Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.215
Κριτικές
19
Like
7.171
Πόντοι
3.346
Ραγιαδισμός είναι το κλειδί της ελληνικής μιζέριας

ξέχασες εκτός του ραγιαδισμού, ο Έλληνας επιζητά να ψωφίσει και η κατσίκα του γείτονα αυτό ίσως είναι χειρότερο από τον ραγιαδισμό και το βόλεμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.578
Like
6.179
Πόντοι
1.056
Έγινες μέλος το ' 22 ενω εδώ γίνεται πιπ@ ο τυπος από το '18, 4 χρόνια πριν δηλαδή. Τι να πρωτοθυμηθει κανεις- από κοπρολαγνιες -μέχρι εξύμνηση του φυρερ. Xωρια το μπαν σαν μέλος δύο χρόνια -κτλπ, κτλπ.
Υγ. Το πάχος δεν είναι ένδειξη ευημερίας πλέον, αλλά κακού φαγητού. Όσο αφορά την εργασία του τα νύχια του μέσα στην μπιχλα ήταν, επομένως δεν κάνει δουλειά γραφειου

Γράφω από το 2007.Τότε έκανα τα ίδια και είχα ακριβώς τις ίδιες απόψεις.Τα ταξίδια στην ανατολική Ευρώπη τα ξεκίνησα το 1999 με Τσςχί.Πρώτη φορά Πολωνία πήγα το 2002 και Ουκρανία το 2003 και μετά επισκεπτόμουν συνέχεια.




 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.308
Πόντοι
2.306
Γράφω από το 2007.Τότε έκανα τα ίδια και είχα ακριβώς τις ίδιες απόψεις.Τα ταξίδια στην ανατολική Ευρώπη τα ξεκίνησα το 1999 με Τσςχί.Πρώτη φορά Πολωνία πήγα το 2002 και Ουκρανία το 2003 και μετά επισκεπτόμουν συνέχεια.




Τελικά τρως καλά η όχι ; Μεταφέρεις πτώματα ; Θέτεις εσυ τα στάνταρ σαν βαλκάνιος τσοπάνης η ζεις από επιδόματα σαν πρόσφυγας ;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.664
Κριτικές
6
Like
11.028
Πόντοι
3.936
Γράφω από το 2007.Τότε έκανα τα ίδια και είχα ακριβώς τις ίδιες απόψεις.Τα ταξίδια στην ανατολική Ευρώπη τα ξεκίνησα το 1999 με Τσςχί.Πρώτη φορά Πολωνία πήγα το 2002 και Ουκρανία το 2003 και μετά επισκεπτόμουν
Μπράβο friend φέρε τον έλεγχο να σου βάλω άριστα. Δεν εχω κατι με το προφιλ σου- απλα τα γραφεις μια ετσι κ μια γιουβετσι -πεφτει κ λιγο σαλτσα μεσα, οκ. Αλλα υπαρχουν ομως κ καποιοι που δεν εχουν μνημη χρυσοψαρου κι έτυχε να έχουν γυρίσει αυτά τα μέρη οπότε έχουν εικόνα κ άποψη του τι παίζει εκεί. Κι όπως λέει κι ενα αρχαιο ρητο: Verba volant - scripta manent.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.664
Κριτικές
6
Like
11.028
Πόντοι
3.936
Λογικά δεν έχει δίπλωμα αλλιώς θα είχε νοικιάσει αυτοκίνητο έστω μια φορά όλα αυτά τα χρόνια
Δεν έχει δίπλωμα οδήγησης σε κανένα επιπεδο- κατά τα αλλά έλεγε ότι παιζε ηλεκτρική κιθάρα δηθεν στο airbnb διαμέρισμα στην Αθήνα που παρουσίαζε ως δικό του. Μη θυμηθούμε το ταξίδι που ειχε κάνει μονο νοερα στις ΗΠΑ -αλλα όχι πραγματικά κι εγραφε ότι πήγε.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.431
Like
7.926
Πόντοι
2.356
Γράφω από το 2007.Τότε έκανα τα ίδια και είχα ακριβώς τις ίδιες απόψεις.Τα ταξίδια στην ανατολική Ευρώπη τα ξεκίνησα το 1999 με Τσςχί.Πρώτη φορά Πολωνία πήγα το 2002 και Ουκρανία το 2003 και μετά επισκεπτόμουν συνέχεια.
Οταν ξεκινησες να πηγαινεις στο μπλοκ εμενες Γερμανια η Ελλαδα?
Απο περιεργια ρωταω αν θελεις απαντας
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.308
Πόντοι
2.306
Οταν ξεκινησες να πηγαινεις στο μπλοκ εμενες Γερμανια η Ελλαδα?
Απο περιεργια ρωταω αν θελεις απαντας
Ελλάδα έμενε , τις θυμαμαι τις παλιές κμανικες γραφές και ας είμαι μέλος από το 22 μόνο
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.578
Like
6.179
Πόντοι
1.056
Οταν ξεκινησες να πηγαινεις στο μπλοκ εμενες Γερμανια η Ελλαδα?
Απο περιεργια ρωταω αν θελεις απαντας

Εμενα Ελλάδα στην αρχή.Η χώρα που μένεις επηρρεάζει την κοσμοαντίληψή σου.Αλλιώς βλέπεις τα πράγματα όταν είσαι Πολωνία,αλλιώς Ελλάδα και αλλιώς Γερμανία.Μέχρι το 2008 γαμούσα κυρίως Τσέχες,Ουκρανέζες,μετά το έριξα σε Πολωνέζες,Ουκρανέζες.2000-2010 ήταν φανταστική εποχή Τσεχία,η Πολωνία ήταν τρομερη 2005-2013.
Το 2008 ήταν η καλύτερή μου χρονιά έφερνα αβέρτα Τσέχες τότε.Μιλάμε ήταν πανεύκολο.Τις καλούσες Ελλάδα και έρχονταν χωρίς δεύτερη κουβέντα.Μιλάμε για τηλεφωνικούς διαλόγους γνωριμίας του στυλ mas kundicku vyholene?-Ne,mam castesne vyholene.(έχεις το μουνί σου ξυρισμένο?-όχι το έχω μερικώς ξυρισμένο.)Αυτά με κοπέλες της διπλανής πόρτας που πρωτογνώριζες,ήταν τελείως ακομπλεξάριστες οι Τσέχες τότε.Και οι Πολωνέζες βέβαια ήταν φωτιά απίστευτα σεξομανείς και διαστροφικές,απόλυτα υποτακτικές.
Μεγάλο πλεονέκτημα τότε δε μίλαγε κανένας Ελλάδα τσέχικα ή πολωνικά οπότε δεν μπορούσαν να φάνε τις γκόμενες που έφερνα.Την έπεφταν πολλοί αλλά δεν μπορούσαν να συνεννοηθούν.
Τώρα αυτά μόνο με Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες μπορείς να τα κάνεις.Κυρίως έφερνα από πολωνικά και τσέχικα χωριά και μικρές πόλεις.Αθάνατη επαρχία.Τέλειες εποχές.Συνεχίζεις τα ίδια τώρα αν έχεις και το ανάλογο εισόδημα,δεν είναι φτηνά όπως τότε.Οι γκόμενες έχουν απαιτήσεις.Τότε πήγαινα τις Τσέχες Μπάτη και Αλιμο ή παραλία Κατερίνης και ενθουσιάζονταν από τη χαρά τους.Moricko(θαλασσίτσα) φώναζαν.Τώρα πλέον ούτε με Σαντορίνη δεν εντυπωσιάζονται που λέει ο λόγος.
Εντωμεταξύ τότε όλες οι Τσέχες και οι Πολωνέζες έκαναν ακάποτο,δε χώνευαν τα προφυλακτικά.Μόνο οι Ρωσίδες και οι μισές Ουκρανέζες ζητούσαν να βάλεις προφυλακτικό.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.578
Like
6.179
Πόντοι
1.056
Ελλάδα έχεις το πλεονέκτημα οτι μπορείς να φέρεις γκόμενα για διακοπές.Γερμανία έχεις το πλεονέκτημα της εγγύτητας,παλιά πήγαινα κάθε ΣΚ Τσεχία ή Πολωνία.Αν πας συνέχεια στο τέλος κάνεις χαρέμι.
Ο πουτσαράς αυτό έκανε και ξεσκίστηκε να γαμάει.Οι περισσότεροι Ελληνες Γερμανία μιζεριάζουν δεν τα κάνουν αυτά.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.664
Κριτικές
6
Like
11.028
Πόντοι
3.936
Μεγάλο πλεονέκτημα τότε δε μίλαγε κανένας Ελλάδα τσέχικα ή πολωνικά οπότε δεν μπορούσαν να φάνε τις γκόμενες που έφερνα.Την έπεφταν πολλοί αλλά δεν μπορούσαν να συνεννοηθούν.
Ενώ εσύ μιλούσες απταιστα αυτές τις γλώσσες- βλέπεις τις μάθαινες από μικρός εκει στο σχολείο του χωριου σου. Κόψε κάτι ρε τυπε- μας κούφανες τώρα.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.578
Like
6.179
Πόντοι
1.056
Αυτό είναι το θέμα.Κάνεις αυτό που δεν μπορεί να κάνει ο άλλος για να έχεις ανταγωνιστικό πλεονέκτημα.Ποιος μπορεί να μάθει τσέχικα χωρίς να μένει Τσεχία?Ακόμα και οι Ελληνες που σπούδαζαν εκεί δεν μπορούσαν να τα μάθουν.Με το που πρωτοπήγα Πράγα το 1999 κατάλαβα οτι πρέπει να μάθω τσέχικα.Θυμάμαι στο στρατό όλοι σιχτίριζαν και οδύρονταν καταπονημένοι απο τις σκοπιές και εγώ διάβαζα τσέχικα.Είναι και πόσο αντέχεις την καταπόνηση.Ο άλλος ψοφάει από την κούραση,του λείπουν οι δικοί του,η γκόμενα,εσύ πας και μελετάς τσέχικα για να κάνεις κεφάλι που λένε.Τα τσέχικα ήταν εξαιρετικά χρήσιμα στα 00s γιατί είχες πρόσβαση σε πολλές ωραίες γκόμενες απο επαρχία που δε μιλαγαν αγγλικά ενώ οι άλλοι ξένοι δεν είχαν.Ουσιαστικά ήσουν ο πρώτος και ο μόνος ξένος που γνώριζαν.
Αργότερα έμαθα λίγα πολωνικά και έκανα μαθήματα ρωσικών.
Τσέχικα και πολωνικά μοιάζουν πολύ,οι ρίζες των λέξεων είναι οι ίδιες οπότε αν ξέρεις τη μια γλώσσα μαθαίνεις εύκολα την άλλη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.578
Like
6.179
Πόντοι
1.056
Είναι τελείως διαφορετική στάση για αυτό δεν μπορούν να σε σταματήσουν.Ο άλλος σκέφτεται στο στρατό πω ρε φίλε τον πίνουμε,άντε να πάρω άδεια να δω τους φίλους,τους δικούς μου κτλ και εγώ σκεφτόμουνα γουστάρω,έχω χρόνο να μάθω τσέχικα,μόλις πάρω άδεια θα πάω τετραήμερο παραλία Κατερίνης να χτυπήσω Τσέχες.
Ενώ δηλαδή θεωρητικά υποφέρεις ουσιαστικά είσαι σε γαμηστική τροχιά.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Εντωμεταξύ τότε όλες οι Τσέχες και οι Πολωνέζες έκαναν ακάποτο,δε χώνευαν τα προφυλακτικά.

Ευτυχώς δε σου'ρθε μετά καμια με κανα μωρο στην αγκαλιά και να'χες τρεχάματα :babycry:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.308
Πόντοι
2.306
Όπως τα λέει ο ΚΜΑΝ ήταν τα χρυσά χρόνια 2005-2013

Μετά μας κατέστρεψε ο Ζούκερμπεργκ και η Ραιανερ

Ήταν τόσο γελοία εύκολο που αν ήσουν λίγο ωραίος σου έρχονταν από μόνες τους. Και κοιλιτσα να είχες και πάλι έρχονταν αν σε έβλεπαν εξωτικό
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.578
Like
6.179
Πόντοι
1.056
Ευτυχώς δε σου'ρθε μετά καμια με κανα μωρο στην αγκαλιά και να'χες τρεχάματα :babycry:

Με απείλησε μία έτσι.Μια τρελιάρα δίμετρη εικοσάχρονη στριπτιζέζ απο Μοραβία.Μου γράφει jsem tehotna(είμαι έγγυος) σε κάποια φάση το 2002 δυο μήνες αφού συναντηθήκαμε στην Αθήνα.Της λέω jdi na portrat(κάνε έκτρωση) μου λέει proc ty nechces miminko(γιατί δε θες το μωρό.)Κουφάθηκα εκεί υποψιάστηκα οτι κάτι δεν πάει καλά,πάω Τσεχία να τη βρω και τελικά το παιδί γεννήθηκε 11 μήνες αφού συναντηθήκαμε.Οταν ξανάρθε με το μικρό με κλώσαγε κανονικά,καθόταν στον πούτσο και δεν έλεγε να σηκωθεί.Ηταν και βαριά 183 ύψος.Τελευταία στιγμή να αποφεύγω με ελιγμούς τον κρεμπιέ.Μόλις γυρνάει Τσεχία ξανά μου στέλνει φωτό που ήταν μελανιασμένη.Με έσπασε λέει στο ξύλο ο άντρας μου λέει.Proc milacku?(γιατί αγάπη μου) τη ρωτάω.Με ρώταγε συνεχώς ειρωνικά τι πήγα να κάνω Ελλάδα μου λέει,με κατηγόρησε οτι τον απατάω.
Γενικά οι Τσέχες στα πολωνοτσεχικά σύνορα έχουν λίγο απο την πολωνική μέντα και βγαίνουν κάπως συναισθηματικές και τρελιάρες.Αργότερα έφερα και άλλες παντρεμένες Τσέχες που έφερναν και φίλες τους παντρεμένες και τις γνώριζα σε άλλους να τις γαμήσουνε.
Για τις Πολωνέζες το σύστημα είναι να χύνεις στον κώλο στο τέλος ώστε να μη μείνουν έγγυες.Σχεδόν όλες,βασικά όλες έκαναν πρωκτικό και αυτός ήταν βασικός λόγος.
Αμα όμως δεν προσέχεις μπορεί η γκόμενα στο μπάνιο να μαζέψει τα χύσια από το πρόσωπο,τα βυζιά ή το στόμα της και να τα βάλει στο μουνί.Την Τσέχα την είχα τσακώσει να το κάνει οπότε θέλει προσοχή.Εχουν και άλλα πονηρά συστήματα οι γκόμενες.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.578
Like
6.179
Πόντοι
1.056
Έχεις κάνει ποτέ αιματολογικές;

Λες να πάθω ό,τι και αυτός που τον έφαγαν οι μπριζόλες?

 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.867
Like
12.844
Πόντοι
2.606
Με απείλησε μία έτσι.Μια τρελιάρα δίμετρη εικοσάχρονη στριπτιζέζ απο Μοραβία.Μου γράφει jsem tehotna(είμαι έγγυος) σε κάποια φάση το 2002 δυο μήνες αφού συναντηθήκαμε στην Αθήνα.Της λέω jdi na portrat(κάνε έκτρωση) μου λέει proc ty nechces miminko(γιατί δε θες το μωρό.)Κουφάθηκα εκεί υποψιάστηκα οτι κάτι δεν πάει καλά,πάω Τσεχία να τη βρω και τελικά το παιδί γεννήθηκε 11 μήνες αφού συναντηθήκαμε.Οταν ξανάρθε με το μικρό με κλώσαγε κανονικά,καθόταν στον πούτσο και δεν έλεγε να σηκωθεί.Ηταν και βαριά 183 ύψος.Τελευταία στιγμή να αποφεύγω με ελιγμούς τον κρεμπιέ.Μόλις γυρνάει Τσεχία ξανά μου στέλνει φωτό που ήταν μελανιασμένη.Με έσπασε λέει στο ξύλο ο άντρας μου λέει.Proc milacku?(γιατί αγάπη μου) τη ρωτάω.Με ρώταγε συνεχώς ειρωνικά τι πήγα να κάνω Ελλάδα μου λέει,με κατηγόρησε οτι τον απατάω.
Γενικά οι Τσέχες στα πολωνοτσεχικά σύνορα έχουν λίγο απο την πολωνική μέντα και βγαίνουν κάπως συναισθηματικές και τρελιάρες.Αργότερα έφερα και άλλες παντρεμένες Τσέχες που έφερναν και φίλες τους παντρεμένες και τις γνώριζα σε άλλους να τις γαμήσουνε.
Για τις Πολωνέζες το σύστημα είναι να χύνεις στον κώλο στο τέλος ώστε να μη μείνουν έγγυες.Σχεδόν όλες,βασικά όλες έκαναν πρωκτικό και αυτός ήταν βασικός λόγος.
Αμα όμως δεν προσέχεις μπορεί η γκόμενα στο μπάνιο να μαζέψει τα χύσια από το πρόσωπο,τα βυζιά ή το στόμα της και να τα βάλει στο μουνί.Την Τσέχα την είχα τσακώσει να το κάνει οπότε θέλει προσοχή.Εχουν και άλλα πονηρά συστήματα οι γκόμενες.
αρχηγε θα μας τρελανεις ?:confused:
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.431
Like
7.926
Πόντοι
2.356
Όπως τα λέει ο ΚΜΑΝ ήταν τα χρυσά χρόνια 2005-2013
Ειδικοτερα για Μολδαβια μεχρι 2014 και Ουκρανια μεχρι 2017,ειναι οι χρονιες-σταθμοι που ανοιξαν οι βιζες.
Καλοκαιρι εκεινης της χρονιας ημουνα Οδησσο, αρκετα πουτανακια ερχοτανε στο χωρο σου με 600-1000 γκριβνα, στα μεγαλα παραλιακα κλαμπ ειχε Λευκορωσιδες τουριστριες και πολλες γκομενες απο Κιεβο.
Απο την αλλη στη Βουλγαρια μεχρι 1998/1999 γαμουσες μαθητριες λυκειου και φοιτητριες σχεδον τζαμπα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom