Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (4 μέλη και 12 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.715
Like
11.685
Πόντοι
2.406

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.715
Like
11.685
Πόντοι
2.406
Μας γαμησες τη ψυχολογία
Δυστυχώς ξέροντας την αξιοπιστία κμαν κ του ετέρου υοερεαλιστη συντρόφου και μια με δυο σκάλες ανώτερου του κμαν εμφανισιακά, ηληκια το ιδιο
θα πω ότι μάλλον δεν τρέχει κάστανο σε όσους δεν ξέρουν πολύ καλά ρωσικά και δεν είναι ινσαιντερ στην χώρα
Μινσκ ειδικά μάλλον είναι κ overpriced στα πάντα
Δηλ Χ κατά 90%
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αφού κατάλαβες τι έγραψε κομπλέ :confused:
Σωστός
Αλλα όσοι με διαβάζουν καιρό απικικωδικοιουν την γραμμική Η του κινητού μου
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.715
Like
11.685
Πόντοι
2.406
Μάλλον ήρθε η ώρα της ρωσσια
Θα έχω σε λίγο καιρό ενημέρωση αντικειμενική όχι από παπαγάλο, αλλά από φερέγγυο σύντροφο που ετοιμάζεται για Σαμαρα και αγ πετρουπολη
Αγία δεν θα κάνει τίποτα προβλέπω αναμένω Σαμάρα αν υπάρχει ακόμα σωστό πεδίο
Εμφάνιση άνω του μετρίου ηληκια 50κατι
Εμπειρία τεράστια
Ε ίδωμεν
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
627
Like
1.050
Πόντοι
206
Πείτε τα εσείς, εγώ απλά περιμένω να μας πει ο τύπος Kman αν τελικά το σκυλί γάμησε και αν την έχεσε κιόλας :confused:
Τον glyfomounix δεν τον φοβάμαι, θα ανέβει πάνω φορτωμένος με μπόλικο "κασέρι" και θα τις γαμήσει όλες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.715
Like
11.685
Πόντοι
2.406
Πείτε τα εσείς, εγώ απλά περιμένω να μας πει ο τύπος Kman αν τελικά το σκυλί γάμησε και αν την έχεσε κιόλας :confused:
Τον glyfomounix δεν τον φοβάμαι, θα ανέβει πάνω φορτωμένος με μπόλικο "κασέρι" και θα τις γαμήσει όλες
Κμαν δίνει πληροφορίες αλλά ξέχνα να γράψει αναλυτικά τα έξοδα
Αν χαλάς 3-4000 για 5μερες να γαμισεις μια μέτρια η έστω καλή η δύο έστω,
τι νόημα έχει?
Για μένα κανένα κι ας μου περισσεύουν ίσως τα 3 η 4 το μήνα κάθε μήνα
Το θεωρώ πλήρη αποτυχία. Άλλος το θεωρεί στόχο του
Απόψεις είναι όλες
Απλά εγώ έχω πάντα το vfm στο μυαλό μου ακόμα κ με κανονικές γκόμενες
Άλλος μπορεί να το πει έχεις καβούρια αλλά δεν νομίζω έχοντας φάει πολλά χρήματα εδώ κ 20 χροινια στο χομπυ αυτό
Απλώς δεν γουστάρω να μαι θύμα στα τσòλιa αυτα κατά βάση γιατί λόγω ότι μιλάω κ κάποιες από τις κωλογλωσσες τους ξέρω καλά πως σκέφτονται
Αρχηγός αυτό το περνάει στο ντούκου
Είναι απόψεις δεν υπαρχουν δεσμευτικοι κανόνες
 
Τελευταία τροποποίηση:

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
417
Like
860
Πόντοι
81
Μιλάς για κουφάρια εσύ, που μας έλεγες ότι στα 65 θα ψάχνεις άλλα παππούδια να τρώτε ουζομεζέδες, γιατί δεν θα μπορείτε να γαμάτε και θα βγάζεις βόλτα ένα κοπρόσκυλο στην παραλία της Θεσαλλονίκης;
Από ό,τι φαίνεται ούτε τώρα γαμάς και κάνεις το δικηγόρο σε ένα άλλο κοπρόσκυλο, γιατί τον έχεις ανάγκη να ξεφύγεις από τη ρουτίνα που σε πνίγει.

Εχω μια κόντρα με τον Kman, γιατί πήγε να μου κάνει τον έξυπνο και το έχω αναφέρει στην προηγούμενη σελίδα. Θα είχε λήξει αν δεν πεταγόσασταν κάτι αφελείς να τον υποστηρίξετε.

Έχω ανοίξει νήματα για μεντορέτες, αλλά μου αρέσουν και οι σλαβικές χώρες, τι ζόρι τραβάς;
Οσους μας αποκαλεις δικηγορους του, ειδες να επιβεβαιωνουμε αυτα που λεει; Εγω μιλησα για συμμαθητριες με παιδια οτι ειναι προσιτες. Αλλοι τα περιγραφουν χειροτερα. Ο Αρχηγος λεει καθαρα οτι κανονιζει απο πριν μεσω ιντερνετ για τα ταξιδια και τα δωρα και μιλαει και για τα ποσα χιλιαρικα του κοστιζουν. Δωρα προφανως εννοει και την χρηματικη αμοιβη της κοπελας. Ο ιδιος επισης ανεφερε οτι η αλλη επικαλεστηκε περιοδο και εκατσε και το εφαγε, αν ηταν κανας Άραβας θα την ειχε κανει μπλε. Τον εχεις ικανο να εξαναγκασει καποια σε κοπρολαγνειες;
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
627
Like
1.050
Πόντοι
206
Κμαν δίνει πληροφορίες αλλά ξέχνα να γράψει αναλυτικά τα έξοδα
Αν χαλάς 3-4000 για 5μερες να γαμισεις μια μέτρια η έστω καλή η δύο έστω,
τι νόημα έχει?
Για μένα κανένα κι ας μου περισσεύουν ίσως τα 3 η 4 το μήνα κάθε μήνα
Το θεωρώ πλήρη αποτυχία. Άλλος το θεωρεί στόχο του
Απόψεις είναι όλες
Απλά εγώ έχω πάντα το vfm στο μυαλό μου ακόμα κ με κανονικές γκόμενες
Άλλος μπορεί να το πει έχεις καβούρια αλλά δεν νομίζω έχοντας φάει πολλά χρήματα εδώ κ 20 χροινια στο χομπυ αυτό
Απλώς δεν γουστάρω να μαι θύμα στα τσολιά αυτα κατά βάση γιατί λόγω ότι μιλάω κ κάποιες από τις λωλιγκωσσες ξέρω καλά πως σκέφτονται
Συμφωνώ. Και δε πιστεύω ότι έχει να κάνει με αποτυχία ή επιτυχία. Είναι ξεκάθαρα τι γουστάρει ο καθένας
Ούτε θα σχολιάσω το χρηματικό (εννοώ τι ποσά ξοδεύει ο καθένας). Και εγώ ξοδεύω πολλά σε πουτάνες
απλά μιας και υπάρχουν φωτογραφίες και μπορώ να πω τη δικιά μου άποψη.. οκ δε θα τη πω τελικά.. :confused:
Φυσικά, αν είσαι μιας κάποιας ηλικίας, μιας κάποιας εμφάνισης και έχεις και "ιδιαίτερα" γούστα :confused:, ε τότε πρέπει να ψαχτείς σε κορίτσια που έχουν αρκετή ανάγκη και κατά συνέπεια μεγάλες αντοχές (όχι στο γαμήσι :confused:)
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
28
Like
36
Πόντοι
0
Διαβαζω εδώ μεσα και γελαω για αυτα που γράφονται για τσεχια και Πολωνία.
5 χρονια στη τσεχια και ολα αυτά που γραφονται ειναι προϊόντα μυθοπλασίας.
Som unaveny čítať μαλακιες
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.958
Like
7.071
Πόντοι
1.056
Διαβαζω εδώ μεσα και γελαω για αυτα που γράφονται για τσεχια και Πολωνία.
5 χρονια στη τσεχια και ολα αυτά που γραφονται ειναι προϊόντα μυθοπλασίας.
Som unaveny čítať μαλακιες

Γράφεις όμως στα σλοβακικά όχι στα τσέχικα.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.958
Like
7.071
Πόντοι
1.056
Πείτε τα εσείς, εγώ απλά περιμένω να μας πει ο τύπος Kman αν τελικά το σκυλί γάμησε και αν την έχεσε κιόλας :confused:
Τον glyfomounix δεν τον φοβάμαι, θα ανέβει πάνω φορτωμένος με μπόλικο "κασέρι" και θα τις γαμήσει όλες

Ο σκύλος θα γαμήσει.Για τον καλόγερο δεν είμαι σίγουρος.
 

Sultan putsek

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2024
Μηνύματα
28
Like
36
Πόντοι
0
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.807
Κριτικές
6
Like
11.287
Πόντοι
3.936
Φυσικά, αν είσαι μιας κάποιας ηλικίας, μιας κάποιας εμφάνισης και έχεις και "ιδιαίτερα" γούστα :confused:, ε τότε πρέπει να ψαχτείς σε κορίτσια που έχουν αρκετή ανάγκη και κατά συνέπεια μεγάλες αντοχές (όχι στο γαμήσι :confused:)
Φυσικά όταν δε κάνει κούκου ούτε με γερανο- τότε ο άλλος ασχολείται με τη σουφρα του, τις ακαθαρσίες του ή με τα ουρά του, για να βρει και καλα την ηδονη.-Χεσε θεατρο, κατουρα παράσταση που λενε δηλαδη.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.211
Like
1.765
Πόντοι
216
Που αλλου εχεις δει τοσες φθαρμενες και ξεθωριασμενες διαβασεις? Μονο για να διοριζουν την Νοτοπουλου (και πολλες χιλιαδες σαν αυτην) στην καθαριοτητα του δημου Θεσσαλονικης χωρις να πιασει ποτε σκουπα
Η αριστερη Νοτοπουλου βυσματοβολεμενη στον δεξιο Δημο Θεσσαλονικης, με τα λεφτα του φορολογουμενου
Τώρα αυτήν αν τη χέζαμε στο στόμα κάθε μέρα και μετά την κλειδώναμε στο γραφείο θα εξανίστατο ο Kalogero; :confused:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.958
Like
7.071
Πόντοι
1.056
Αυστριακό καμάκι στη Βαρσοβία.Βλέπετε πώς τσιμπάνε οι Πολωνέζες.
Κάνει καμάκι σε όλα τα κλασσικά σημεία που σαρώνουν οι PUAs,κεντρικό σταθμό μετρό,έξω από τα Kmax,το Hsrd Rock cafe,Warszawa Centralna,Zlote Terasy κτλ.Η μια Ουκρανή τον αναγνώρισε από τότε που καμάκωνε Κίεβο.

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτό το μουσάτο τον έβλεπα κάθε νύχτα στο Enklawa.Ερχόταν με blazer και κουστουμιά.

Ξερω και τις δυο γλώσσες
Αυτες οι δυο γλωσσες αν ξέρεις τη μια μαθαίνεις και την αλλη και ακολουθουν τα πολωνικα.

Πες τότε ποια είναι η διαφορά στην προφορά μεταξύ Οστράβας,Πράγας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.342
Πόντοι
3.656
Σωστα, άνθρωπος στην πραγματικοτητα μισθωνει πουτανεττες (δικαίωμα του) και τις βαπτιζει σπονσορεττες ετσι για να γίνεται πιο ευηχο, και όσο παίρνει εύσημα (εδώ στο σαιτ) ξεχνιέται και τις μετονομάζει γκομενες από καμακι( που αυτό δεν έχει καμμια σχεση) με το αλιεύω εκδιδομενες όπου βρω κι όπου σταθώ.
Οι μοντέλες ... εστεμένες καλλιστείων που παντρεύονται παίκτες ... γέρους επιχειρηματίες κοκ ...
διαφέρουν σε κάτι από τις εκδιδόμενες του Κμαν ;;;

Δεν είναι καραπουτάνες του κερατά ;

Αυτό που διαφέρει ... είναι το τίμημα και η διάρκεια ....

Ο Κμαν κάνει δώρα και κερνάει φαγητά διαμονές για 3 μέρες των 3000€ .....

Ο μπασκεμπολίστας -ποδοσφαιριστής - πολίστας - τραγουδιστής ... επιχειρηματίας ....

την έχει 15 χρόνια .... και ξοδεύει σπίτι ΒΠ/ΝΠ/Κολωνάκι ..... 4 αμάξια .... 20 διακοποταξίδια ....
και 300 ταξίδια τριήμερου ......... 3 ρόλεξ , 100 γόβες 30 τσάντες 150 δαχτυλίδα βραχιόλια σκουλαρήκια ....
και ξοδεύει 5.000.000 € ....


ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ.

Την ταρίφα και διάρκεια διαπραγματευόμαστε ....
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.958
Like
7.071
Πόντοι
1.056
Οι μοντέλες ... εστεμένες καλλιστείων που παντρεύονται παίκτες ... γέρους επιχειρηματίες κοκ ...
διαφέρουν σε κάτι από τις εκδιδόμενες του Κμαν ;;;

Δεν είναι καραπουτάνες του κερατά ;

Αυτό που διαφέρει ... είναι το τίμημα και η διάρκεια ....

Ο Κμαν κάνει δώρα και κερνάει φαγητά διαμονές για 3 μέρες των 3000€ .....

Ο μπασκεμπολίστας -ποδοσφαιριστής - πολίστας - τραγουδιστής ... επιχειρηματίας ....

την έχει 15 χρόνια .... και ξοδεύει σπίτι ΒΠ/ΝΠ/Κολωνάκι ..... 4 αμάξια .... 20 διακοποταξίδια ....
και 300 ταξίδια τριήμερου ......... 3 ρόλεξ , 100 γόβες 30 τσάντες 150 δαχτυλίδα βραχιόλια σκουλαρήκια ....
και ξοδεύει 5.000.000 € ....


ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΑΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΕΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΟ.
Την ταρίφα και διάρκεια διαπραγματευόμαστε ....

Είναι γυναικεία ψυχολογία.Ενας άντρας θα γαμούσε για λεφτά?Οσοι άντρες γαμάνε για τα λεφτά τόσες γκόμενες πηδιούνται μόνο για το σεξ.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.626
Like
10.194
Πόντοι
3.506
Τον glyfomounix δεν τον φοβάμαι, θα ανέβει πάνω φορτωμένος με μπόλικο "κασέρι" και θα τις γαμήσει όλες
Τρεις μήνες τρώω φακές και ξερό ψωμί ( μου το δίνουν με έκπτωση) μπας και μαζέψω κάναν πύραυλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom