Νέα

Αύξηση τιμής καφέ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gidovoskos007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546
Δεν έχω παραγγείλει ποτέ καφέ από έξω. Αν φτάσω σε τέτοια τρισμέγιστη κατάντια, αντί να φτιάξω εγώ μόνος μου ή να πάρω τον κώλο μου και να πάω στην καφετέρια, θα πηδήξω στην θάλασσα με πέτρα δεμένη στο λαιμό και αφού έχω βαφτεί μπλε.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.825
Κριτικές
21
Like
10.912
Πόντοι
3.346
Δεν έχω παραγγείλει ποτέ καφέ από έξω. Αν φτάσω σε τέτοια τρισμέγιστη κατάντια, αντί να φτιάξω εγώ μόνος μου ή να πάρω τον κώλο μου και να πάω στην καφετέρια, θα πηδήξω στην θάλασσα με πέτρα δεμένη στο λαιμό και αφού έχω βαφτεί μπλε.
Να προσθέσω ότι πριν θα φορέσεις μια ταμπέλα που θα γράφει "είμαι τετιμπόις" και θα σε περιφέρουμε στην πλατεία του χωριού.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.207
Κριτικές
18
Like
19.982
Πόντοι
4.546
Να προσθέσω ότι πριν θα φορέσεις μια ταμπέλα που θα γράφει "είμαι τετιμπόις" και θα σε περιφέρουμε στην πλατεία του χωριού.
μετά χαράς. Να με ξυρίσετε γουλί κιόλας. Και περιφορά γυμνός στο χωριό. Καλύτερα αυτό, παρά ξεφτίλα να παραγγείλω καφέ.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.566
Κριτικές
31
Like
13.151
Πόντοι
5.097
κυκλοφορουν φημες οτι μεγαλοστελεχος μελος ειναι ετοιμος να βαρεσει κανονι καθως βγαινει εκτος προυπολογισμου με τους καφεδες που πινει. :coffee:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.922
Like
10.035
Πόντοι
2.606
κυκλοφορουν φημες οτι μεγαλοστελεχος μελος ειναι ετοιμος να βαρεσει κανονι καθως βγαινει εκτος προυπολογισμου με τους καφεδες που πινει. :coffee:
λες για το γνωστό μέλος με τα βίντεο λιόλιου, ράλλη, φυρού κλπ??? :coffee::coffee::coffee::coffee:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.239
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
Το ωραίο είναι με κάποια καφέ που παραγγέλνεις και στο φέρνουν μετά από 50 λεπτά, 1 ώρα, οπότε εκεί διαπιστώνεις ότι τελικά δεν τον χρειάζεσαι, ότι έχεις ξυπνήσει και χωρίς τον καφέ και μάλιστα ακόμα καλύτερα μετά τον εκνευρισμό που σου προκάλεσαν με τη καθυστέρηση αυτή :P
Μην πίνεις καφέ στο Άθενς Σίτυ αλλά πάνε Κόρινθο ,Ναύπλιο η Βοιωτία .Θα εξυπηρετήθεις πιο γρήγορα..
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.434
Κριτικές
11
Like
4.729
Πόντοι
746
ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΡΕ ΜΟΥΝΙΑ:


Είτε αληθεύει η είδηση είτε όχι, κάτι για "κρέατα" που παρασκευάζονται σε "εργαστήρια" σίγουρα θα έχετε διαβάσει/ακούσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom