Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 146K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (5 μέλη και 13 επισκέπτες)

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.938
Like
351
Πόντοι
36
Ο κμαν μάχεται ως γνήσιος μονομάχος στην αρένα με τα σλαβικά λιοντάρια ενώ στην κερκίδα έχουν σχηματιστεί ομάδες από φανατικούς οπαδούς αλλά και επικριτές του.

Η συνέχεια αναμένεται συναρπαστική
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.614
Like
10.150
Πόντοι
3.506
Έχει πει επίσης και για κατι Λαμπραντόρ που ήθελε να βατευουν λαιβ τις επί χρημασι εκδιδομενες για να παιρνει το ματακι του αυτος πίνοντας το ποτάκι του.
σκυλοσπονσορινγκ
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.304
Like
3.618
Πόντοι
1.706
Ποιοι δικηγόροι βρε μάπα?
Δηλαδή όσοι γουστάρουν το ΑΤΜ, είναι και αυτό προβληματικό για σένα? Περί βίτσιων, μην το ψάχνεις... ότι είναι με συναίνεση, δεν είναι κατακριτέο βρε κακόμοιρε...
Όσον αφορά στο "να κάνεις κάτι από ανάγκη για να τα βγάλεις πέρα, όπως κάνουν οι Πολωνέζες" μάλλον δεν μπορείς εσύ να δεις τη διαφορά... Αν θέλουν ΔΕΝ το κάνουν και βγάζουν αυτά που έχουν ανάγκη αλλιώς. Υπάρχει μασατζού στη Θεσσαλονίκη, που όλη την ώρα τρίβει το πρόσωπό (από το μέρωπο μέχρι το πηγούνι) της σε οποιαδήποτε κωλοτρυπίδα βρει μπροστά της... Κάποιοι την κλάνουν και της δίνουν και κάνα 10ρικο έξτρα... Πάνε πες της να μην το κάνει μιας και δεν το χει ανάγκη...
Αν εγώ είμαι μάπας, εσύ είσαι κατιμάς.
Πέραν από το αν ένα βίτσιο είναι κατακριτέο ή όχι, δείχνει κι ένα επίπεδο για τα άτομα που το κάνουν κι αυτούς που τους θαυμάζουν.
Μιλάμε για σκατ εδώ. Ένας κατιμάς είναι ο αρχηγός σας και το ίδιο κι όσοι τον θαυμάζετε. Το τελευταίο σκαλί της κοινωνίας, μην έχεις αυταπάτες.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
623
Like
1.035
Πόντοι
206
Έχει πει επίσης και για κατι Λαμπραντόρ που ήθελε να βατευουν λαιβ τις επί χρημασι εκδιδομενες για να παιρνει το ματακι του αυτος πίνοντας το ποτάκι του.
Τελικά μάθαμε αν το σκυλί γάμησε?
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Ζουσα χρονια τσεχια και εχω παει πολωνια βροτσλαβ κατοβιτσε βαρσαβα κρακοβ κλπ
Ο καουμποι λεει ασυναρτησιες τίποτα απο ολα αυτά που λεει δεν ισχύει,απλά ο τύπος παει με εκδιδομενες και τις μοστράρει εδω ως σπονσορετες οπως τις λεει.
Εχει πολλες σε σαιτ και χρεώνουν με την ωρα εως την ημερα και οι τιμες παιζουν,ειναι όπως εδω τα call girl ιδια φαση.
Απλα κοιταει να βγαλει μια περσονα εδω μεσα οτι ειναι ο άρχοντας των σλαβικων χωρων και τελικά εχει κατάντησει γραφικός
Σόρρυ φίλε, αλλά εσύ λες ασυναρτησίες...
Για τη φάση που αναφέρεις, τα λεφτά είναι τελείως διαφορετικά. Στείλε κάποιο λινκ από site με τιμές 500-1500 το 3ημερο.
Επίσης, αυτό που κάνει, δεν παίζει μόνο σε αυτές τις χώρες, αλλά σχεδόν παντού. Η διαφορά έχει να κάνει με το πόσο κούκλες/καύλες είναι, αν υπάρχει διασκέδαση, αν η πόλη είναι ερωτική κλπ... Αλλιώς, κι εδώ στην Ελλάδα παίζει να μπορείς να γαμάς κοριτσόπουλα νέα και ομορφούλικα, με ένα "σταθερό" μηνιαίο έξοδο. Να μην μιλήσω για ΝΑ Ασία, Εμιράτα/Καταρ, Αφρική, Ν Αμερική, που παντού γίνεται χαμός.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.304
Like
3.618
Πόντοι
1.706
Τελικά μάθαμε αν το σκυλί γάμησε?

Τι διαβάζουμε, ρε πστ μου. Ο τύπος είναι σοβαρό περιστατικό:

Είναι ενα Λαμπραντορ.Φαινεται να έχει καλη πουτσα.
Θα έχει φαση.Γενικα αυτό μου αρέσει στις Πολωνεζες.Δεν έχουν όρια στο σεξ.
Και με Ρωσιδες βέβαια μπορείς να κάνεις πολλά.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.614
Like
10.150
Πόντοι
3.506
Σόρρυ φίλε, αλλά εσύ λες ασυναρτησίες...
Για τη φάση που αναφέρεις, τα λεφτά είναι τελείως διαφορετικά. Στείλε κάποιο λινκ από site με τιμές 500-1500 το 3ημερο.
Επίσης, αυτό που κάνει, δεν παίζει μόνο σε αυτές τις χώρες, αλλά σχεδόν παντού. Η διαφορά έχει να κάνει με το πόσο κούκλες/καύλες είναι, αν υπάρχει διασκέδαση, αν η πόλη είναι ερωτική κλπ... Αλλιώς, κι εδώ στην Ελλάδα παίζει να μπορείς να γαμάς κοριτσόπουλα νέα και ομορφούλικα, με ένα "σταθερό" μηνιαίο έξοδο. Να μην μιλήσω για ΝΑ Ασία, Εμιράτα/Καταρ, Αφρική, Ν Αμερική, που παντού γίνεται χαμός.
φτηνά του έρχεται του άρχοντα , αν ισχύουν τα ποσά που λέει και αν τις γαμαει (πιστεύω και τα δυο ίσχυαν μέχρι πριν κάνα δυο χρόνια , τώρα δε ξέρω)

σε πουτανα σε μέτριο προς καλό ΦΚΚ δίνεις 100 ευρώ για το πιο διεκπεραιωτικό γαμησι που μπορείς να φανταστείς.

Αυτός δίνει ένα χιλιάρικο τη μέρα όλα μεσα , όταν μόνο τα δικά του θα ήταν καμία 300-400. Άρα δίνει 600 τη μέρα για τη γκόμενα.

Γκομενα να την είχε και πάλι κάτι θα έδινε. Από οικονομικής άποψης φτηνά είναι

Και παλιά τις είχε τζάμπα , αλλα κάποτε και εγώ παλιά γαμουσα αθλήτριες
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
φτηνά του έρχεται του άρχοντα , αν ισχύουν τα ποσά που λέει και αν τις γαμαει (πιστεύω και τα δυο ίσχυαν μέχρι πριν κάνα δυο χρόνια , τώρα δε ξέρω)

σε πουτανα σε μέτριο προς καλό ΦΚΚ δίνεις 100 ευρώ για το πιο διεκπεραιωτικό γαμησι που μπορείς να φανταστείς.

Αυτός δίνει ένα χιλιάρικο τη μέρα όλα μεσα , όταν μόνο τα δικά του θα ήταν καμία 300-400. Άρα δίνει 600 τη μέρα για τη γκόμενα.

Γκομενα να την είχε και πάλι κάτι θα έδινε. Από οικονομικής άποψης φτηνά είναι

Και παλιά τις είχε τζάμπα , αλλα κάποτε και εγώ παλιά γαμουσα αθλήτριες
Ακριβώς
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Αν εγώ είμαι μάπας, εσύ είσαι κατιμάς.
Πέραν από το αν ένα βίτσιο είναι κατακριτέο ή όχι, δείχνει κι ένα επίπεδο για τα άτομα που το κάνουν κι αυτούς που τους θαυμάζουν.
Μιλάμε για σκατ εδώ. Ένας κατιμάς είναι ο αρχηγός σας και το ίδιο κι όσοι τον θαυμάζετε. Το τελευταίο σκαλί της κοινωνίας, μην έχεις αυταπάτες.
We are talking about kinks man... KINKS.
Ας αφήσουμε για λίγο τους εκατέρωθεν χαρακτηρισμούς.
Μπορείς να μου πεις τι δείχνει για το επίπεδο κάποιου η ενασχόλησή του στα παρακάτω?

1) Πηγαίνει σε μπουρδέλα του 10/20ρικου
2) Πάει σε τσοντοσινεμά μπας και κάνας 65+ βρεθεί και γλειφτούν.
3) Γουστάρει να τις τρώει και να προσκυνά γονατιστός αφέντρες
4) Πάει με τραβεστί να πάρει καμιά πούτσα στον κώλο και το στόμα. Ααα και να γαμήσει φυσικά.
5) Πάει σε swingerάδικα να του γαμήσουν λίγο γυναίκα και να πάρει μάτι.
Στο Bou, όλα τα παραπάνω και άλλα τόσα "ευδοκιμούν" και καλώς κάνουν...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.803
Κριτικές
6
Like
11.283
Πόντοι
3.936
Ζουσα χρονια τσεχια και εχω παει πολωνια βροτσλαβ κατοβιτσε βαρσαβα κρακοβ κλπ
Ο καουμποι λεει ασυναρτησιες τίποτα απο ολα αυτά που λεει δεν ισχύει,απλά ο τύπος παει με εκδιδομενες και τις μοστράρει εδω ως σπονσορετες οπως τις λεει.
Εχει πολλες σε σαιτ και χρεώνουν με την ωρα εως την ημερα και οι τιμες παιζουν,ειναι όπως εδω τα call girl ιδια φαση.
Απλα κοιταει να βγαλει μια περσονα εδω μεσα οτι ειναι ο άρχοντας των σλαβικων χωρων και τελικά εχει κατάντησει γραφικός
Σωστα, άνθρωπος στην πραγματικοτητα μισθωνει πουτανεττες (δικαίωμα του) και τις βαπτιζει σπονσορεττες ετσι για να γίνεται πιο ευηχο, και όσο παίρνει εύσημα (εδώ στο σαιτ) ξεχνιέται και τις μετονομάζει γκομενες από καμακι( που αυτό δεν έχει καμμια σχεση) με το αλιεύω εκδιδομενες όπου βρω κι όπου σταθώ.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.614
Like
10.150
Πόντοι
3.506
Τι διαβάζουμε, ρε πστ μου. Ο τύπος είναι σοβαρό περιστατικό:
Έχω λιώσει στο γέλιο αλλα ίσως δε θα έπρεπε.
We are talking about kinks man... KINKS.
Ας αφήσουμε για λίγο τους εκατέρωθεν χαρακτηρισμούς.
Μπορείς να μου πεις τι δείχνει για το επίπεδο κάποιου η ενασχόλησή του στα παρακάτω?

1) Πηγαίνει σε μπουρδέλα του 10/20ρικου
2) Πάει σε τσοντοσινεμά μπας και κάνας 65+ βρεθεί και γλειφτούν.
3) Γουστάρει να τις τρώει και να προσκυνά γονατιστός αφέντρες
4) Πάει με τραβεστί να πάρει καμιά πούτσα στον κώλο και το στόμα. Ααα και να γαμήσει φυσικά.
5) Πάει σε swingerάδικα να του γαμήσουν λίγο γυναίκα και να πάρει μάτι.
Στο Bou, όλα τα παραπάνω και άλλα τόσα "ευδοκιμούν" και καλώς κάνουν...
Και εγώ έχω πάει σε μπουρδελο του εικοσάρικου, αλλα ήμουν φτωχός τότε

Τώρα είμαι παμπτωχος
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Σόρρυ φίλε, αλλά εσύ λες ασυναρτησίες...
Για τη φάση που αναφέρεις, τα λεφτά είναι τελείως διαφορετικά. Στείλε κάποιο λινκ από site με τιμές 500-1500 το 3ημερο.
Επίσης, αυτό που κάνει, δεν παίζει μόνο σε αυτές τις χώρες, αλλά σχεδόν παντού. Η διαφορά έχει να κάνει με το πόσο κούκλες/καύλες είναι, αν υπάρχει διασκέδαση, αν η πόλη είναι ερωτική κλπ... Αλλιώς, κι εδώ στην Ελλάδα παίζει να μπορείς να γαμάς κοριτσόπουλα νέα και ομορφούλικα, με ένα "σταθερό" μηνιαίο έξοδο. Να μην μιλήσω για ΝΑ Ασία, Εμιράτα/Καταρ, Αφρική, Ν Αμερική, που παντού γίνεται χαμός.
Γιατι εσυ πιστεύεις οτι τις κλεινει 3ημερο?
2ωρα κλείνει 1 ωρα για φαγητο και μια ωρα στο χοτελι για να βγουν οι φωτογραφιες.
Κουβαλα απειρα ψυχολογικα και θέλει να δειχτει.
Μην επηρεαζονται κάποιοι οτι οι σλαβες πεφτουν ευκολα,θελει τροπο και στυλ.
Το να πεις ty veľmi pekna και να πεσει ξερη ξεχαστε το.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.614
Like
10.150
Πόντοι
3.506
Κουβαλα απειρα ψυχολογικα και θέλει να δειχτει.
Ναι
Μην επηρεαζονται κάποιοι οτι οι σλαβες πεφτουν ευκολα,θελει τροπο και στυλ.
Μπράτσα και νιατα θέλει πλέον. Η λεφτά αν είναι εκτός ΕΕ. Δεν είναι όσο εύκολες ήταν
Το να πεις ty veľmi pekna και να πεσει ξερη ξεχαστε το.
Κάποτε και τίποτα να μην έλεγες ξερή έπεφτε. Καλά χρόνια
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
400
Like
827
Πόντοι
81
Μπράτσα και νιατα θέλει πλέον. Η λεφτά αν είναι εκτός ΕΕ. Δεν είναι όσο εύκολες ήταν
Μπρατσα και νιατα βρισκουν και απο τους δικους, που εχουν κατα κανονα καλυτερο σωματοτυπο απο τον μεσο Ελληνα. Για εμας, καμια 35αρα χωριμενη με παιδι και αυτο γιατι δεν θα βρεθει ντοπιος να την πηγαινει διακοπες, εστιατορια κλπ
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.614
Like
10.150
Πόντοι
3.506
Μπρατσα και νιατα βρισκουν και απο τους δικους, που εχουν κατα κανονα καλυτερο σωματοτυπο απο τον μεσο Ελληνα. Για εμας, καμια 35αρα χωριμενη με παιδι και αυτο γιατι δεν θα βρεθει ντοπιος να την πηγαινει διακοπες, εστιατορια κλπ
35αρα ; Είσαι δυνατός παίχτης εσυ.

Εγώ αποσύρθηκα, πήρα μεταγραφή στη Ρεάλ Μπανγκογκ να χτυπάω κινεζια αν και σύντομα με κόβω για Τσάμπιονς λιγκ Αφρικής μαζί με ηφαίστειο
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Γιατι εσυ πιστεύεις οτι τις κλεινει 3ημερο?
2ωρα κλείνει 1 ωρα για φαγητο και μια ωρα στο χοτελι για να βγουν οι φωτογραφιες.
Κουβαλα απειρα ψυχολογικα και θέλει να δειχτει.
Μην επηρεαζονται κάποιοι οτι οι σλαβες πεφτουν ευκολα,θελει τροπο και στυλ.
Το να πεις ty veľmi pekna και να πεσει ξερη ξεχαστε το.

Το πιστεύω γιατί έχει βάλει πολλές φωτό με την ίδια τύπισσα σε διαφερετικές μέρες και νύκτες. Από το πρωί στο δωμάτιο, πισίνα, τσάρκα, μάσα, ποτά, γαμήσια. Με την ίδια, διαδοχικά και πολλαπλά. Γι αυτό τον πιστεύω. Τον διαβάζω κάμποσα χρόνια φίλε, σχεδόν από πάντα.
Αντε πάλι με τα ψυχολογικά. Ας έχει. Αντί ψυχιάτρους και χάπια, τα δίνει και γαμάει αφρό. Στο τέλος της ημέρας, όλοι έχουμε σε ένα βαθμό ψυχολογικά.

Εχω κι εγώ μεγάλη εμπειρία με σλάβες, συνήθως όμως σε άλλες χώρες και όχι στις δικές τους. Πουθενά δε λέει ότι τους λέει ty veľm και πέφτουν. Ίσα-ίσα, αναλύει τα χαρακτηριστικά της τύπισσας με βάση τη χώρα, και το τι "θυσίες" κάνει και "αντέχει" κάθε φορά όταν είναι μαζί τους.
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Ενα κολπο όποιος θελει να ρηξει τσεχες ειναο να κανει παρεα με Τσέχους να εχει επαφες γνωριμιες.
Για να μπεις στη παρέα τους πρέπει να ξερεις τη γλωσσα και να πινεις πολλη μπύρα.
Απλα μεσα σε κύκλους φορτώνεις τσεχες,εγω ημουν στην οστραβα 3 χρόνια και πριν 2 χρονια στην οπαβα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom