Νέα

Σταμάτης Κόκοτας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα barock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 41
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Η πίστη στην μετά θάνατον ζωή ξεχωρίζει τους πραγματικούς Έλληνες από τα νεοταξιτικα βδελυγματα και τους άθεους μπολσεβίκους .
Όπως έχω ξαναγράψει εγώ έχω πατέρα Γερμανό. Και πιστεύω στην Μερσεντές, θεοί για μένα είναι ο Οtto ,που εφεύρε τον βενζινοκινητήρα, ο Diesel , και ο Wankel.
H μάνα μου είναι Ελληνίδα και θεοί για μένα είναι τα ημισκούμπρια, οδηγω και πίνω.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Η πίστη στην μετά θάνατον ζωή ξεχωρίζει τους πραγματικούς Έλληνες από τα νεοταξιτικα βδελυγματα και τους άθεους μπολσεβίκους .
Ή ορθόδοξη χριστιανική πίστη,αλλά τι ψάχνεις να βρείς και εσύ .
Μιλάμε σε ενα σαιτ για πουτάνες,βίζιτες .....Μια απο τις χειροτερες αμαρτίες κατα την ορθοδοξη χριστιανική πίστη.
Οπότε είναι λογικό να υπάρχουν άθεοι ,παρά ευσεβείς ορθόδοξοι χριστιανοί ή εστω ανθρωποι που θέλουν να μπουν στον "σωστο" δρόμο.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Χαλάμε το νήμα του κόκοτα με αμπελοφιλοσοφιες.
Η τρίτη γυναίκα μου που μου έχει σπάσει τα αρχιδια με την ασχετοαυνη στο φαγητό, αλλά την παντρευτηκσ γιατι είναι εξειδικευμένη στο bdsm, μου έκανε ένα φρικτό βασανιστήριο που με έκανε να χάσω τον ύπνο μου.
Αυτή είναι ψαγμενη στα μεταφυσικά. Και μου λέει, ο φασίστας στην άλλη ζωή γίνεται ακροαριστερος. Ο Ολυμπιακός Παναθηναϊκός. Ο Νεοδημοκρατης γίνεται ΣΥΡΙΖΑ. Ο έξυπνος στην άλλη ζωή γίνεται ή δημόσιος υπάλληλος ή alex71. O τίμιος, άτιμος. Ο πιστός, άπιστος.

Και με πήρε ο αδερφός μου από το χωριό χτες και μου λέει, χτες συζητούσαν ότι πέθανε ο Κόκοτας και ο μικρός λέει μη στεναχωριέσαι γιαγιά θα σου πάρουμε άλλο κόκορα για τις κότες.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Όπως έχω ξαναγράψει εγώ έχω πατέρα Γερμανό. Και πιστεύω στην Μερσεντές, θεοί για μένα είναι ο Οtto ,που εφεύρε τον βενζινοκινητήρα, ο Diesel , και ο Wankel.
H μάνα μου είναι Ελληνίδα και θεοί για μένα είναι τα ημισκούμπρια, οδηγω και πίνω.
Σωραιοσσσσσσ.....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Ή ορθόδοξη χριστιανική πίστη,αλλά τι ψάχνεις να βρείς και εσύ .
Μιλάμε σε ενα σαιτ για πουτάνες,βίζιτες .....Μια απο τις χειροτερες αμαρτίες κατα την ορθοδοξη χριστιανική πίστη.
Οπότε είναι λογικό να υπάρχουν άθεοι ,παρά ευσεβείς ορθόδοξοι χριστιανοί ή εστω ανθρωποι που θέλουν να μπουν στον "σωστο" δρόμο.
Εδώ υπάρχουν "Έλληνες" που βρίζουν τα θεία...σωστά....τι ψάχνω και εγώ άραγε; :coffee: :dunno:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Χαλάμε το νήμα του κόκοτα με αμπελοφιλοσοφιες.
Η τρίτη γυναίκα μου που μου έχει σπάσει τα αρχιδια με την ασχετοαυνη στο φαγητό, αλλά την παντρευτηκσ γιατι είναι εξειδικευμένη στο bdsm, μου έκανε ένα φρικτό βασανιστήριο που με έκανε να χάσω τον ύπνο μου.
Αυτή είναι ψαγμενη στα μεταφυσικά. Και μου λέει, ο φασίστας στην άλλη ζωή γίνεται ακροαριστερος. Ο Ολυμπιακός Παναθηναϊκός. Ο Νεοδημοκρατης γίνεται ΣΥΡΙΖΑ. Ο έξυπνος στην άλλη ζωή γίνεται ή δημόσιος υπάλληλος ή alex71. O τίμιος, άτιμος. Ο πιστός, άπιστος.

Και με πήρε ο αδερφός μου από το χωριό χτες και μου λέει, χτες συζητούσαν ότι πέθανε ο Κόκοτας και ο μικρός λέει μη στεναχωριέσαι γιαγιά θα σου πάρουμε άλλο κόκορα για τις κότες.....
Eγω που είμαι ομοφοβικος και όλη την ώρα γράφω εναντίον των gay, έτσι και υπάρχει άλλη ζωή, έχω να φάω πουτσες...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Χαλάμε το νήμα του κόκοτα με αμπελοφιλοσοφιες.
Η τρίτη γυναίκα μου που μου έχει σπάσει τα αρχιδια με την ασχετοαυνη στο φαγητό, αλλά την παντρευτηκσ γιατι είναι εξειδικευμένη στο bdsm, μου έκανε ένα φρικτό βασανιστήριο που με έκανε να χάσω τον ύπνο μου.
Αυτή είναι ψαγμενη στα μεταφυσικά. Και μου λέει, ο φασίστας στην άλλη ζωή γίνεται ακροαριστερος. Ο Ολυμπιακός Παναθηναϊκός. Ο Νεοδημοκρατης γίνεται ΣΥΡΙΖΑ. Ο έξυπνος στην άλλη ζωή γίνεται ή δημόσιος υπάλληλος ή alex71. O τίμιος, άτιμος. Ο πιστός, άπιστος.

Και με πήρε ο αδερφός μου από το χωριό χτες και μου λέει, χτες συζητούσαν ότι πέθανε ο Κόκοτας και ο μικρός λέει μη στεναχωριέσαι γιαγιά θα σου πάρουμε άλλο κόκορα για τις κότες.....
Ένας έξυπνος δεν μπορεί να είναι στο Δημόσιο;Υπάρχει πολλή σαβουρα στο Δημόσιο...όμως έμεινα έκπληκτος όταν είδα ότι στην Γερμανία οι υποψήφιοι για Αστυνομία γράφουν εξετάσεις στην ...ορθογραφία(!)...λες και είναι όλοι του Δημοτικού...ενώ η λέξη "χρυσάνθεμα" τους φαίνεται τόσο δύσκολη που ζήτησαν να μην ειναι στην υλη των εξετάσεων....:2funny::2funny::2funny::2funny::headbang::headbang:...ενώ εδώ μπαίνουν με Πανελλήνιες και είναι η κορυφή της ελληνικής νεολαίας.Χαος η διαφορά επιπέδου.....
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Ένας έξυπνος δεν μπορεί να είναι στο Δημόσιο;Υπάρχει πολλή σαβουρα στο Δημόσιο...όμως έμεινα έκπληκτος όταν είδα ότι στην Γερμανία οι υποψήφιοι για Αστυνομία γράφουν εξετάσεις στην ...ορθογραφία(!)...λες και είναι όλοι του Δημοτικού...ενώ η λέξη "χρυσάνθεμα" τους φαίνεται τόσο δύσκολη που ζήτησαν να μην ειναι στην υλη των εξετάσεων....:2funny::2funny::2funny::2funny::headbang::headbang:...ενώ εδώ μπαίνουν με Πανελλήνιες και είναι η κορυφή της ελληνικής νεολαίας.Χαος η διαφορά επιπέδου.....
Στο εξωτερικό θεωρούν ότι για να πας να δουλέψεις στο Δημόσιο είσαι τελείως άμπαλος σαν άνθρωπος.Ι5 το ελάχιστο σε θεωρούν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Στο εξωτερικό θεωρούν ότι για να πας να δουλέψεις στο Δημόσιο είσαι τελείως άμπαλος σαν άνθρωπος.Ι5 το ελάχιστο σε θεωρούν.
Το ξέρω...εκεί η προοπτική είναι στον ιδ.τομεα.
Εδώ όμως επειδή στον ιδ.τομεα σήμερα είσαι και αύριο δεν είσαι μόνο στο Δημόσιο έχεις προοπτική.
 

anton0606

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
28
Like
22
Πόντοι
0
Tη μαλακιες γράφετε για χούντα και ζωή μετά θάνατο
Πείτε μας ωραίες αναμνήσεις στο μπουζούκια για τον κοκοτα
Πόσες μου άρες πηγενα ε και σπάζοντας χιλιάδες πιατε
Η σαμπάνια πηγενε
Αυτά να μαθουμε
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.565
Πόντοι
456
O Θεος να αναπαυσει τη ψυχουλα του Σταματη ! Ο ηρωας των...Καμινιων για οσους ...ξερουν !
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Tη μαλακιες γράφετε για χούντα και ζωή μετά θάνατο
Πείτε μας ωραίες αναμνήσεις στο μπουζούκια για τον κοκοτα
Πόσες μου άρες πηγενα ε και σπάζοντας χιλιάδες πιατε
Η σαμπάνια πηγενε
Αυτά να μαθουμε
Ο Ωνάσης τον παίρνει τηλέφωνο:
-Ελα αμέσως στον Σκορπιό!
-Δεν μπορώ,δεν έχω κοιμηθεί ακόμα...
-Βρε ελα εσύ και θα κοιμηθείς στον Σκορπιό!
Πιθανή αναλογία με σημερινά πρόσωπα είναι τραγική όχι κωμική.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Χαλάμε το νήμα του κόκοτα με αμπελοφιλοσοφιες.
Η τρίτη γυναίκα μου που μου έχει σπάσει τα αρχιδια με την ασχετοαυνη στο φαγητό, αλλά την παντρευτηκσ γιατι είναι εξειδικευμένη στο bdsm, μου έκανε ένα φρικτό βασανιστήριο που με έκανε να χάσω τον ύπνο μου.
Αυτή είναι ψαγμενη στα μεταφυσικά. Και μου λέει, ο φασίστας στην άλλη ζωή γίνεται ακροαριστερος. Ο Ολυμπιακός Παναθηναϊκός. Ο Νεοδημοκρατης γίνεται ΣΥΡΙΖΑ. Ο έξυπνος στην άλλη ζωή γίνεται ή δημόσιος υπάλληλος ή alex71. O τίμιος, άτιμος. Ο πιστός, άπιστος.

Και με πήρε ο αδερφός μου από το χωριό χτες και μου λέει, χτες συζητούσαν ότι πέθανε ο Κόκοτας και ο μικρός λέει μη στεναχωριέσαι γιαγιά θα σου πάρουμε άλλο κόκορα για τις κότες.....
Aν ψήνεσαι για σενάριο ταινίας ,σφύρα....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Termin

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Aν ψήνεσαι για σενάριο ταινίας ,σφύρα....
Είσαι ήρωας πάντως...θυσιασες το καλό φαγι για συνεδρίες bdsm...είσαι δικός μας άνθρωπος ρε!!!!:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Ελπίζω ο ιδρώτας από μια τέτοια συνεδρία να ξεπλένεται με χρυσό ντουζ...κερασάκι στην τούρτα θα είναι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Termin

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Τον ξεχάσαμε ήδη :confused::confused::confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom