Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (8 μέλη και 34 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
έτσι ακριβώς, δεν γίνεται να ξοδεύεις 6κ σε 4-5 μέρες και να ντύνεσαι από τα πανέρια.

Ποια πανέρια.Οσα φοράω είναι Boss,άντε και Gant.Αυτά τα παπούτσια είναι Adidas των 200 ευρώ.Τα άλλα παπούτσια που είχα μαζί μου είναι Boss των 300 Ευρώ,φέτος τα αγόρασα.Εννοείται οτι έχω έπιπλα σιγά το δύσκολο να έχεις έπιπλα.
Κάθε μέρα τρώω φιλέτα και μπριζόλες υψηλής ποιότητας και τα καλύτερα τυριά.Είναι σχετικά φτηνά εδώ στη Γερμανία.
Φέτος πήγα Μπούντβα,Βελιγράδι από μια βδομάδα,3 φορές Βαρσοβία,τη μία φορά 10 μέρες,τις άλλες τριήμερο,μία φορά Βιέννη,δυο φορές Ελλάδα και μία Κωνσταντινούπολη.Είχα 3 Λευκορρωσίδες,δυο Ρωσίδες,δυο Πολωνέζες,δυο Βαλτικές,μία Τσέχα στα ταξίδια.Δεν έχει τελειώσει ακόμα το έτος.
Φυσικά τα γούστα είναι ακριβά τι να κάνουμε.Τα πεντάστερα εγώ τα θέλω όπως και τα Michelin εστιατόρια,δεν τα ζητάνε κατ ανάγκη οι γκόμενες.Επόμενος σταθμός Μινσκ προφανώς.Εχω ήδη έτοιμες γκόμενες εκεί.

Σημειωτέον έμεινα σε κάτι Airbnb Ελλάδα των 80-100 ευρώ ημερησίως το Μάιο και είδα την άθλια κατάσταση των κτισμάτων εν Ελλάδι,χρέπια είναι τα περισσότερα.Ανύπαρκτη μόνωση,καμιά υποδαπέδια θέρμανση,χάλια υδραυλικά,χάλια ηλεκτρικά,κάτι κατασκευές της πλάκας και στην καλύτερη πρόχειρα ανακαινισμένα.
Μην πούμε για την κατάσταση δρόμων και πεζοδρομίων στην Ελλάδα,τις υποδομές,τα ΜΜΕ,τι αμάξια κυκλοφορούν,τα μαγαζιά που ζέχνουν,τα ανύπαρκτα εμπορεύματα και τα μπαγιάτικα φαγιά που σου σερβίρουν παντού.Η τα υψηλά κόστη στα σούπερμάρκετ για πράγματα πολύ φτηνά στο εξωτερικό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
23
Like
3.042
Πόντοι
3.820
εμείς του τα λέμε αυτά ως συμβουλή, γιατί έχουμε όλη την καλή διάθεση ώστε να κάνει ένα βήμα παραπάνω και να βελτιώσει την ποιότητα ζωής του και όχι για να τον πικάρουμε και να τον κοροιδεύουμε όπως κάνει ο @Νίο και κάποιοι άλλοι

έχει περάσει μια δεκαετία και καμία εξέλιξη δεν βλέπω συνεχίζει να είναι πεζό-2 και να μένει σε σπίτι χωρίς τίποτα μέσα και τώρα τελευταία τον κάνουν και τα γνωστά κόλπα με τις περιόδους (τον κοροιδεύουν στα μούτρα του και το δέχεται)
εμενα δεν με ενδιαφερει καν,ας μενει και σε κοτετσι αν δεν τον ενοχλει,μαγκια του που τα τρωει οπως γουσταρει,μεγαλα παιδια ειμαστε .απλα σχολιαζω πανω στο θεμα ,οτι επειδη τον ενδιαφερει η επιδειξη ,δεν την κανει ολοκληρωτικα οπως πρεπει
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.854
Like
108
Πόντοι
16
έχει περάσει μια δεκαετία και καμία εξέλιξη δεν βλέπω συνεχίζει να είναι πεζό-2

Λογικά δεν έχει δίπλωμα αλλιώς θα είχε νοικιάσει αυτοκίνητο έστω μια φορά όλα αυτά τα χρόνια, που για τα έξοδα που κάνει είναι ψίχουλα
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.664
Κριτικές
6
Like
11.028
Πόντοι
3.936
εμείς του τα λέμε αυτά ως συμβουλή, γιατί έχουμε όλη την καλή διάθεση ώστε να κάνει ένα βήμα παραπάνω και να βελτιώσει την ποιότητα ζωής του και όχι για να τον πικάρουμε και να τον κοροιδεύουμε όπως κάνει ο ν και κάποιοι άλλοι
Στόχος των σχολίων που κάνω δεν είναι η κοροϊδία αλλά η αφύπνιση.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
Tanecnice Kitty(γάτες που χορεύουν) με τις σέξυ Τσέχες στα 70s.Ωραία ατμόσφαιρα.


Εχουν πάντα την κίνηση και τη θεατρικότητα οι Τσέχες.

ynLx6U.png


Sf12DS.png


Εχουν αυτά τα φοβερά πόδια οι Σλάβες καυλώνεις ανυπερθέτως.Ειδικά με τις Τσέχες νιώθεις τελείως μαλάκας που δε μένεις εκεί οπότε είναι μια χώρα που αποφεύγω.

sZJZGw.png


R9mH4a.png


VgcXO4.png


TacFlU.png



Sladke mameni.Οι Τσέχες έχουν αυτά τα μυστηριώδη πράσινα μάτια που θυμίζουν τις πεδιάδες της ανατολικής Ευρώπης.Τέτοιο βλέμμα βλέπεις μόνο Τσεχία.Πιο βόρεια Πολωνία υπάρχουν πιο ευαίσθητα μάτια έτοιμα να ξεσπάσουν σε δάκρυα.Δεν υπάρχουν τα ποντικίσια σλαβικά μάτια άλλων πιο ανατολικών χωρών.
Μέσω βλέμματος ξεχωρίζεις καθαρά γερμανοειδείς από Σλάβες.Οι Γερμανοειδείς έχουν πολύ πιο σκληρό,ψυχρό,υπολογιστικό βλέμμα σε σχέση με το ευαίσθητο σλαβικό.

 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.555
Like
17.674
Πόντοι
3.656
εμεις τον θελουμε τον αρχηγο καλτιλα μινερβα σωβρακοφανελα και παντελονι λι σιγα μην παει να κανει και πασαρελλα πιτι ουομο με λορο πιανα μπλειζερ σταυροκουμπωτα :confused:
Μαλάκα .... να φοράς είτε ραμμένο σπέσιαλ σακάκι .... ή κανένα ετοιματζίδικο , αλλά όχι πολύ φθηνό πχ μπος, μπρουκς μπαδερς κτλ ... και να φοράει η άλλη τίποτε μυτερές πέτρες ή βραχιόλια με άγριες μεταλικές επιφάνειες .... και να σου σκίσει γραβάτα .... ή σακάκι ....

φρίκη του θανατά ... δεν γαμάς μετά !
ενώ με ένα γκαντ πανέρι σαν ιατρός εφημερία σε ιδιωτικό νοσοκομείο της αθήνας
στα αρχίδια σου όλα
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.503
Like
11.490
Πόντοι
3.506
Σημειωτέον έμεινα σε κάτι Airbnb Ελλάδα των 80-100 ευρώ ημερησίως το Μάιο και είδα την άθλια κατάσταση των κτισμάτων εν Ελλάδι,χρέπια είναι τα περισσότερα.Ανύπαρκτη μόνωση,καμιά υποδαπέδια θέρμανση,χάλια υδραυλικά,χάλια ηλεκτρικά,κάτι κατασκευές της πλάκας και στην καλύτερη πρόχειρα ανακαινισμένα.
Μην πούμε για την κατάσταση δρόμων και πεζοδρομίων στην Ελλάδα,τις υποδομές,τα ΜΜΕ,τι αμάξια κυκλοφορούν,τα μαγαζιά που ζέχνουν,τα ανύπαρκτα εμπορεύματα και τα μπαγιάτικα φαγιά που σου σερβίρουν παντού.Η τα υψηλά κόστη στα σούπερμάρκετ για πράγματα πολύ φτηνά στο εξωτερικό.
Πτωχευμένη χώρα με νεοφιλελεύθερη κυβέρνηση και αριστερό Δημόσιο. Περιμένεις κάτι καλύτερο;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.555
Like
17.674
Πόντοι
3.656
Λογικά δεν έχει δίπλωμα αλλιώς θα είχε νοικιάσει αυτοκίνητο έστω μια φορά όλα αυτά τα χρόνια, που για τα έξοδα που κάνει είναι ψίχουλα
Αν πίνουν μπουκάλια κρασί με τα μουνέτα .... και ποτά μετά .... ΘΕΣ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
ή σε καμιά χώρα του μπλοκ ... και να πέσεις σε αλκοτέστ ;;;;

Σιγά τη δαπάνη να νοικιάσεις ένα Α1 55€ τη μέρα γερμανία αυστρία .......
και βενζίνη 1.40 το λίτρο ......
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.854
Like
108
Πόντοι
16
Αν πίνουν μπουκάλια κρασί με τα μουνέτα .... και ποτά μετά .... ΘΕΣ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙΣ ΓΕΡΜΑΝΙΑ
ή σε καμιά χώρα του μπλοκ ... και να πέσεις σε αλκοτέστ ;;;;

Σιγά τη δαπάνη να νοικιάσεις ένα Α1 55€ τη μέρα γερμανία αυστρία .......
και βενζίνη 1.40 το λίτρο ......

Ας μας πει ο ίδιος αν εχει δίπλωμα η όχι, δεν ειναι δα και ντροπή.

Πάντως σε τόσες ωραίες χώρες και πόλεις που έχει πάει, αν είχε δίπλωμα όλο και κάτι θα είχε νοικιάσει τόσα χρόνια

Άσε που αν είχε δίπλωμα θα μπορούσε να τις φέρνει και Γερμανία, δε θα χρειαζότανε να είναι συνέχεια ανάμεσα σε μαυριδερούς όπως λέει, θα έπιανε τα βουνά και τα λιβάδια και θα τις πηδούσε μέσα στο Μερσεντικό. Πολύ φθηνότερα και πιο ξεκούραστα θα του έβγαινε

Για να μην έχει γίνει τίποτε από αυτά, μάλλον δεν έχει δίπλωμα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.555
Like
17.674
Πόντοι
3.656
Ας μας πει ο ίδιος αν εχει δίπλωμα η όχι, δεν ειναι δα και ντροπή.

Πάντως σε τόσες ωραίες χώρες και πόλεις που έχει πάει, αν είχε δίπλωμα όλο και κάτι θα είχε νοικιάσει τόσα χρόνια

Άσε που αν είχε δίπλωμα θα μπορούσε να τις φέρνει και Γερμανία, δε θα χρειαζότανε να είναι συνέχεια ανάμεσα σε μαυριδερούς όπως λέει, θα έπιανε τα βουνά και τα λιβάδια και θα τις πηδούσε μέσα στο Μερσεντικό. Πολύ φθηνότερα και πιο ξεκούραστα θα του έβγαινε

Για να μην έχει γίνει τίποτε από αυτά, μάλλον δεν έχει δίπλωμα
Τα περί πιώματος ... τα πήρες χαμπάρι ή όχι ;;;;

Βράδια που ξέρω ότι θα πιούμε μπουκάλι .... δεν παίρνω αυτοκίνητο .....

και πίστεψέ με ... έχω και .... δίπλωμα ... και αυτοκίνητα .................

Στην ελλάδα ειδικά ... με ένα ποτήρι κρασί αντρικό ... ή μια μπύρα .... σε γράφουν ............

Δεν φαντάζομαι να θέλει κανείς .... ΕΛΒΕΤΙΑ ΑΥΣΤΡΙΑ .... να μπλέξει με τροχαία ................

σκάει 50€ - 100€ ταξί και δεν του χαλάει κανείς τη βραδιά ....



it's 2024 ......
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.888
Like
12.872
Πόντοι
2.606
Μαλάκα .... να φοράς είτε ραμμένο σπέσιαλ σακάκι .... ή κανένα ετοιματζίδικο , αλλά όχι πολύ φθηνό πχ μπος, μπρουκς μπαδερς κτλ ... και να φοράει η άλλη τίποτε μυτερές πέτρες ή βραχιόλια με άγριες μεταλικές επιφάνειες .... και να σου σκίσει γραβάτα .... ή σακάκι ....

φρίκη του θανατά ... δεν γαμάς μετά !
ενώ με ένα γκαντ πανέρι σαν ιατρός εφημερία σε ιδιωτικό νοσοκομείο της αθήνας
στα αρχίδια σου όλα
Το έχει γράψει κι άλλος πριν ο αρχηγος αντλεί ευχαρίστηση από το να έχει όλα τα χαντικαπ εις βάρος του αλλά αυτός να γλείφει κόκκαλο και οι άλλοι να κοιτάνε σαν γυλοι τον στρατηγικό επενδυτή
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
Εχω δίπλωμα,το είχα πάρει πριν από 25 χρόνια.Σιγά το δύσκολο ήταν εξετάσεις για να περνάει ο μέσος όρος και μου φάνηκαν πολύ εύκολες.Αμα τρέμουν τα χέρια ή τα πόδια σου στις εξετάσεις στην οδήγηση παίρνεις απλά λίγο πριν ένα αγχολυτικό και καθάρισες.Αλλά δε μου αρέσει καθόλου να οδηγάω,προτιμώ να οδηγούνε άλλοι.Βέβαια μερικές γκόμενες ζήτησαν όντως αμάξι,βόλτες οπότε είναι χρήσιμο αλλά δεν ένιωσα ποτέ ουσιαστικά ανάγκη για αμάξι.
Υστερα άμα θες να πίνεις κανά μπυρόνι κανά κρασί όταν βγαίνεις με τη γκόμενα,ουσιαστικά δηλαδή σχεδόν πάντα δεν είναι πρακτικό το αμάξι.Πάλι ταξί θα χρειαστείς.Και το αμάξι είναι έξοδο,για ένα καλό όχημα χρειάζεσαι δαπάνη κάπου 500 ευρώ μηνιαίως συνολικά,είναι το σημαντικότερο έξοδο μετά το ενοίκιο οπότε αν το εξοικονομείς έχεις επιπλέον χρήμα για ταξίδια,σπονσοριλίκια κτλ.Πέραν του οτι στα τρένα,λεωφορεία κάνεις γνωριμίες,γαμάς κτλ ενώ με το αμάξι είσαι στατικός.Αντε να μιλάς ονλάιν με γκόμενες και να κανονίζεις ραντεβού ενώ οδηγείς ενώ στο τρένο το κάνεις χαλαρά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Εμενα παλι μου αρεσει πολυ η Γερμανια και εχω ανεβει πολλες φορες ως τουριστας ...
Με περιμενει ο δικος μου στο αεροδρομιο,τρωω του σκασμου στα μαγαζια του(εχει γαματο μπουφε πρωινο στο ενα),πηγαινουμε στα fkk,πεταγομαστε Ολλανδια που ειναι διπλα,ωραια κλαμπ στο Ντισελντορφ κτλ
Μια φορα ειχα κατσει ενα μηνα,δεν ηθελα να φυγω:2funny:
Ωραία είναι βόρεια Γερμανία αρκεί να όπως λες
Μην πληρώνεις για σπίτι μην πληρώνεις για φαΐ
Μην πληρώνεις για ταξί
Και να χαλάς λεφτά μόνο στις... Ρουμάνες στα FKK
Έτσι έρχομαι κι εγώ!!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Νομίζω κάνεις λάθος περί πραγματικότητας.Την πραγματικότητα την καθορίζω εγώ γιατί καθορίζω τις επιδόσεις.
Αν για τη δουλειά που ο άλλος χρειάζεται 1 ώρα εγώ την κάνω σε 10 λεπτά,ποιος έχει περισσότερο χρόνο?Είναι πάντα θέμα ταχύτητας,συμπυκνώνεις το χρόνο.Αν ο άλλος βγει με μια γκόμενα εγώ θα βγω με πέντε κ.ο.κ.
Δώσε γκάζι αρχηγέ
Τα ίδια έλεγε κι ο Ναπολέων παλιότερα;
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Σημειωτέον έμεινα σε κάτι Airbnb Ελλάδα των 80-100 ευρώ ημερησίως το Μάιο και είδα την άθλια κατάσταση των κτισμάτων εν Ελλάδι,χρέπια είναι τα περισσότερα.Ανύπαρκτη μόνωση,καμιά υποδαπέδια θέρμανση,χάλια υδραυλικά,χάλια ηλεκτρικά,κάτι κατασκευές της πλάκας και στην καλύτερη πρόχειρα ανανακαινισμένα.
Και που να δεις σε τι τιμές τα νοικιάζουν αυτά τα χρέπια. Για γκαρσονιέρα Πειραιά με βασική επίπλωση, μόνωση της πλάκας, χωρίς αέριο εννοείται αλλά με ένα a/c κλάσης...Ω, θες κανά 600άρι. Αφού νοικιάζεις μπορείς να το εκμετάλλευτείς αυτό για να αυξήσεις κι άλλο τη ρευστότητα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.664
Κριτικές
6
Like
11.028
Πόντοι
3.936
Πτωχευμένη χώρα με νεοφιλελεύθερη κυβέρνηση και αριστερό Δημόσιο. Περιμένεις κάτι καλύτερο;
Μα και η νεοφιλελευθερη κυβέρνηση (μαζι με το χρεοκοπημενο κομμα τους) απο το "αριστερό δημόσιο" συντηρείται γενεές και γενεές- όλο αυτό το σκύλολοι και οι παρατρεχαμενοι τους. Δεν είδαμε εκει να θέλουν να ιδιωτευσουν όπως απαιτουν απ τους υπολοιπους- αλλα ούτε κ έκοψαν μισθούς μπόνους αυτοκίνητα, γράφεια, κηφηνες, μετραισες κτλπ -λογω κρισης παρέμειναν παραμένουν αλωβητοι, σαν ιερές αγελάδες.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.180
Πόντοι
1.056
Τι χρέπια είναι αυτά?Αυτοί που τα χτίζουνε οι οικοδόμοι,οι μαραγκοί,οι μπετατζήδες,οι ηλεκτρολόγοι,υδραυλικοί έχουν πάει σε σχολή ή κάνουν ό,τι τους λέει ο Αλβανός μάστορας?Γενικά πολλή κακοτεχνία στην Ελλάδα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.664
Κριτικές
6
Like
11.028
Πόντοι
3.936
Την πραγματικότητα την καθορίζω εγώ γιατί καθορίζω τις επιδόσεις.
Αν για τη δουλειά που ο άλλος χρειάζεται 1 ώρα εγώ την κάνω σε 10 λεπτά,ποιος έχει περισσότερο χρόνο?Είναι πάντα θέμα ταχύτητας,συμπυκνώνεις το χρόνο.Αν ο άλλος βγει με μια γκόμενα εγώ θα βγω με πέντε κ.ο.κ.
 

Συνημμένα

  • 27453580-this-image-a-metaphor-consciousness-and-subconsciousness.jpg
    27453580-this-image-a-metaphor-consciousness-and-subconsciousness.jpg
    29,7 KB · Εμφανίσεις: 8

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom