Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.497
καλα κι εσυ μην τον πας τοσο πια στην κοντρα  :- ασε να το σκεφτει λιγο  :headbaning1: :headbaning
Σωστά τα λες!καμία κόντρα αλίμονο!
Καιρό τώρα το σκέφτεται!αλλά δεν το αποφασίζει!απ' τότε που έχω δικό μου χώρο αντί ν τον διευκολύνει τον δυσκολέψε!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
καλα κι εσυ μην τον πας τοσο πια στην κοντρα  :- ασε να το σκεφτει λιγο  :headbaning1: :headbaning
Σωστά τα λες!καμία κόντρα αλίμονο!
Καιρό τώρα το σκέφτεται!αλλά δεν το αποφασίζει!απ' τότε που έχω δικό μου χώρο αντί ν τον διευκολύνει τον δυσκολέψε!
άντε να δούμε πότε θα μάθουμε στις παραθέσεις,να μην σβήνουμε το quote....
 

NOTIS47

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
455
Κριτικές
2
Like
180
Πόντοι
1
εσείς χάνετε που δεν έρχεστε σε τόσο όμορφη ατμόσφαιρα!!ότι είναι εντελώς αδιάλλακτος ο τζιμ είναι το πρόβλημα!όντως!
Η Στεφη ειναι δυναμη,αλλα κ εγω εχω θεμα με το χωρο της,οχι γιατι δεν ειναι ωραιος η κατι αλλο,απλα ειναι σε πολυ αβολο σημειο για εμενα που κινουμαι κεντρο κ νοτια.Απαιτειται πολυ χρονος για τη μετακινηση.
ΥΓ.πολλα φιλια Στεφη κ καλα Χριστουγεννα!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Η Στεφη ειναι δυναμη,αλλα κ εγω εχω θεμα με το χωρο της,οχι γιατι δεν ειναι ωραιος η κατι αλλο,απλα ειναι σε πολυ αβολο σημειο για εμενα που κινουμαι κεντρο κ νοτια.Απαιτειται πολυ χρονος για τη μετακινηση.
ΥΓ.πολλα φιλια Στεφη κ καλα Χριστουγεννα!

Πας μετρο Πανορμου παιρνεις το 602 μετά απο κάποια ωριτσα φτάνεις στη στάση που είναι 15 μετρα απο το χώρο της!!!
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.347
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Η Στεφη ειναι δυναμη,αλλα κ εγω εχω θεμα με το χωρο της,οχι γιατι δεν ειναι ωραιος η κατι αλλο,απλα ειναι σε πολυ αβολο σημειο για εμενα που κινουμαι κεντρο κ νοτια.Απαιτειται πολυ χρονος για τη μετακινηση.
ΥΓ.πολλα φιλια Στεφη κ καλα Χριστουγεννα!
Ακριβώς αυτό το θέμα έχω και εγώ. Η κοπέλα είναι εξαιρετική σε αυτό που κάνει, ο χώρος της είναι πολύ όμορφος, ΑΛΛΑ η τοποθεσία είναι θέμα για εμένα που βρίσκομαι στο κέντρο. Anyhow (που λένε και στο χουριό μου), καλές γιορτές στην κούκλα! :*
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Καλημερα

Προτεινω στην Στεφη να μεταναστευσει στο κεντρο ή σχεδον στον κεντρο για να τους καλύπτει όλους, βορειους και νοτιους
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
Παιδια και εγω δε βολεύομαι στο σημείο που είναι. Ψάχνω μήνες τωρα να εξοικονομήσω χρόνο!!

Αλλά τέτοιος χώρος δεν μπορεί να βρεθεί στο κέντρο! Μη λέμε ότι θέλουμε... Είναι απλά Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Ο Σ !!

Ελπίζω μέσα στις γιορτές αν δουλευει το κοριτσι να κάνω κάτι ;)
 

UltiMo_

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
69
Like
39
Πόντοι
0
Άλλοι δεν έχουν αξιόλογους χώρους στην πόλη τους, και εσεις δεν πάτε γιατι είναι "μακριά". λες και μιλάτε για κανα ταξίδι απόσταση. μου θυμήσατε ένα πανελλήνιο meeting που είχα πριν λίγο χρόνια στην Αθήνα, ενος αυτοκινητιστικού club. Κατέβηκαν άτομα απο Βόλο, Λάρισα, θεσσαλονίκη, Πάτρα, για καφέ στο ΣΕΦ και οι αθηναίοι δεν ήρθανε γιατι είναι "μακριά"
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Θα μπορούσε να έχει ένα παράρτημα..λολ
 

abarth401

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Εγώ έχω να πω ότι το κορίτσι κάνει καλό μασάζ. Τα υπόλοιπα δεν είναι του γούστου μου αλλά το μασάζ το έχει, και ο χώρος είναι οκ. Από κουβέντα που κάναμε για την ώρα παραμένει εκεί που είναι.Τώρα για τους νότιους είναι είναι θέμα, το λέει και η ίδια.
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Άλλοι δεν έχουν αξιόλογους χώρους στην πόλη τους, και εσεις δεν πάτε γιατι είναι "μακριά". λες και μιλάτε για κανα ταξίδι απόσταση. μου θυμήσατε ένα πανελλήνιο meeting που είχα πριν λίγο χρόνια στην Αθήνα, ενος αυτοκινητιστικού club. Κατέβηκαν άτομα απο Βόλο, Λάρισα, θεσσαλονίκη, Πάτρα, για καφέ στο ΣΕΦ και οι αθηναίοι δεν ήρθανε γιατι είναι "μακριά"
πες το ψέματα άλλοι θέλουμε 100 ευρώ έξοδα πηγενε έλα κ 200χιλιομετρα στην πλάτη κ δεν κολλαμε κ άλλοι θέλουν να ανοίγουν την πόρτα τους κ να είναι απέναντι...
 
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
0
Όχι μόνο θέλουν να είναι απέναντι από την πόρτα τους αλλά εφ όσον πάνε και πηδήξουν μετά θα πάρουν τηλέφωνο στην Αστυνομία και θα καρφωσουν ότι στην γειτονιά τους υπάρχει κρυφό Μπουρδελλο
 

fistikoulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
206
Κριτικές
40
Like
1.868
Πόντοι
2.471
Μακρια κοντα ολα σχετικα ειναι αναλογα βεβαια και με τι κινεισαι , ποιο παλια που επισκεπτομουνα το Συγγρου 42 η αποσταση δεν ηταν αυτο που με ενοιαζε αλλα το παρκαρισμα εχει τυχει να κανω γυρους πανω απο 45 λεπτα μεχρι να βρω κατι , στιν Στεφανια οσες φορες εχω παει βρισκω παντα κυριολεκτικα εξω απ την πορτα για μενα πολυ μεγαλη ανασα αφου εισαι συνεπης και στο ραντεβου σου.
Ασε που στο μερος που ειναι οποιο ματι και να σε δει να μπαινεις εισαι υπερανω καθε πονηρης υποψιας
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Όχι μόνο θέλουν να είναι απέναντι από την πόρτα τους αλλά εφ όσον πάνε και πηδήξουν μετά θα πάρουν τηλέφωνο στην Αστυνομία και θα καρφωσουν ότι στην γειτονιά τους υπάρχει κρυφό Μπουρδελλο
κάποιοι αν δεν τους κάνουν τα χατίρια καρφώνουν κ χωρίς να είναι στη γειτονιά τους...
Το έχουμε δει το έργο...
Έχουμε πει από κόμπλεξ όσα θες
 

nickiegr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2006
Μηνύματα
179
Κριτικές
5
Like
396
Πόντοι
301
Γεια σου όμορφη γλυκιά μου Στεφάνια.Θα σε δω σίγουρα πριν τα Χριστούγεννα για να μου χαρίσεις με τα απαλά και βελούδινα χεράκια αυτό που μόνο εσύ έχεις τον τροπο να προσφέρεις.Α και να μην ξεχάσω να είσαι ντυμένη Αγιοβασιλιτσα και να βάλεις και μια από τις όμορφες μάσκες που έχεις έτσι να κάνουμε ατμόσφαιρα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom