Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

xronakis

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2018
Μηνύματα
134
Like
337
Πόντοι
21
Στεφανια μου Πολυχρονη με υγεια ευτυχια κ παντα χαμογελαστη να μας κανεις κ εμας ευτυχισμενους.Προλαβα να σου ευχηθω πριν αλλαξει η ημερα.
Σου χρωσταω μια κριτικη αλλα δεν εχω προλαβει να την γραψω οπως κ να καταφερω να βρω χρονο να τα πουμε απο κοντα, μου εχεις λειψει πολυ.
Χρονια σου πολλα κ παλι Φιλακια πολλα.
 

UltiMo_

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
69
Like
39
Πόντοι
0
Βρέθηκα για Χριστούγεννα στην γεμάτη κόσμο και πανικό Αθήνα. Στην πόλη με τις πάμπολλες επιλογές, που εμείς οι επαρχιώτες στερούμαστε. Η κοπέλα που μέσα στο χάος, επέλεξα να επισκεφθώ, ήταν η γλυκιά Στεφανία.

Αν και δεν ήμουν στα καλύτερά μου, άυπνος, εκτός του σπιτιού μου και του χώρου μου, λίγο κρυωμένος, με μια παλιά ενόχληση στη μέση να ξαναβγαίνει στην επιφάνεια, και ένα πολύ κουραστικό διήμερο, να τρέχω απο λούνα παρκ σε λούνα παρκ με 2 διαόλια που με πεθάνανε στην ορθοστασία και στο τρέξιμο, αποφάσισα να τελειώσω την μέρα μου με μια χαλάρωση που άξιζε και είχε ανάγκη, το ταλαιπωρημένο μου κορμί. Κάτι που είχα σκοπό να κάνω, όπως της είχα πει μήνες πρίν, εαν τύχει και βρεθώ στην πρωτεύουσα, απλά ήλπιζα να είμαι σε καλύτερη φόρμα, πράγμα που δεν ήμουν.

Παρόλα αυτά, αποφάσισα να επικοινωνήσω μαζί της, οπου γρήγορα και εύκολα κλείσαμε ραντεβού για λίγο αργότερα.
Φτάνοντας λίγο νωρίτερα, είδα μια υπέροχη γειτονιά, αφου χτύπησα το κουδούνι, έναν υπέροχο χώρο, και μια υπέροχη χαμογελαστή καλοντυμένη κοπέλα να μου ανοίγει την πόρτα.
Την μικρή μου αμηχανία μου την εξαφάνισε αμέσως, και κατα την διάρκεια του μασαζ γνωριστήκαμε με αρκετή συζήτηση με μια κοπέλα μονίμως χαμογελαστή και ζεστό και φιλικό χαρακτήρα.
Κάπου εκει άρχιζα να καταλαβαίνω πόσο σημαντική είναι η χημεία που έχει υποθεί τόσο πολύ στο παρών τόπικ. Μια και ο ζεστός χώρος, το ζεστό της άγγιγμα, η ζεστή κουβέντα, και το γλυκό χαμόγελο, εξαφάνισαν κάθε μου κούραση, και κάθε υποψία μου για μειωμένη όρεξη και φόρμα λόγω του κουραστικού διημέρου, και ένιωθα την χημεία να χτίζεται λεπτό με το λεπτό. Με αποτέλεσμα η χαλάρωση με όλες της τις φυσικές προεκτάσεις, να είναι τόσο εγκεφαλική και με τόσο υπερβολικό βάθος, που με εξέπληξε ευχάριστα. Τόσο βαθειά χημεία σπάνια έχω συναντήσει δυστυχώς στη ζωή μου. Και χαίρομαι που είχα την χαρά να το ζήσω.

Περάσαμε μιάμιση ώρα με το απόλυτο girlfriend experience, χωρίς να μου πει σε τίποτα οχι, και με έκανε να πιστέψω οτι πέρασε κι αυτή τόσο ζεστά μαζί μου, που αν της ζητούσα να πάμε για ποτό την άλλη μέρα θα δεχότανε. Αν δεν είναι αυτό gfe τότε τι είναι;
Σχεδόν ένιωσα τύψεις την επόμενη μέρα που δεν της έστειλα μήνυμα..!

[size=8pt](Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ τον λόγο που κάποιος που έχει γνωρίσει αυτή τη κοπέλα, θα πήγαινε να πετάξει τα διπλάσια λεφτά, στο οποιοδήποτε κρυόκωλο μοντέλο, με το translator στο χέρι, ελπίζοντας να μη φάει φόλα)[/size]
 

Doc4u

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2018
Μηνύματα
40
Like
8
Πόντοι
0
Ουαου περιγραφη.....θα δοκιμαστει συντομα.καλες γιορτες.χρονια πολλα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Λιγο καθυστερημενα... Χρονια πολλα :thumbsup:
 

tj790

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2019
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
56
Πόντοι
0
Αγαπημένη μου κούκλα Στεφανία,
το ταλαιπωρημένο μου κορμί σε ευχαριστεί όσο δεν μπορείς να φανταστείς.
Ευχαριστήθηκα το κάθε δευτερόλεπτο που πέρασα μαζί σου.
Χρόνια πολλά με υγεία και πάθος όπως λες κι εσύ....  :-* :hi:
 

sacraver

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
25
Like
20
Πόντοι
0
Βρέθηκα για Χριστούγεννα στην γεμάτη κόσμο και πανικό Αθήνα. Στην πόλη με τις πάμπολλες επιλογές, που εμείς οι επαρχιώτες στερούμαστε. Η κοπέλα που μέσα στο χάος, επέλεξα να επισκεφθώ, ήταν η γλυκιά Στεφανία.

Αν και δεν ήμουν στα καλύτερά μου, άυπνος, εκτός του σπιτιού μου και του χώρου μου, λίγο κρυωμένος, με μια παλιά ενόχληση στη μέση να ξαναβγαίνει στην επιφάνεια, και ένα πολύ κουραστικό διήμερο, να τρέχω απο λούνα παρκ σε λούνα παρκ με 2 διαόλια που με πεθάνανε στην ορθοστασία και στο τρέξιμο, αποφάσισα να τελειώσω την μέρα μου με μια χαλάρωση που άξιζε και είχε ανάγκη, το ταλαιπωρημένο μου κορμί. Κάτι που είχα σκοπό να κάνω, όπως της είχα πει μήνες πρίν, εαν τύχει και βρεθώ στην πρωτεύουσα, απλά ήλπιζα να είμαι σε καλύτερη φόρμα, πράγμα που δεν ήμουν.

Παρόλα αυτά, αποφάσισα να επικοινωνήσω μαζί της, οπου γρήγορα και εύκολα κλείσαμε ραντεβού για λίγο αργότερα.
Φτάνοντας λίγο νωρίτερα, είδα μια υπέροχη γειτονιά, αφου χτύπησα το κουδούνι, έναν υπέροχο χώρο, και μια υπέροχη χαμογελαστή καλοντυμένη κοπέλα να μου ανοίγει την πόρτα.
Την μικρή μου αμηχανία μου την εξαφάνισε αμέσως, και κατα την διάρκεια του μασαζ γνωριστήκαμε με αρκετή συζήτηση με μια κοπέλα μονίμως χαμογελαστή και ζεστό και φιλικό χαρακτήρα.
Κάπου εκει άρχιζα να καταλαβαίνω πόσο σημαντική είναι η χημεία που έχει υποθεί τόσο πολύ στο παρών τόπικ. Μια και ο ζεστός χώρος, το ζεστό της άγγιγμα, η ζεστή κουβέντα, και το γλυκό χαμόγελο, εξαφάνισαν κάθε μου κούραση, και κάθε υποψία μου για μειωμένη όρεξη και φόρμα λόγω του κουραστικού διημέρου, και ένιωθα την χημεία να χτίζεται λεπτό με το λεπτό. Με αποτέλεσμα η χαλάρωση με όλες της τις φυσικές προεκτάσεις, να είναι τόσο εγκεφαλική και με τόσο υπερβολικό βάθος, που με εξέπληξε ευχάριστα. Τόσο βαθειά χημεία σπάνια έχω συναντήσει δυστυχώς στη ζωή μου. Και χαίρομαι που είχα την χαρά να το ζήσω.

Περάσαμε μιάμιση ώρα με το απόλυτο girlfriend experience, χωρίς να μου πει σε τίποτα οχι, και με έκανε να πιστέψω οτι πέρασε κι αυτή τόσο ζεστά μαζί μου, που αν της ζητούσα να πάμε για ποτό την άλλη μέρα θα δεχότανε. Αν δεν είναι αυτό gfe τότε τι είναι;
Σχεδόν ένιωσα τύψεις την επόμενη μέρα που δεν της έστειλα μήνυμα..!

[size=8pt](Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ τον λόγο που κάποιος που έχει γνωρίσει αυτή τη κοπέλα, θα πήγαινε να πετάξει τα διπλάσια λεφτά, στο οποιοδήποτε κρυόκωλο μοντέλο, με το translator στο χέρι, ελπίζοντας να μη φάει φόλα)[/size]
Αμαν περιγραφη!! Θα δοκιμαστει συντομα.
 

Kaloeros

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.549
Κριτικές
212
Like
4.846
Πόντοι
9.035
Βρέθηκα για Χριστούγεννα στην γεμάτη κόσμο και πανικό Αθήνα.

[size=8pt](Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ τον λόγο που κάποιος που έχει γνωρίσει αυτή τη κοπέλα, θα πήγαινε να πετάξει τα διπλάσια λεφτά, στο οποιοδήποτε κρυόκωλο μοντέλο, με το translator στο χέρι, ελπίζοντας να μη φάει φόλα)[/size]
Καλά φίλε μου... μη λες μεγάλες κουβέντες, δεν χρειάζονται άλλωστε...
Η Βίκυ είναι μοναδική σε αυτό που προσφέρει, καλό κορίτσι, και σωστή επαγγελματίας. Είναι δεδομένο ότι οποιοσδήποτε πάει μαζί της καλοδιάθετος και με ευγένεια θα περάσει μια χαρά μαζί της. Από την άλλη όλοι μας πιστεύω αναζητάμε και άλλα πράγματα, στα οποία καμιά κοπέλα δεν έχει μονοπώλιο. Προσωπικά έχω κάνει όσα "δεν φαντάζεσαι" και αρκετές φορές δεν το έχω μετανοιώσει καθόλου, και πιστεύω πολλοί άλλοι έχουν την ίδια άποψη.
 

BobbyF

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
83
Like
15
Πόντοι
0
[size=10pt](Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ τον λόγο που κάποιος που έχει γνωρίσει αυτή τη κοπέλα, θα πήγαινε να πετάξει τα διπλάσια λεφτά, στο οποιοδήποτε κρυόκωλο μοντέλο, με το translator στο χέρι, ελπίζοντας να μη φάει φόλα)[/size]



Κατάλαβα, κάθε φορά με φακές θα την βγάζεις.
Μάλλον έχεις περιορισμένη  φαντασία. Ορισμένοι φίλε θέλουν μια κοπέλα όμορφη, όχι απλά μια γυναίκα, η Στεφανία ότι μαγικά και να κάνει στις υπηρεσίες, εμφανισιακά είναι χάλια.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.851
Like
4.449
Πόντοι
456
Καλες γιορτες με πολλες ευχες για το 2020 . Σημερα ειχα την χαρα και την ευτυχια να περασω και να πεσω στα θαυματουργα χερακια της Στεφανιας ,δεν ξερω οι αλλοι τι λενε αλλα η κοπελα αυτο που κανει το κανει ενα τικ πιο πισω απο εναν αθλητοκοθεραπευτη Επηγα σαν στραβοσουγιας μην μποροντας να στριψω και εφυγα χοροπηδοντας ,ειναι μια εκπληκτικη κοπελα με ενα πλατυ χαμογελο με ευγενεια και πολυ χαρητομενη , χωρις πονηρες σκεψεις του τυπου οτι τα κανει ολα εφυγα με αλλο σωμα , Θα ξανα παω γιατι θελει και αλλο βελτειωση το σωμα μου που μονο αυτη ξερει να μου το φερει στα σωστα του , Στεφανια μου σε ευχαριστω πολυ να εισαι καλα εσυ και τα χερακια σου ,με υγεια το 2020 !!!!!!!!!
 

karkiller

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2019
Μηνύματα
160
Κριτικές
1
Like
239
Πόντοι
21
Πολύ καλή στη δουλειά της και το μασάζ αρκετά δυνατό, δεν αρκεί μόνο μια φορά μαζί της!!
 

erethis72

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Οκτ 2017
Μηνύματα
2.252
Κριτικές
6
Like
7.071
Πόντοι
1.336
Βρέθηκα για Χριστούγεννα στην γεμάτη κόσμο και πανικό Αθήνα. Στην πόλη με τις πάμπολλες επιλογές, που εμείς οι επαρχιώτες στερούμαστε. Η κοπέλα που μέσα στο χάος, επέλεξα να επισκεφθώ, ήταν η γλυκιά Στεφανία.

Αν και δεν ήμουν στα καλύτερά μου, άυπνος, εκτός του σπιτιού μου και του χώρου μου, λίγο κρυωμένος, με μια παλιά ενόχληση στη μέση να ξαναβγαίνει στην επιφάνεια, και ένα πολύ κουραστικό διήμερο, να τρέχω απο λούνα παρκ σε λούνα παρκ με 2 διαόλια που με πεθάνανε στην ορθοστασία και στο τρέξιμο, αποφάσισα να τελειώσω την μέρα μου με μια χαλάρωση που άξιζε και είχε ανάγκη, το ταλαιπωρημένο μου κορμί. Κάτι που είχα σκοπό να κάνω, όπως της είχα πει μήνες πρίν, εαν τύχει και βρεθώ στην πρωτεύουσα, απλά ήλπιζα να είμαι σε καλύτερη φόρμα, πράγμα που δεν ήμουν.

Παρόλα αυτά, αποφάσισα να επικοινωνήσω μαζί της, οπου γρήγορα και εύκολα κλείσαμε ραντεβού για λίγο αργότερα.
Φτάνοντας λίγο νωρίτερα, είδα μια υπέροχη γειτονιά, αφου χτύπησα το κουδούνι, έναν υπέροχο χώρο, και μια υπέροχη χαμογελαστή καλοντυμένη κοπέλα να μου ανοίγει την πόρτα.
Την μικρή μου αμηχανία μου την εξαφάνισε αμέσως, και κατα την διάρκεια του μασαζ γνωριστήκαμε με αρκετή συζήτηση με μια κοπέλα μονίμως χαμογελαστή και ζεστό και φιλικό χαρακτήρα.
Κάπου εκει άρχιζα να καταλαβαίνω πόσο σημαντική είναι η χημεία που έχει υποθεί τόσο πολύ στο παρών τόπικ. Μια και ο ζεστός χώρος, το ζεστό της άγγιγμα, η ζεστή κουβέντα, και το γλυκό χαμόγελο, εξαφάνισαν κάθε μου κούραση, και κάθε υποψία μου για μειωμένη όρεξη και φόρμα λόγω του κουραστικού διημέρου, και ένιωθα την χημεία να χτίζεται λεπτό με το λεπτό. Με αποτέλεσμα η χαλάρωση με όλες της τις φυσικές προεκτάσεις, να είναι τόσο εγκεφαλική και με τόσο υπερβολικό βάθος, που με εξέπληξε ευχάριστα. Τόσο βαθειά χημεία σπάνια έχω συναντήσει δυστυχώς στη ζωή μου. Και χαίρομαι που είχα την χαρά να το ζήσω.

Περάσαμε μιάμιση ώρα με το απόλυτο girlfriend experience, χωρίς να μου πει σε τίποτα οχι, και με έκανε να πιστέψω οτι πέρασε κι αυτή τόσο ζεστά μαζί μου, που αν της ζητούσα να πάμε για ποτό την άλλη μέρα θα δεχότανε. Αν δεν είναι αυτό gfe τότε τι είναι;
Σχεδόν ένιωσα τύψεις την επόμενη μέρα που δεν της έστειλα μήνυμα..!

[size=8pt](Ειλικρινά δεν μπορώ να φανταστώ τον λόγο που κάποιος που έχει γνωρίσει αυτή τη κοπέλα, θα πήγαινε να πετάξει τα διπλάσια λεφτά, στο οποιοδήποτε κρυόκωλο μοντέλο, με το translator στο χέρι, ελπίζοντας να μη φάει φόλα)[/size]

Φίλε, ακριβώς όπως τα λες! Δεύτερη επίσκεψη στον κουκλίστικο χώρο της, μετά από καιρό είναι η αλήθεια, αλλά ας όψεται η απόσταση! Ήταν το Χριστουγεννιάτικο δώρο στον εαυτό μου! Αισθησιασμός και GFE κατάσταση στο φουλ!!!
Να είσαι καλά Στεφανία μου!
 

trelogauros99

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
32
Like
6
Πόντοι
0
Η κοπέλα είναι σούπερ
Σημερινή εμπειρία
Τίμια σ όλα

 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.014
Like
960
Πόντοι
96
Ευτυχώς που υπάρχετε κι εσείς και μας δίνετε τις καλές πληροφορίες....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom