Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Σίγουρα οι παλιοί κλαίγονταν πολύ και είχαν καλύτερο PR.Τώρα οι μέσα είναι εξαγριωμένοι με τους νεομετανάστες γαμιάδες,κανονικά θα μας είχαν ταράξει στη διπλή φορολογία αλλά για πολλούς λόγους δεν μπορούν να το κάνουνε.
Βασικά οι τύποι την πάτησαν γιατί νόμιζαν οτι φεύγοντας εμείς θα είχαν λιγότερο ανταγωνισμό και θα φτιάχνονταν ενώ ουσιαστικά βυθίστηκαν αφού δεν υπάρχει πλέον ενέργεια και δύναμη.Βασικά σιχτιρίζουν από εδώ,βρίζουν από εκεί αλλά θα μας κλάσουν μια μάντρα αρχίδια,το νεομετανάστη γαμέα δεν τον αγγίζει κανείς.Μιλάμε για σημεία των καιρών.
Τύπε οι νεομετανάστες θα φάμε καβλι στα ηντα μας όταν θα μας απολύσουν και μέχρι τότε θα έχουμε πληρώσει ένα νεφρό για να ταΐσουμε τις ισλαμικές ορδές που φέρνει ο Φριτς
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Τύπε οι νεομετανάστες θα φάμε καβλι στα ηντα μας όταν θα μας απολύσουν και μέχρι τότε θα έχουμε πληρώσει ένα νεφρό για να ταΐσουμε τις ισλαμικές ορδές που φέρνει ο Φριτς

Εμείς δεν είχαμε καμία ψευδάίσθηση.Αμα βλέπεις τι αντιμετώπιση έχεις από το ελληνικό κράτος και ποιων τα συμφέροντα εξυπηρετούνται φύγει φύγει είναι η κατάσταση.Μιλάμε να έχουν βγάλει και γλώσσα τα λαμόγια.Τέτοια αντίδραση δεν την περίμεναν.Δηλαδή υπολόγιζαν στο όριο,όχι οτι θα έβγαινες εκτός ορίου.Είναι και θέμα ιστορικότητας,δεν πίστευαν οτι θα προσέβαλες τα κεκτημένα αφού εμμέσως σε αφορούσαν.
Είναι η απελευθερωτική διαδικασία που λένε.
Πιστεύω την αντίδραση της γενιάς μου την καθόρισε η σκηνή από το Pulp Fiction όπου ο Μπρους Γουίλις που πλακώνεται με το Μαρσέλους διαμαρτύρεται δεν είναι δική σου υπόθεση και ο άλλος βγάζει την καραμπίνα και απαντά τώρα την κάνω δική μου.
Κάπως έτσι και εμείς,μας λέγανε δεν είναι δική σας δουλειά αυτά,τώρα την κάνουμε δική μας κατά κάποιο τρόπο.

 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Εμείς δεν είχαμε καμία ψευδάίσθηση.Αμα βλέπεις τι αντιμετώπιση έχεις από το ελληνικό κράτος και ποιων τα συμφέροντα εξυπηρετούνται φύγει φύγει είναι η κατάσταση.Μιλάμε να έχουν βγάλει και γλώσσα τα λαμόγια.Τέτοια αντίδραση δεν την περίμεναν.Δηλαδή υπολόγιζαν στο όριο,όχι οτι θα έβγαινες εκτός ορίου.Είναι και θέμα ιστορικότητας,δεν πίστευαν οτι θα προσέβαλες τα κεκτημένα αφού εμμέσως σε αφορούσαν.
Είναι η απελευθερωτική διαδικασία που λένε.
Πιστεύω την αντίδραση της γενιάς μου την καθόρισε η σκηνή από το Pulp Fiction όπου ο Μπρους Γουίλις που πλακώνεται με το Μαρσέλους διαμαρτύρεται δεν είναι δική σου υπόθεση και ο άλλος βγάζει την καραμπίνα και απαντά τώρα την κάνω δική μου.
Κάπως έτσι και εμείς,μας λέγανε δεν είναι δική σας δουλειά αυτά,τώρα την κάνουμε δική μας κατά κάποιο τρόπο.

Αυτή τη Βαλκάνια υπεροχη που περιγράφεις όμως δεν την έχουν πολλοί

Οι πιο πολλοί παρακαλώντας γυρνάνε πίσω για 1.5 χιλιάρικο να τρώνε κεφτεδάκια και να πίνουν φραπέ

Και να φοβούνται όταν βρέχει για 2 αιώνες σε δεκαπέντε λεπτά
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Είχε δυνατότητες ο Σάντμαν απλά δε βρέθηκε κάποιος να του ανοίξει τα μάτια να πάρει μπρος.
Στα πόδια του έχει την παραλία Κατερίνης,το Βελιγράδι είναι κοντά,ποτέ δεν είναι αργά να προσπαθήσει.
Δεν έχουν όλοι τις ίδιες προσλαμβανουσες. Μπορεί ο άλλος να έχει όλους του τους φίλους π.χ. σε άλλες χώρες. Οπότε δε βρίσκει άτομο να κάνει τις καταδρομικές του. Άσε που σε αυτα τα μέρη πλέον δε σκάνε ορδές από γκόμενες που ψάχνονται αβέρτα, πολλές έχουν από έναν πιρφοράκο, καβλαντιζουν και that's all. Να πας μόνος σου σε θέρετρο ή resort δεν είναι κάτι που κάνουν και όλοι. Παίζει και ρόλο το πού είναι η βάση σου. Άλλο π.χ. το κωλοχώρι του Μπέρμιγχαμ, άλλο το Μάντσεστερ, άλλο το Μόναχο και άλλο η.... Δράμα. Γενικά είναι πολύ εύκολο να νιώσεις εγκλωβισμένος κάπου είναι βέβαια και πόσο "βαρύς" είσαι σα χαρακτήρας
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.855
Like
109
Πόντοι
16
Είχε δυνατότητες ο Σάντμαν απλά δε βρέθηκε κάποιος να του ανοίξει τα μάτια να πάρει μπρος.
Στα πόδια του έχει την παραλία Κατερίνης,το Βελιγράδι είναι κοντά,ποτέ δεν είναι αργά να προσπαθήσει.

Στο τέλος ο Σάντμαν θα βγει νικητής από όλο αυτό. Θα βρει καμια φτωχιά Βουλγάρα να του κάνει 2 κουτσούβελα και θα περνάει ευτυχισμένες οικογενειακές στιγμές όταν οι απόμαχοι των ανατολικών λιβαδιών θα αποσύρονται μόνοι και άτεκνοι έχοντας μαζί τους μόνο αναμνήσεις. Είναι σκληρός καριόλης ο Σάντμαν
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.178
Like
1.688
Πόντοι
216
Στο τέλος ο Σάντμαν θα βγει νικητής από όλο αυτό. Θα βρει καμια φτωχιά Βουλγάρα να του κάνει 2 κουτσούβελα και θα περνάει ευτυχισμένες οικογενειακές στιγμές όταν οι απόμαχοι των ανατολικών λιβαδιών θα αποσύρονται μόνοι και άτεκνοι έχοντας μαζί τους μόνο αναμνήσεις. Είναι σκληρός καριόλης ο Σάντμαν
Έχω τέτοιο τύπο στη δουλειά. Μίζερος του κερατά, στις διακοπές τραβιέται κάπου κάπου με τα σόγια στο χωριό της πάνω και γενικά... παντοφλάκιας.
30+ είναι αυτή και ο γάμος τους ήταν σα μάζωξη οπαδών της Λουντογκόρετς :confused:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Και Τσεχία παίζει κάπως το παρακμιακό σκηνικό με τα υπόγεια κλαμπ,τους ροκάδες κτλ αλλά γενικά οι Σλάβες δεν έχουν επιθετική εμφάνιση με κοντο μαλλί,τατού,πίρσινγκς κτλ.Πολωνία γαμούσες πιο πολλές αλλά μέτριες,Τσεχία λιγότερες αλλά μουνάρες.Ομως με τις Πολωνέζες καλοπερνάς σαφώς λόγω τρέλας και σεξουαλικών επιδόσεων.Αυτά πάνε μαζί κάπως.
Είναι κ πολύ πιο πολλές
Και εξίσου χαλαρό το περιβάλλον στην ελευθεροηαμια
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Οπως και γκεουλες οπως εσύ που κοιμουνται και ξυπνουν με τη σκέψη μου

Βεβαια εγώ δεν είμαι κακός,σας εύχομαι να βρειτε όλες τον Ταιλερ των ονειρων σας και να ζήσετε ευτυχισμένες
Βρο υπάρχει κόντρα με γλυφο? Έχετε καμμια Ταυλανδεζα μισή μισή??
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Αυτή τη Βαλκάνια υπεροχη που περιγράφεις όμως δεν την έχουν πολλοί

Οι πιο πολλοί παρακαλώντας γυρνάνε πίσω για 1.5 χιλιάρικο να τρώνε κεφτεδάκια και να πίνουν φραπέ

Και να φοβούνται όταν βρέχει για 2 αιώνες σε δεκαπέντε λεπτά
Δεν νομίζω ότι γυρίζει κάνας πισω
Εγώ ξέρω 100 που έχουν φύγει από το 2010 κ μετά
Μόλις ένας δύο γύρισαν πίσω, καμένα άτομα με μπάλα φρεντο κ κάτι μλκιες τέτοιες...
Ψιλοοκανονικος κ πάνω ουδείς γύρισε στα σκατα
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Ενας Sadman unchained το 2005 στα μουνολίβαδα θα ήταν σαν ταύρος εν υαλοπωλείω.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Δεν νομίζω ότι γυρίζει κάνας πισω
Εγώ ξέρω 100 που έχουν φύγει από το 2010 κ μετά
Μόλις ένας δύο γύρισαν πίσω, καμένα άτομα με μπάλα φρεντο κ κάτι μλκιες τέτοιες...
Ψιλοοκανονικος κ πάνω ουδείς γύρισε στα σκατα

Όσοι πήγαν και βρήκαν εκεί γκόμενες ή παντρεύτηκαν ντόπιες,αυτοί δε θα γυρίσουν

Όμως κάτι άλλοι που πήγαν με ελλεεινίδες και τρωγαν πρηξοπούτσι για να γυρίσουν,αυτοί θα χτυπάνε τώρα τις κεφάλες τους
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.666
Κριτικές
6
Like
11.039
Πόντοι
3.936
Σερβία αξίζει με τα χίλια για τη νύχτα.Εβλεπα και πολλές Ρωσίδες μόνες στα καφέ,δεν ξέρω τι ρόλο βαράγανε.Σίγουρα εύκολο να προσεγγίσεις.Αλλά κατά τη γνώμη μου Πολωνία είναι καλύτερα,είναι πιο ανοιχτές οι Πόλκες.Σερβία κάπως πρέπει να κάνεις κοννέ να γνωρίσεις κόσμο δε δουλεύει τόσο εύκολα το ψυχρό καμάκι.Γίνεται όμως.
Ρε τυπε δηλαδη εχει όσο πολύ καμακι στην Πολωνία που στο τελος ψωνιζεις αλλοδαπες ταριφες για σπιτωμα. Αφού δεν το χεις με το καμακι- το μονο που κανεις ειναι πρόταση για λεφτά - αυτό μόνο καμακι δεν είναι, αλισβερίσι λέγεται στα λαϊκά. Απο την αλλη χωρις πολωνικά σε τι γλώσσα θα επικοινωνήσεις, στα σουαχίλι;
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.464
Πόντοι
446
Σίγουρα οι παλιοί κλαίγονταν πολύ και είχαν καλύτερο PR.Τώρα οι μέσα είναι εξαγριωμένοι με τους νεομετανάστες γαμιάδες,κανονικά θα μας είχαν ταράξει στη διπλή φορολογία αλλά για πολλούς λόγους δεν μπορούν να το κάνουνε.
Βασικά οι τύποι την πάτησαν γιατί νόμιζαν οτι φεύγοντας εμείς θα είχαν λιγότερο ανταγωνισμό και θα φτιάχνονταν ενώ ουσιαστικά βυθίστηκαν αφού δεν υπάρχει πλέον ενέργεια και δύναμη.Βασικά σιχτιρίζουν από εδώ,βρίζουν από εκεί αλλά θα μας κλάσουν μια μάντρα αρχίδια,το νεομετανάστη γαμέα δεν τον αγγίζει κανείς.Μιλάμε για σημεία των καιρών.
Ουσιαστικά κρυφίως πιο πολύ γουστάρουν το βαθυπάκη που δουλεύει για αυτούς για ψίχουλα παρά εμάς.Ο πάκης θεωρείται στέλεχος και ο λαθρο επικείμενο στέλεχος.

Σόρρυ Αρχηγέ, εδώ στο ανθρακωρυχείο δεν έχουμε καλό σήμα :2funny:

Καλά, με διπλή φορολογία θα έπαιρναν ένα αρχίδι, μιας και εγώ έκανα πριν φύγω μεταβολή φορολογικής κατοικίας για κατοίκους εξωτερικού.

Από ότι βλέπω με ένα σχόλιο το πρωί εκτροχίασα όλο το thread...
Τέσπα, από τη μία δε θέλω να είμαι ο νεομετανάστης που τα μεταφέρει όλα ωραία, αλλά από την άλλη κάποιοι πανίβλακες που δεν καταλαβαίνουν ότι αν μια προηγμένη χώρα έχει συγκεκριμένες ανάγκες που εσύ μπορείς να καλύψεις, θα σε πληρώσει καλά, όποια εθνικότητα και να έχεις.
Επίσης θα σου αναγνωρίσουν bachelor,master,προϋπηρεσίες,κ.λ.π. και θα ανέβεις και μισθολογική κλίμακα με κριτήριο όλα αυτά.

Φυσικά οι πουθενάδες μας ονειρεύονται να σερβίρουμε καλαμαράκια βαρώντας επικύψεις σε δυτικούς κοιλαράδες,
αλλά και μόνο στην ιδέα ότι το παραπάνω δεν ισχύει, κλαίνε σιωπηλά στο παιδικό κρεβατάκι τους..
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.464
Πόντοι
446
Όσοι πήγαν και βρήκαν εκεί γκόμενες ή παντρεύτηκαν ντόπιες,αυτοί δε θα γυρίσουν

Όμως κάτι άλλοι που πήγαν με ελλεεινίδες και τρωγαν πρηξοπούτσι για να γυρίσουν,αυτοί θα χτυπάνε τώρα τις κεφάλες τους

Σε όσα ελληνικά ζευγάρια κάτω των 35-40, δηλαδή με σχετικά μικρά παιδιά, έχω γνωρίσει και τέθηκε το ζήτημα της επιστροφής, συνήθως ήταν ο άντρας που ήθελε να γυρίσει και όχι η γυναίκα.
Κυρίως γιατί η γυναίκα έβλεπε το μέλλον των παιδιών στην κεντρική Ευρώπη,
ενώ ο άντρας σκεφτόταν της ψωλής του τον χαβά..
Αυτά, από ένα σύμπαν, που δεν φταίνε για όλα οι ελλεηνίδες..

Επίσης οι ελλεηνίδες νεομετανάστριες που έρχονται με καλά τυπικά προσόντα, είναι περισσότερες σε σχέση με τους άντρες.
Δηλαδή σκάνε αρκετοί σαν καλουπατζήδες,σερβιτόροι,οδηγοί και άλλες δουλειές κλάιν μάιν..
Ενώ οι ελλεηνίδες σκάνε με καλύτερα τυπικά προσόντα.
Αυτό είχε καταγραφεί και επίσημα από το Προξενείο στο Ντύσελντορφ.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Οδ
Σε όσα ελληνικά ζευγάρια κάτω των 35-40, δηλαδή με σχετικά μικρά παιδιά, έχω γνωρίσει και τέθηκε το ζήτημα της επιστροφής, συνήθως ήταν ο άντρας που ήθελε να γυρίσει και όχι η γυναίκα.
Κυρίως γιατί η γυναίκα έβλεπε το μέλλον των παιδιών στην κεντρική Ευρώπη,
ενώ ο άντρας σκεφτόταν της ψωλής του τον χαβά..
Αυτά, από ένα σύμπαν, που δεν φταίνε για όλα οι ελλεηνίδες..

Επίσης οι ελλεηνίδες νεομετανάστριες που έρχονται με καλά τυπικά προσόντα, είναι περισσότερες σε σχέση με τους άντρες.
Δηλαδή σκάνε αρκετοί σαν καλουπατζήδες,σερβιτόροι,οδηγοί και άλλες δουλειές κλάιν μάιν..
Ενώ οι ελλεηνίδες σκάνε με καλύτερα τυπικά προσόντα.
Αυτό είχε καταγραφεί και επίσημα από το Προξενείο στο Ντύσελντορφ.
Οδηγγος σε βυτιοφορο σε καλή εταιρεία ειδικά με επικίνδυνα υλικά, δηλ εύφλεκτα, παίζει να παίρνει πιο πολλά από σένα πάντως ΑΝ ξέρει κάποια γερμανικά
Αν το ξερα θαχα πάρει το δίπλωμα πριν μετακομίσω στην Αλβατια....
Καραμπαλικι δουλειά ανεργία 0 και κλαιμαιν
Η συμβουλή μου σε όσους θέλουν να την κάνουν κι έχουν 0 προσοντα, πάρτε δίπλωμα βυτιοφορου δουλέψτε ακόμα κ τζάμπα 12 μήνες Ελλάδα κι ελάτε... ΌΠΟΥ ΝΆΝΑΙ. ΑΠΌ ΟΛΛΑΝΔΊΑ ΕΩΣ ΑΥΣΤΡΊΑ
Τεράστια ζήτηση Καλές απολαβές ωράριο με το δευτερόλεπτο καθόσον ένα λάθος της εταιρείας θα της κοστίσει κάτι μύρια
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Ρε τυπε δηλαδη εχει όσο πολύ καμακι στην Πολωνία που στο τελος ψωνιζεις αλλοδαπες ταριφες για σπιτωμα. Αφού δεν το χεις με το καμακι- το μονο που κανεις ειναι πρόταση για λεφτά - αυτό μόνο καμακι δεν είναι, αλισβερίσι λέγεται στα λαϊκά. Απο την αλλη χωρις πολωνικά σε τι γλώσσα θα επικοινωνήσεις, στα σουαχίλι;
Η γλώσσα είναι ένας λόγος μεγάλης δυσκολίας που σε αποκοπτει από τα easygoing milf ειδικά....
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.464
Πόντοι
446
Οδηγγος σε βυτιοφορο σε καλή εταιρεία ειδικά με επικίνδυνα υλικά, δηλ εύφλεκτα, παίζει να παίρνει πιο πολλά από σένα πάντως ΑΝ ξέρει κάποια γερμανικά
Αν το ξερα θαχα πάρει το δίπλωμα πριν μετακομίσω στην Αλβατια....
Καραμπαλικι δουλειά ανεργία 0 και κλαιμαιν
Δεν ξέρω πόσα παίρνουν, μπορεί και λόγω επικινδυνότητας πιο πολλά από εμένα.
Στην τράπεζα κάναμε μια κουβέντα για το πως είναι το εισόδημά μου σε σχέση με τους υπόλοιπους υπαλλήλους στο καντόνι της Ζυρίχης και είμαι στο 76%. Ο υπάλληλος μου είπε ότι μου ρίχνουν ανώτεροι τραπεζικοί υπάλληλοι,δικηγόροι,γιατροί,κ.λ.π.

Σημαντικό για μένα είναι και το status και οι συνθήκες εργασίας.
Σε γκόμενες που λοκάρω εδώ, αν συστηνόμουν σαν οδηγός η χυλόπιτα θα ερχόταν στο δευτερόλεπτο,
εκτός αν ήμουν οδηγός της φόρμουλα 1.
Επίσης οι άδειες και οι συνθήκες που έχει ένας εκπαιδευτικός, δύσκολα σε άλλο επάγγελμα..

Οκτώμιση άνοιξα το laptop, οι άλλοι ήδη κάνουν το πρώτο διάλλειμα για καφέ..
Έχω μέχρι τις 15:30 να δουλέψω πέντε 45λεπτα, ανάμεσα να συμμαζέψω κάτι powerpoints, 45 λεπτά κενό, 11:30-12:30 διάλλειμα..
Δε θα σου γράψω καν ότι έχουμε τζάμπα GA και κάτι άλλες κουλές παροχές που στην Ελλάδα ή στη Γερμανία ούτε στον ύπνο μου..
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Δεν ξέρω πόσα παίρνουν, μπορεί και λόγω επικινδυνότητας πιο πολλά από εμένα.
Στην τράπεζα κάναμε μια κουβέντα για το πως είναι το εισόδημά μου σε σχέση με τους υπόλοιπους υπαλλήλους στο καντόνι της Ζυρίχης και είμαι στο 76%. Ο υπάλληλος μου είπε ότι μου ρίχνουν ανώτεροι τραπεζικοί υπάλληλοι,δικηγόροι,γιατροί,κ.λ.π.

Σημαντικό για μένα είναι και το status και οι συνθήκες εργασίας.
Σε γκόμενες που λοκάρω εδώ, αν συστηνόμουν σαν οδηγός η χυλόπιτα θα ερχόταν στο δευτερόλεπτο,
εκτός αν ήμουν οδηγός της φόρμουλα 1.
Επίσης οι άδειες και οι συνθήκες που έχει ένας εκπαιδευτικός, δύσκολα σε άλλο επάγγελμα..

Οκτώμιση άνοιξα το laptop, οι άλλοι ήδη κάνουν το πρώτο διάλλειμα για καφέ..
Έχω μέχρι τις 15:30 να δουλέψω πέντε 45λεπτα, ανάμεσα να συμμαζέψω κάτι powerpoints, 45 λεπτά κενό, 11:30-12:30 διάλλειμα..
Δε θα σου γράψω καν ότι έχουμε τζάμπα GA και κάτι άλλες κουλές παροχές που στην Ελλάδα ή στη Γερμανία ούτε στον ύπνο μου..

Ειδικά αν δηλώσεις οδηγός βυτιοφόρου οι γκόμενες θα συνωστίζονται να μπούνε στο βυτίο.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
696
Like
2.464
Πόντοι
446
Ειδικά αν δηλώσεις οδηγός βυτιοφόρου οι γκόμενες θα συνωστίζονται να μπούνε στο βυτίο.

Αρχηγέ, γνώρισα ΝΑΥΑΓΙΟ Έλληνα οδηγό στη Γερμανία, ο οποίος επειδή φορούσε ρούχα της Deutsche Bahn θεωρούσε τον εαυτό του....................ΕΝΣΤΟΛΟ, ότι δεν έχει καμία διαφορά με έναν πιλότο και συστηνόταν στις γυναίκες σαν ένστολος :2funny:

Mιλάμε για grande ΝΑΥΑΓΙΟ, όχι αστεία..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom