Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 139K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (9 μέλη και 31 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.898
Like
18.171
Πόντοι
3.656
Υπάρχουν 2 μεγάλες κατηγορίες κρατών στον πλανήτη: Οι "τακτοποιημένες" και τα μπουρδέλα.
Και μία τρίτη κατηγορία με ένα και μοναδικό μέλος , de jure & de facto.
Η Ελλάς.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.020
Πόντοι
206
Κάνετε ομάδα με το Νίο ;;;
Πάτε καλά ρε ;;;
Πίνετε τίποτε ;
Γαμάτε καθόλου ;;;

Σε κανά τζάδικο πάτε ;;;;
Καμιά γκαζιά στο δρόμο να καπνίσει λάστιχο ;;;
Κανά χειρόφρενο σε πλατεία έστω ρε ....

Κάτι ρε .... για την αλητεία ....
Φίλε Τέλη δε συμφωνείς ότι ψωνίζει και πληρώνει υπεραξία δηλαδή? Δε διαβάζω κάτι "περίεργο" στο σχόλιο που έκανε ο φίλος. Το υπεραξία είναι σχετικό για τον καθένα φυσικά και το πόσο κοστολογεί το "προιόν". Εγώ συμφωνώ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.787
Κριτικές
6
Like
11.259
Πόντοι
3.936
Σε έχω για πολύ πιο πάνω από αυτό .Μην το κάνεις αυτό
Για να πειράξω λίγο τον τύπο με μια δοση χιουμορ ο έγραψα -γιατί ενώ το πάει μέχρι σε ένα σημείο στρωτά μετά κάτι παθαίνει κ καβαλα το καλάμι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.898
Like
18.171
Πόντοι
3.656
Φίλε Τέλη δε συμφωνείς ότι ψωνίζει και πληρώνει υπεραξία δηλαδή? Δε διαβάζω κάτι "περίεργο" στο σχόλιο που έκανε ο φίλος. Το υπεραξία είναι σχετικό για τον καθένα φυσικά και το πόσο κοστολογεί το "προιόν". Εγώ συμφωνώ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
Υπεραξία ;;;

Αυτός που χαλάει τα ίδια λεφτά δηλαδή και πάει διακοπές μια μεσόκοπη κοντόχοντρη πατόζα ... τι πληρώνει ;;;;; Και .... όχι δεν γαμάει .... κοιμάται με σκελέα διπλωμένος στην άκρη .... και δεν μπορεί να πάει για κατούρημα .... Ούτε μαλακία δεν μπορεί να τραβήξει , όπως το μέσο μεσόκοπο μέλος που μένει στο παιδικό του δωμάτιο με τα σεμεδάκια του 1972 ....

Και τις αμπελοκηπιώτικες μαρμαρίνες του 1960 ....

Μας λες εσύ, ότι κάποιος στην ηλικία του Κμαν ... με ίδια εμφάνιση ... χωρίς να έχει λαμπορκίνι ... και να είναι γιος ολιγάρχη ... θα γαμούσε βόρειες θεές κάτω των 30 ... άνω του 1.78 ... με λιγότερα ;;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.647
Πόντοι
3.506
Και μία τρίτη κατηγορία με ένα και μοναδικό μέλος , de jure & de facto.
Η Ελλάς.
Ακριβώς. Κατηγορία "τακτοποιημένο μπουρδέλλο". Τακτοποιημένο για τους γόνους και τους πολιτικούς/τσιράκια τους (όλων των χρωμάτων) - μπουρδέλλο για όλους τους υπόλοιπους.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.020
Πόντοι
206
Υπεραξία ;;;

Αυτός που χαλάει τα ίδια λεφτά δηλαδή και πάει διακοπές μια μεσόκοπη κοντόχοντρη πατόζα με τα έτοιμα παιδιά της ... τι πληρώνει ;;;;; Και .... όχι δεν γαμάει .... κοιμάται με σκελέα διπλωμένος στην άκρη .... και δεν μπορεί να πάει για κατούρημα .... Ούτε μαλακία δεν μπορεί να τραβήξει , όπως το μέσο μεσόκοπο μέλος που μένει στο παιδικό του δωμάτιο με τα σεμεδάκια του 1972 ....

Και τις αμπελοκηπιώτικες μαρμαρίνες του 1960 ....
Μεγάλε μύστη προφανώς δεν έκανα κάποια τέτοια σύγκριση. Σε αυτό συμφωνώ 100% για τα ναυάγια που περιγράφεις. Όπως τα λες είναι.
Τώρα θα με κράξεις αλλά δε πειράζει μια παρέα είμαστε. Ακολουθεί γνώμη μου πάντα! Αυτή τη Γαλλίδα πχ που ανέβασε... Βρήκε δηλαδή μια τριτοτέταρτη Γαλλίδα που βγήκε για δείπνο με το ποδοσφαιρικό παπούτσι. Και πόσα K ξόδεψε? Ξέρεις φαντάζομαι πόσες καλύτερες "τάνες" μπορεί να βρει κάποιος και εδώ Ελλάδα να τις βγάλει έξω, να πληρώσει, να γαμήσει (και εγώ το κάνω). Και στα τζάδικα και παντού.
*ΔΕΝ ΚΡΑΖΩ τον kman. Καλά κάνει, περνάει καλά και ευχαριστιέται την όλη φάση!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.898
Like
18.171
Πόντοι
3.656
Τώρα θα με κράξεις αλλά δε πειράζει μια παρέα είμαστε. Ακολουθεί γνώμη μου πάντα! Αυτή τη Γαλλίδα πχ που ανέβασε... Βρήκε δηλαδή μια τριτοτέταρτη Γαλλίδα που βγήκε για δείπνο με το ποδοσφαιρικό παπούτσι. Και πόσα K ξόδεψε? Ξέρεις φαντάζομαι πόσες καλύτερες "τάνες" μπορεί να βρει κάποιος και εδώ Ελλάδα να τις βγάλει έξω, να πληρώσει, να γαμήσει (και εγώ το κάνω). Και στα τζάδικα και παντού.
Γιατί τριτοτέταρτη ;;; Του ρίχνει σε ύψος.
Και δεν είναι χοντρή. Ούτε γριά φαντάζομαι .

Χιλιάδες ελληνάρες .... των 730€ ως 1000€ το μήνα .... βγάζουν πατόζες για φαγητό ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!!

Ο κμαν είδαμε να ταϊζει πουθενά καμία που δεν γαμάει ;
Που του είπε μετά το λογαριασμό των 200€ .... ΧΩΡΙΣ ΞΥΔΙΑ ... ότι τον βλέπει φιλικά ;;;

Δεν νομίζω !
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.020
Πόντοι
206
Γιατί τριτοτέταρτη ;;; Του ρίχνει σε ύψος.
Και δεν είναι χοντρή. Ούτε γριά φαντάζομαι .

Χιλιάδες ελληνάρες .... των 730€ ως 1000€ το μήνα .... βγάζουν πατόζες για φαγητό ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!!

Ο κμαν είδαμε να ταϊζει πουθενά καμία που δεν γαμάει ;
Που του είπε μετά το λογαριασμό των 200€ .... ΧΩΡΙΣ ΞΥΔΙΑ ... ότι τον βλέπει φιλικά ;;;

Δεν νομίζω !
Υπεραξία και τριτοτέταρτη/ες υποκειμενικό οκ. Εγώ το έγραψα γιατί απλά συμφώνησα με το παραπάνω σχόλιο ενός μύστη. Προσωπική άποψη είναι με βάση τις φωτογραφίες και τα ποσά που έχουν γραφτεί
Και φυσικά αν τις συγκρίνεις με τον Kman ok.. εκεί δε θέλω να σταθώ, δεν υπάρχει λόγος κιόλας :hi: Μιλάμε για καθαρή συναλλαγή εξάλλου, άρα δε χρειάζονται ανούσιοι χαρακτηρισμοί.
Και εγώ ο ίδιος έχουν υπάρξει φορές που έχω πληρώσει "υπεραξία". Αναπόφευκτο πιστεύω σε αυτό το "χόμπι"

Όσο για τους χιλιάδες που λες, έτσι είναι ακριβώς (λένε και στις γκόμενες ευχαριστώ μετά :confused:). Και δυστυχώς, αυτή η μιζέρια και η χάλια ψυχολογία έχει αντίκτυπο σε όλη τους τη καθημερινότητα. Συμπεριφορά, νοοτροπία, τρόπος έκφρασης κλπ. Δράμα
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.893
Like
6.956
Πόντοι
1.056
Γιατί τριτοτέταρτη ;;; Του ρίχνει σε ύψος.
Και δεν είναι χοντρή. Ούτε γριά φαντάζομαι .

Χιλιάδες ελληνάρες .... των 730€ ως 1000€ το μήνα .... βγάζουν πατόζες για φαγητό ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!!

Ο κμαν είδαμε να ταϊζει πουθενά καμία που δεν γαμάει ;
Που του είπε μετά το λογαριασμό των 200€ .... ΧΩΡΙΣ ΞΥΔΙΑ ... ότι τον βλέπει φιλικά ;;;

Δεν νομίζω !

20 χρονών ήταν η Γαλλίδα,188 ύψος,πάρα πολύ λεπτή,έκανε τα πάντα όλα.Αλλά δεν άντεχα τους δυτικούς ρυθμούς,μιλάνε πολύ οι Δυτικές αν και ελληνόφιλη η τύπισσα.
Συνολικά προτιμώ με τα χίλια την πληθωρική Πολωνέζα παρά την αυξημένη τρέλα.
Και μια Γερμανίδα που είχα Βερολίνο 190 ύψος μου έσπασε τα αρχίδια.Απίστευτα απαιτητική και πιεστική.Δυνατό τρομπόνι βέβαια και ελληνόφιλη επίσης,τρελαινόταν με ελληνικά φαγιά αλλά δεν άντεχα.Σλάβες και πάλι Σλάβες.Και μια Ιταλίδα Βερολίνο 185 ύψος τα ίδια.Δυνατή στο κρεβάτι,ελληνόφιλη,να ξέρει τραγούδια,μέρη,φαγιά αλλά πολύ παρλάρε,δεν μπορώ να μιλάω τόσο πολύ εξαντλούμαι.

Εδώ φωτό με την Ιταλίδα.

C2jjeY.jpg


InTOa3.jpg


Καλές οι μεσογειακές αλλά οι Σλάβες είναι σε άλλο επίπεδο ερωτισμού.
Ιταλίδες,Γαλλίδες και Γερμανίδες ακόμα γουστάρουν χοντρά ελληνικές νήσους ιδίως Μύκονο,Σαντορίνη μπορείς να φέρεις και δυο μαζί για παρτούζες αλλά έχω πιαστεί στα δίχτυα των Σλάβων σειρήνων.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.893
Like
6.956
Πόντοι
1.056
Πιστεύω η Αφρική είναι το νέο φαρ ουεστ όπου μπορεί ένας βαλκάνιος τσομπάνης να κάνει την τύχη του τόσο σε μουνί όσο και χρήμα σε χρόνο ντε τε με τις σωστές κινήσεις

Just food for thought

Υπάρχει όμως μια λεπτομέρεια οτι η Αφρική είναι γεμάτη μαύρες.
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.919
Like
280
Πόντοι
36
Υπάρχει όμως μια λεπτομέρεια οτι η Αφρική είναι γεμάτη μαύρες.

Έχει μεγάλη ποικιλία γυναικών και εκεί. Μην ξεχνάς και τι θεόμουνα μαύρες έχουν βγει, μοντέλα, ηθοποιοί, κλπ

Η ουσία είναι ότι εκεί με 50Κ είσαι βασιλιάς και μπορείς να ανοίξεις ό,τι μπίζνα θέλεις και να τα κονομήσεις χοντρά και οι ντόπιοι θα σε έχουν σα Θεό (να είσαι προσεκτικός εννοείται και να μην προκαλείς γιατί θα σε φάνε νύχτα)

Ελλάδα και Δύση με 50Κ δεν αγοράζεις ούτε πάγκο σε λαική
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.283
Like
3.592
Πόντοι
1.706
Φυσικά και είμαι αξιόπιστος.Αυτές είναι αληθιες φωτό δεν είναι AI.Θα κάνω και video editing να δείτε τι παίζει στα κλαμπ.
Εσύ έχεις φωτό π.χ. από St. Tropez,να χαμουρεύεις σε ένα γιωτ 3 Γαλλίδες και δυο Αραπίνες ενώ οδηγάει ο Μακρόν με τον Τιματι σα σκίπερ?Δείξε κάτι από Γαλλία,ένα ρεστωράν,ένα κρασί,ένα φουά γκρα,γκόμενες να λιάζονται ο,τιδήποτε.
Την αξιοπιστία την κρίνουν οι άλλοι κι ο καθένας βγάζει τα συμπεράσματά του.
Φωτός έχω, αλλά δεν βλέπω το λόγο να τις ανεβάσω, τι δεν καταλαβαίνεις; Ανεβάζω σπάνια, όταν το φέρει η κουβέντα κι αυτές που έχω ανεβάσει δεν αποδεικνύουν τίποτα. Ηρέμησες; Είσαι ο νικητής, κανένας δεν θα σου πάρει τα σκήπτρα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.787
Κριτικές
6
Like
11.259
Πόντοι
3.936
Ακολουθεί γνώμη μου πάντα! Αυτή τη Γαλλίδα πχ που ανέβασε... Βρήκε δηλαδή μια τριτοτέταρτη Γαλλίδα που βγήκε για δείπνο με το ποδοσφαιρικό παπούτσι. Και πόσα K ξόδεψε?
Όπως στην ταινία μια Ιταλίδα απ την κυψέλη, εδώ έχουμε μια μετανάστρια στην Γαλλία από το πρωην ανατολικο μπλοκ, φαίνεται άλλωστε απ το ντύσιμο ρεταλι κ το στυλ φτωχαντζα γενικότερα, δεν ειναι ετσι οι γαλλιδες. Κάποιος πουλά κ παλι φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.898
Like
18.171
Πόντοι
3.656
Όπως στην ταινία μια Ιταλίδα απ την κυψέλη, εδώ έχουμε μια μετανάστρια στην Γαλλία από το πρωην ανατολικο μπλοκ, φαίνεται άλλωστε απ το ντύσιμο ρεταλι κ το στυλ φτωχαντζα γενικότερα, δεν ειναι ετσι οι γαλλιδες. Κάποιος πουλά κ παλι φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
Συνεχίζεις στο ίδιο ύφος ;;;;

πω ρεεεεεεεεεεεε

Δηλαδή αν πάμε σε όποια πόλη θες ... δεν θα δούμε γαλλίδες που η γιαγιά τους ήταν γαλλίδα ...
να φοράνε παλτά και καπαρντίνες .... με ολ σταρ και με αθλητικά ;;;;;;

Για το 2024 λέμε ..........

Θα είναι όλες .... με λουκ μπελ επόκ ... σατέν φόρεμα δικτυωτή κάλτσα .... σουέντ γόβα με μπαρέτα ....

capture-decran-2021-12-02-a-17.12.35.png
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
602
Like
451
Πόντοι
26
Έχει μεγάλη ποικιλία γυναικών και εκεί. Μην ξεχνάς και τι θεόμουνα μαύρες έχουν βγει, μοντέλα, ηθοποιοί, κλπ

Η ουσία είναι ότι εκεί με 50Κ είσαι βασιλιάς και μπορείς να ανοίξεις ό,τι μπίζνα θέλεις και να τα κονομήσεις χοντρά και οι ντόπιοι θα σε έχουν σα Θεό (να είσαι προσεκτικός εννοείται και να μην προκαλείς γιατί θα σε φάνε νύχτα)

Ελλάδα και Δύση με 50Κ δεν αγοράζεις ούτε πάγκο σε λαική
Τι μπίζνα μπορείς να κάνεις στην Αφρική με 50 Χιλ;
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.568
Like
10.033
Πόντοι
3.506
Τι υπεραξία ρε μαλακες πληρώνει; Φέρνει ένα μουνι από μακριά, κανει διακοπές , κάμποσα είναι τα δικά του έξοδα , την κυκλοφορεί , ενώ είναι κοντός , καραφλός, με προγούλι και μπλε αρχιδια. Τρέλα πουλάτε;

Άλλοι που παίρνουν καμία ελλεηνιδα και την ταΐζουν σαράντα χρόνια μέχρι να γίνει φακλανα η που παίρνουν άλλες με έτοιμα παιδιά, τι κάνουν τότε ;

Όσο για τις Γαλλίδες , μια χαρά πουτανακια είναι και οι εγχώριες δεν χρειάζονται σλαβικό αίμα
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
898
Like
3.263
Πόντοι
446
Τι υπεραξία ρε μαλακες πληρώνει; Φέρνει ένα μουνι από μακριά, κανει διακοπές , κάμποσα είναι τα δικά του έξοδα , την κυκλοφορεί , ενώ είναι κοντός , καραφλός, με προγούλι και μπλε αρχιδια. Τρέλα πουλάτε;

Ναι,αλλά αν δεν έμπαινε σε αυτή τη διαδικασία και βαρούσε απλά μαλακία στον καναπέ δε θα πλήρωνε υπεραξίες.

Θα μπορούσε να λέει και ότι παλιά οι γκόμενες γούσταραν μωβ αρχιδια,αλλά όταν τα δικά του μελάνιασαν,άρχισαν οι γκόμενες να γουστάρουν ροζ αρχίδια
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.919
Like
280
Πόντοι
36
Τι μπίζνα μπορείς να κάνεις στην Αφρική με 50 Χιλ;

Ο,τι τραβάει η ψυχή σου. Εμπόριο, μεταποίηση, λιανική, υπηρεσίες, ό,τι γουστάρεις.

Μιλάμε για χώρες με μισθούς 100 ευρώ το μήνα.
Με 10Κ έχεις 8 άτομα να τρέχουν για σένα για ένα ολόκληρο έτος.
Πάμφθηνη γη, ενέργεια, μεταφορές, τα πάντα όλα.
Και με λίγο λαδάκι κινούνται όλα γρήγορα και κατά πως θέλεις
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.568
Like
10.033
Πόντοι
3.506
Ο,τι τραβάει η ψυχή σου. Εμπόριο, μεταποίηση, λιανική, υπηρεσίες, ό,τι γουστάρεις.

Μιλάμε για χώρες με μισθούς 100 ευρώ το μήνα.
Με 10Κ έχεις 8 άτομα να τρέχουν για σένα για ένα ολόκληρο έτος.
Πάμφθηνη γη, ενέργεια, μεταφορές, τα πάντα όλα.
Και με λίγο λαδάκι κινούνται όλα γρήγορα και κατά πως θέλεις
Μπορεί να βρεθείς σε καζάνι όμως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom