Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αξιζει οταν μιλαμε για κανονικες γκομενες που το αξιζουν ... λιγες μερες βεβαια γιατι μετα αρχιζεις και βαριεσαι.
Μια που δεν εχω γαμησει απο πριν δεν την παω ποτε διακοπες , ειμαι παραξενος :cheesy:
:thumbsup:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σήμερα καθώς έβγαινα μου είπαν ότι πουλιέται ένα διαμέρισμα στον όροφο που μένω μου είπαν ότι ζητάγαν 3.800.000 για να συμφωνίσουν στα 3.500.000 ρούβλια (40.500 ευρώ περίπου) είναι στούντιο 22-23 τετραγωνικά περίπου,δυστηχώς οι τιμές δεν έχουν πέσει ακόμα Rockon βγαίνει γύρω στα 1760 ευρώ το τετραγωνικό το δικό μου που είναι 42 τετραγωνικά αν το υπολογίσετε βγαίνει 74.000 ευρώ.
Κόσμο είχε 3 άτομα όλη τη μέρα (όταν εγώ πούλησα ένα ιδιο που είχα μερικούς ορόφους πιό πάνω τον φεβρουάριο του 2008 γιά 80.000 ευρώ είχε ουρά γιά να το δούνε!).
Εγώ πάντα απευθείνομαι σε ανθρώπους που δεν είναι τελειωμένοι κακομοίρηδες όπως αυτοί οι φουκαράδες που καυχιόντε ότι πήγαν διακοπές γιά 3-4 μέρες σε ένα νησί 2funnyκαι που είναι οικονομικοί μετανάστες στη Γερμανία,Αγγλια ή όπου αλλού διάολο είναι.
Σας το βάζω να το δείτε.Βέβαια δε νομιζω ότι κανένας από τους φουκαράδες έχει λεφτά να πάρει σπίτι 2funny.Πάντος είναι πολυ συμπαθητικό διαμερισματάκι και σε καλύ περιοχή και κοντά στο μετρό.
Και τώρα η Ρωσσία γίνεται πολύ καλύτερη αν κάποιος είναι μέχρι 25 (μετά τα 25 ειναι δύσκολο γιά κάποιον να προσαρμοστεί στο εξωτερικό) με 50.000-55.000 άνετα πορνομεταναστεύει 2funny 40.500 το διαμέρισμα 2.000-3.000 έπιπλα συν ένα αμάξι 7.000-10.000 ευρώ.Αν έχει και ένα εισόδημα 1.000 ευρώ το μηνα από Ελλάδα σκίζει!Κοινόχρηστα αυτό το μικρό διαμέρισμα έχει 20-25 ευρώ.

Καραφλομήτσαινα,όσα τμ. είναι το διαμέρισμα σου τόσο είναι το σαλόνι μου. :2funny:
Το διαμερισματάκι που πουλάνε είναι σαν την κουζίνα μου,να το πάρεις δώρο στον Αλγερινό φίλο σου να έρχεται με τις παντόφλες να σε πηδάει μην σας τρώνε και οι αποστάσεις.:tooth:
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ελλην σπονσορ εν δρασει
Το μουνετο ξενο

Οποιο μελος ειναι να σηκωσει το χερι

Ο Sadman θα είναι.Η πτήση είναι προς νησί ή για Βαλτική?





προς νησι
βαλτικο αεροδρομιο ειχε τετοια
κριμα που ο φακος δεν μπορεσε να πιασει την στρογγυλοτητα του κωλου της


 

Συνημμένα

  • DSC_57281.png
    DSC_57281.png
    8,5 MB · Εμφανίσεις: 23
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.455
Like
2.560
Πόντοι
456
Αξιζει οταν μιλαμε για κανονικες γκομενες που το αξιζουν ... λιγες μερες βεβαια γιατι μετα αρχιζεις και βαριεσαι.

Μια που δεν εχω γαμησει απο πριν δεν την παω ποτε διακοπες , ειμαι παραξενος :cheesy:

.....Πάντος είναι πολυ συμπαθητικό διαμερισματάκι....


η πόρτα στο ντουζ που βγάζει;
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
Αξιζει οταν μιλαμε για κανονικες γκομενες που το αξιζουν ... λιγες μερες βεβαια γιατι μετα αρχιζεις και βαριεσαι.

Μια που δεν εχω γαμησει απο πριν δεν την παω ποτε διακοπες , ειμαι παραξενος :cheesy:

Γιατί και ποιός σου είπε ότι ο Βλάκμαν της γαμάει?:2funny:τα σκυλιά βάζει να γαμίσουν :2funny:

Να βάλω κ'εγώ μιά αγγελία αν και δε νομίζω να υπάρχει ενδιαφερόμενος.Το σά'ι'τ 'εχει καταντίσει σά'ι'τ των φουκαράδων :vomit::vomit:είσαι άφραγκος και δουλεύεις διπλοβάρδιες και δεν έχεις τίποτα :2funny: τότε είσαι θεός :2funny::jerking: αν είσαι υπερχρεωμένος ακόμα καλύτερα :2funny:
Έχεις λεφτά,ακίνητα κλπ. ,δεν χρειάζεται να δουλεύεις!Είσαι αποτυχημένος :2funny:

Σήμερα καθώς έβγαινα μου είπαν ότι πουλιέται ένα διαμέρισμα στον όροφο που μένω μου είπαν ότι ζητάγαν 3.800.000 για να συμφωνίσουν στα 3.500.000 ρούβλια (40.500 ευρώ περίπου) είναι στούντιο 22-23 τετραγωνικά περίπου,δυστηχώς οι τιμές δεν έχουν πέσει ακόμα :rockon: βγαίνει γύρω στα 1760 ευρώ το τετραγωνικό το δικό μου που είναι 42 τετραγωνικά αν το υπολογίσετε βγαίνει 74.000 ευρώ.
Κόσμο είχε 3 άτομα όλη τη μέρα (όταν εγώ πούλησα ένα ιδιο που είχα μερικούς ορόφους πιό πάνω τον φεβρουάριο του 2008 γιά 80.000 ευρώ είχε ουρά γιά να το δούνε!).
Εγώ πάντα απευθείνομαι σε ανθρώπους που δεν είναι τελειωμένοι κακομοίρηδες όπως αυτοί οι φουκαράδες που καυχιόντε ότι πήγαν διακοπές γιά 3-4 μέρες σε ένα νησί :2funny:και που είναι οικονομικοί μετανάστες στη Γερμανία,Αγγλια ή όπου αλλού διάολο είναι.
Σας το βάζω να το δείτε.Βέβαια δε νομιζω ότι κανένας από τους φουκαράδες έχει λεφτά να πάρει σπίτι :2funny:.Πάντος είναι πολυ συμπαθητικό διαμερισματάκι και σε καλύ περιοχή και κοντά στο μετρό.
Και τώρα η Ρωσσία γίνεται πολύ καλύτερη αν κάποιος είναι μέχρι 25 (μετά τα 25 ειναι δύσκολο γιά κάποιον να προσαρμοστεί στο εξωτερικό) με 50.000-55.000 άνετα πορνομεταναστεύει :2funny: 40.500 το διαμέρισμα 2.000-3.000 έπιπλα συν ένα αμάξι 7.000-10.000 ευρώ.Αν έχει και ένα εισόδημα 1.000 ευρώ το μηνα από Ελλάδα σκίζει!Κοινόχρηστα αυτό το μικρό διαμέρισμα έχει 20-25 ευρώ.

Καθίστε εσείς να γράφετε μαλακίες ότι η τουαλέτα του δεν είναι μεγάλη :2funny::jerking:
Εγώ δεν πήρα τέτοιο γιατί έχω την οικονομική δυνατότητα να πάρω και να ζω σε μεγαλύτερα διαμερίσματα.Αλλά ένας που έχει 50.000-60.000 ευρώ και ένα εισόδημα 1.000 και πάνω μπορεί αυτή τη στιγμή να έρθει εδώ να πορνομεταναστεύσει :2funny:

Ρε μητσακο αυτα ειναι για μπρουκληδες
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Φοβερο σπιτι, σκασμενοι τοιχοι, τρομερη πολυτελεια. Κατι παρομοιο στο Μετς θα ειχε 90-100 χιλιαρικα.

Ζωη σαν τους Αλβανους οταν πρωτοηρθαν Ελλαδα και ο μητσος μας το παρουσιαζει σαν ευκαιρια. Με 1000 ευρω αρχιδια πορνομεταναστευση κανεις.

Η σωστη ζωη εξω γινεται οταν εχεις ενα καλο μισθο, με καλη δουλεια, που σου επιτρεπει να εχεις δικο σου σπιτι και εισαι σε μια χωρα που εισαι ευτυχισμενος (Ουγκαντα , Γερμανια, Ουκρανια ο καθενας με το γουστο του). Τωρα το να βρεις φτηνες πουτανες η σπονσορετς δεν ειναι λογος για να πας να μεινεις σε μια ξενη χωρα.
Μόνο που αυτό το σπίτι είναι 22-23 τετραγωνικά και κάνει τόσο:2funny:και σε λίγες μέρες θα πουληθεί σε αυτήν την τιμή.
Ναι η Ελλάδα είναι το καλύτερο μέρος με φοβερές ανέσεις :2funny::jerking: και με τον καλύτερο κόσμο :2funny::vomit::vomit:
Με 1.000 εδώ και δικό σου σπίτι σκίζεις!Γαμάς και δέρνεις!Ένας εδώ με δικό του διαμέρισμα και 1.000 περνάει πολύ καλύτερα από έναν με 5.000 στην Ελλάδα :2funny:
Τίγκα στην γκόμενες ήταν χτες κατά της 21.30-22.00 όπου έπαιζαν μουσική στο δρόμο ήταν μαζεμένες γύρω γύρω λίγο να μετράς ξεσκίζεσε να γνωρίζεις.
Εγώ είμαι τρομερά τεμπέλης μέχρι αηδίας :2funny: θέλω μόνο να γαμάω :2funny:πρέπει να πάω να πάρω τη σκιουρίνα να την φέρω εδώ και βαριέμαι :2funny::headbang: με παίρνουν συνέχεια τηλέφωνο φίλες μου να πάμε π.χ. βόλτα στο κέντρο και εγώ βαριέμαι και παρεξηγούντε!Είδικά αν πάω ντίσκο κατά της 3.00 χαιρετάω της γκόμενες και γυρνάω σπίτι μου να βάλω της μάσκες μου,της κρέμες μου και να κοιμηθώ.Και με γκόμενα να έχω βγει πολύ δυσκολο να την πάρω σπίτι μου γιατί θέλω να κοιμηθώ,αν θέλουν πήδημα ας έρθουν το μεσημέρι :2funny:
Αυτά εγώ δεν τα γουστάρω να γυρνάω στους δρόμους :jerking: Δυστηχώς οι περισσότερες γκόμενες έτσι κάνουν με ένα μπουκάλι κοκα κολα γυρνάνε στους δρομους :birdman:μου αρέσει να πηγαίνω ραντεβού όπως πάω με το γατάκι στα εμπορικά,κάνω τα πορνοψώνια μου,τρώμε και μετά πηγαίνουμε σπίτι μου.
Αν κάποιος έχει όρεξη να τρέχει,να γνωρίζει και να περπατάει όλη μέρα μαζι τους συνέχεια θα γνωρίζει!Εγώ δεν σκάω έχω της γκόμενες που έχω,πηγαίνω και σαλόν και περνάω πάρα πολύ καλά.


 

Συνημμένα

  • SPB.jpg
    SPB.jpg
    512,6 KB · Εμφανίσεις: 20
  • SPB1.jpg
    SPB1.jpg
    572,3 KB · Εμφανίσεις: 20
  • SPB2.jpg
    SPB2.jpg
    322,3 KB · Εμφανίσεις: 20
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μωρή κουδουνίστρα,κοίτα πως ήσουν και πως έγινες...:tooth::tooth::tooth:
Πεταμένα λεφτά οι κρέμες και οι εμφυτεύσεις...καράφλα!



 

Συνημμένα

  • ΑΜΕΑΑΑΑ.jpg
    ΑΜΕΑΑΑΑ.jpg
    38,9 KB · Εμφανίσεις: 20
  • dimitrakis-alopekiasi.jpg
    dimitrakis-alopekiasi.jpg
    70 KB · Εμφανίσεις: 23
  • pro-vlima.jpg
    pro-vlima.jpg
    173,4 KB · Εμφανίσεις: 23

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ρε μητσε εχεις υπολογισει ποσα σου φαγανε οι κομπογιανιτες στην ρωσια?
Πληρωσε εναν σοβαρο πλαστικο στην Ελλαδα μπας και σου φτιαξει καραφλα και μαπα μαζι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε μητσε εχεις υπολογισει ποσα σου φαγανε οι κομπογιανιτες στην ρωσια?
Πληρωσε εναν σοβαρο πλαστικο στην Ελλαδα μπας και σου φτιαξει καραφλα και μαπα μαζι


Εσύ με το νανισμό σου τι θα κάνεις?:2funny:θα βάλεις λάμες στα πόδια γιά να ψηλώσεις 15 πόντους και να γίνεις 1.73 που είμαι κ'εγώ :2funny:

Έσκασες φουκαρά χρεωκοπημένε που είδες πόσο κάνουν τα διαμερίσματα εδώ :2funny:εσύ ζεις χειρότερα από τον άλλον φουκαρά που είναι στην Κύπρο :2funny:αυτός έχει δική του βεράντα όλο το χρόνο στο διαμέρισμα που νοικιάζει :2funny:και κάθεται και τρώει φέτα και πίνει καφέ ενώ εσύ :shit:.Νομιζα ότι είσαι κ'από Αθήνα αλλά ούτε αυτό :2funny:χωριάτης είσαι :2funny:
Γράψε μας πάλι ότι είσαι πιλότος :2funny:αποκάλυψε τότε το πουλί τα ψέματα σου :2funny:
Εγώ ότι λέω είναι αλήθεια,σας έβαλα πόσα παίρνω :2funny:εσύ δεν ήξερες καν ότι υπάρχουν πεντακοσάρικα :2funny:ότι διαβάζεις στις εφημερίδες γράφεις :2funny::jerking:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Ποιον κράζουμε αυτές της μέρες? Ήθελα να ξερά οι φουκαράδες που δεν έχουν διαμέρισμα και αμάξι γιατί έχουν άποψη για αύτα
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Ρε μητσε εχεις υπολογισει ποσα σου φαγανε οι κομπογιανιτες στην ρωσια?
Πληρωσε εναν σοβαρο πλαστικο στην Ελλαδα μπας και σου φτιαξει καραφλα και μαπα μαζι


Εσύ με το νανισμό σου τι θα κάνεις?:2funny:θα βάλεις λάμες στα πόδια γιά να ψηλώσεις 15 πόντους και να γίνεις 1.73 που είμαι κ'εγώ :2funny:

Έσκασες φουκαρά χρεωκοπημένε που είδες πόσο κάνουν τα διαμερίσματα εδώ :2funny:εσύ ζεις χειρότερα από τον άλλον φουκαρά που είναι στην Κύπρο :2funny:αυτός έχει δική του βεράντα όλο το χρόνο στο διαμέρισμα που νοικιάζει :2funny:και κάθεται και τρώει φέτα και πίνει καφέ ενώ εσύ :shit:.Νομιζα ότι είσαι κ'από Αθήνα αλλά ούτε αυτό :2funny:χωριάτης είσαι :2funny:
Γράψε μας πάλι ότι είσαι πιλότος :2funny:αποκάλυψε τότε το πουλί τα ψέματα σου :2funny:
Εγώ ότι λέω είναι αλήθεια,σας έβαλα πόσα παίρνω :2funny:εσύ δεν ήξερες καν ότι υπάρχουν πεντακοσάρικα :2funny:ότι διαβάζεις στις εφημερίδες γράφεις :2funny::jerking:






Για να γινω 1,73 πρεπει να κοντυνω

Μια που σε γαμανε οι αραβοτουρκοι ισως να εκανες εγχειρηση αλλαγης φυλου μια και καλη

Αλλα μην την κανεις ρωσια, ειδες τι εγινε με τις εμφυτευσεις
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ο άλλος λέει έχει γκόμενες Ρωσία αλλά βαριέμαι τα ραντεβού και πάω στα μπορδέλα.
Γιατί ο Ελληνας τι κάνει?Στα μπορδέλα πάει και αυτός,έξω μπορεί να είναι τίγκα στις γκόμενες.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Δημητρακη οι αραβοτουρκοι φιλοι σου σε προτιμανε με τα υδραυλικα η σου ζητανε να τα κοψεις?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Ρε μητσε εχεις υπολογισει ποσα σου φαγανε οι κομπογιανιτες στην ρωσια?
Πληρωσε εναν σοβαρο πλαστικο στην Ελλαδα μπας και σου φτιαξει καραφλα και μαπα μαζι


Εσύ με το νανισμό σου τι θα κάνεις?:2funny:θα βάλεις λάμες στα πόδια γιά να ψηλώσεις 15 πόντους και να γίνεις 1.73 που είμαι κ'εγώ :2funny:

Έσκασες φουκαρά χρεωκοπημένε που είδες πόσο κάνουν τα διαμερίσματα εδώ :2funny:εσύ ζεις χειρότερα από τον άλλον φουκαρά που είναι στην Κύπρο :2funny:αυτός έχει δική του βεράντα όλο το χρόνο στο διαμέρισμα που νοικιάζει :2funny:και κάθεται και τρώει φέτα και πίνει καφέ ενώ εσύ :shit:.Νομιζα ότι είσαι κ'από Αθήνα αλλά ούτε αυτό :2funny:χωριάτης είσαι :2funny:
Γράψε μας πάλι ότι είσαι πιλότος :2funny:αποκάλυψε τότε το πουλί τα ψέματα σου :2funny:
Εγώ ότι λέω είναι αλήθεια,σας έβαλα πόσα παίρνω :2funny:εσύ δεν ήξερες καν ότι υπάρχουν πεντακοσάρικα :2funny:ότι διαβάζεις στις εφημερίδες γράφεις :2funny::jerking:






Για να γινω 1,73 πρεπει να κοντυνω

Μια που σε γαμανε οι αραβοτουρκοι ισως να εκανες εγχειρηση αλλαγης φυλου μια και καλη

Αλλα μην την κανεις ρωσια, ειδες τι εγινε με τις εμφυτευσεις

Τι λες βρε κακομοίρη ούτε 1.60 δεν είσαι έκανες το λάθος και μας έβαλες φωτογραφίες σου.Εμφύτευσεις έκανα στην Ελλάδα και έζω μαλλιά.


Εδώ είναι το φτηνότερο διαμέρισμα στο κέντρο της Μόσχας 30% σχεδόν φτηνότερα από τα υπόλοιπα ζητάνε 26.500.000 ρούβλια (310.000 Ευρώ) και είναι 40 τετραγωνικά!
Σας βάζω και φωτογραφίες γιά να το δείτε και να γράψετε :2funny::jerking:
Εσύ κακομοίρη ούτε στα όνειρα σου δεν μπορείς να πάρεις διαμέρισμα :2funny:μιά φορά πήγες στη Μύκονο και μας βάζεις την ίδια φωτογραφία του 2003-2004 αρκετά χρόνια τώρα :2funny::jerking:την έβαζες και σαν ακαποέ'ι'ρα και τώρα με το καινούργιο όνομα σου :2funny::jerking:πηγες και στην Ρίγα σε μιά θεόφτωχη 35 ετών που μένει σε ένα δωμάτιο γιά να μην τρελλαθείς από την αγαμία :2funny:φοβερές διακοπές σε δωμάτιο με μιά 35χρονη με κοινόχρηστο μπάνιο και τουαλέτα :2funny:σα τη ζωή του νυχτοφύλακα δηλαδή :2funny::2funny::2funny:

Πόσες ζωές πρέπει να δουλεύει ο Νυχτοφύλακας χωρίς να τρώει γιά να μπορέσει να πάρει ένα τέτοιο (άθλιο) διαμέρισμα :2funny:
Άντε γράψτε ότι η τουαλέτα του είναι άθλια και γ'αυτό δεν πρέπει να κάνει τόσο :2funny::jerking:και ότι εσείς δεν θα το παίρνατε και ότι αν είχατε λεφτά θα αγωράζατε διαμέρισμα στην Ελλάδα που είναι φτηνότερα και καλύτερα:2funny::jerking:
Σας είπα η Ρωσσία είναι γιά τους δυνατούς και ικανούς αυτή την περνάνε ζωή και κότα οι φουκαράδες δουλεύουν διπλοβάρδιες γιά να μην πεθάνουν από την πείνα :2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • d26.5.jpg
    d26.5.jpg
    37,2 KB · Εμφανίσεις: 22
  • d26.5a.jpg
    d26.5a.jpg
    46,4 KB · Εμφανίσεις: 20
  • d26.5b.jpg
    d26.5b.jpg
    19,8 KB · Εμφανίσεις: 20
  • d26.5c.jpg
    d26.5c.jpg
    24,1 KB · Εμφανίσεις: 22
  • d26.5d.jpg
    d26.5d.jpg
    50,2 KB · Εμφανίσεις: 15
  • d26.5e.jpg
    d26.5e.jpg
    24,2 KB · Εμφανίσεις: 22
  • d26.5f.jpg
    d26.5f.jpg
    27 KB · Εμφανίσεις: 22
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εμφύτευσεις έκανα στην Ελλάδα και έζω μαλλιά.


Καράφλα έχεις τερματίσει την γελοιότητα,άκου "έχω μαλλιά". :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Στα φάγανε τα λεφτά οι Έλληνες φουκαράδες.:tooth::tooth::tooth:


 

Συνημμένα

  • καράφλα αγροτεμάχιο.png
    καράφλα αγροτεμάχιο.png
    297,3 KB · Εμφανίσεις: 23
  • ΚΑΡΑΦΛΑ SUPER.png
    ΚΑΡΑΦΛΑ SUPER.png
    160,1 KB · Εμφανίσεις: 22

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Δημητρακη πες ποιος γιατρος σε κοροιδεψε μπας και σωθει κανας ανθρωπος
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δημητρακη πες ποιος γιατρος σε κοροιδεψε μπας και σωθει κανας ανθρωπος

Σιγά μην πήγε σε γιατρό ο τσιγγούναρος.Σε κανά ινστιτούτο πήγε και του βάλαν πουτσότριχες.
Ετσι είναι αυτοί οι vfm.Σου λέει αντί να τα φάω σε γκόμενες θα τα φάω σε χρέπια,σαράβαλα και πουτσότριχες.Εδώ κοροιδεύουμε βέβαια,υπάρχει μια ολόκληρη λογική.
Τον έχω σαν όχημα για να βρίζω τους ψωλάδες.
Ασχετα αν υπάρχει αντιψωλάδικο κίνημα ή όχι,εγώ γουστάρω να βρίζω χωρίς να με ενδιαφέρουν οι συνέπειες.
 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Αρχοντα ασε εμας να ασχολουμαστε με τους ψωλαδες haters
Κανονισε με την Πολωνεζα και δωσε τα φωτα σου στον λαο
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Εμφύτευσεις έκανα στην Ελλάδα και έζω μαλλιά.


Καράφλα έχεις τερματίσει την γελοιότητα,άκου "έχω μαλλιά". :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Στα φάγανε τα λεφτά οι Έλληνες φουκαράδες.:tooth::tooth::tooth:

Τελικά είσαστε όλοι καραφλοί εδώ μέσα :2funny:και έχετε σκάσει :2funny::jerking:
Βάζεις φωτογραφίες του 2010 και αν όχι και παλιότερεςαπό τότε έχω κάνει ακόμα 2 εμφυτεύσεις.
Καλά δε βαρέθηκες να βάζεις της ίδιες και της ίδιες φωτογραφίες μου :jerking:.
Αυτή η φώτο είναι από το βίντεο που ψήφισα στις εκλογές το 2012 :2funny:από τότε έχουν περάσει 8 χρόνιακαι όπως βλέπεις στο πρόσωπο είμαι ίδιος ενώ εσύ εγινες σκατόγερος και δεν σου σηκώνετε πιά :2funny:

Ο άλλος λέει έχει γκόμενες Ρωσία αλλά βαριέμαι τα ραντεβού και πάω στα μπορδέλα.
Γιατί ο Ελληνας τι κάνει?Στα μπορδέλα πάει και αυτός,έξω μπορεί να είναι τίγκα στις γκόμενες.
Ποιός πάει στα μπουρδέλα ? όλοι στις καφετέριες είναι :2funny::jerking:και κανένας δε γαμάει όπως δε γαμάς κ'εσύ :2funny:
Έλεγες ότι τη βγάζω με 800 ευρώ το μήνα και τον έφαγες απ'τον κώλο :2funny: τρεις μηνες τώρα βάζω που παίρνω σε μετρητα μέσω Money gram 2.500-2.600 το μήνα ,βάλε και 500 στην κάρτα και 300 που μου στέλνει η κόρη μου :2funny:
Εσύ πήγες με μιά εντελώς μέτρια και πλήρωσες τρελλά λεφτά χωρίς πάλι να γαμίσεις!
Η Βάλια και η Αλίνα που δουλεύουν Κολωνού 30 με 10 ευρώ είναι πολύ καλύτερες από τη δικιά σου :2funny:
Εγώ συνέχεια βγαίνω ραντεβού.Στα 46 μου μπορώ να έχω ένα γατάκι 21 ετών εσύ τι έχεις?:2funny::vomit:
Φώτο από της Η.Π.Α ακόμα περιμένουμε να μας βάλεις :2funny:
Ας σας ξεσκίσει ο Μαρκέλος γιατί δυστηχώς πρέπει να φύγω :2funny:

Αρχοντα ασε εμας να ασχολουμαστε με τους ψωλαδες haters
Κανονισε με την Πολωνεζα και δωσε τα φωτα σου στον λαο
Η Πολωνέζα είναι όπως όλες που μας βάζει φωτογραφία ότι θα συναντήσει και τελικά δε συναντάει ποτέ :2funny::jerking:
Εσύ είσαι ο τελευταίος που πρέπει να μιλάει.Πως και σταμάτισες να λες ότι είσαι πιλότος?:2funny::jerking:
Είδες κακομοίρη πόσο έχουν εδώ τα διαμερίσματα και σαν φτωχομπινές τρελλάθηκες τελείως!:2funny:Είχες δοκιμάσει να μου φας και 5.000 γιάτι είδες ότι δεν είμαι φτωχομπινές σαν κ'εσένα αλλά πήρες τ'αρχήδια μου :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom