Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Όχι ρε συ για να γαμήσεις.
Λες να σε έστελνα να γαμήσεις αυτή που θα σου έρθει μετά από 2 μήνες σαν city tour στην Αθήνα;

Aπλά να δεις μετά από 30 χρόνια πως είναι τα πράγματα και για τι ακριβώς μιλάμε.
Γιατί πιστεύεις ότι δεν έχω ξαναπάει στη βουδαπέστη από το 1993 ;

Ωστόσο ... μην το τερματίζεις. Δεν κάνουν όλες οι ανατολικές μουνάρες .... ct .
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
687
Like
2.423
Πόντοι
446
Γιατί πιστεύεις ότι δεν έχω ξαναπάει στη βουδαπέστη από το 1993 ;

Ωστόσο ... μην το τερματίζεις. Δεν κάνουν όλες οι ανατολικές μουνάρες .... ct .

Εσύ τώρα δεν είσαι καμιά 55;
Νομίζεις ότι έχεις την παραμικρή πιθανότητα να γαμησεις ανατολική μουναρα που να μην είναι μαύρη ζώνη;
Με τι;
Με αβερτα κεράσματα και φορώντας Rolex;
Καμία δε νοιάζεται για το τι φοράς και ποιος είσαι.

Έχεις κασέρι στα 55 σου;
Τότε γαμας σφιχτό σλαβικό μουνακι.
Δεν έχεις,δε γαμας.

Και εγω στα 55 μου, αν είμαι ακόμη ΠΣΚ τουρίστας στο μπλοκ, σίγουρα θα πληρώνω για να γαμαω ανατολικές πιτσιρίκες μουναρες,όπως και το 99% των πορνοτουριστών.

Οτιδήποτε περί κέρασματων,good vibes ,μοιαζω 32 μήνες μικρότερος από ότι είμαι, άρα δεν χρειάζεται να τα σκάω σαν τον kman,είναι ντελούλου σενάρια επιστημονικής φαντασίας.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Όχι ρε συ για να γαμήσεις.
Λες να σε έστελνα να γαμήσεις αυτή που θα σου έρθει μετά από 2 μήνες σαν city tour στην Αθήνα;

Aπλά να δεις μετά από 30 χρόνια πως είναι τα πράγματα και για τι ακριβώς μιλάμε.



Εγώ άλλα πράγματα είδα, έχοντας κατεβεί μετά τον Covid τρεις φορές σε ελληνικό νησί.



Αυτό ναι



ΟΛΟΙ, είστε δίπλα.
Οι περισσότεροι προορισμοί που μιλάμε είναι για εσάς max μία δίωρη πτήση,εκτός από Ρωσία.
Ο kman μένει από την άλλη μεριά της Γερμανίας,άσε που πάει και συνήθως τρενάτος..

Απλά κάποιους που δεν σας ενδιαφέρει το όλο σλαβικό πακέτο, δεν έχετε λόγο να τραβηχτείτε στο μπλοκ απλά για να γαμήσετε πουτάνες.
Έχει και στην Αθήνα/Θεσσαλονίκη.

Αυτό είναι η σλαβική ατμόσφαιρα.Ντερλικώνεις τα στέκια σου στο Ρέινα μπαλαμουτιάζοντας τη γκόμενα και μετά την πίπα στο Raddisson ξεχύνεσαι στο Sen και στο Ritual για να φορτώσεις ξανά.Τα ίδια κάνεις και Κίεβο π.χ. από το Ταραντίνο ή το Cym φέρνεις τη γκόμενα στο διαμέρισμα και μετά φεύγεις Carribean για νέο φόρτωμα.Ενώ την επόμενη μέρα είσαι έτοιμος να υποδεχτείς κατά το μεσημέρι την επόμενη γκόμενα για νέους πούτσους.Τέτοιες συγκινήσεις μόνο οι σλαβικές χώρες προσφέρουν,Δύση είναι πολύ αποστειρωμένη η κατάσταση.Βασικά Δύση με μια δυο γκόμενες ασχολείσαι μάξιμουμ και όλο το σκηνικό είναι εναντίον σου.Και Βιέννη που είναι η καλύτερη πόλη να γαμάς,πού θα ξεχυθείς μετά το βράδυ να φορτώσεις?Στο ποτάμι με τα παρακμιακά μπαρ?

Και αν κουραστείς κάπως Βαρσοβία και θες να ξεσκάσεις και να βολτάρεις λίγο έχει τη Nowy Swiat,την Krakowska Przedmiescie,τη Marskalowska ένα σωρό φανταστικούς δρόμους τίγκα στα μουνάκια γεμάτα καφέ,εμπορικά κέντρα παντού και πάντα καλοπερνάς.Το ίδιο και Κίεβο με την Κρεσάτικ,Μόσχα με την Tverskaya,το Arbat κτλ.

Αντε να βρεις τέτοια τοπία σε δυτικές χώρες,εκεί θα βλέπεις το Χασάν και τη μαντήλα να πάει σύννεφο,Αραπάδες,πάκια μιλάμε ο αισθητικός ορίζοντας πάει περίπατο εντελώς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Νομίζεις ότι έχεις την παραμικρή πιθανότητα να γαμησεις ανατολική μουναρα που να μην είναι μαύρη ζώνη;

οι πολύ μουνάρες από 8αρι και πάνω στο μπλοκ εν έτη 2024 είτε είσαι νέος είτε γέρος σαν τον μαθουσάλα τον Μίδα :cheesy: είναι μαύρες ζώνες ή ανήκουν στην γκρι ζώνη δλδ μόνο με λεφτά τις πηδάει κάποιος ή πανάκριβα δώρα (κοινώς ακριβές πόρνες που είναι δήθεν γκόμενες που θέτουν σε πληστιριασμό το μουνί τους όποιος δώσει τα περισσότερα).

αυτές που ανήκουν στο μέσο όρο του μπλοκ από 6αρια-7αρια 28-32 χρ. ένας μέχρι 40 χρ. μπορεί να φάει χωρίς λεφτά δίνοντας τες την προοπτική για σοβαρή σχέση.

οτιδήποτε άλλο εκτός από αυτό θα αποτελεί εξαίρεση στον κανόνα ή θα είναι σάλτσες και μυθηστορίματα του τύπου Κάημαν
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Εσύ τώρα δεν είσαι καμιά 55;
Νομίζεις ότι έχεις την παραμικρή πιθανότητα να γαμησεις ανατολική μουναρα που να μην είναι μαύρη ζώνη;
Με τι;
Με αβερτα κεράσματα και φορώντας Rolex;
Καμία δε νοιάζεται για το τι φοράς και ποιος είσαι.

Έχεις κασέρι στα 55 σου;
Τότε γαμας σφιχτό σλαβικό μουνακι.
Δεν έχεις,δε γαμας.

Και εγω στα 55 μου, αν είμαι ακόμη ΠΣΚ τουρίστας στο μπλοκ, σίγουρα θα πληρώνω για να γαμαω ανατολικές πιτσιρίκες μουναρες,όπως και το 99% των πορνοτουριστών.

Οτιδήποτε περί κέρασματων,good vibes ,μοιαζω 32 μήνες μικρότερος από ότι είμαι, άρα δεν χρειάζεται να τα σκάω σαν τον kman,είναι ντελούλου σενάρια επιστημονικής φαντασίας.
Δεν είμαι 55. Και δείχνω νεότερος.
Χέσε εμένα . Μιλάμε γενικά το τι ισχύει .

Έχω άπειρα παληκάρια που είναι στο σπορ και μαζεύω τις ιστορίες τους.
Δεν σου μιλάω για φαντασιόπληκτους και καφενεία.
Αυτούς έχω κόψει να τους ακούω πάνω από 10 χρόνια.

Αν είσαι διατεθειμένος να κάνεις σπονσοριλίκι .... πιάνει παντού.
Και στη Δύση .
Αν δεις μουνάρα στη βία ντι κοντότι στη ρώμη ... όποιας εθνικότητας θες ...
όχι μόνο ανατολική ... και ιταλιάνα ... και αμερικάνα ... και αγγλίδα .... τα πάντα όλα ......

να χαζεύει ακριβή βιτρίνα ... και προσφερθείς να της αγοράσεις τη μαλακία που χαζεύει ...

έχεις σοβαρές πιθανότητες να τη γαμήσεις .......


Ναι , θέλει χοντρά λεφτά. Φυσικά δεν έχεις ... εγγυήσεις. Γίνεται .
Έχω ατράνταχτες αποδείξεις ανθρώπων που το έκαναν .

Η ρώμη τυχαία αναφέρθηκε. Θες πλας βαντομ στο παρίσι ;;;;
Όπου γουστάρεις. Και στην αθήνα παίζει
με μεγαλύτερο ρίσκο και πιθανότητα επιτυχίας.
Και πιθανότατα ξυνότερο γαμήσι .

Δεν νομίζω ότι έχει νόημα συνέχεια της κουβέντας.
Δεν μου αλλάζει κανείς γνώμη, δεν υποχρεώνω κανέναν να πιστέψει τη δική μου γνώση .
Δεν το κάνω προσωπικά, στα αρχίδια μου άλλωστε.
Αλλα το έχω δει να γίνεται .

Έχω πιεί και καφέδες ... ουκ ολίγους ... με παληκάρια ... και τα "θηράματά" τους ....
από τέτοιες φάσεις ....
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Αυτό είναι η σλαβική ατμόσφαιρα.Ντερλικώνεις τα στέκια σου στο Ρέινα μπαλαμουτιάζοντας τη γκόμενα και μετά την πίπα στο Raddisson ξεχύνεσαι στο Sen και στο Ritual για να φορτώσεις ξανά.Τα ίδια κάνεις και Κίεβο π.χ. από το Ταραντίνο ή το Cym φέρνεις τη γκόμενα στο διαμέρισμα και μετά φεύγεις Carribean για νέο φόρτωμα.Ενώ την επόμενη μέρα είσαι έτοιμος να υποδεχτείς κατά το μεσημέρι την επόμενη γκόμενα για νέους πούτσους.Τέτοιες συγκινήσεις μόνο οι σλαβικές χώρες προσφέρουν,Δύση είναι πολύ αποστειρωμένη η κατάσταση.Βασικά Δύση με μια δυο γκόμενες ασχολείσαι μάξιμουμ και όλο το σκηνικό είναι εναντίον σου.Και Βιέννη που είναι η καλύτερη πόλη να γαμάς,πού θα ξεχυθείς μετά το βράδυ να φορτώσεις?Στο ποτάμι με τα παρακμιακά μπαρ?

Και αν κουραστείς κάπως Βαρσοβία και θες να ξεσκάσεις και να βολτάρεις λίγο έχει τη Nowy Swiat,την Krakowska Przedmiescie,τη Marskalowska ένα σωρό φανταστικούς δρόμους τίγκα στα μουνάκια γεμάτα καφέ,εμπορικά κέντρα παντού και πάντα καλοπερνάς.Το ίδιο και Κίεβο με την Κρεσάτικ,Μόσχα με την Tverskaya,το Arbat κτλ.

Αντε να βρεις τέτοια τοπία σε δυτικές χώρες,εκεί θα βλέπεις το Χασάν και τη μαντήλα να πάει σύννεφο,Αραπάδες,πάκια μιλάμε ο αισθητικός ορίζοντας πάει περίπατο εντελώς.

και μετά ξύπνησες.... :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Δεν είμαι 55. Και δείχνω νεότερος.
Χέσε εμένα . Μιλάμε γενικά το τι ισχύει .

Έχω άπειρα παληκάρια που είναι στο σπορ και μαζεύω τις ιστορίες τους.
Δεν σου μιλάω για φαντασιόπληκτους και καφενεία.
Αυτούς έχω κόψει να τους ακούω πάνω από 10 χρόνια.

Αν είσαι διατεθειμένος να κάνεις σπονσοριλίκι .... πιάνει παντού.
Και στη Δύση .
Αν δεις μουνάρα στη βία ντι κοντότι στη ρώμη ... όποιας εθνικότητας θες ...
όχι μόνο ανατολική ... και ιταλιάνα ... και αμερικάνα ... και αγγλίδα .... τα πάντα όλα ......

να χαζεύει ακριβή βιτρίνα ... και προσφερθείς να της αγοράσεις τη μαλακία που χαζεύει ...

έχεις σοβαρές πιθανότητες να τη γαμήσεις .......


Ναι , θέλει χοντρά λεφτά. Φυσικά δεν έχεις ... εγγυήσεις. Γίνεται .
Έχω ατράνταχτες αποδείξεις ανθρώπων που το έκαναν .

Η ρώμη τυχαία αναφέρθηκε. Θες πλας βαντομ στο παρίσι ;;;;
Όπου γουστάρεις. Και στην αθήνα παίζει
με μεγαλύτερο ρίσκο και πιθανότητα επιτυχίας.
Και πιθανότατα ξυνότερο γαμήσι .

Δεν νομίζω ότι έχει νόημα συνέχεια της κουβέντας.
Δεν μου αλλάζει κανείς γνώμη, δεν υποχρεώνω κανέναν να πιστέψει τη δική μου γνώση .
Δεν το κάνω προσωπικά, στα αρχίδια μου άλλωστε.
Αλλα το έχω δει να γίνεται .

Έχω πιεί και καφέδες ... ουκ ολίγους ... με παληκάρια ... και τα "θηράματά" τους ....
από τέτοιες φάσεις ....

Λάκη είναι από τις ελάχιστες φορές που συμφωνώ μαζί σου. Το ποστ σου με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Πολωνία.50 χρόνια μπροστά.Βλέπετε γιατί δεν τους χωνεύουν οι αρχίδες.




Με τους Πολωνούς το πρόβλημα είναι οτι ενώ έχουν δίκιο οι άλλοι δεν τους αναγνωρίζουν αρκετή ισχύ για να το επιβάλλουν.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Τσεχοσλοβάκικο νησί αγάπης.Πολωνέζες τέτοιας εμφάνισης δεν υφίστανται.Πιο σεξουαλικές μπορεί να είναι οι Πόλκες.Αλλά άμα δεις τέτοια Σλάβα νέα ή ΜΙΛΦ Πολωνία με υπερβολικά γλυκά χαρακτηριστικά,ωραίο μαλλί κτλ πάντα προέρχεται από γειτονική σλαβική χώρα.

MLNl0V.png


Nf0X5m.png


qbbUVZ.png


HBIufO.png

REQ7d6.png

eczwVM.png



Και ο Τσέχος γκόμενος βέβαια δίπλα πολύ πιο κουλτουρέ και ήπιο στυλ από το μέσο Πολωνό.Η Τσεχία είναι κάπως για smooth sailing καταστάσεις.
Είναι ένας από τους λόγους που αποφεύγω Τσεχία παραείναι τέλειες οι γκόμενες σε σώμα,φάτσα,συμπεριφορά οπότε νιώθεις τελείως μαλάκας που δεν έχεις μείνει εκεί.

Τσέχες ετοιμάζουν πρωινό.Βλέπετε τις τρεις ξανθιές στα δεξιά.Βάζουν και κάτι ασιατοτέτοιες στα αριστερά για ξεκάρφωμα μη διαμαρτυρηθούν οι ευρωμαλάκες για έλλειψη diversity αλλά γενικά τον τόνο στη χώρα δίνουν οι Σλάβες και ειδικά οι ξανθιές.

UsyJgO.png


 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Τώρα ... είναι και η Γερμανία στην ίδια πλευρά ....

Στο τέλος όλοι την πλευρά των Πολωνών παίρνουνε.Συνήθως λένε τα ξέραμε,είχαν όντως δίκιο αλλά τότε είχαμε τα χέρια μας δεμένα δεν μπορούσαμε να κάνουμε αλλιώς κτλ.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Kman δεν μασάει μία.
Ασταμάτητος.
Κέρβερος .
Αιθέρας .

Τι να του πουν τα ναυάγια του μεζεδοπωλείου ... της αστακομακαρονάδας ... και του μπητσόμπαρου της πατόζας ....
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
687
Like
2.423
Πόντοι
446
Δεν είμαι 55. Και δείχνω νεότερος.

Περιττή πληροφορία..
Όλοι στο bou είμαστε νεότεροι και δείχνουμε μικρότεροι :2funny:

Tα υπόλοιπα τι τα γράφεις ρε συ, εννοείται ότι έτσι είναι τα πράγματα.
Με κασέρι,είτε σπονσοριλικι,είτε μαύρη ζώνη,κάνεις παντού θαύματα.

Εγώ κράζω τα αόριστα instafuck και κάτι "καμακωσα"..
Εντάξει,άμα πας Caribbean εννοείται θα "καμακώσεις" άσχετα αν σε έχουν καμακώσει αυτές πριν καν περάσεις την πόρτα :2funny:

Είπαμε,ποιητική αδεία, αλλά μην το γαμησουμε κιόλας..

@Κούλης Χρυσός Για να πουλήσεις πλέον προοπτική σχέσης στο μπλοκ, πρέπει να πέσεις σε μεγάλο χάπατο και να είσαι μεγάλος ψεύτης .
Αυτές που είναι στη γύρα και ανοιχτές σε ξένους,έχουν ακούσει αμέτρητα τέτοια παραμύθια
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Είπαμε,ποιητική αδεία, αλλά μην το γαμησουμε κιόλας..

@Κούλης Χρυσός Για να πουλήσεις πλέον προοπτική σχέσης στο μπλοκ, πρέπει να πέσεις σε μεγάλο χάπατο και να είσαι μεγάλος ψεύτης .
Αυτές που είναι στη γύρα και ανοιχτές σε ξένους,έχουν ακούσει αμέτρητα τέτοια παραμύθια
Παίζει και το άλλο ... μην το υποτιμάς ....
Πολλοί στην ελλάδα ... παίζουν σπονσοριλίκι ... σε μουνάρες ... που είναι από χώρες εκτός Ε.Ε. ....

Και έχουν θέμα με χαρτιά, βίζα, παραμονή κτλ .......

Μην ξεχνάς, στον έρωτα και στον πόλεμο , επιτρέπονται τα πάντα.
Και το άλλο .... τα ακίνητα αυτή τη στιγμή ... πιάνουν καλές τιμές !

Ανά πάσα στιγμή ... πιστολιάζει ένα καλό ακίνητο ... και βρίσκεται με μισό μύριο ...
βαλκανικούς πυραύλους !!!!!!
Θερίζουν .

Για να ΚΡΑΖΕΙΣ πάντως ...
Δεν έχεις ελληναράδικες εικόνες .... ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΔΡΑΜΑΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΚΜΑΝ ....


Ελληνάρες που χαλάνε σε μία έξοδο ... όσα χαλάει ο κμαν ΣΚ ....
και συνοδεύουν έξω ζωντοχήρες πατόζες ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΑΜΑΝΕ !!!!!
Μόνο συνοδεία.

Αν έβλεπες τι συνοδεύουν ... θα έδινες τα διπλά ... για να μην τις ξαναδείς ...
ή για να γίνεις ... τυφλός !!!!!!!

ή για να φύγεις στα νησιά κουκ ... να ξεχάσεις τι βλέπεις στην ελλάδα !
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Εγώ κράζω τα αόριστα instafuck και κάτι "καμακωσα"..
Εντάξει,άμα πας Caribbean εννοείται θα "καμακώσεις" άσχετα αν σε έχουν καμακώσει αυτές πριν καν περάσεις την πόρτα :2funny:

Είπαμε,ποιητική αδεία, αλλά μην το γαμησουμε κιόλας..

Carribean δεν πήγαιναν μόνο πουτάνες.Πήγαιναν και free lancers που ενδιαφέρονταν να ψαρευτούν από ξένους.Ενα σωρό είχε Carribean,τις καλές εποχές οι πουτάνες ούτε 20% δεν ήταν,οι λοιπές ήταν κανονικές γκόμενες που έρχονταν να χορέψουν ή να ψαρευτούν με ξένους.Εννοείται οτι απέβλεπαν σε κάτι με αυτό.
Π.χ. ο Dr. Love που κατά τα λεγόμενά του απεχθανόταν το πληρωμένο πού τον έχανες πού τον έβρισκες στο Carribean σύχναζε και έλεγε οτι έβγαλε γκόμενες από εκεί.

Πολλοί αλλάζουν γνώμη 180 μοίρες,ο Love έκραζε τις Ουκρανέζες ως ανέραστες,παραδόπιστες και κατέληξε να ενδιατρίβει εκεί,ο Dirty έβριζε το Κίεβο και μετά επέλεξε να ζήσει εκεί και το επαινούσε κτλ.Εγώ δεν το κουνάω ρούπι από τις αρχικές μου απόψεις.Αυτά που έλεγα το 2005 ή το 2010 ή ο 2015,τα ίδια λέω και τώρα.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.431
Like
7.926
Πόντοι
2.356
Εντάξει,άμα πας Caribbean εννοείται θα "καμακώσεις" άσχετα αν σε έχουν καμακώσει αυτές πριν καν περάσεις την πόρτα :2funny:
Εμενα παντως στη μια και μοναδικη φορα που πηγα με καμακωσαν οταν βγηκα απο την πορτα για να κανω τσιγαρο μια που ητανε ορθια με αλλες δυο αριστερα της εξοδου ... πως ομορφυνα ετσι αναρωτηθηκα:2funny:
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.686
Πόντοι
216
Τσέχες ετοιμάζουν πρωινό.Βλέπετε τις τρεις ξανθιές στα δεξιά.Βάζουν και κάτι ασιατοτέτοιες στα αριστερά για ξεκάρφωμα μη διαμαρτυρηθούν οι ευρωμαλάκες για έλλειψη diversity αλλά γενικά τον τόνο στη χώρα δίνουν οι Σλάβες και ειδικά οι ξανθιές.

UsyJgO.png
Εγώ έμπαινα και στο εξωτικό τέρμα αριστερά πάντως...:rockon:
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
687
Like
2.423
Πόντοι
446
Carribean δεν πήγαιναν μόνο πουτάνες.Πήγαιναν και free lancers που ενδιαφέρονταν να ψαρευτούν από ξένους.

Τα "Caribbean" του μπλοκ, απλά τα αναφέρω σαν μέρη που η λέξη "καμάκι" έχει άλλο νόημα..

Στο thread της Πράγας στη σελίδα 175 είχα ποσταρει μέρη που αράζουν κοπέλες μαύρης και γκρίζας ζώνης.
Αν γαμησω από εκεί,θα σας γράψω ότι χθες ψώνισα από το τάδε μέρος,όχι ότι καμακωσα:grin:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.575
Like
6.175
Πόντοι
1.056
Πολλές που γάμησα από Carribean δεν τους είχα υποσχεθεί τίποτα.Τις γάμησα τζάμπα στο πρώτο ραντεβού.Μετά βέβαια τους έδωσα ένα δωράκι με δική μου πρωτοβουλία κάπου 50-100 ευρώ γιατί ήθελα να τις ξαναδώ.Αν δεν έδινα τίποτα πιθανόν να έχαναν μετά το ενδιαφέρον τους.Υπήρχαν και επαγγελματίες αλλά υπήρχαν και άλλες με κανονικές δουλειές που πήγαιναν για αρπαχτές.Αυτό ήταν συνηθισμένο Κίεβο.
Οι πουτάνες στο ξεκαθάριζαν αμέσως I work here,πόσα δίνεις,θέλω τόσα,πού μένεις, ενώ οι άλλες στην αρχή δε ζητούσαν τίποτα,τις κερνούσες και τις χούφτωνες και φίλαγες στο μαγαζί τσίμπαγες τηλέφωνο και έρχονταν μετά στο ραντεβού την επόμενη μέρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Τα "Caribbean" του μπλοκ, απλά τα αναφέρω σαν μέρη που η λέξη "καμάκι" έχει άλλο νόημα..

Στο thread της Πράγας στη σελίδα 175 είχα ποσταρει μέρη που αράζουν κοπέλες μαύρης και γκρίζας ζώνης.
Αν γαμησω από εκεί,θα σας γράψω ότι χθες ψώνισα από το τάδε μέρος,όχι ότι καμακωσα:grin:
Γέρος ... τον ήξερα χρόνια .... μου διηγήθηκε τις ιστορίες για τις 5 γυναίκες που είχε ...
(πολλά χρόνια με την κάθε μία, όχι απλές γκόμενες, έζησε μαζί τους). Είχε χώρισε και με τις πέντε όταν έκανε απολογισμό και κριτική .

Οι τέσσερις πρώτες είχαν πολύ καλές δουλειές, οι 3 ήταν επιστήμονες η τέταρτη έμπορος. Η πέμπτη ήταν βίζιτα-στριπτιτζού.

Μου είπε ότι δεν κατέληξε ποτέ, ποιά ήταν η πιο πουτάνα.
Από τις τέσσερες πρώτες.
Ήταν σίγουρος , ότι η τελευταία δεν ήταν η πιο πουτάνα, αν και είχε κάνει επαγγελματίας πουτάνα.Ήταν η καλύτερη από όλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom