Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.895
Like
18.158
Πόντοι
3.656
Υπάρχουν 2 μεγάλες κατηγορίες κρατών στον πλανήτη: Οι "τακτοποιημένες" και τα μπουρδέλα.
Και μία τρίτη κατηγορία με ένα και μοναδικό μέλος , de jure & de facto.
Η Ελλάς.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.012
Πόντοι
86
Κάνετε ομάδα με το Νίο ;;;
Πάτε καλά ρε ;;;
Πίνετε τίποτε ;
Γαμάτε καθόλου ;;;

Σε κανά τζάδικο πάτε ;;;;
Καμιά γκαζιά στο δρόμο να καπνίσει λάστιχο ;;;
Κανά χειρόφρενο σε πλατεία έστω ρε ....

Κάτι ρε .... για την αλητεία ....
Φίλε Τέλη δε συμφωνείς ότι ψωνίζει και πληρώνει υπεραξία δηλαδή? Δε διαβάζω κάτι "περίεργο" στο σχόλιο που έκανε ο φίλος. Το υπεραξία είναι σχετικό για τον καθένα φυσικά και το πόσο κοστολογεί το "προιόν". Εγώ συμφωνώ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.786
Κριτικές
6
Like
11.257
Πόντοι
3.936
Σε έχω για πολύ πιο πάνω από αυτό .Μην το κάνεις αυτό
Για να πειράξω λίγο τον τύπο με μια δοση χιουμορ ο έγραψα -γιατί ενώ το πάει μέχρι σε ένα σημείο στρωτά μετά κάτι παθαίνει κ καβαλα το καλάμι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.895
Like
18.158
Πόντοι
3.656
Φίλε Τέλη δε συμφωνείς ότι ψωνίζει και πληρώνει υπεραξία δηλαδή? Δε διαβάζω κάτι "περίεργο" στο σχόλιο που έκανε ο φίλος. Το υπεραξία είναι σχετικό για τον καθένα φυσικά και το πόσο κοστολογεί το "προιόν". Εγώ συμφωνώ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ
Υπεραξία ;;;

Αυτός που χαλάει τα ίδια λεφτά δηλαδή και πάει διακοπές μια μεσόκοπη κοντόχοντρη πατόζα ... τι πληρώνει ;;;;; Και .... όχι δεν γαμάει .... κοιμάται με σκελέα διπλωμένος στην άκρη .... και δεν μπορεί να πάει για κατούρημα .... Ούτε μαλακία δεν μπορεί να τραβήξει , όπως το μέσο μεσόκοπο μέλος που μένει στο παιδικό του δωμάτιο με τα σεμεδάκια του 1972 ....

Και τις αμπελοκηπιώτικες μαρμαρίνες του 1960 ....

Μας λες εσύ, ότι κάποιος στην ηλικία του Κμαν ... με ίδια εμφάνιση ... χωρίς να έχει λαμπορκίνι ... και να είναι γιος ολιγάρχη ... θα γαμούσε βόρειες θεές κάτω των 30 ... άνω του 1.78 ... με λιγότερα ;;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.528
Like
11.637
Πόντοι
3.506
Και μία τρίτη κατηγορία με ένα και μοναδικό μέλος , de jure & de facto.
Η Ελλάς.
Ακριβώς. Κατηγορία "τακτοποιημένο μπουρδέλλο". Τακτοποιημένο για τους γόνους και τους πολιτικούς/τσιράκια τους (όλων των χρωμάτων) - μπουρδέλλο για όλους τους υπόλοιπους.
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.012
Πόντοι
86
Υπεραξία ;;;

Αυτός που χαλάει τα ίδια λεφτά δηλαδή και πάει διακοπές μια μεσόκοπη κοντόχοντρη πατόζα με τα έτοιμα παιδιά της ... τι πληρώνει ;;;;; Και .... όχι δεν γαμάει .... κοιμάται με σκελέα διπλωμένος στην άκρη .... και δεν μπορεί να πάει για κατούρημα .... Ούτε μαλακία δεν μπορεί να τραβήξει , όπως το μέσο μεσόκοπο μέλος που μένει στο παιδικό του δωμάτιο με τα σεμεδάκια του 1972 ....

Και τις αμπελοκηπιώτικες μαρμαρίνες του 1960 ....
Μεγάλε μύστη προφανώς δεν έκανα κάποια τέτοια σύγκριση. Σε αυτό συμφωνώ 100% για τα ναυάγια που περιγράφεις. Όπως τα λες είναι.
Τώρα θα με κράξεις αλλά δε πειράζει μια παρέα είμαστε. Ακολουθεί γνώμη μου πάντα! Αυτή τη Γαλλίδα πχ που ανέβασε... Βρήκε δηλαδή μια τριτοτέταρτη Γαλλίδα που βγήκε για δείπνο με το ποδοσφαιρικό παπούτσι. Και πόσα K ξόδεψε? Ξέρεις φαντάζομαι πόσες καλύτερες "τάνες" μπορεί να βρει κάποιος και εδώ Ελλάδα να τις βγάλει έξω, να πληρώσει, να γαμήσει (και εγώ το κάνω). Και στα τζάδικα και παντού.
*ΔΕΝ ΚΡΑΖΩ τον kman. Καλά κάνει, περνάει καλά και ευχαριστιέται την όλη φάση!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.895
Like
18.158
Πόντοι
3.656
Τώρα θα με κράξεις αλλά δε πειράζει μια παρέα είμαστε. Ακολουθεί γνώμη μου πάντα! Αυτή τη Γαλλίδα πχ που ανέβασε... Βρήκε δηλαδή μια τριτοτέταρτη Γαλλίδα που βγήκε για δείπνο με το ποδοσφαιρικό παπούτσι. Και πόσα K ξόδεψε? Ξέρεις φαντάζομαι πόσες καλύτερες "τάνες" μπορεί να βρει κάποιος και εδώ Ελλάδα να τις βγάλει έξω, να πληρώσει, να γαμήσει (και εγώ το κάνω). Και στα τζάδικα και παντού.
Γιατί τριτοτέταρτη ;;; Του ρίχνει σε ύψος.
Και δεν είναι χοντρή. Ούτε γριά φαντάζομαι .

Χιλιάδες ελληνάρες .... των 730€ ως 1000€ το μήνα .... βγάζουν πατόζες για φαγητό ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!!

Ο κμαν είδαμε να ταϊζει πουθενά καμία που δεν γαμάει ;
Που του είπε μετά το λογαριασμό των 200€ .... ΧΩΡΙΣ ΞΥΔΙΑ ... ότι τον βλέπει φιλικά ;;;

Δεν νομίζω !
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
617
Like
1.012
Πόντοι
86
Γιατί τριτοτέταρτη ;;; Του ρίχνει σε ύψος.
Και δεν είναι χοντρή. Ούτε γριά φαντάζομαι .

Χιλιάδες ελληνάρες .... των 730€ ως 1000€ το μήνα .... βγάζουν πατόζες για φαγητό ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !!!!

Ο κμαν είδαμε να ταϊζει πουθενά καμία που δεν γαμάει ;
Που του είπε μετά το λογαριασμό των 200€ .... ΧΩΡΙΣ ΞΥΔΙΑ ... ότι τον βλέπει φιλικά ;;;

Δεν νομίζω !
Υπεραξία και τριτοτέταρτη/ες υποκειμενικό οκ. Εγώ το έγραψα γιατί απλά συμφώνησα με το παραπάνω σχόλιο ενός μύστη. Προσωπική άποψη είναι με βάση τις φωτογραφίες και τα ποσά που έχουν γραφτεί
Και φυσικά αν τις συγκρίνεις με τον Kman ok.. εκεί δε θέλω να σταθώ, δεν υπάρχει λόγος κιόλας :hi: Μιλάμε για καθαρή συναλλαγή εξάλλου, άρα δε χρειάζονται ανούσιοι χαρακτηρισμοί.
Και εγώ ο ίδιος έχουν υπάρξει φορές που έχω πληρώσει "υπεραξία". Αναπόφευκτο πιστεύω σε αυτό το "χόμπι"

Όσο για τους χιλιάδες που λες, έτσι είναι ακριβώς (λένε και στις γκόμενες ευχαριστώ μετά :confused:). Και δυστυχώς, αυτή η μιζέρια και η χάλια ψυχολογία έχει αντίκτυπο σε όλη τους τη καθημερινότητα. Συμπεριφορά, νοοτροπία, τρόπος έκφρασης κλπ. Δράμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom