Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ενας πουθενας και τιποτας εισαι με αυτισμο που προσπαθει με το ετσι θελω να περασει την μαλακια που φανταστηκε. Δεν θα σου περασει ομως πουστρακο της Αντζελας. Επισης δεν περιμενω απο εναν ψυχοπαθη αγραμματο- το απολυτο [ 0 ] σε ολα- να μ κανει ψυχογραφημα - Λαμογιο = hustler
Αντε τωρα να παιξεις με τους δονητες σ διαβαζοντας τις κριτικες μ

Ο Ιωσήφ σε κουρδίζει γιά να του στείλεις κ'εσύ πούτσες :2funny:έχει εθιστεί στις πούτσες και δεν μπορεί πιά χωρίς αυτές :2funny:εγώ τον βαρέθηκα και δεν του στελνω πια πούτσες και έχει τρελλαθεί τελείως :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Σκατομητσαινα από το πολύ σκατο έχει μπλοκάρει ο εγκέφαλος, αν έχεις ..

:2funny::2funny:
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Χαιρετιζουμε επιστροφη Β.Π.

Αναμενουμε ενημερωση στα προτυπα της Πραγας που μας ειχε συνηθισει:glasses: [ /quote]





Επιτέλους να ακουστεί η φωνή των γαμιάδων γιατί μπουχτίσαμε.
Ο παπαράκης είχε καταφέρει να διώξει όλα τα αξιόλογα μέλη.Β.Π.,dirty κτλ,όποιον γαμούσε δηλαδή αληθινά.Είχαν μπουχτίσει οι άνθρωποι με τις μαλακίες που έλεγε ξανά και ξανά.




Άρχοντα που είσαι ? χάθηκες

Ενημέρωσε για τον επόμενο στοχο.

Ποια θα είναι η εκλεκτή που θα γευτεί το μπαλκαν πέος του τσομπανη ?
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ενας πουθενας και τιποτας εισαι με αυτισμο που προσπαθει με το ετσι θελω να περασει την μαλακια που φανταστηκε. Δεν θα σου περασει ομως πουστρακο της Αντζελας. Επισης δεν περιμενω απο εναν ψυχοπαθη αγραμματο- το απολυτο [ 0 ] σε ολα- να μ κανει ψυχογραφημα - Λαμογιο = hustler
Αντε τωρα να παιξεις με τους δονητες σ διαβαζοντας τις κριτικες μ
ο Ιωσήφ έχει φτιάξει πολλούς κλώνος πλέον

Ο Ιωσήφ σε κουρδίζει γιά να του στείλεις κ'εσύ πούτσες :2funny:έχει εθιστεί στις πούτσες και δεν μπορεί πιά χωρίς αυτές :2funny:εγώ τον βαρέθηκα και δεν του στελνω πια πούτσες και έχει τρελλαθεί τελείως :2funny::2funny::2funny::2funny:
ε στείλε του εσύ να μην μας πρήζει κλωνε μου
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Χαιρετιζουμε επιστροφη Β.Π.

Αναμενουμε ενημερωση στα προτυπα της Πραγας που μας ειχε συνηθισει:glasses: [ /quote]





Επιτέλους να ακουστεί η φωνή των γαμιάδων γιατί μπουχτίσαμε.
Ο παπαράκης είχε καταφέρει να διώξει όλα τα αξιόλογα μέλη.Β.Π.,dirty κτλ,όποιον γαμούσε δηλαδή αληθινά.Είχαν μπουχτίσει οι άνθρωποι με τις μαλακίες που έλεγε ξανά και ξανά.




Άρχοντα που είσαι ? χάθηκες

Ενημέρωσε για τον επόμενο στοχο.

Ποια θα είναι η εκλεκτή που θα γευτεί το μπαλκαν πέος του τσομπανη ?

Σε 3 βδομάδες εισβολή Πολωνία.Περιμενουν μοντελοειδεις.Υπαρχουν όμως και οι σειρήνες της Αυστρίας,ίσως να πάω Βιέννη να ρίξω καναν πούτσο.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ενας πουθενας και τιποτας εισαι με αυτισμο που προσπαθει με το ετσι θελω να περασει την μαλακια που φανταστηκε. Δεν θα σου περασει ομως πουστρακο της Αντζελας. Επισης δεν περιμενω απο εναν ψυχοπαθη αγραμματο- το απολυτο [ 0 ] σε ολα- να μ κανει ψυχογραφημα - Λαμογιο = hustler
Αντε τωρα να παιξεις με τους δονητες σ διαβαζοντας τις κριτικες μ
ο Ιωσήφ έχει φτιάξει πολλούς κλώνος πλέον

Ο Ιωσήφ σε κουρδίζει γιά να του στείλεις κ'εσύ πούτσες :2funny:έχει εθιστεί στις πούτσες και δεν μπορεί πιά χωρίς αυτές :2funny:εγώ τον βαρέθηκα και δεν του στελνω πια πούτσες και έχει τρελλαθεί τελείως :2funny::2funny::2funny::2funny:
ε στείλε του εσύ να μην μας πρήζει κλωνε μου

Αξιόλογα μέλη ο ακαποέϊρα :2funny: ξαι ο Βαλκάνιος φουκαράς :2funny:
Και οι δυο αφραγκοι ψευτες και κακομοιρηδες :2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Jpmaster

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
3
Κριτικές
6
Like
147
Πόντοι
280
Παιδιά, γνωρίζει κανείς σας τι παίζει με πτήσεις από Κίεβο προς Ελλάδα; Θα με αφήσουν να γυρίσω πίσω; Πτήσεις υπάρχουν μεν αλλά θεωρητικα οι Ουκρανοι δεν επιτρέπεται να ταξιδέψουν ακόμα Ελλάδα. Τα αεροπλάνα πετάνε δηλαδή μονο με Έλληνες από Κίεβο;
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ρε διμητρακη αφου ο μονος φουκαρας και κακομοιρης με αποδειξεις εισαι εσυ χαχαχαχαχαχα.
ο δασκαλος μου ειπε να να μην σε κοροιδευω που ντυνεσε απο πανερι και ζεις σε κοτετσι.
λεει εισαι απλος ανθρωπος και δεν θες να δειχνεις τα πλουτη σου,για αυτο ζεις σε τρωγλη!
του ειπα μα αυτος ανυσυχα οτι αν ερθει γκομενα δεν θα θελει να φυγει και θα θελουν να τις σπιτωσει!
δεν μπορω να μπω στην λογκη ενος τρελου απαντησε ο γεροντας ιωσηφ.μου ειπε ακομα να γραψω
επιδει δεν εχει κλωνους οτι δεν σε λεει ποτε φαλακρο με τωσες τριχες στην πλατη χαχαχαχαχαχα.
τον ρωτησα ξανα ποιος ειναι ο κυπριος φουκαρας που λεει?ο ιωσηφ λεει ξερω γω ισως για σενα λεει
τρελος ειναι οτι θελει λεει.νομιζω πρεπει να τον κανουμε μοντερετορ με μισθο γιατι ειναι κριμα το παιδι
να μας χαριζει γελιο χρονια και να ζει σαν παφτωχος σε σπηλια παρεα με ψιψινες που μαζεψε απο τον δρομο.
α ρε ουσπεκε που ηθελες και γατια για γυναικοπαγιδες,αυτα σου εμειναν μονο για παρεα χαχαχαχα
το τελευταιο δεν μου το ειπε ο ιωσηφ να σου το γραψω,μονος μου το σκεφτηκα χαχαχαχαχαχα.
θα πω και για τον αλλο τωρα τον βαλκανιο κμαν.τοσο καιρο φωτο και μαλακιες γιατι νιωθεις ανταγωνιστη
εναν πυροβολημενο κακομοιρη?αφου ειδες ρε που ζει και πως ζει με γατια κλεισμενος να τον παιζει στο κοτετσι!
εσυ τρως τα στεκια σου και αυτος μαρουλια ,ζει χειροτερα και απο οσα περιγραφει για τους αλλους.
δεν περιγραφω αλλο σημερα,ας παρουν οι κλωνοι τον λογο χαχαχαχαχα

 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τελικα για αλλον εγραφε ο μητσος κακομοιρη στην κυπρο,για καπειον ελληνα xenitemenos.
τωρα διαβασα στο θεμα πραγα ,λυθηκε η περιεργια μου υπαρχει και δευτερος που γραφει απο κυπρο.χαχαχαχα
διερωτωμασταν με τον δασκαλο ποιος ειναι ο κακομοιρης απο κυπρο τελικα τον βρηκαμε.γραφει και σε θεματα κυπροσ.

 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τελικα για αλλον εγραφε ο μητσος κακομοιρη στην κυπρο,για καπειον ελληνα xenitemenos.
τωρα διαβασα στο θεμα πραγα ,λυθηκε η περιεργια μου υπαρχει και δευτερος που γραφει απο κυπρο.χαχαχαχα
διερωτωμασταν με τον δασκαλο ποιος ειναι ο κακομοιρης απο κυπρο τελικα τον βρηκαμε.γραφει και σε θεματα κυπροσ.
Μπράβο εισαι πανέξυπνος και το κατάλαβες για ποιον γραφω :2funny:
Αυτός είναι μάγκας και πετυχημένος :2funny:νοικιαζει διαμέρισμα με μεγάλο μπαλκόνι :2funny::jerking:
Αντε γραψτου να πας να κάτσετε μαζί στο μπαλκόνι του να φάτε φέτα και να πιείτε καφέ :2funny::jerking:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Θα δούμε πώς θα πάει η Πολωνία.Εχει καλές φάσεις,φαίνονται υποσχόμενες.Θα κάνω και live καμάκι.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η μοντελοειδης Πολωνία εχει μουναρα φίλη Ουκρανεζα που μενει μαζι της.Μου ζήτησε να γνωρισω καποιον και στη φίλη της.
Μάλλον θα φέρω το Βαλκάνιο Πουτσαρα.
Αν δεν έρθει θα παω να τις φάω καιωτις δυο.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Η μοντελοειδης Πολωνία εχει μουναρα φίλη Ουκρανεζα που μενει μαζι της.Μου ζήτησε να γνωρισω καποιον και στη φίλη της.
Μάλλον θα φέρω το Βαλκάνιο Πουτσαρα.
Αν δεν έρθει θα παω να τις φάω καιωτις δυο.




Αρχηγε αν δεν ερθει ο Β. Π. στειλε σε εμενα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
πρωσωπικα δεν παω ουκρανια αφου θα με αναγκασουν 2 εβδομαδες να μεινω κλειδωμενος σπιτι οταν γυρισω.
μεχρι τον δεκεβριο δεν εχω διαθεση να παω πουθενα με τις κατηγοριες και καραντινες.
το καλο ξεκολησα με ουκρανια και το χωνεψα οτι δεν μπορω να παω και υσυχασα.
ειχε δικαιο ο δασκαλος ιωσηφ που ελεγε ξεκολα λιγο απο εκει ,ηταν μια ευκαιρια να γλυτωσω απο αυτους
τους κοπλεξαρες και μαλακες χοχολους που λεει και ο γεροντας.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Η μοντελοειδης Πολωνία εχει μουναρα φίλη Ουκρανεζα που μενει μαζι της.Μου ζήτησε να γνωρισω καποιον και στη φίλη της.
Μάλλον θα φέρω το Βαλκάνιο Πουτσαρα.
Αν δεν έρθει θα παω να τις φάω καιωτις δυο.

Μας τα χεις πρίξει με την ανύπαρκτη Πολωνέζα :2funny: τελικά πάλι καμιά εντελώς μέτρια θα βρεις και θα της δώσεις του κόσμου τα λεφτά χωρίς να σου κάτσει :2funny::2funny::2funny:.Μάζευες 6 μήνες λεφτά γιά να πας γιά τρεις μέρες διακοπές με μία μέτρια :2funny::2funny::2funny:.
Τελικά ο Βαλκάνιος φουκαράς υπάρχει?ή είναι κλώνος του Red ? γιατί τόσο φουκαράς και ψεύτης είναι δύσκολο να υπάρχει :2funny: πιό τελειωμένος είναι μόνο ο νυχτοφύλακας :2funny::2funny::2funny:

Πάρτε σήμερα την ατομική βόμβα :2funny: είναι με το LTE το πόσο κάνει βρείτε το μόνοι σας:2funny:
Ας γράφει ο Ιωσήφ :2funny::jerking: από την αγαμία του :2funny::2funny::2funny:

Θα χει πολύ γέλιο αν βάλει ο νυχτοφύλακας φώτο κάνα διαμέρισμα στη θεσσαλονίκη :2funny::jerking:και γράφει ότι είναι δικό του όπως έλεγες εσύ γιά το διαμέρισμα που νοίκιασες στην Αθήνα :2funny::2funny::2funny:
Εγώ τα χω αποδείξει όλα όσα λέω και έχουν έρθει και αρκετά άτομα από το σά'ι'τ και έχουν δει αν όλα όσα λέω είναι αλήθεια!
Απλός οι φουκαράδες δεν μπορούν να καταλάβουν τι σημαίνει άνεση?γιατί αυτοί οι κακομοίρηδες το μόνο που κάνουν είναι να δουλεύουν γιά να μην πεθάνουν :headbang::2funny:.
Περιμένουμε να βάλει ο Νυχτοφύλακας καμιά φωτογραφία πάλι για να απαντησει και καλά :2funny:.
Πέθανα στα :2funny: με τη μούφα φώτο που έλεγε ότι είναι γκόμενα του :2funny:με της κατεψηγμένες γαρίδες :2funny: και πιό πολύ με το μικοροσκοπικό δωμάτιο που μένει στη Γερμανία :2funny:.Τώρα μένει να μας βάλει κάνα διαμέρισμα στη Θεσσαλονίκη να πει ότι είναι δικό του :2funny: ή τα ενοικιαζόμενα δωμάτια στον Πλαταμώνα :2funny:
 

Συνημμένα

  • Tab s7 2.jpg
    Tab s7 2.jpg
    263,2 KB · Εμφανίσεις: 20
  • Tab s73.jpg
    Tab s73.jpg
    427,3 KB · Εμφανίσεις: 25

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Shit Bomb.
 

Συνημμένα

  • Dimitrakis' Shit Bomb.jpg
    Dimitrakis' Shit Bomb.jpg
    107,8 KB · Εμφανίσεις: 26

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
Ε καλα ,δεν το ειπα εγω? Επιπεδο 16χρονου.
Πηρε ταμπλετ πωπω θαυμαστε τον.
Πως αλλιως θα περναει τις ατελειωτες μοναχικες ωρες του αφου δεν τον πλησιαζει νοημων ανθρωπος.
Ηλεκτρονικα, κρεμες, ρουχα ,παπουτσια.
Ιδανικη φιλεναδα για καθε γυναικοπαρεα.
Πηγε δηλαδη στην ρωσια για να αγοραζει ηλεκτρονικα λες και δεν εχει αλλου χαχχαχα
Α ξεχασα ειναι φτηνα τα κοινοχρηστα.
Τι διανοια! Πηγε ρωσια για τα φτηνα κοινοχρηστα χαχαχχα

Για την ταμπακιερα ουτε λογος...
Που ειναι τα μουνια βρεεεε.
Που ειναι οι ρωσιδουλες? Οχι μοντελα . Εφταρακια ζηταμε
Τιποτα.
Φωτο μπανιου ζηταμε
Τιποτα.
Μετρητα ή καταθεσεις ζηταμε . 5000+1€ ζητησαμε
Τιποτα.
Μετα σου εκανα και προσφορα 3.000+1€
Παλι τιποτα

Εισητηρια ,ταξιδια?
Τιποτα

Ασε μας ρε ψευταρακη ,άδειο μυδι . Χαχχαχαχ.

Αλλαξες 2 παράθυρα πωπω.
Πραματα μικρα που ουτε τα αναφερουν οι αντρες αυτα...
Τοσο μαλθακος και τοσο soft σαν ατομο .....

Τι να συγκρινεις. Ετη φωτος μπροστά σου ο οποιοσδηποτε γκασταρμπαιτερ.
Ισως μια καλη τριετια -τετραετια να εχεις ζησει αλλα μεχρι εκει.
Απο κει και περα αδεια ζωη με μηδενικο ενδιαφερον .

Παρε 15.000€ σε μετρητα ρε φτωχομπινε να δεις πως ειναι οι γκασταρμπαιτερ και βγαλτα παλι μονταζ, φοτοσοπ, δανεικα απο αλλους, ψευτικα και οτι αλλο θελεις.
Ζησε μεσα στις φαντασιωσεις αποτυχημενε.
Χαχαχχαχαχα.
Ξεκινα να μετρας.
Η πανω σειρα ειναι τα 5 χιλιαρικα που εχεις ξαναδει.
Η κατω σειρα μαζι με τα 2 τουβλα εικοσαρικα ειναι αλλα 10 χιλιαρικα.
Ξερω ξερω δεν ειναι ολα 500αρικα αρα δεν εχουν αξια. Και οτι το κρεβατι δεν ειναι σωστα στρωμενο και ειναι ακαταστατο. Χαχαχχαχ

Χαχχαχα σε λυπαμαι ρε φιλε. Πηγες ρωσια για να γαμας αλλα δεν γαμας.
Ηλεκτρονικα, φαγητο, πουτανες εχει παντου. Εσενα σου εμεινε το ψυχος της ρωσιας αντι για τα ρωσιδακια

Χαχαχαχχαχα
Στα 5 χιλιαρικα και δεν μπορεσες να φτασεις εμενα τον φτωχο.
Τωρα με 15 χιλιαρικα ειμαι σαν τον κεντερη κοντρα σε αθλητη παραολυμπιακων αγωνων.

Χαχχαχαχαχα
Φτωχαδακη29.
Χαχχαχαχαχαχ.

Ξεκινα να κανεις οικονομια στα επιδοματα, ισως το 2030 να μαζεψεις αυτα που ποσταρα εγω σημερα.
Ξανα ο σβερκος κοκκινος καημενακη??
Χαχαχαχαχα
 

Συνημμένα

  • IMG_20200821_165234.jpg
    IMG_20200821_165234.jpg
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 27
  • IMG_20200821_165204.jpg
    IMG_20200821_165204.jpg
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 22
  • IMG_20200821_165224.jpg
    IMG_20200821_165224.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 23
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρωσικά πάρτυ Γερμανία.Εχει πολλές Σλάβες εδώ αλλά για την αυθεντική εμπειρία πρέπει να περάσεις τα σύνορα.





 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Μάλλον θα φέρω το Βαλκάνιο Πουτσαρα.
Αν δεν έρθει θα παω να τις φάω καιωτις δυο.
προσεχε μην τυχον και πεσουν δυο χυλοπιτες απο τις ταριφες- και μεινεις μονος με τον β.π. και φας δυο πουτσες
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.944
Κριτικές
8
Like
1.780
Πόντοι
216
Ε καλα ,δεν το ειπα εγω? Επιπεδο 16χρονου.
Πηρε ταμπλετ πωπω θαυμαστε τον.
Πως αλλιως θα περναει τις ατελειωτες μοναχικες ωρες του αφου δεν τον πλησιαζει νοημων ανθρωπος.
Ηλεκτρονικα, κρεμες, ρουχα ,παπουτσια.
Ιδανικη φιλεναδα για γυναικοπαρεα.
Πηγε δηκαδη στην ρωσια για να αγοραζει ηλεκτρονικα λες και δεν εχει αλλου χαχχαχα
Α ξεχασα ειναι φτηνα τα κοινοχρηστα.
Τι διανοια! Πηγε ρωσια για τα φτηνα κοινοχρηστα χαχαχχα

Για την ταμπακιερα ουτε λογος...
Που ειναι τα μουνια βρεεεε.
Που ειναι οι ρωσιδουλες? Οχι μοντελα . Εφταρακια ζηταμε
Τιποτα.
Φωτο μπανιου ζηταμε
Τιποτα.
Μετρητα ή καταθεσεις ζηταμε . 5000+1€ ζητησαμε
Τιποτα.
Μετα σου εκανα και προσφορα 3.000+1€
Παλι τιποτα

Εισητηρια ,ταξιδια?
Τιποτα

Ασε μας ρε ψευταρακη ,άδειο μυδι . Χαχχαχαχ.

Αλλαξες 2 παράθυρα πωπω.
Πραματα μικρα που ουτε τζ αναφερουν οι αντρες αυτα...
Τοσο μαλθακος και τοσο soft σαν ατομο .....

Τι να συγκρινεις. Ετη φωτος μπροστά σου ο οποιοσδηποτε γκασταρμπαιτερ.
Ισως μια καλη τριετια -τετραετια αλλα μεχρι εκει.
Απο κει και οερα αδεια ζωη με μηδενικο ενδιαφερον .

Παρε 15.000€ σε μετρητα ρε φτωχομπινε να δεις πως ειναι οι γκασταρμπαιτερ και βγαλτα παλι μονταζ, φοτοσοπ, δανεικα απο αλλους, ψευτικα και οτι αλλο θελεις.
Ζησε μεσα στις φαντασιωσεις αποτυχημενε.
Χαχαχχαχαχα.
Ξεκινα να μετρας.
Η πανω σειρα ειναι τα 5 χιλιαρικα που εχεις ξαναδει.
Η κατω σειρα μαζι με τα 2 πλακακια εικοσαρικα ειναι αλλα 10 χιλιαρικα.
Ξερω ξερω δεν ειναι ολα 500αρικα αρα δεν εχουν αξια. Και οτι το κρεβατι δεν ειναι σωστα στρωμενο και ειναι ακαταστατο. Χαχαχχαχ

Χαχχαχα σε λυπαμαι ρε φιλε. Πηγες ρωσια για να γαμας αλλα δεν γαμας.
Ηλεκτρονικα, φαγητο, πουτανες εχει παντου. Εσενα σου εμεινε το ψυχος .

Χαχαχαχχαχα
Στα 5 χιλιαρικα και δεν μπορεσες να φτασεις εμενα τον φτωχο.
Τωρα με 15 χιλιαρικα ειμαι σαν τον κεντερη κοντρα σε αθλητη παραολυμπιακων αγωνων.

Χαχχαχαχαχα
Φτωχαδακη29.
Χαχχαχαχαχαχ.

Ξεκινα να κανεις οικονομια στα επιδοματα, ισως το 2030 να μαζεψεις αυτα που ποσταρα εγω σημερα.
Ξανα ο σβερκος κοκκινος καημενακη??
Χαχαχαχαχα

Θυμάμαι ενα τρολ ειχε προκαλέσει μία αναγνωρισιμη social media δηθεν μοντέλο ότι δεν έχει λεφτά να παρει δικό της σπιτι και μένει σε ενοίκιο και τα άπλωσε έτσι στο κρεβάτι σαν και εσένα και ανέβασε φώτο. Φυσικά το τρολ σχολίασε από κάτω αυτό που καταλάβαμε όλοι για το πως τα έβγαλε αυτά τα λεφτά. χαχα

Ρε τυπε παντως κρατάς τόσα μετρητά στο σπίτι σου ?? Εβγαλες όλες τις αποταμιεύσεις σου από την τράπεζα το 2015 και τα κρατάς ακόμα ??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom