Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.666
Κριτικές
6
Like
11.033
Πόντοι
3.936
Σιγα μην πάρει καθηγητάκο η δικαστινα
Έτυχε να γνωρίσω γυναίκα γυναικολόγο που ειχε παντρευτεί οικοδομο. Και μια εισαγγελέα που ειχε παντρευτεί επίσης έναν γυρολόγο του μεροκάματου. Επομένως ποτέ μη λες ποτε.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.451
Πόντοι
446
Έτυχε να γνωρίσω γυναίκα γυναικολόγο που ειχε παντρευτεί οικοδομο. Και μια εισαγγελέα που ειχε παντρευτεί επίσης έναν γυρολόγο του μεροκάματου. Επομένως ποτέ μη λες ποτε.
Τύπε,τα παραπάνω,όπως αυτά που έγραψες για το 401 που τα πιστεύω,
είναι οι εξαιρέσεις που σε καμία περίπτωση δεν μπορούν να αποτελούν οδηγό για οτιδήποτε.

Εδώ δεν κάθομαι εγώ να ασχοληθώ σοβαρά με γυναίκες που δεν έχουν καλή δουλειά,θα ασχοληθούν οι γυναίκες..

Και δεν έχει να κάνει μόνο με τα λεφτά,αλλά δείχνει πολλά για τον άνθρωπο.
Δηλαδή π.χ.εισαι Ελβετίδα,παίζεις μπάλα μέσα στη χώρα σου και δεν έχεις σπουδάσει ένα επάγγελμα της προκοπής;
Και μετά είσαι στην ίδια μοίρα με την Αϊσέ την πωλήτρια που ήρθε Ελβετία πριν πέντε χρόνια;
Και που αν πας να βρεις σπίτι σαν χαμηλόμισθη δεν σου δίνουν ούτε κοτέτσι;

Δεν είναι τα λεφτά αυτά καθ' εαυτά λοιπόν, απλά μάλλον δε θα ταιριάζουν και τα χνώτα μας..
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.451
Πόντοι
446
Τον Αρχηγό μάλλον τον ανακάλυψαν οι Γερμανοί να γράφει στο bou και τον άρχισαν στο μαστίγωμα :2funny:

Άντε να κάνουμε και καμιά δουλειά,τα λέμε αργότερα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Τον Αρχηγό μάλλον τον ανακάλυψαν οι Γερμανοί να γράφει στο bou και τον άρχισαν στο μαστίγωμα :2funny:

Άντε να κάνουμε και καμιά δουλειά,τα λέμε αργότερα

Μπορεί να γράφει οποτε πάει τουαλέτα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Βρο υπάρχει κόντρα με γλυφο? Έχετε καμμια Ταυλανδεζα μισή μισή??
Γουστάρω να του γαμαω τη ψυχούλα αν και η ζωή τον έχει ήδη σοδομισει

Σε όσα ελληνικά ζευγάρια κάτω των 35-40, δηλαδή με σχετικά μικρά παιδιά, έχω γνωρίσει και τέθηκε το ζήτημα της επιστροφής, συνήθως ήταν ο άντρας που ήθελε να γυρίσει και όχι η γυναίκα.
Κυρίως γιατί η γυναίκα έβλεπε το μέλλον των παιδιών στην κεντρική Ευρώπη,
ενώ ο άντρας σκεφτόταν της ψωλής του τον χαβά..
Αυτά, από ένα σύμπαν, που δεν φταίνε για όλα οι ελλεηνίδες..

Επίσης οι ελλεηνίδες νεομετανάστριες που έρχονται με καλά τυπικά προσόντα, είναι περισσότερες σε σχέση με τους άντρες.
Δηλαδή σκάνε αρκετοί σαν καλουπατζήδες,σερβιτόροι,οδηγοί και άλλες δουλειές κλάιν μάιν..
Ενώ οι ελλεηνίδες σκάνε με καλύτερα τυπικά προσόντα.
Αυτό είχε καταγραφεί και επίσημα από το Προξενείο στο Ντύσελντορφ.
Λογικό , γιατί η αγράμματη ελλεηνιδα κάθεται στην Ελλάδα και έχει πυρφόρους να τη συντηρούν
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
@Glyfomounix

Εσυ μονο καμια αραπικη πούτσα μπορεις να γαμήσεις με την χοντροκωλαρα σου
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.451
Πόντοι
446
Μπορεί να γράφει οποτε πάει τουαλέτα
Θλιμμένε και χαιρέκακε φίλε μου,
από το μηδέν έως το δέκα,
πόσο θα γούσταρες να μένανε με τον kman σε κοντέινερ και να μας πήγαιναν πίπα κωλο εμπλοκή οι δυτικοί;
Έντεκα;:2funny::2funny::2funny:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Θλιμμένε και χαιρέκακε φίλε μου,
από το μηδέν έως το δέκα,
πόσο θα γούσταρες να μένανε με τον kman σε κοντέινερ και να μας πήγαιναν πίπα κωλο εμπλοκή οι δυτικοί;
Έντεκα;:2funny::2funny::2funny:
Μην είμαστε άδικοι. Και ο σαντ, παρά τις μαλακιες που λέει κατά καιρούς έχει συγκεκριμένο πρόγραμμα.

Ξέρεις τι είναι να θες να γράψεις στο μπου η να δεις μια τσόντα με αραπηδες αλλά κάθε τόσο να σε φωνάζουν για φαγητό η να σε ρωτάνε αν βούρτσισες τα δόντια σου ;
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.182
Πόντοι
1.056
Τύπε, μια συμβουλή για όσους σου λένε περί μισθοδοσίας..




Ντόπιες:confused:
Μερικές δεν το χωράει ο εγωισμός τους ότι σκας εσύ σαν αλλοδάπιαν και έχεις καλύτερη δουλειά

Πρέπει να συστήνεσαι ως Αμπντούλ επιδοματίας άρτι αφιχθείς με τη βάρκα για να ρίχνεις τις χιπστέρισσες.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.182
Πόντοι
1.056
Θλιμμένε και χαιρέκακε φίλε μου,
από το μηδέν έως το δέκα,
πόσο θα γούσταρες να μένανε με τον kman σε κοντέινερ και να μας πήγαιναν πίπα κωλο εμπλοκή οι δυτικοί;
Έντεκα;:2funny::2funny::2funny:

Ο Σάντμαν έχει δυνατότητες.Με μια Κολυνός και νάυλον καλσόν ή άρωμα για δώρο τη δεκαετία του 80 θα έκανε θαύματα στο μπλοκ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Θλιμμένε και χαιρέκακε φίλε μου,
από το μηδέν έως το δέκα,
πόσο θα γούσταρες να μένανε με τον kman σε κοντέινερ και να μας πήγαιναν πίπα κωλο εμπλοκή οι δυτικοί;
Έντεκα;

Για τον Κμαν,αυτο δε νομιζω να απέχει πολύ απ'την πραγματικοτητα

Εσύ απο την άλλη,δουλεύεις λίγο,βγάζεις περισσότερα κι απ'τους ντόπιους,δεν έχεις αφήσει Γερμανιδα για Ελβετίδα,ταξιδεύεις συνέχεια,είσαι σιγουρα success story για μετανάστη.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.182
Πόντοι
1.056
Για τον Κμαν,αυτο δε νομιζω να απέχει πολύ απ'την πραγματικοτητα

Εσύ απο την άλλη,δουλεύεις λίγο,βγάζεις περισσότερα κι απ'τους ντόπιους,δεν έχεις αφήσει Γερμανιδα για Ελβετίδα,ταξιδεύεις συνέχεια,είσαι σιγουρα success story για μετανάστη.

Νομίζω κάνεις λάθος περί πραγματικότητας.Την πραγματικότητα την καθορίζω εγώ γιατί καθορίζω τις επιδόσεις.
Αν για τη δουλειά που ο άλλος χρειάζεται 1 ώρα εγώ την κάνω σε 10 λεπτά,ποιος έχει περισσότερο χρόνο?Είναι πάντα θέμα ταχύτητας,συμπυκνώνεις το χρόνο.Αν ο άλλος βγει με μια γκόμενα εγώ θα βγω με πέντε κ.ο.κ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Ο Σάντμαν έχει δυνατότητες.Με μια Κολυνός και νάυλον καλσόν ή άρωμα για δώρο τη δεκαετία του 80 θα έκανε θαύματα στο μπλοκ.
Τότε όλοι θα έκαναν τύπε. Το παίγνιο ήταν απλό , απλά έπρεπε να έχεις την πληροφορία
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Ο Σάντμαν έχει δυνατότητες.Με μια Κολυνός και νάυλον καλσόν ή άρωμα για δώρο τη δεκαετία του 80 θα έκανε θαύματα στο μπλοκ.

Σωστός,μ'αυτά και μονο θα γαμούσε

Δε θα χρειαζόταν πχ να δίνει αυτά στην κάθε πεινάλα

efa_252863_166431_type13262.jpg
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Για τον Κμαν,αυτο δε νομιζω να απέχει πολύ απ'την πραγματικοτητα

Εσύ απο την άλλη,δουλεύεις λίγο,βγάζεις περισσότερα κι απ'τους ντόπιους,δεν έχεις αφήσει Γερμανιδα για Ελβετίδα,ταξιδεύεις συνέχεια,είσαι σιγουρα success story για μετανάστη.
Ennoeitai
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.182
Πόντοι
1.056
Σωστός,μ'αυτά και μονο θα γαμούσε

Δε θα χρειαζόταν πχ να δίνει αυτά στην κάθε πεινάλα

efa_252863_166431_type13262.jpg

Τα αγαθά κόποις κτώνται.Τι να κάνουμε?Δεν είμαστε στα 80s να αναπολούμε κομμουνιστικούς παραδείσους που ήταν όλα φτηνά.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.930
Πόντοι
2.356
Εμενα παλι μου αρεσει πολυ η Γερμανια και εχω ανεβει πολλες φορες ως τουριστας ...
Με περιμενει ο δικος μου στο αεροδρομιο,τρωω του σκασμου στα μαγαζια του(εχει γαματο μπουφε πρωινο στο ενα),πηγαινουμε στα fkk,πεταγομαστε Ολλανδια που ειναι διπλα,ωραια κλαμπ στο Ντισελντορφ κτλ
Μια φορα ειχα κατσει ενα μηνα,δεν ηθελα να φυγω:2funny:
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.288
Like
9.317
Πόντοι
2.306
Εμενα παλι μου αρεσει πολυ η Γερμανια και εχω ανεβει πολλες φορες ως τουριστας ...
Με περιμενει ο δικος μου στο αεροδρομιο,τρωω του σκασμου στα μαγαζια του(εχει γαματο μπουφε πρωινο στο ενα),πηγαινουμε στα fkk,πεταγομαστε Ολλανδια που ειναι διπλα,ωραια κλαμπ στο Ντισελντορφ κτλ
Μια φορα ειχα κατσει ενα μηνα,δεν ηθελα να φυγω:2funny:
Πρέπει να έχεις χρόνια να πας , γιατί έχει γίνει Ισλαμαμπάντ πλέον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom