Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

abarth401

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2019
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Θα είναι διαθέσιμο το κορίτσι για θεραπευτικό τις γιορτές;
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.497
Η Στεφη ειναι δυναμη,αλλα κ εγω εχω θεμα με το χωρο της,οχι γιατι δεν ειναι ωραιος η κατι αλλο,απλα ειναι σε πολυ αβολο σημειο για εμενα που κινουμαι κεντρο κ νοτια.Απαιτειται πολυ χρονος για τη μετακινηση.
ΥΓ.πολλα φιλια Στεφη κ καλα Χριστουγεννα!
καλές γιορτές γλυκέ μου!τι ν κάνω θα πρέπει ν εφεύρω μέθοδο διακτινισμου! φιλάκια πολλά
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.497
Ακριβώς αυτό το θέμα έχω και εγώ. Η κοπέλα είναι εξαιρετική σε αυτό που κάνει, ο χώρος της είναι πολύ όμορφος, ΑΛΛΑ η τοποθεσία είναι θέμα για εμένα που βρίσκομαι στο κέντρο. Anyhow (που λένε και στο χουριό μου), καλές γιορτές στην κούκλα! :*
καλές γιορτές με υγεία αγαπητέ μου! ελπίζω ν βρεθείς σύντομα στα μέρη μου κ να το συνδυάσεις!σε φιλώ :*
 
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.497
Παιδια και εγω δε βολεύομαι στο σημείο που είναι. Ψάχνω μήνες τωρα να εξοικονομήσω χρόνο!!

Αλλά τέτοιος χώρος δεν μπορεί να βρεθεί στο κέντρο! Μη λέμε ότι θέλουμε... Είναι απλά Ε Ξ Α Ι Ρ Ε Τ Ι Κ Ο Σ !!

Ελπίζω μέσα στις γιορτές αν δουλευει το κοριτσι να κάνω κάτι ;)
καλημερα καλέ μου!εδώ θα είμαι κανονικά! αυτές τις μέρες ελπίζω ν είναι περισσότερος ο χρόνος σου  κ ν βρεθεί δυνατότητα ώστε ν ερθεις ν σε αναζωογόνησω!πολλά πολλά φιλάκια
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
καλημερα καλέ μου!εδώ θα είμαι κανονικά! αυτές τις μέρες ελπίζω ν είναι περισσότερος ο χρόνος σου  κ ν βρεθεί δυνατότητα ώστε ν ερθεις ν σε αναζωογόνησω!πολλά πολλά φιλάκια

Δεν ξέρεις ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ το περιμένω !!  Για να δούμε τι θα καταφέρω να κάνω με το ρημαδοχρόνο μου...
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
79
Πόντοι
6
στεφανία ανέβασε καμία φώτο να σε απολαύσουμε
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.852
Like
4.449
Πόντοι
456
Γεια χαρα τηλεφωνο εχω της κοπελιας μας αλλα δεν εχω η δεν εχω δει περιοχη και διευθηνση , ξερει η θελει κανεις  να μου πει ?? ευχαριστω !!!
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.852
Like
4.449
Πόντοι
456
καλημερα καλέ μου!εδώ θα είμαι κανονικά! αυτές τις μέρες ελπίζω ν είναι περισσότερος ο χρόνος σου  κ ν βρεθεί δυνατότητα ώστε ν ερθεις ν σε αναζωογόνησω!πολλά πολλά φιλάκια
  Παρακαλω περιοχη και διευθηνση το τηλ δεν απαντα , μενω βορεια ,ευχαριστω !!!!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
 Παρακαλω περιοχη και διευθηνση το τηλ δεν απαντα , μενω βορεια ,ευχαριστω !!!!
δλδ άμα σου πούμε διεύθυνση κ περιοχή αφού δεν απαντά το τηλέφωνο θα πας κ θα βαράς τις πόρτες κ τα παράθυρα της γειτονιάς μέχρι να τη βρεις? :think: :think: :think:
 

Baby face

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
24
Like
4.041
Πόντοι
1.666
δλδ άμα σου πούμε διεύθυνση κ περιοχή αφού δεν απαντά το τηλέφωνο θα πας κ θα βαράς τις πόρτες κ τα παράθυρα της γειτονιάς μέχρι να βρεις? :think: :think: :think:

:2funny: :2funny: :2funny:
Ν.Φιλοθέη παίκτη, περισσότερες λεπτομέρειες μόνο η κοπέλα θα σου δώσει.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Γεια χαρα τηλεφωνο εχω της κοπελιας μας αλλα δεν εχω η δεν εχω δει περιοχη και διευθηνση , ξερει η θελει κανεις  να μου πει ?? ευχαριστω !!!
εφόσον έχεις τηλ,γιατί δεν στέλνεις ένα μνμ,η να πάρεις τηλ.???
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.852
Like
4.449
Πόντοι
456
δλδ άμα σου πούμε διεύθυνση κ περιοχή αφού δεν απαντά το τηλέφωνο θα πας κ θα βαράς τις πόρτες κ τα παράθυρα της γειτονιάς μέχρι να τη βρεις? :think: :think: :think:
Δεν εχω τετοια αγωγη για να κανω αυτα που λες ισως αλλοι οχι εγω ,ευχαριστω .
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Δεν εχω τετοια αγωγη για να κανω αυτα που λες ισως αλλοι οχι εγω ,ευχαριστω .
ξέρω εγώ?
Ρώτησα αφού ζηταγες την διεύθυνση χωρίς να έχεις επικοινωνία με το τηλέφωνο :dunno:






Υ.γ Καλά από διαγωγες άστο εδώ μας έχουν χτυπήσει την πόρτα στο δωμάτιο για να πουν στην κοπέλα ότι έχουν το επόμενο ραντεβού μισή ώρα αργότερα κ ότι έχουν φτάσει :headbang: :headbang: :headbang:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ξέρω εγώ?
Ρώτησα αφού ζηταγες την διεύθυνση χωρίς να έχεις επικοινωνία με το τηλέφωνο :dunno:






Υ.γ Καλά από διαγωγες άστο εδώ μας έχουν χτυπήσει την πόρτα στο δωμάτιο για να πουν στην κοπέλα ότι έχουν το επόμενο ραντεβού μισή ώρα αργότερα κ ότι έχουν φτάσει :headbang: :headbang: :headbang:
στην στεφάνια έγινε αυτό Μάικ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom