Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Η Ρωσσία είναι γιά τους δυνατούς και ικανούς.Οι αδύναμοι πάνε στη Γερμανία και δουλεύουν διπλοβάρδιες γιά να μην πεθάνουν από την πείνα :2funny:
Ισχύει αυτό ! Θυμάμαι παλιότερα Γερμανούς που έρχονταν διακοπές σε κάτι χωριά , μάζευαν κάτι ρεμάλια και τα ανέβαζαν στη Γερμανία και προσπαθούσαν να τους κάνουν ανθρώπους! Το ίδιο έκαναν και με τούρκους..Τους είχαν στην ίδια μοίρα! Τώρα έχουν μαζέψει όλους τους αναξιοπαθούντες στη χώρα τους! Τουλάχιστον οι αραβότουρκοι έχουν την αξιοπρέπεια να ξεφτιλίζουν το Γερμανικό σύστημα και να ζούνε άνετα! Οι Gastarbeiter είναι τα θύματα και μόνο εδώ μέσα μπαίνουν να το παίξουν ιστορία!
Δεν μπορώ να φανταστώ Ρώσο Τουρίστα να λυπάται τα Ελληνικά Ρεμάλια και να τα παίρνει στη Ρωσία :2funny::2funny::2funny:[/quote]


Ηρθαν κ'εδώ φουκαράδες στο στυλ του νυχτοφύλακα :2funny: με κάτι καθαρίστριες γιά γκόμενες τους :2funny: στην αρχή όλο μαγκιά μετά κομπλάρουν γιατί βλέπουν ότι τους κοιτάνε με απαξίωση ο κόσμος :2funny:εδώ τον αποτυχημένο δεν τον λυπούντε σαν την Ελλάδα θεωρούν ότι αυτός φταίει γιά την κατάντια του.Και έχουν δίκιο,δεν του είπε κανένας του νυχτοφύλακα να πάρει δάνεια :headbang: αν του έκωβε δεν θα την έκανε την μαλακία :2funny:.

Έγινε κάτι παρόμοιο Ρωσσίδες μέσης τάξης (με δικό τους διαμέρισμα και κάποια καλή δουλειά) 40-45άρες γνώρισαν στις διακοπές τους και πήραν 25χρονους Ρωσσοπόντιους που πιθανόν θα δούλευαν γκαρσόνια ή υπάλληλοι στα ξενοδοχεία και τους έφεραν στη Ρωσσία,συνήθως τους βάζουν να δουλεύουν σαν κούριερ με μισθό 25.000 ρούβλια στην εταιρία που αυτές δουλεύουν τμηματάρχες ή λογίστριες με μισθό 50.000-90.000 ρούβλια και ζούνε μαζί τους.Γ'αυτές είναι πολύ καλό ενώ είναι γριές να έχουν έναν πιτσιρικα να της :knockinb: γ'αυτούς δεν ξέρω?σίγουρα αν στην Ελλάδα πεινάγαν εδώ θα είναι καλύτερα.Έχω δει αρκετές τέτοιες περιπτώσεις.Να της κερατώσουν λίγο δύσκολο γιατί και να βρούνε γκόμενα να δεχτεί να πάει σε ξενοδοχείο αν το μάθει η θείτσα θα τους πετάξει έξω :2funny:και θα γυρίσουν με το πρώτο αεροπλάνο στην Ελλάδα :headbang:οπότε κάθονται ύσηχα
 

kakiasmenoprovato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
2.417
Κριτικές
1
Like
2.108
Πόντοι
456
Παντως ισχυει, η Ρωσια ειναι η χωρα που επικρατει ο δυνατοτερος. Σεβασμος υπαρχει στο χρημα και κυριως, στη δυναμη. Ειναι φανερο απο τις γκομενες τους, και δυτικη Ευρωπη να εχουν ερθει αυτο τις φτιαχνει.

Δεν ειναι τυχαιο που οι τυποι αντισταθηκαν τοσο και στο Χιτλερ και στο Ναπολεοντα.

Ο Δημητρακης μαλλια δεν εχει, αλλα φανταζομαι τα λεφτα του θα τα εδινε να κοιταξει τον εαυτο του και οχι γκομενες. Δε μπορω να τον φανταστω να εχει μπλε αρχιδια και να το αφηνει ετσι.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
ελα βρε
Σήμερα έπαθαν μεγάλη κωλούμπρα που εβαλα το διαμέρισμα στη Μόσχα!:2funny: 40 τετραγωνικά 300.000+ Ευρώ.
Η Ρωσσία είναι γιά τους δυνατούς και ικανούς.Οι αδύναμοι πάνε στη Γερμανία και δουλεύουν διπλοβάρδιες γιά να μην πεθάνουν από την πείνα :2funny:
Ενα διαμερισμα στην μοσχα εχει 300+..........ok........ εσυ τι σχεση εχεις με αυτο?

Νοιωθεις ισχυρος επειδη ενα διαμερισμα ασχετο με σενα, σε αλλη πολη ειναι ακριβο?

Στο παρισι ειναι ακριβα.....ειναι για ισχυρους, οι ανικανοι πανε ρωσια λεω κι εγω πινοντας τσιπουρο και βγαζοντας συμπερασματα απο την αυλη του σπιτιου μου...

Χαχαχα

Οτι ναναι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Γιατί βρε κακομοίρη το ένα δικό μου διαμέρισμα που είμαι τώρα κάνει κοντα 80.000 ευρώ το άλλο που θα πάω αύριο πάνω από 200.000 και έχω και ενα τρίτο διαμέρισμα,χώρια το διαμέρισμα που έχω στο κέντρο της Βαρσοβίας και νοικιάζω:2funny: Εγώ έχω αποδείξει ότι είναι δικά μου και απέδειξα και πόσα παίρνω το μήνα χωρίς να κάνω τίποτα :2funny: ενώ εσύ δεν έχεις τίποτα :2funny: είσαι άφραγκος μιά φορά έβαλες κάτι δεκάρικα και αυτά δεν ήταν δικά σου :2funny:.
Σε καμιά δεκαριά μέρες θα αρχίσω πάλι της εισπράξεις :2funny:αν θέλετε σας τα βάζω να τα δείτε :2funny:
Μας πενευεσαι ότι πήγες 10 μέρες Ελλάδα :2funny:τι να σου πω έσκισες :2funny:κάθε χρόνο περιμένεις αυτές της 10 μέρες γιά να πας Ελλάδα διακοπές να φύγεις από το κάτεργο της Γερμανίας :2funny:.
Ο άλλος κακομοίρης πήγε 3-4 μέρες στη Ρίγα μιά φορά στη ζωή του και έμεινε σε μιά 35χρονη σε ένα δωμάτιο με κοινόχρηστο μπάνιο και τουαλέτα :2funny:και το καυχίεται :2funny:.Δηλαδή εγώ που είμαι εδώ όλο το χρόνο στην καλύτερη πόλη και έχω και δικό μου μπάνιο και δική μου τουαλέτα είμαι θεός :2funny::2funny::2funny:
Ο πιό γελοίος είναι αυτός που είναι στην Κύπρο :2funny:έμμεσα σας την λέει γιατί έχει μεγάλο μπαλκόνι στο διαμέρισμα που νοικιάζει και κάθεται και πίνει καφέ και τρώει φέτα :2funny::2funny::2funny:
Ο Ιωσήφ έχει κακέψει γιατί δεν γαμάει :2funny:πιστεύω αφου δε γαμάει αν βρει έναν γαμιά να τον :knockinb: θα ηρεμίσει :2funny::2funny::2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Αρχοντα ασε εμας να ασχολουμαστε με τους ψωλαδες haters
Κανονισε με την Πολωνεζα και δωσε τα φωτα σου στον λαο


Πάρε και το βίντεο με τους γαμιάδες της Πολωνέζας :2funny:
Αν και την Πολωνέζα στα όνειρα του θα την συναντήσει όπως και όλες της φωτογραφίες που κατέβασε και μας έβαλε από το ίντερνετ :2funny:.
Εσύ θαυμάζεις το φουκαρά γιατί δεν έχεις ούτε φράγκο :2funny:που να πας σε νησί τρεις μέρες :2funny:.

 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
Στα τρωει ολα ο γκομενος σου ο Αχμετ δημητρακη


 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Καμια σχεση η διαφορα ηλικιας αν θα δωσεις λεφτα στο χερι η οχι για πουτανες/σπονσορετες.
δυο φορες κατεβασα απο πανω για διακοπες σε νησια με την πρωτη στα 20 χρονια γκαπ και με την δευτερη στα 27 ... προφανως το εχουν κανει και αλλοι απο εδω μεσα.
Απο οσα γραφετε σχεδον τιποτα δεν ισχυει :cheesy:
Για μια δεκαετια κ κατι κατεβαζα γκομενες που ειχα καμακωσει επανω.. (γνωριζω πολυ καλα μια σλαβικη γλωσσα). Στην συνεχεια τις φιλοξενουσα στο στο σπιτι μ σε νησι του αιγαιου. Βεβαια οι περισσοτερες ηθελαν να ριξουν αγκυρα εκει.. κ μετα το εκοψα αυτο το σπορ. Τωρα πια μονο τουριστριες.

Τον μπούτσο μου καμακωνες και τον εχωνες βαθυα στη σάπια κωλαρα σου..

Τώρα μόνο τουριστες ?

Που τους βρήκες μωρή κωλοδαχτυλιασμενη πούστρα ....
 

Συνημμένα

  • 20200807_154945.jpg
    20200807_154945.jpg
    501,4 KB · Εμφανίσεις: 16
  • 20200814_203458.jpg
    20200814_203458.jpg
    83,5 KB · Εμφανίσεις: 16
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σε καμιά δεκαριά μέρες θα αρχίσω πάλι της εισπράξεις :2funny:αν θέλετε σας τα βάζω να τα δείτε :2funny:

Θέλουμε αποδείξεις ότι έχεις μαλλιά και δεν σου φάγανε τα λεφτά,καράφλα!:2funny::2funny::2funny:
Μη ξεγλιστράς μωρή κουδουνίστρα,βάλε την κεφάλα σου σημερινή φωτογραφία.:grin:

Αλήθεια,η πούστρα σου η Μαρκέλλα γιατί έχει λουφάξει;Τσακωθήκατε για το ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΟΡΙΟ του Αλγερινού;:tooth::tooth::tooth:


 

Συνημμένα

  • καραφλοπιθηκας.gif
    καραφλοπιθηκας.gif
    204,1 KB · Εμφανίσεις: 20

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
τι λες ρε πουτανας γιε; σε μενα μιλας ρε μπασταρδε;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
τι λες ρε πουτανας γιε; σε μενα μιλας ρε μπασταρδε;
Στείλτου πούτσες!Πούτσες στον Ιωσήφ μέχρι να σβίσει ο ήλιος!:2funny:σύντομα θα ονειρεύεται πούτσες στον ύπνο του :2funny::2funny::2funny:



Στα τρωει ολα ο γκομενος σου ο Αχμετ δημητρακη


Φαντάζομαι τι έπαθες που πήγες και είδες πως ζούνε στις χώρες της Βαλτικής οι άνθρωποι και τι πολιτισμός υπάρχει!Καμία σχέση με την γυφτοελλάδα :2funny:φαντάζομαι πόσο μειονεκτικά θα έννοιωσες μπροστά στους ντόπιους :2funny:έτσι κακομοίρης που είσαι :2funny:
Που να έρθεις και Ρωσσία :2funny: εδώ η φτωχομπινεδιά σου θα φανεί ακόμα περισσότερο :2funny:
Την παρασκευή θα ρίξω μιά ακόμα ατομική βόμβα θα σας βάλω πλούσιο φωτογραφικό υλικό τι αγώρασα με 770 Ευρώ αυτό το μήνα :2funny: πιό πολλά απ'όσα έδωσες γιά να πας στο δωμάτιο της 35χρονης :2funny:και πιό πολλά απ'οσα έδωσε ο νυχτοφύλακας γιά να πάει να μένει στα ενοικιαζόμενα δωμάτια στην Πιερία :2funny:.
Πήρα και κρέμμες αυτό το μήνα.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα...δε θα βγάλεις μαλλιά ποτέ!!!:grin::grin::grin:

 

Συνημμένα

  • καράφλα αγροτεμάχιο.png
    καράφλα αγροτεμάχιο.png
    297,3 KB · Εμφανίσεις: 19
  • ΚΑΡΑΦΛΑ SUPER.png
    ΚΑΡΑΦΛΑ SUPER.png
    160,1 KB · Εμφανίσεις: 25
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καραφλομήτσαινα,πες στον κόσμο πως με έκανες block επειδή σου έστελνα την καράφλα σου φωτογραφίες και λάλησες.:tooth::tooth::tooth::tooth::tooth::tooth:

Δες την εδώ.:grin:

 

Συνημμένα

  • ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    ΜΠΙΦΤΕΚΙ.jpg
    45,5 KB · Εμφανίσεις: 24

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
ουτε μια πουτσοτριχα μ δεν εισαι, πακογαμημενε αποτυχημενε καραφλα βρωμοκωλογερε- ενας ανικανος εισαι που δεν σου σηκωνετε γι αυτο κ η Αντζελα σε σκυλογαμουσε με τους δονητες μπουρια απο πισω.. αιμα σε πηγαινε 4 χρονια- τωρα ακρατεια και μπειμπιλινο
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
τι λες ρε πουτανας γιε; σε μενα μιλας ρε μπασταρδε;
Στείλτου πούτσες!Πούτσες στον Ιωσήφ μέχρι να σβίσει ο ήλιος!:2funny:σύντομα θα ονειρεύεται πούτσες στον ύπνο του :2funny::2funny::2funny:



Στα τρωει ολα ο γκομενος σου ο Αχμετ δημητρακη



Την παρασκευή θα ρίξω μιά ακόμα ατομική βόμβα θα σας βάλω πλούσιο φωτογραφικό υλικό τι αγώρασα με 770 Ευρώ αυτό το μήνα

Πάλι τίποτα πουτσότριχες θα αγόρασες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom