Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)
OP
OP
biky-stefania

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.607
Like
19.497
Καλησπέρα Μάικ!μου προκαλεί εντύπωση που για όλα μα για όλα όμως τα ευτράπελα έχεις αντίστοιχες βιωματικες-παραπλησιες εμπειρίες κ κάνεις τους αντίστοιχους συνειρμούς!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Καλησπέρα Μάικ!μου προκαλεί εντύπωση που για όλα μα για όλα όμως τα ευτράπελα έχεις αντίστοιχες βιωματικες-παραπλησιες εμπειρίες κ κάνεις τους αντίστοιχους συνειρμούς!

Ναι ο μπαγασας  :rolleyes:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Μάικ,πήγαινε στο νημα σπαμ,αρλεκιν,και γράψε εκεί ότι σου κατέβει!
ΤΕΛΟΣ!!!!!
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.505
Πόντοι
266
Καλησπέρα Μάικ!μου προκαλεί εντύπωση που για όλα μα για όλα όμως τα ευτράπελα έχεις αντίστοιχες βιωματικες-παραπλησιες εμπειρίες κ κάνεις τους αντίστοιχους συνειρμούς!
ήμουν ήσυχο παιδάκι γι'αυτό :2funny:


Μάικ,πήγαινε στο νημα σπαμ,αρλεκιν,και γράψε εκεί ότι σου κατέβει!
ΤΕΛΟΣ!!!!!
συγνώμη εσύ το συνεχισες κ με ρώταγες απλά σου απανταγα...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
ήμουν ήσυχο παιδάκι γι'αυτό :2funny:

συγνώμη εσύ το συνεχισες κ με ρώταγες απλά σου απανταγα...
δεν με ενδιαφέρει το συγνώμη σου.το κάνεις συνέχεια και παντού.ελεος πια!
Τελευταίο ποστ,σου κάνω.
 

nickiegr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2006
Μηνύματα
179
Κριτικές
5
Like
396
Πόντοι
301
Άλλη μια απολαυστική <<θεραπευτική >> ώρα με την θεσπέσια Βίκυ-Στεφανια.Τα βελούδινα και απαλά χεράκια της και όλος ο αισθησιασμός που επικρατεί στον χώρο με οδήγησαν στο ζενίθ της απόλαυσης και του ερωτισμού!!!!Και βέβαια όλα αυτά τα πρόσφερε ντυμένη άγιο Βασιλίτσα σύμφωνα με το πνεύμα των Χριστουγέννων !!!!Α και μην ξεχάσω στο τέλος πριν το <<όμορφο τελείωμα>> φόρεσε και μια αισθησιακή μάσκα έτσι για να δέσει όλο το σκηνικό.!!Γλυκιά μου Στεφάνια μου να είσαι πάντα καλά να μας προσφέρεις τις υπηρεσίες σου Καλά Χριστούγεννα με υγεία !!!Στο επανιδείν.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Άλλη μια απολαυστική <<θεραπευτική >> ώρα με την θεσπέσια Βίκυ-Στεφανια.Τα βελούδινα και απαλά χεράκια της και όλος ο αισθησιασμός που επικρατεί στον χώρο με οδήγησαν στο ζενίθ της απόλαυσης και του ερωτισμού!!!!Και βέβαια όλα αυτά τα πρόσφερε ντυμένη άγιο Βασιλίτσα σύμφωνα με το πνεύμα των Χριστουγέννων !!!!Α και μην ξεχάσω στο τέλος πριν το <<όμορφο τελείωμα>> φόρεσε και μια αισθησιακή μάσκα έτσι για να δέσει όλο το σκηνικό.!!Γλυκιά μου Στεφάνια μου να είσαι πάντα καλά να μας προσφέρεις τις υπηρεσίες σου Καλά Χριστούγεννα με υγεία !!!Στο επανιδείν.

Αυτα ειναι :rockon:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Άλλη μια απολαυστική <<θεραπευτική >> ώρα με την θεσπέσια Βίκυ-Στεφανια.Τα βελούδινα και απαλά χεράκια της και όλος ο αισθησιασμός που επικρατεί στον χώρο με οδήγησαν στο ζενίθ της απόλαυσης και του ερωτισμού!!!!Και βέβαια όλα αυτά τα πρόσφερε ντυμένη άγιο Βασιλίτσα σύμφωνα με το πνεύμα των Χριστουγέννων !!!!Α και μην ξεχάσω στο τέλος πριν το <<όμορφο τελείωμα>> φόρεσε και μια αισθησιακή μάσκα έτσι για να δέσει όλο το σκηνικό.!!Γλυκιά μου Στεφάνια μου να είσαι πάντα καλά να μας προσφέρεις τις υπηρεσίες σου Καλά Χριστούγεννα με υγεία !!!Στο επανιδείν.
ωραίος παίχτη!!!!
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Δεν είναι μαγαζί είναι σπίτι μεγάλο με υπόγειο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom