να δουλευόμαστε?

Ο Βελόπουλος και ο Κουτσούμπας δεν φαίνεται να έβαλαν βύσμα.


Από όλους αυτούς πιο μαχήμι θα ήταν η Κωνσταντοπούλου πάντως :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Σορρυ αλλα εγω ειδα παραθεση σε κατι αλλο γι αυτο σου απαντησα.

IMG_4786.png
Ναι καλά είδες....έγραψε ότι πλέον θα έχουν γεμάτες τσέπες όσοι αξίζουν να έχουν. Με αυτό γέλασα. Δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ναι καλά είδες....έγραψε ότι πλέον θα έχουν γεμάτες τσέπες όσοι αξίζουν να έχουν. Με αυτό γέλασα. Δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνεις?
...και δεν θα εχουν οσοι δεν αξιζουν να εχουν, γιατι το 2008 ειχαν πολλοι που δεν το αξιζαν και εσκασε η χωρα σαν φουσκα. Το ξαναγραφω. Διαφωνεις ή οχι, ειναι απολυτως οπως το λεω
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.760
Like
6.240
Πόντοι
1.406
Τι παει να πει χωρις βύσματα? Για να μπεις στην αεροπορία θέλει βύσματα....μεταξύ μας να δουλευόμαστε?

Ο Βελόπουλος και ο Κουτσούμπας δεν φαίνεται να έβαλαν βύσμα.


Από όλους αυτούς πιο μαχήμι θα ήταν η Κωνσταντοπούλου πάντως :confused:
τι βυσμα να βαλουν ,αυτοι ηταν μπουθεναδες τοτε
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
...και δεν θα εχουν οσοι δεν αξιζουν να εχουν, γιατι το 2008 ειχαν πολλοι που δεν το αξιζαν και εσκασε η χωρα σαν φουσκα. Το ξαναγραφω. Διαφωνεις ή οχι, ειναι απολυτως οπως το λεω
Θες σοβαρή απάντηση? θα απαντήσεις σοβαρά ή θα κάνεις την πάπια ως συνήθως?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Θες σοβαρή απάντηση? θα απαντήσεις σοβαρά ή θα κάνεις την πάπια ως συνήθως?
Δεν ρωτησα κατι για να περιμενω απαντηση. Ειπα κατι που ισχυει απολυτως και δεν εθεσα θεμα προς συζητηση
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
τι βυσμα να βαλουν ,αυτοι ηταν μπουθεναδες τοτε
Ε ναι ενώ του κυριάκου ο μπαμπάς του ήταν προθυπουργός της χώρας.....είχε βύσμα ο άνθρωπος....

για να λεω και τα σωστά σωστά όμως επειδή και εγώ εκεί έκανα κέντρο στην τρίπολη τους αεροπόρους τους πήγαιναν παρέλαση ακόμα και για φαγητό....

φυσικά μόλις φύγουν απο εκεί υπηρετούν στην ελευσίνα και στην τανάγρα :confused::confused::confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Δεν ρωτησα κατι για να περιμενω απαντηση. Ειπα κατι που ισχυει απολυτως και δεν εθεσα θεμα προς συζητηση
Ε διαφωνώ και δεν είναι απολύτως όπως το λες και μου φαίνεται αστείο που το πιστεύεις. Τι να κάνουμε τώρα??
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.760
Like
6.240
Πόντοι
1.406
Ε ναι ενώ του κυριάκου ο μπαμπάς του ήταν προθυπουργός της χώρας.....είχε βύσμα ο άνθρωπος....

για να λεω και τα σωστά σωστά όμως επειδή και εγώ εκεί έκανα κέντρο στην τρίπολη τους αεροπόρους τους πήγαιναν παρέλαση ακόμα και για φαγητό....

φυσικά μόλις φύγουν απο εκεί υπηρετούν στην ελευσίνα και στην τανάγρα :confused::confused::confused:
Ε ναι ρε τυπε αν δεν εβαζε βυσμα ο μητσοτακης ποιος θα εβαζε? Αν ειχα εγω αρχηγο κομματος πατερα ουτε αποξω δεν θα περναγα .
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Ε διαφωνώ και δεν είναι απολύτως όπως το λες και μου φαίνεται αστείο που το πιστεύεις. Τι να κάνουμε τώρα??
Και τι να κανουμε τωρα? Εσυ ξυνεσαι για συζητηση.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ενω τωρα τα κονομανε οσοι τα αξιζουν
Να ανοιξω και εγω μια ΜΚΟ να μου δινει το κρατος εκατομμυρια καθε χρονο

Μία ακόμη ΜΚΟ περιστρέφεται γύρω από το σύστημα που είχε δημιουργήσει η Εύα Καϊλή μαζί με την αδελφή της Μανταλένα και όπως φαίνεται έχει ευνοηθεί με κρατικό χρήμα πάνω από 1.100.000 ευρώ μόνο τον τελευταίο χρόνο από τα προγράμματα Μετανάστευσης και Εσωτερικών Υποθέσεων.

  • Από τους Μαρία Παναγιώτου, Νίκο Τσακανίκα και Εμμανουέλα Τσουδερού
Μάλιστα, τα έργα που έχει αναλάβει η συγκεκριμένη ΜΚΟ έχουν ενταχθεί και στις δημόσιες επενδύσεις, με υπογραφή του καλού συνεργάτη του Αδώνι Γεωργιάδη, υφυπουργού Ανάπτυξης και Επενδύσεων Γιάννη Τσακίρη, όπως απαιτείται σε αυτές τις περιπτώσεις.
Επιεικώς ασχετο.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.785
Like
14.186
Πόντοι
3.656
Ε ναι ρε τυπε αν δεν εβαζε βυσμα ο μητσοτακης ποιος θα εβαζε? Αν ειχα εγω αρχηγο κομματος πατερα ουτε αποξω δεν θα περναγα .
Δεν διαφωνώ αν και πιστεύω ότι στους περισσότερους ο στρατός κάνει καλό. Και πρέπει όλοι να πάνε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom