Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
637
Like
1.373
Πόντοι
206
Η χήρα του φούσκα πρέπει να τραβάει φοβερό λούκι τώρα :confused:
greece looks GIF
Φίλε αυτό το gif με αναστατώνει. Βασικά η κοπέλα, είναι από κάποια ταινία ή βιντεο; έχεις λινκ;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.662
Κριτικές
6
Like
11.025
Πόντοι
3.936
Εγώ ποστάρω πρόσφατα ταξίδια,βλέπεις εσύ κανένα τριαντάρη να ποστάρει τώρα όπως έκανα παλιά?Η εικοσάρη να γράφει κάτι?Πού είναι όλοι αυτοί στα χαρακώματα?
Τι να κάνει τώρα πια ο 30ρης εκει- απ την στιγμή που όλα έχουν δυτικοποιηθει και είναι πανάκριβα. Σου λέει πάει με την γκομενα του οργανωμένα για να δει τι παίζει σαν τουριστας -και όσο αφορά το μουνο-σαφαρι το ριχνει στα cg επιλέγοντας στο κρεβάτι του διαφορες εθνικότητες για να συμπληρωσει το παζλ. Δηλαδη να παει εκει για να ρισκάρει μενοντας με το πουλι στο χερι οπως ο g71 εχοντας πεταξει 2-3 χηνες για μερικα 24ωρα απ το παράθυρο. Το πάρτυ έχει ήδη τελειώσει σε αυτές τις χώρες κι οποίος πρόλαβε πρόλαβε. Σήμερα δεν έχει νόημα-γιατί ο ξένος δεν είναι αυτό που ηταν κ δεν έχει την ίδια βαρύτητα. Τώρα γ@μανε οι περισσοτεροι ντόπιοι και πότε πότε κάτι 3κοσμιοι -πράγμα που αν το έλεγες σε αυτές τις κυρίες ότι θα συμβεί σε μερικα χρονια θα γελούσαν νομίζοντας ότι το χεις χάσει.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.686
Πόντοι
216
Τι να κάνει τώρα πια ο 30ρης εκει- απ την στιγμή που όλα έχουν δυτικοποιηθει και είναι πανάκριβα. Σου λέει πάει με την γκομενα του οργανωμένα για να δει τι παίζει σαν τουριστας -και όσο αφορά το μουνο-σαφαρι το ριχνει στα cg επιλέγοντας στο κρεβάτι του διαφορες εθνικότητες για να συμπληρωσει το παζλ. Δηλαδη να παει εκει για να ρισκάρει μενοντας με το πουλι στο χερι οπως ο g71 εχοντας πεταξει 2-3 χηνες για μερικα 24ωρα απ το παράθυρο. Το πάρτυ έχει ήδη τελειώσει σε αυτές τις χώρες κι οποίος πρόλαβε πρόλαβε. Σήμερα δεν έχει νόημα-γιατί ο ξένος δεν είναι αυτό που ηταν κ δεν έχει την ίδια βαρύτητα. Τώρα γ@μανε οι περισσοτεροι ντόπιοι και πότε πότε κάτι 3κοσμιοι -πράγμα που αν το έλεγες σε αυτές τις κυρίες ότι θα συμβεί σε μερικα χρονια θα γελούσαν νομίζοντας ότι το χεις χάσει.
Έτσι είναι, δεν έχει ανταγωνιστικό πλεονέκτημα κάποιος που θα παίξει με ηλικίες 20-30 σαν πορνοτουρίστας αφού αυτές ούτως ή άλλως τώρα μιλάνε αγγλικά και γαμιούνται με τους δικούς τους, υπάρχει τοπικισμός. Μόνο αν σκάσει εκεί μόνιμος και φορτωμένος έχει πιθανότητες να κάνει κάτι.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.662
Κριτικές
6
Like
11.025
Πόντοι
3.936
Και αγγλικά επιπέδου εγώ- εσύ- αυτός- τσατρά Πάτρα κατασταση- τουτέστιν αν δεν μαθεις καλά την γλώσσα τους σε αυτά τα μέρη μια ζωή θα βρίσκεσαι στην απ εξω- κ θα σε δουλεύουν αρμεγοντας τα λεφτα σου για τους πιο χαζούς λογους- κι εσύ θα νομίζεις ότι έτσι είναι..
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Γνώρισα μια νέα σπονσορέτ Βαρσοβία Πολωνοουγγαρέζα,πρότεινε να βγούμε και να φοράει στο ρεστωράν κοντό φόρεμα με ζαρτιέρες,καλσόν και crotchless panties,λέω να την πάω στο Prime Cut που είναι ψύχραιμοι αλλιώς μπορεί να κόψει κανά δάχτυλο ο σερβιτόρος.Η Πολωνία μας καλεί.Ελεγα για Μινσκ αλλά προκύπτουν συνεχώς νέες φάσεις Βαρσοβία.Και για ΣΚ μόνο αξίζει να πας.Εχω εκεί ήδη μια Βαλτική,3 Λευκορρωσίδες,τώρα και τη νέα σπονσορέτ οπότε λέει χοντρά.Πολωνοουγγαρέζα είναι συνδυασμός φωτιά,μου έστειλε κάτι φωτό τίγκα στην καύλα.Για να δούμε.Τελείως ακομπλεξάριστη γουστάρει Sen,Krakowskie Przedmescie,Zlote Terassy όλα τα ωραία μερη.Τελικά η νέα γενιά είναι πολύ άνετες χύμα στο κύμα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.662
Κριτικές
6
Like
11.025
Πόντοι
3.936
Αντε και καλο ξεπουπούλιασμα στα δηθεν μουν@λίβαδα.
 

Συνημμένα

  • 1c7838e9b0ec469a430375ffc5986f4a.jpg
    1c7838e9b0ec469a430375ffc5986f4a.jpg
    79,2 KB · Εμφανίσεις: 9
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Εντωμεταξύ η ξαδέρφη της Πολωνέζας που ασκώ το σκατ κλαίγεται ολημερίς.Η ξαδέρφη μου λέει τα βγάζει πέρα γιατί παίρνει λεφτά από το γκόμενο εγώ τι θα απογίνω η κακομοίρα που δεν έχω γκόμενο.Εχω μια καταπληκτική ιδέα kochanie της λέω.Θα έρθω να συναντηθούμε με την ξαδέρφη σου. Θα ήταν σούπερ μου λέει.Γενικά οι Πόλκες με το κλάψιμο και την περιγραφή των βασάνων τους πάντα τον πετυχαίνουν το σκοπό τους στο τέλος.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.662
Κριτικές
6
Like
11.025
Πόντοι
3.936
Τι να κάνουμε δεν μπορούμε να γαμάμε όλοι τζάμπα.
Να'σαι καλά τυπε κ να γ@μας τζαμπε στα ταξίδια σου, δεν είναι δα ακατορθωτο- ακόμη κ στη γεγμανια μπορείς να σκοραρεις. Από την άλλη δεν μπορείς να παρουσιάζεις δυτικοποιημενες χώρες ως γη της επαγγελίας για μ@υνια - αλλά ούτε κ τις επί χρημασι λυσσασμενες γκομενες σε οίστρο που ψάχνουν λουτσο. 'Τέτοιες' είπαμε έχει παντού εισαγωγής - χρονος, ορεξη κ ρευστό να υπάρχει, τα άλλα έρχονται ακόμη κ φωτο για πυροτεχνηματα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Επένδυσες χρόνο και κόπο σε κάτι που σου άρεσε και πέτυχες και μαγκιά σου, δε σημαίνει όμως ότι είναι και πανάκεια. Για κάποιους τα βίντεο που ποστάρεις είναι εντελώς ανούσια, έχει πολύ καλύτερα μουνιά και γούστα στα Κυκλαδίτικα νησιά

Σιγά μην αφήσει ο άλλος τη Μύκονο και την Ιο να τρέχει Πολωνίες και Τσεχίες χωρίς καν να ξέρει τη γλώσσα, όταν έχει γεμίσει μουνί όλο το Αιγαίο
Στα νησιά που λες .... αθηναίος επισκέπτης χωρίς γνωριμίες με προσωπικό και αφεντικά
ΔΕΝ ΓΑΜΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ. Θα του κάνουν και χαλάστρα.
Αν το τραβήξει .... μπορεί να φάει και ξύλο.
Αν κάποιος μπορεί να έχει επιτυχίες εκεί
ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ θα έχει Χ 20

Οι γκόμενες που ποζάρουν είναι εκεί

1)είτε με γκόμενο που τις πήγε από αλλού
2)ή γαμιούνται με ξαπλωστρά πορτιέρη μπαρμαν σερβιτορο εκει που κερνάει
και τις δίδαξαν ότι είναι ιν να γαμηθούν μαζί του
3)ή είναι με γυναικοπαρέα ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ
ΝΑ ΛΕΝΕ ΜΟΝΙΜΑ ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, όσους δεν ανήκουν στην κατηγορία 2


Ανκάποιος πάει εκεί , έχοντας διαβάσει το παραπάνω και φάει τα μούτρα του, το χρόνο του τα λεφτά του , δεν έχει δικαίωμα να παραπονείται !
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Όμως στην ηλικία/κατάστασή σου κάτι "θα ξεχυθώ για instafuck" και οτιδήποτε έχει να κάνει με freestyle καμάκι,
για γυναίκες κάτω των 30-35 και 7άρια και πάνω, προσωπικά τα θεωρώ ποιητική αδεία και μέρος του επικού/μυθιστορηματικού τρόπου που γράφεις.
Αν πας σε 5στερα με χλιδα ντυσιμο ρολεξικο και κερνας αβερτα .... θες να πεις δεν γαμάς ;;;

έχω δει τύπους να φορτώνουν στρίπερς στην αθήνα ... και ανατολικές που χάζευαν τσάντες στο κολωνάκι έτσι .....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
687
Like
2.423
Πόντοι
446
Αν πας σε 5στερα με χλιδα ντυσιμο ρολεξικο και κερνας αβερτα .... θες να πεις δεν γαμάς ;;;

έχω δει τύπους να φορτώνουν στρίπερς στην αθήνα ... και ανατολικές που χάζευαν τσάντες στο κολωνάκι έτσι .....

Ρε συ, τι στρίπερς και γκολντιγκερς...

Freestyle καμάκι όπως αφήνει να εννοηθεί ο kman, σε πεζοδρόμους, εμπορικά,ΜΜΜ,κ.λ.π.
δηλαδή στον γενικό πληθυσμό, όπερ σημαίνει σε ΜΗ ΣΤΡΙΠΕΡΣ-ΓΚΟΛΝΤΙΓΚΕΡΣ-ΠΟΥΤΑΝΕΣ-ΣΠΟΝΣΟΡΕΤΕΣ,
αν είσαι γεννημένος τις δεκαετίες που ανέφερα και θες ηλικίες και εμφάνιση που ανέφερα,
ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ.

Κάποιες δεκαετίες πριν που υπήρχε ανέχεια,που είχαν δει αλλοδαπό μόνο σε ταινίες,κ.λ.π.
ήταν όλα ανοιχτά, ακόμη και τα μεγάλα ηλικιακά/εμφανισιακά gap.

Εδώ και πολλά χρόνια δεν είναι έτσι, τι να κάνουμε τώρα..
Να γράφουμε ψέματα και μετά να πηγαίνει ο κάθε George(19)71 και να παθαίνει κατάθλιψη;

Αναφέρομαι σε πορνοτουρίστες τριημέρου/βαριά εβδομάδας όπως ο kman,εγώ και χιλιάδες άλλοι.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.287
Like
9.299
Πόντοι
2.306
Να'σαι καλά τυπε κ να γ@μας τζαμπε στα ταξίδια σου, δεν είναι δα ακατορθωτο- ακόμη κ στη γεγμανια μπορείς να σκοραρεις. Από την άλλη δεν μπορείς να παρουσιάζεις δυτικοποιημενες χώρες ως γη της επαγγελίας για μ@υνια - αλλά ούτε κ τις επί χρημασι λυσσασμενες γκομενες σε οίστρο που ψάχνουν λουτσο. 'Τέτοιες' είπαμε έχει παντού εισαγωγής - χρονος, ορεξη κ ρευστό να υπάρχει, τα άλλα έρχονται ακόμη κ φωτο για πυροτεχνηματα.
Τύπε με εμφάνιση , ηλικία και στυλ κμαν χωρίς μπαγιοκο δε γαμας τέτοια μουνια.

Να μου πεις Ασία , πάει και έρχεται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν πας σε 5στερα με χλιδα ντυσιμο ρολεξικο και κερνας αβερτα .... θες να πεις δεν γαμάς ;;;
Άνοιξε το κουτί με τις μαλακιες
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Ρε συ, τι στρίπερς και γκολντιγκερς...

Freestyle καμάκι όπως αφήνει να εννοηθεί ο kman, σε πεζοδρόμους, εμπορικά,ΜΜΜ,κ.λ.π.
δηλαδή στον γενικό πληθυσμό, όπερ σημαίνει σε ΜΗ ΣΤΡΙΠΕΡΣ-ΓΚΟΛΝΤΙΓΚΕΡΣ-ΠΟΥΤΑΝΕΣ-ΣΠΟΝΣΟΡΕΤΕΣ,
αν είσαι γεννημένος τις δεκαετίες που ανέφερα και θες ηλικίες και εμφάνιση που ανέφερα,
ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ.

Κάποιες δεκαετίες πριν που υπήρχε ανέχεια,που είχαν δει αλλοδαπό μόνο σε ταινίες,κ.λ.π.
ήταν όλα ανοιχτά, ακόμη και τα μεγάλα ηλικιακά/εμφανισιακά gap.

Εδώ και πολλά χρόνια δεν είναι έτσι, τι να κάνουμε τώρα..
Να γράφουμε ψέματα και μετά να πηγαίνει ο κάθε George(19)71 και να παθαίνει κατάθλιψη;

Αναφέρομαι σε πορνοτουρίστες τριημέρου/βαριά εβδομάδας όπως ο kman,εγώ και χιλιάδες άλλοι.
Κάποιες δεκαετίες πριν , υπήρχε μόνο στο μπλοκ .
Στο μακ ντόναλντς στη βουδαπέστη που είναι μπαρόκ ανάκτορο της αυτοκρατορίας ....
είχα πάει το 1993 με μια φωτογραφική που έκανε 1.200.000 δρχ τότε
και βρέθηκα να τρώμε με 2 μουνάρες προδιαγραφών τσόντας της εποχής ......


Αυτό ναι δεν παίζει . Στην ελλάδα, καμάκι χύμα όμως, δεν έπαιζε ποτέ , έτσι κι αλλιώς.
De jure δεν παίζει στα ελληνικά νησιά που πάνε οι πιτσιρικάδες.
Εκεί προσπαθείς να κερδίσεις χαρτοκλέφτες με φτιαγμένες δικές τους τράπουλες
στο μαγαζί τους. Μηδέν πιθανότητες.


Σπονσορέτες και gold diggers όμως .... είναι πολύ μεγάλο ποσοστό σε ακριβά εμπορικά και έξω από ακριβά καταστήματα. Εκεί αν θες να τα σκάσεις, μπορείς να πετύχεις.
Το θέμα είναι αν αξίζει ........

να φας πχ 2-3 χιλιάρικα πριν γαμήσεις ... για να γαμήσεις μια καριόλα .......
ΑΠΟ ΜΕΝΑ .... ΟΧΙ
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
687
Like
2.423
Πόντοι
446
Κάποιες δεκαετίες πριν , υπήρχε μόνο στο μπλοκ .
Στο μακ ντόναλντς στη βουδαπέστη που είναι μπαρόκ ανάκτορο της αυτοκρατορίας ....
είχα πάει το 1993 με μια φωτογραφική που έκανε 1.200.000 δρχ τότε
και βρέθηκα να τρώμε με 2 μουνάρες προδιαγραφών τσόντας της εποχής ......

1993, δραχμές,φιλμ..
Τι θεοί είστε ρε πστ μου:2funny:
Εν τω μεταξύ οι δύο μουναρες στάνταρ έχουν πλέον εγγόνια :2funny:

Εσύ έχεις και 5 φράγκα.
Πήγαινε μια βόλτα στο μπλοκ
Ποιο 1993;;;:2funny:

Αυτό ναι δεν παίζει . Στην ελλάδα, καμάκι χύμα όμως, δεν έπαιζε ποτέ , έτσι κι αλλιώς.

Τύπε Λάκη, ΟΛΕΣ τις γυναίκες που γνώρισα στην Ελλάδα,τις γνώρισα στο μιλητό.
Από συμφοιτήτριες,μέχρι παντελώς άγνωστες.
Φοιτητής Αθήνα.
Μεγαλύτερη μου σχέση καθόταν σε παραδίπλα τραπέζι στην Πλάκα.Μια άλλη απλά περπατούσε στην Ακαδημίας.
Δηλαδή πως αλλιώς θα τις γνώριζα; Στο Tinder που δεν υπήρχε;

De jure δεν παίζει στα ελληνικά νησιά που πάνε οι πιτσιρικάδες.
Εκεί προσπαθείς να κερδίσεις χαρτοκλέφτες με φτιαγμένες δικές τους τράπουλες
στο μαγαζί τους. Μηδέν πιθανότητες.

Αυτό που λες,ισχύει μόνο μέσα σε μικρό μαγαζί και για γκόμενες που έχει βάλει στο μάτι κάποιος του καταστήματος.
Ξεκινώντας από μέσα στο πλοίο,τις παραλίες και παντού άλλου στο νησί,είσαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ να κάνεις τα πάντα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ggthd

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.662
Κριτικές
6
Like
11.025
Πόντοι
3.936
Το θέμα είναι αν αξίζει ........
να φας πχ 2-3 χιλιάρικα πριν γαμήσεις ... για να γαμήσεις μια καριόλα ....... ΑΠΟ ΜΕΝΑ .... ΟΧΙ
Αυτο λεμε τοσο καιρο και μερικοι λες και πασχουν απο @υτισμο κ δεν λενε να το καταλαβουν. Μετα σου λενε για λιβάδια με νιάμου και πράσινους ίππους. Ποια λιβαδια ; αυτά έχουν γίνει ανυδρα όπως οι στέπες του mad max ; και περιμένουν εσένα να τα ποτίσεις.. (μεταφορικα) με ένα τσουβάλι λεφτά -εννοείται.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Εσύ έχεις και 5 φράγκα.
Πήγαινε μια βόλτα στο μπλοκ
Ποιο 1993;;;:2funny:



Τύπε Λάκη, ΟΛΕΣ τις γυναίκες που γνώρισα στην Ελλάδα,τις γνώρισα στο μιλητό.
Από συμφοιτήτριες,μέχρι παντελώς άγνωστες.
Φοιτητής Αθήνα.
Μεγαλύτερη μου σχέση καθόταν σε παραδίπλα τραπέζι στην Πλάκα.Μια άλλη απλά περπατούσε στην Ακαδημίας.
Δηλαδή πως αλλιώς θα τις γνώριζα; Στο Tinder που δεν υπήρχε;



Αυτό που λες,ισχύει μόνο μέσα σε μικρό μαγαζί και για γκόμενες που έχει βάλει στο μάτι κάποιος του καταστήματος.
Ξεκινώντας από μέσα στο πλοίο,τις παραλίες και παντού άλλου στο νησί,είσαι ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ να κάνεις τα πάντα.
Ρε φίλε, τώρα να πάω μόνος μου στο μπλοκ και να αλωνίζω για να βρω γκόμενα ;
Για να πηδήξω μερικές μέρες ;
Δεν λέει .

Να πάει τώρα σε κυκλοδονήσι πιτσιρικάς για να γνωρίσει γκόμενες εκεί ;;;
Το 2024 ;;;;
Εκτός τόπου και χρόνου.

Να πάει 40ρης ή μεγαλύτερος ;
Πιο ναυάγιο από τον τιτανικό .

Ο πιτσιρικάς ... έχει τρόπους, χωρίς να πάει ... ταξίδι ......
Αν πάει ταξίδι καλύτερα έξω, να γνωρίσει άλλες κουλτούρες ....
Πολύ ευκολότερο από οποιαδήποτε άλλη εποχή.

Ο μεγαλύτερος και ο παντρεμένος παίζει με παντρεμένες που ψάχνονται
και τρώει και επαγγελματίες.

Ανάλογα το χρόνο του καθενός και τη ζωή του.

Ο κμαν, χωρίς υποχρεώσεις και όντας δίπλα, το να πάει από γερμανία πολωνία
ναι , είνα σωστή κίνηση .
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.686
Πόντοι
216
1993, δραχμές,φιλμ..
Τι θεοί είστε ρε πστ μου:2funny:
Εν τω μεταξύ οι δύο μουναρες στάνταρ έχουν πλέον εγγόνια
Αυτό ή οτι το σκηνικό παίχτηκε στα Mac..ούτε καν σε art nouveau στυλ καφετέρια :2funny:
Χάλασε ο Λάκης :2funny:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
687
Like
2.423
Πόντοι
446
Ρε φίλε, τώρα να πάω μόνος μου στο μπλοκ και να αλωνίζω για να βρω γκόμενα ;
Για να πηδήξω μερικές μέρες ;
Δεν λέει .

Όχι ρε συ για να γαμήσεις.
Λες να σε έστελνα να γαμήσεις αυτή που θα σου έρθει μετά από 2 μήνες σαν city tour στην Αθήνα;

Aπλά να δεις μετά από 30 χρόνια πως είναι τα πράγματα και για τι ακριβώς μιλάμε.

Να πάει τώρα σε κυκλοδονήσι πιτσιρικάς για να γνωρίσει γκόμενες εκεί ;;;
Το 2024 ;;;;
Εκτός τόπου και χρόνου.

Εγώ άλλα πράγματα είδα, έχοντας κατεβεί μετά τον Covid τρεις φορές σε ελληνικό νησί.

Να πάει 40ρης ή μεγαλύτερος ;
Πιο ναυάγιο από τον τιτανικό .

Αυτό ναι

Ο κμαν, χωρίς υποχρεώσεις και όντας δίπλα, το να πάει από γερμανία πολωνία
ναι , είνα σωστή κίνηση .

ΟΛΟΙ, είστε δίπλα.
Οι περισσότεροι προορισμοί που μιλάμε είναι για εσάς max μία δίωρη πτήση,εκτός από Ρωσία.
Ο kman μένει από την άλλη μεριά της Γερμανίας,άσε που πάει και συνήθως τρενάτος..

Απλά κάποιους που δεν σας ενδιαφέρει το όλο σλαβικό πακέτο, δεν έχετε λόγο να τραβηχτείτε στο μπλοκ απλά για να γαμήσετε πουτάνες.
Έχει και στην Αθήνα/Θεσσαλονίκη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom