Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 147K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (14 μέλη και 19 επισκέπτες)

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
28
Like
34
Πόντοι
0
Το πιστεύω γιατί έχει βάλει πολλές φωτό με την ίδια τύπισσα σε διαφερετικές μέρες και νύκτες. Από το πρωί στο δωμάτιο, πισίνα, τσάρκα, μάσα, ποτά, γαμήσια. Με την ίδια, διαδοχικά και πολλαπλά. Γι αυτό τον πιστεύω. Τον διαβάζω κάμποσα χρόνια φίλε, σχεδόν από πάντα.
Αντε πάλι με τα ψυχολογικά. Ας έχει. Αντί ψυχιάτρους και χάπια, τα δίνει και γαμάει αφρό. Στο τέλος της ημέρας, όλοι έχουμε σε ένα βαθμό ψυχολογικά.

Εχω κι εγώ μεγάλη εμπειρία με σλάβες, συνήθως όμως σε άλλες χώρες και όχι στις δικές τους. Πουθενά δε λέει ότι τους λέει ty veľm και πέφτουν. Ίσα-ίσα, αναλύει τα χαρακτηριστικά της τύπισσας με βάση τη χώρα, και το τι "θυσίες" κάνει και "αντέχει" κάθε φορά όταν είναι μαζί τους.
Μιλαει γενικόλογα,βασικα ειναι οτι αποκομίσει και βγαζει γενικο συμπερασμα.
Αυτο το παθαίνει γιατί καθεται λίγο στο πεδιο,δεννεχει ζησει για να δει ολες τις εκδοχες.
Π.χ εγω στην αρχη ελεγα οι τσεχες ειναι πουτανες επειδη μια που τα ειχα σκυλοπηδιοταν μετα τα εμπλεξα με αλλη και ελεγα τι σκατα τοσο συντηρητικες μια αλλη βιγκαν με λιγα λογια ολα τα έχει ο μπαξες.
Η μονη διάφορα οτι ειναι πιο ομορφες απο τις ελληνιδες πιο ευρωπαιες στυλ ανοιχτόχρωμες αν και οχι ολες
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.620
Like
10.172
Πόντοι
3.506
Ενα κολπο όποιος θελει να ρηξει τσεχες ειναο να κανει παρεα με Τσέχους να εχει επαφες γνωριμιες.
Για να μπεις στη παρέα τους πρέπει να ξερεις τη γλωσσα και να πινεις πολλη μπύρα.
Απλα μεσα σε κύκλους φορτώνεις τσεχες,εγω ημουν στην οστραβα 3 χρόνια και πριν 2 χρονια στην οπαβα.
μην τα λες αυτά έτσι ρε φιλε

Υπάρχουν κάποιοι που δεν μπορούν να κάνουν κύκλο. Αν και στα μουνολιβαδα θέλουν κύκλο γαμησε τα Ζανουλη
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.307
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Μπορείς να μου πεις τι δείχνει για το επίπεδο κάποιου η ενασχόλησή του στα παρακάτω?

1) Πηγαίνει σε μπουρδέλα του 10/20ρικου
2) Πάει σε τσοντοσινεμά μπας και κάνας 65+ βρεθεί και γλειφτούν.
3) Γουστάρει να τις τρώει και να προσκυνά γονατιστός αφέντρες
4) Πάει με τραβεστί να πάρει καμιά πούτσα στον κώλο και το στόμα. Ααα και να γαμήσει φυσικά.
5) Πάει σε swingerάδικα να του γαμήσουν λίγο γυναίκα και να πάρει μάτι.
Στο Bou, όλα τα παραπάνω και άλλα τόσα "ευδοκιμούν" και καλώς κάνουν...
Χαμηλό επίπεδο.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.523
Κριτικές
8
Like
3.313
Πόντοι
786
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
627
Like
1.050
Πόντοι
206
Έχει ανέβει πολύ το νήμα με όλους τους κλώνους δυνατούς χύστες. Και εγώ που θέλω να πάρω έγκυρες πληρφορίες και χρήσιμες συμβουλές από τον άρχοντα για όταν ανέβω Πολωνία, διαβάζω για σκυλιά γαμιάδες και χεσίματα :confused:
Το μπαχαλέψατε ρε μλκες :confused:
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Το site βρίθει από άτομα που ασχολούνται με τα παραπάνω... και όχι μονο.
Και εσύ είσαι πολυγραφότατος σε αυτό το site. Σε αυτό το κοινό απευθύνεσαι. Οπότε διάλεξε... ή να αφήσεις τα περι επιπέδου ή να κάνεις ack το ότι μάλλον κι εσύ αυτού του επιπέδου είσαι.

Στο ξαναγράφω... KINKS.... Αν θες πες τα και γούστα. Μην ασχολείσαι και κατηγορείς τα γούστα των αλλων... είναι άπειρα.
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Αρχηγε... ερώτηση μιας και όπως έχεις ίσως καταλάβει/διαβάσει, δεν έχω πολλή εμπειρία με τα μέρη αυτά...
Είναι πιστεύεις διαφορετική η διάθεση και η φάση των κοριτσόπουλων όταν είναι στα μέρη τους σε σχέση με όταν είναι εκτός? Εκτός για δουλειά, όχι για διακοπές. Και αν διαφορετική, που είναι καλύτερα για εμάς?

Πχ Αυτές που ζουν στην Αραβία, θα είχαν άλλη συμπεριφορά στην πόλη τους και άλλη στο εξωτερικό. Εχεις εικόνα?
Βασικά σε ρωτώ γιατί γενικά παίζει τρελή σλαβική ποσότητα υπερμουνων και αλλού.

Σε αντίστοιχο παράδειγμα θα ανφέρω τις κύπριες, που για παράδειγμα στην χώρα τους είναι όσο πιο αγαμητες/κακογάμητες γίνεται, ενώ όταν σκάνε εξωτερικό για σπουδες ή για ζωή, είναι τα απόλυτα γαμήσια. Και οι ελληνίδες μια τέτοια φάση είναι... στον τόπο τους γενικά πιο σεμνότυφες.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.307
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Το site βρίθει από άτομα που ασχολούνται με τα παραπάνω... και όχι μονο.
Και εσύ είσαι πολυγραφότατος σε αυτό το site. Σε αυτό το κοινό απευθύνεσαι. Οπότε διάλεξε... ή να αφήσεις τα περι επιπέδου ή να κάνεις ack το ότι μάλλον κι εσύ αυτού του επιπέδου είσαι.

Στο ξαναγράφω... KINKS.... Αν θες πες τα και γούστα. Μην ασχολείσαι και κατηγορείς τα γούστα των αλλων... είναι άπειρα.

Γιατί σε πειράζει που ανήκεις σε χαμηλό επίπεδο και πας να το σχετικοποιήσεις και πάλι; Οι κατηγορίες που έβαλες κυμαίνονται μεταξύ λύπησης και τραγικότητας για τα δικά μου γούστα. Δεν έχω ασχοληθεί με αγοραίο εκτός από δύο φορές που πήγα σε μπουρδέλο στο στρατό. Προφανώς υπάρχουν στο bou λόγω του αντικειμένου του site, αλλά το bou δεν είναι μικρογραφία της κοινωνίας. Εκεί έξω κανένας σοβαρός άνθρωπος δεν θέλει να συναναστρέφεται με τέτοια άτομα, ούτε καν με απλούς μπουρδελιάρηδες. Εδώ μέσα έχουν φτιάξει τη μικρή τους κοινωνία και ζουν με προσωπικά αφηγήματα για ψυχολογική επιβίωση.

Για μένα εδώ είναι απλά το ιντερνετικό μου καφενείο, επειδή υπάρχει ελευθερία λόγου και ασχολούμαι αποκλειστικά με μεντορέτες, ένα είδος σπονσορετών. Κι επειδή δεν είμαι σεξουαλικά απελπισμένος, όπως εσύ, δεν έχω ανάγκη να ξεφτιλίζομαι θαυμάζοντας κοπρολάγνους αρχηγούς και να τους κάνω και damage control κιόλας.
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
405
Like
844
Πόντοι
81
Γιατί σε πειράζει που ανήκεις σε χαμηλό επίπεδο και πας να το σχετικοποιήσεις και πάλι; Οι κατηγορίες που έβαλες κυμαίνονται μεταξύ λύπησης και τραγικότητας για τα δικά μου γούστα. Δεν έχω ασχοληθεί με αγοραίο εκτός από δύο φορές που πήγα σε μπουρδέλο στο στρατό. Προφανώς υπάρχουν στο bou λόγω του αντικειμένου του site, αλλά το bou δεν είναι μικρογραφία της κοινωνίας. Εκεί έξω κανένας σοβαρός άνθρωπος δεν θέλει να συναναστρέφεται με τέτοια άτομα, ούτε καν με απλούς μπουρδελιάρηδες. Εδώ μέσα έχουν φτιάξει τη μικρή τους κοινωνία και ζουν με προσωπικά αφηγήματα για ψυχολογική επιβίωση.

Για μένα εδώ είναι απλά το ιντερνετικό μου καφενείο, επειδή υπάρχει ελευθερία λόγου και ασχολούμαι αποκλειστικά με μεντορέτες, ένα είδος σπονσορετών. Κι επειδή δεν είμαι σεξουαλικά απελπισμένος, όπως εσύ, δεν έχω ανάγκη να ξεφτιλίζομαι θαυμάζοντας κοπρολάγνους αρχηγούς και να τους κάνω και damage control κιόλας.
Γιατι δεν ανοιγεις ενα δικο σου θρεντ για να εξιστορεις περιπετειες με μεντορετες; Εμενα δεν μου αρεσουν τα τραβελια και δεν μπαινω σε τραβελοθρεντ να κράζω αυτους που γουσταρουν πουτσες (το κανω σε αλλα θρεντ)
Ανοιξε το δικο σου να μαζεψεις την αφροκρεμα. Εκτος αν σερνεις το κουφαρι σου εδω αναζητωντας βρισιδια
 

SlavicAddict

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
17
Like
14
Πόντοι
0
Γιατί σε πειράζει που ανήκεις σε χαμηλό επίπεδο και πας να το σχετικοποιήσεις και πάλι; Οι κατηγορίες που έβαλες κυμαίνονται μεταξύ λύπησης και τραγικότητας για τα δικά μου γούστα. Δεν έχω ασχοληθεί με αγοραίο εκτός από δύο φορές που πήγα σε μπουρδέλο στο στρατό. Προφανώς υπάρχουν στο bou λόγω του αντικειμένου του site, αλλά το bou δεν είναι μικρογραφία της κοινωνίας. Εκεί έξω κανένας σοβαρός άνθρωπος δεν θέλει να συναναστρέφεται με τέτοια άτομα, ούτε καν με απλούς μπουρδελιάρηδες. Εδώ μέσα έχουν φτιάξει τη μικρή τους κοινωνία και ζουν με προσωπικά αφηγήματα για ψυχολογική επιβίωση.

Για μένα εδώ είναι απλά το ιντερνετικό μου καφενείο, επειδή υπάρχει ελευθερία λόγου και ασχολούμαι αποκλειστικά με μεντορέτες, ένα είδος σπονσορετών. Κι επειδή δεν είμαι σεξουαλικά απελπισμένος, όπως εσύ, δεν έχω ανάγκη να ξεφτιλίζομαι θαυμάζοντας κοπρολάγνους αρχηγούς και να τους κάνω και damage control κιόλας.
Σε όποιο επίπεδο κατά την κρίση σου και να είμαι αγαπητέ, εύχομαι να παραμείνω για όσο μπορώ. Από έφηβος έτρωγα πολλά λεφτά για να "πέφτω" επίπεδο. Σεξουαλικά απελπισμένος γιατί? Το πεινασμένος εσαεί το δέχομαι σίγουρα και επίσης εύχομαι να μαι για όσο πιο πολύ γίνεται.
Δεν καταλαβαίνω το περί σχετικοποίησης, αλλά γάμησέ το...
Ο λόγος σου είναι σχετικά δομημένος σε βρίσκεται σε αντίθεση με την κρίση σου που δεν έχει ίχνος ρεαλισμού. Δείχνεις λες και ανήκεις σε μια αγγλικανική επαρχία του 1600 ενώ σήμερα οι πωλήσεις διαστολέων αιδοίου για αναψυχή είναι περισσότερες από ότι για ιατρική χρήση.

Και για να μην το πηγαίνουμε μόνο στα "ακραία" σκηνικά... Έχεις γαμήσει πρόσφατα τον κώλο καμιάς κοπελιάς που την περνάς 30+χρόνια και μετά να σου καθαρίσει το πουλί πριν κοιμηθεί μαζί σου? Αν ναι, ρισπεκτ και σε σένα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.714
Like
11.683
Πόντοι
2.406
Minsk nightlife.Ωραία πράγματα.Κλασσική ανατολική Ευρώπη.

R4B5a1.png


dZdENc.png


Follow the pussy.

VDPRPG.png


vLZZXS.png


j07RrY.png

DKmSWt.png



mITsFF.png


OpQnMN.png


nhffxM.png


iwlz73.png


Thb1Hy.png


Βλέπετε τον ευτυχισμένο καυλέα αγκαζέ με δύο μουνάκια.Αμα δεις τέτοιο συνδυασμό βρίσκεσαι στη σλαβική Ευρώπη.

SKVxE0.png


q35KKi.png

Λίγες χώρες προμοτάρουν οι γκόμενες στους Δυτικούς με λεζάντες έχουμε ωραίες γυναίκες,ελάτε να γαμήσετε.
Η λέτε πίσω από την Anfisa να χαμογελάει ο Λουκασένκο?

Μλκιες στο τευραγωνο
Μέλος καλός παίχτης μόλις ενημέρωσε τα μύδια μου κουνθωβται πλέον κ στο μονσκ
Κάτι μπάζα μόνο έμειναν θζυγκοθνγκ
Ελπίζω να, κάνει λάθος αλλά μάλλον δεν κάνει
Μείον του δεν ξέρει ρωσικά
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.714
Like
11.683
Πόντοι
2.406
Τώρα αν αυτές οι στραβοχυμενες νυφιτσες σου φαίνονται ωραίες τότε υπάρχει πρόβλημα.
Κ δεν κάθονται κιόλας σύμφωνα με αξιόπιστο μέλος που πήγε πρόσφατα σχετικά
Χ προβλέπω και για κμαν
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.714
Like
11.683
Πόντοι
2.406
δεν διαβαζω ποτε το σαιτ ουτε εδω ηθελα να γραψω στο θεμα ο κμαν στην πολονια
που γραφει για αφραγγα ναυαγια στο ελλαδισταν που δεν εχουν μια ..........
αρχοντα γυρισα απο ανταλια τουρκια και ολο το μουνι εκει ειναι.θα ξαναπαω δεκεβριο
και φεβρουαριο.80% των ρωσοουκρνον εκει ειναι βιζιτες και βολταρουν στα μολλ
τερασιτη που ηταν διπλα μου και στο κεντρικο μολλ στην παλια πολη.ολοι οι ρωσοι
που χασαμε ηταν εκει νομιζα ημουν στο αεροδρομιο μοσχα,μονο κισινεβ ειχε 5 πτησεις
αλλες κυργισταν,καζακταν,ουσπεκισταν μουναρες.σαν τις τουρκαλες δεν εχει!
διπλα μου καθοταν τυρκοκθπρια ξανθουλα γαλανοματα νομιζα ρωσιδα ηταν
ειδα μουναρες ξανθουλες γαλανοματες τυρκαλες!ασπρουλες με μαυρο μαλακι τελειες!
οι πιο ασχημες ηταν οι πουτανορωσιδες οπως αυτες που κυνηγα ο αρχοντας και ειδα μερικες
οπως αυτες που γνωρισα πριν χρονια οδυσσο και κιεβο επιπεδο με παφτωχους τουρκαλαδες
οπως αυτους που εβλεπα κιεβο πριν 20 χρονια χαχαχαχα!η μια ελεγε στον τουρκο παμε στταρπακσ για καφε
αυτος λεει ακριβα δεν εχω παει ποτε,παμε στην παραλια τζαμπα να περπατησουμε!
εγω ακουγα και γελουσα θα της ελεγα στα ρωσικα τι κανεις με τον γυφτο ελα να σε κερασω φορτωμενος πηγα
χρημα!
Γαμισες? Άσε τι βλέπεις
Τι πήρες μετράει imop
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.307
Like
3.624
Πόντοι
1.706
Γιατι δεν ανοιγεις ενα δικο σου θρεντ για να εξιστορεις περιπετειες με μεντορετες; Εμενα δεν μου αρεσουν τα τραβελια και δεν μπαινω σε τραβελοθρεντ να κράζω αυτους που γουσταρουν πουτσες (το κανω σε αλλα θρεντ)
Ανοιξε το δικο σου να μαζεψεις την αφροκρεμα. Εκτος αν σερνεις το κουφαρι σου εδω αναζητωντας βρισιδια
Μιλάς για κουφάρια εσύ, που μας έλεγες ότι στα 65 θα ψάχνεις άλλα παππούδια να τρώτε ουζομεζέδες, γιατί δεν θα μπορείτε να γαμάτε και θα βγάζεις βόλτα ένα κοπρόσκυλο στην παραλία της Θεσαλλονίκης;
Από ό,τι φαίνεται ούτε τώρα γαμάς και κάνεις το δικηγόρο σε ένα άλλο κοπρόσκυλο, γιατί τον έχεις ανάγκη να ξεφύγεις από τη ρουτίνα που σε πνίγει.

Εχω μια κόντρα με τον Kman, γιατί πήγε να μου κάνει τον έξυπνο και το έχω αναφέρει στην προηγούμενη σελίδα. Θα είχε λήξει αν δεν πεταγόσασταν κάτι αφελείς να τον υποστηρίξετε.

Έχω ανοίξει νήματα για μεντορέτες, αλλά μου αρέσουν και οι σλαβικές χώρες, τι ζόρι τραβάς;
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.714
Like
11.683
Πόντοι
2.406
Μουνολίβαδα έχει αλλά για τον απένταρο Έλληνα που δεν ξέρει γρι Πολωνικά, είναι τόσο προσιτά τα μουνιά όσο είναι οι ατέλειωτες βίλες της Εκάλης στη φτωχή Φιλλιπινέζα
Genau
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.714
Like
11.683
Πόντοι
2.406
Αν ζουσες ιραν-αφγανισταν- σαουδικη αραβια τότε να καταλάβουμε την εμμονη και τις ονειρωξεις περί δήθεν μουνολιβαδων. Αλλά υποτίθεται ότι ζεις στην γεγμανια όπου εκει μπεκωνεις ανετα οποια φυλη θες, αν δεν μπορείς να σκοραρεις κι εκει τότε τι να λέμε. Ή θα έλεγε κανεις ότι σε έχουν κατ' οίκον περιορισμό και στις άδειες σου τρέχεις δεξιά-αριστερά ψάχνοντας κάτι που είναι κυριολεκτικά μέσα στα πόδια σου.
Δεν ηληκια εμφάνιση η στάτους για να γαμισει Γερμανία ο κμαν
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.714
Like
11.683
Πόντοι
2.406
Αμα δεις ο Χάρης γυρνάει συνέχεια σε μέρη που ελπίζει να βρει Ρωσίδες,Ουκρανέζες και μετά γράφει πάντα οτι οι ντόπιες είναι καλύτερες.Καλύτερες οι Τουρκάλες στην Αττάλεια,καλύτερες οι Ελληνίδες στη Θεσσαλονίκη,καλύτερες οι Γεωργιανές στην Τυφλίδα κτλ.
Αμα είναι έτσι ας πάει Κωνσταντινούπολη με 18 εκατομμύρια πληθυσμό να καλοπεράσει.Τίγκα στις Τουρκάλες είναι.
Ο Χάρης είναι ο μόνος που διαβάζω πιο ευχάριστα από σένα
Απο καυστικά σεντόνια χωρίς ειρμό αλλά φοβερη φάση
Ζήτω Χάρης ΟΥΚΑΣ ΚΑΝΑΠΕ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και άλλα 'ωραια' οπως: η κουραδα του στο στόμα μιας κακομοιρας επαιτη - το γκαραζ δωματιο κοινοβιο- η δουλειά του γκασταρμπαιτερ με τη μακα στα νυχια- το μπουλινγκ των φριτζηδων- η οικονομία στο σουπερ μαρκτ για το κρέας, το airbnb που παρουσίαζε σαν δικό του, το νοερό ταξίδι στις ΗΠΑ, η νοσταλγια των ναζί -γκομενες που του τις πηραν αλλοι-κτλπ, κτλπ, τι να πρωτοθυμηθει κανεις. Μόνος του τα εχει ποσταρει κ τα έχει πει κατά καιρούς.
Κμαν είναι μπάρα μπάρα με πορδομετανατη τα ασετ του μπου
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.620
Like
10.172
Πόντοι
3.506
Έχει ανέβει πολύ το νήμα με όλους τους κλώνους δυνατούς χύστες. Και εγώ που θέλω να πάρω έγκυρες πληρφορίες και χρήσιμες συμβουλές από τον άρχοντα για όταν ανέβω Πολωνία, διαβάζω για σκυλιά γαμιάδες και χεσίματα :confused:
Το μπαχαλέψατε ρε μλκες :confused:
Ένα Σαββατοκύριακο του Λαμπραντορ του αρχηγού , η ζωή τους όλη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το site βρίθει από άτομα που ασχολούνται με τα παραπάνω... και όχι μονο.
Και εσύ είσαι πολυγραφότατος σε αυτό το site. Σε αυτό το κοινό απευθύνεσαι. Οπότε διάλεξε... ή να αφήσεις τα περι επιπέδου ή να κάνεις ack το ότι μάλλον κι εσύ αυτού του επιπέδου είσαι.

Στο ξαναγράφω... KINKS.... Αν θες πες τα και γούστα. Μην ασχολείσαι και κατηγορείς τα γούστα των αλλων... είναι άπειρα.
Σε αυτό έχεις ένα δίκιο σε σάιτ με τέτοιο όνομα και μουνια σε κάθε σελίδα τι να περιμένει κανείς
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.714
Like
11.683
Πόντοι
2.406
Αρχηγέ αν θυμάμαι καλά , πριν χρόνια είχες ανεβάσει και μισθοδοσία μπας και βουλώσεις κάποιες μουνοτρυπες, αλλα ακόμα λένε ότι δε γαμας και ότι είσαι φτωχός
Πολύ φλου ήταν η μισθοδοσία αλλά δεν θέλω να ξανανοίξω το θέμα
Αγαπάμε αρχηγό με τις υπερβολές του σε ολα και στα Lohnabrechnungen
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.620
Like
10.172
Πόντοι
3.506
Μλκιες στο τευραγωνο
Μέλος καλός παίχτης μόλις ενημέρωσε τα μύδια μου κουνθωβται πλέον κ στο μονσκ
Κάτι μπάζα μόνο έμειναν θζυγκοθνγκ
Ελπίζω να, κάνει λάθος αλλά μάλλον δεν κάνει
Μείον του δεν ξέρει ρωσικά
Μας γαμησες τη ψυχολογία
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom