Νέα

Στάθης Ψάλτης : Αφιέρωμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα !blis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
!blis

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
[size=20pt]μη γαματε το θρεντ[/size]
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
15 χρονια ειχα αμεση σχεση με το θεατρο και τις θεατρικες επιχειρησεις!

κοψε τις παπαριες σου ξαναλεω! τραβα στο κοπαδι σου να σε χειροκροτα με τα μπριζολακια που τρως και μη προκαλεις!
αφού το ξέρεις καλά γιατί δεν λες τη γνώμη σου χωρίς να τσακώνεσαι...
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
15 χρονια ειχα αμεση σχεση με το θεατρο και τις θεατρικες επιχειρησεις!

κοψε τις παπαριες σου ξαναλεω! τραβα στο κοπαδι σου να σε χειροκροτα με τα μπριζολακια που τρως και μη προκαλεις!
 Αν εχεις σχεση με αυτα που γραφεις (15 χρονια μαλιστα στο θεατρο και αμεση σχεση).. πες μου τουλαχιστον δυο ρολους που εχει παιξει στο θεατρο ο Σταθης???? Σου το ξαναλεω ευγενικα, επειδη τον ξερω προσωπικα τον αδελφο του και με τον ιδιο εχω συναντηθει το καλοκαιρι και τα ειπαμε απο κοντα.. μην συνεχιζεις να παπαριζεις και πηγαινε στο αλλο θρεντ που σε παιρνει. Ο  Ψαλτης ειναι υποδειγμα ανθρωπου και καλος ηθοποιος.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
αααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
επιπεδου κατρακη & βαλε να ουμε..
μετα τιμης ο παιχτουρας..
Φιλε να με συγχωρεις αλλα κατα τυχη ξερω πολλα για τον Σταθη και τους δικους του..με τον αδελφο του μαλιστα σχεδον καθε μερα  ημαστε θαμωνες στο ιδιο καφε...για τον Σταθη δεν θα γραψω αλλο οσο τον εχουν δει στο θεατρο ξερουν..... οσο για το τι Ανθρωπος ειναι στην προσωπικη του ζωη αυτο μπορεις να το μαθεις ευκολα απο πολλους....και πρωτη και καλυτερη την Καιτη Φινου...Ο Σταθης ειναι υποδειγμα Ανθρωπου.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
παιχτουρα +100000000000000000
οσοι τον εχουν δει τον Ψαλτη ΣΤΟΥΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΚΩΜΙΚΟΥΣ ΡΟΛΟΥΣ ΠΟΥ εχει παιξει εχουν καταλαβει οτι μιλαμε για ΤΟΝ ΗΘΟΠΟΙΟ.
οσο για τα υπολοιπα......
:jerking: εις το τετράγωνο
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
  Αν εχεις σχεση με αυτα που γραφεις (15 χρονια μαλιστα στο θεατρο και αμεση σχεση).. πες μου τουλαχιστον δυο ρολους που εχει παιξει στο θεατρο ο Σταθης???? Σου το ξαναλεω ευγενικα, επειδη τον ξερω προσωπικα τον αδελφο του και με τον ιδιο εχω συναντηθει το καλοκαιρι και τα ειπαμε απο κοντα.. μην συνεχιζεις να παπαριζεις και πηγαινε στο αλλο θρεντ που σε παιρνει. Ο  Ψαλτης ειναι υποδειγμα ανθρωπου και καλος ηθοποιος.
τι να σου πω ρε χαχα? τις "κοτες" ας πουμε που επαιζε με το Μουστακα στο Αλσος? Ρεσιταλ ερμηνειας λεμε! Ο πητερ ο τουλ εβαλε τα κλαματα οταν τον ειδε να παιζει και να μιλαει στο πουλι του!Οπως και οι τρομερες επιθεωρησεις με τα εκπληκτικα κειμενα και τις παικτικες απαιτησεις που παιζει τα τελευταια 200 χρονια! Το ιδιο νουμερο κανει καθε χρονο βλημα! ξεκολα!Εκτος βεβαια αμα συγκινηθηκες απο την υπερβολη του στο "ημερολογιο ενος τρελου" πουχε παιξει με την Ντενιση(αλλη κλασσικη ηθοποιος)!!!

oτι πεις,ο Ψαλτης υπερηθοποιαρα και υπερανθρωπος!
μηπως και η μενεγακη ειναι εθνικη ευεργετιδα?

Ας τους κανουμε και κανα αγαλμα λοιπον, μην παει χαμενη τετοια προσφορα!

εισαι πολλα κιλα  :jerking: :jerking: :jerking: εσυ τελικα!!!!

Υ.Γ. δεν τον προσβαλω τον ανθρωπο, τις υπερβολες απο μερους σου δε γουσταρω παιχτουρα!
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
τι να σου πω ρε χαχα? τις "κοτες" ας πουμε που επαιζε με το Μουστακα στο Αλσος? Ρεσιταλ ερμηνειας λεμε! Ο πητερ ο τουλ εβαλε τα κλαματα οταν τον ειδε να παιζει και να μιλαει στο πουλι του!Οπως και οι τρομερες επιθεωρησεις με τα εκπληκτικα κειμενα και τις παικτικες απαιτησεις που παιζει τα τελευταια 200 χρονια! Το ιδιο νουμερο κανει καθε χρονο βλημα! ξεκολα!Εκτος βεβαια αμα συγκινηθηκες απο την υπερβολη του στο "ημερολογιο ενος τρελου" πουχε παιξει με την Ντενιση(αλλη κλασσικη ηθοποιος)!!!

oτι πεις,ο Ψαλτης υπερηθοποιαρα και υπερανθρωπος!
μηπως και η μενεγακη ειναι εθνικη ευεργετιδα?

Ας τους κανουμε και κανα αγαλμα λοιπον, μην παει χαμενη τετοια προσφορα!

εισαι πολλα κιλα  :jerking: :jerking: :jerking: εσυ τελικα!!!!

Υ.Γ. δεν τον προσβαλω τον ανθρωπο, τις υπερβολες απο μερους σου δε γουσταρω παιχτουρα!
  Με εντυπωσιαζεις που μου απαντας με 24 ωρες διαφορα.Σε καθε περιπτωση καθενας με την αποψη του.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ε καποιοι απο δω εχουνε και ζωη και εχουνε και δουλειες...

δεν αναφερομαι σε σενα προφανως...
  Χαιρομαι που τα αντιλαμβανεσαι ολα..... και σε οτι γραφεις για τους αλλους,ειναι σαν να τους ξερεις.Θα μου πεις τωρα ξερεις και αυτα που γραφεις για τον εαυτο σου???????????
 

Ψωριάρης

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
3.590
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
16
Αρχοντας του trash των 80's , αργότερα βασιλιάς της βιντεοπαραγωγής . Θα ήταν ψέμα να πούμε πως δεν γελάσαμε με τις ταινίες του όμως ..θρασύς ,ετοιμόλογος,αθυρόστομος , ενσάρκωσε ιδανικά τον καφετεριάκια, φραπεδάκια ,επίδοξο μηχανόβιο , αποτυχημένο γκομενάκια και δεν συμμαζεύεται . Κρίμα που δεν έπαιξε και τον μπουρδελιάρη γιατί θα του ταίριαζε γάντι ο ρόλος 
lol.gif

Οταν μιλάμε για τα 80'ς , ο Στάθης έρχεται στο νου κατευθείαν. Αδίκησε αρκετά τον εαυτό του μιας και κατέφυγε σε εύκολες λύσεις και είναι κρίμα γιατί δεν του έλλειπε το ταλέντο.
Αξέχαστος στον "Συμβολαιογράφο".
(Δεν είναι ευρέως γνωστό αλλά έχει βοηθήσει πολύ κόσμο - το γνωρίζω προσωπικά αυτό.)
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
[move]ε καποιοι απο δω εχουνε και ζωη και εχουνε και δουλειες...[/move]δεν αναφερομαι σε σενα προφανως...
Memosan 3926 μηνυματα..... ευτυχως που εχεις και ζωη και δουλειες εξω...ειδεμη ποσο θα τα ειχες φτασει??????Πηγαινε και πες τα αυτα παραπερα, σε αλλους για να σε πιστεψουν.Αντε γεια τωρα.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
  Χαιρομαι που τα αντιλαμβανεσαι ολα..... και σε οτι γραφεις για τους αλλους,ειναι σαν να τους ξερεις.Θα μου πεις τωρα ξερεις και αυτα που γραφεις για τον εαυτο σου???????????
εσυ παντως σιγουρα δεν ξερεις τι εγραψες! οποιος βγαλει νοημα κερδιζει λουκουμι...
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.219
Like
4
Πόντοι
166
Memosan 3926 μηνυματα..... ευτυχως που εχεις και ζωη και δουλειες εξω...ειδεμη ποσο θα τα ειχες φτασει??????Πηγαινε και πες τα αυτα παραπερα, σε αλλους για να σε πιστεψουν.Αντε γεια τωρα.
μη μου τριβεσαι!
πουστρακια γαμαει μονο ο Πλεζουρας! στειλτου πμ να σε τακτοποιησει!

χαχαχαχαχαχα
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μη μου τριβεσαι!
πουστρακια γαμαει μονο ο Πλεζουρας! στειλτου πμ να σε τακτοποιησει!

χαχαχαχαχαχα
  Ειναι αποδεδειγμενο αυτο.. δια προσωπικης σου εκτιμησης?????? :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom