Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Η Τσεχία ήταν περιπέτεια μέχρι το 2005 και η Πολωνία μέχρι το 2010.Τωρα τι περιπέτεια είναι?Σα να είσαι δυτικη Ευρώπη ίδια μαγαζιά,τα πάντα όλα γνωστά.Πλέον ούτε η ουκρανική επαρχία δεν είναι περιπέτεια.
Περιπετεια είναι η Σιβηρία,τα σταν κτλ αλλα σιγά μην πας εκεί να γαμησεις.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Φιλιππινες
Μη κοιτάτε μισό ένα εκατομμύρια πουτανακια στο Άντζελες κ μακάτι
Κ πολύ χυλοπίτες μάζεψα Περού που είναι καθολικοί επίσης Κούσκο
Επίσης πολύ χυλοπίτες μάζεψα κ Κίεβο έτσι για να μην ξεχνιόμαστε αλλά κ Κισινάου

Αλλά κ σε μένα όπως κ του mind Ιρλανδία Φιλιππίνες σσ έχω πάει επαρχία κ μικρές πλυθησμιακα πόλεις λάτιν Αμέρικα όπου είναι καθολικοί

Σσ να γίνεται σύγκριση σε πόλεις ανάλογου πληθυσμού

Η εκκλησία στην Ελλάδα είναι βαθιά ριζωμένη κ μέχρι πριν λίγα χρόνια δεν είχανε πολιτικό γάμο στην ελλαδα
Φιλλιπινες δεκτον οπως και Ιρλανδια που ανεφερε ο mind

Οι χυλοπιτες βασικα δεν παιζουν ρολο γιατι μιλαμε ως τουριστες ,και εγω ειχα φαει στην Πραγα ...
ο μεσος ουκρανος - μολδαβος - τσεχος - ουγγρος τα μουνια που εχει γαμησει σε ποσοτητα και ποιοτητα στον υπνο του δεν τα εχει δει ο μεσος ελληνας
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
ο μεσος ουκρανος - μολδαβος - τσεχος - ουγγρος τα μουνια που εχει γαμησει σε ποσοτητα και ποιοτητα στον υπνο του δεν τα εχει δει ο μεσος ελληνας

Γιατί,υπάρχει μήπως σεξοτουρίστας Τσέχος,Ούγγρος,Πολωνός κλπ;

Θα πάει κανεις απ'αυτούς σε άλλη χώρα μόνο και μόνο για να γαμήσει;Θα γελάει ο κόσμος

Ενώ αγάμητοι δυτικοί και μεσογειακοί έχουν κατακλύσει τα πάντα.Τυχαίο;Όπου δεν υπάρχουν Σλάβες,η αγαμία πάει σύννεφο.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Γιατί,υπάρχει μήπως σεξοτουρίστας Τσέχος,Ούγγρος,Πολωνός κλπ;

Θα πάει κανεις απ'αυτούς σε άλλη χώρα μόνο και μόνο για να γαμήσει;Θα γελάει ο κόσμος

Ενώ αγάμητοι δυτικοί και μεσογειακοί έχουν κατακλύσει τα πάντα.Τυχαίο;Όπου δεν υπάρχουν Σλάβες,η αγαμία πάει σύννεφο.

Και όμως έχω δει πολωνικά καμάκια Κίεβο και Λβωφ.Ένας Πολωνός ήρθε Carribean σε κάποια φάση και με συνεχάρη μου λέει your girlfriend looks amazing.Μου γνώρισε και μια γκομενα.
Και Λβωφ το 2014 καμάκωσα με Πολωνό στο Fashion και τα αλλά κλαμπ.Ο τύπος στα αρχιδια του μιλούσε αμέσως πολωνικά και οι Ουκρανοί απαντούσαν αμέσως στα πολωνικά.Δε ρωτούσε καν αν μιλούσαν πολωνικά ή όχι.
Fashion βέβαια μας κόλλησε ένας τύπος του μαγαζιού σε οποια γκομενα πήγαινα ερχόταν αυτός σαν τρεηλερ και μας χαλούσε τη φάση.
Θεωρουν οτι τις Πολωνέζες τις έχουν χαλάσει οι ξένοι και εχουν γίνει ψηλομύτες οπότε στρέφονται στις Ουκρανές.Το ίδιο και Ρώσοι ερχονται Κίεβο να γαμήσουν.
Γενικα η Ουκρανία είναι ο απόλυτος γαμηστρωνας μόνο Λευκορρωσικα καμάκια δεν έχω δει αλλιώς έρχονται από όλες τις γωνιές της ηπειρου,Ασία,Λατινική Αμερική κτλ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.929
Πόντοι
21.896
Η Τσεχία ήταν περιπέτεια μέχρι το 2005 και η Πολωνία μέχρι το 2010.Τωρα τι περιπέτεια είναι?Σα να είσαι δυτικη Ευρώπη ίδια μαγαζιά,τα πάντα όλα γνωστά.Πλέον ούτε η ουκρανική επαρχία δεν είναι περιπέτεια.
Περιπετεια είναι η Σιβηρία,τα σταν κτλ αλλα σιγά μην πας εκεί να γαμησεις.
Εδώ 1999 Πράγα κ πραγματικά παράδεισος αν κ τότε έκανα πείραμα στο mgy
IMG_20210515_191210.jpg


Πιτσιρίκου εξερευνούσαν την ανατολική Ευρώπη κ από κουτάβι κατάλαβα τη σκατοψυχια τους
 

Συνημμένα

  • IMG_20210515_190752.jpg
    IMG_20210515_190752.jpg
    1,7 MB · Εμφανίσεις: 44
  • IMG_20210515_190810.jpg
    IMG_20210515_190810.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 69

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.929
Πόντοι
21.896
Γιατί,υπάρχει μήπως σεξοτουρίστας Τσέχος,Ούγγρος,Πολωνός κλπ;

Θα πάει κανεις απ'αυτούς σε άλλη χώρα μόνο και μόνο για να γαμήσει;Θα γελάει ο κόσμος

Ενώ αγάμητοι δυτικοί και μεσογειακοί έχουν κατακλύσει τα πάντα.Τυχαίο;Όπου δεν υπάρχουν Σλάβες,η αγαμία πάει σύννεφο.
Μόσχα Βαρσοβία χειμώνας 1999 έκατσα ένα φρικιαστικό διάστημα κ κατάλαβε τι σκατοψυχες είναι συμφοιτητρθες στο mgy

Κρατώ το ημερολόγιο ΧΑ ΧΑ

Πιο αχάριστα πλάσματα δεν έχω συναντήσει

Πιο ξεροκέφαλο έθνος από τους ρωσοουκρανους

Ψάχνω να βρω από 1998 lviv
 

Συνημμένα

  • IMG_20210515_190851.jpg
    IMG_20210515_190851.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 36
  • IMG_20210515_190831.jpg
    IMG_20210515_190831.jpg
    2,2 MB · Εμφανίσεις: 38
  • IMG_20210515_190312.jpg
    IMG_20210515_190312.jpg
    1,9 MB · Εμφανίσεις: 35
  • IMG_20210515_190305.jpg
    IMG_20210515_190305.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 36
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Τσεχία θυμάμαι το 2004 που πήγα Πιλσεν έβγαζα γκομενα κάθε Σαββατόβραδο.Εμένα στην πόλη μόνο το Σαββατόβραδο και την Κυριακή το πρωί και μετά γύριζα Γερμανία και πάντα είχα γκόμενες.Ήταν απίστευτες εποχές.Τι παντρεμένες,τι φοιτήτριες μια βολτα έκανες και είχες γκομενα.Τότε ο Έλληνας μέτραγε βέβαια δεν ήταν μπασκλασαρία.
Μια 183 20 χρόνων τη γνώρισα στο τραμ το 2002 και ενώ δε θυμόταν ποιος ήμουνα ήρθε Ελλάδα να μείνει μαζί μου για μια βδομάδα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Και όμως έχω δει πολωνικά καμάκια Κίεβο και Λβωφ.Ένας Πολωνός ήρθε Carribean σε κάποια φάση και με συνεχάρη μου λέει your girlfriend looks amazing.Μου γνώρισε και μια γκομενα.
Και Λβωφ το 2014 καμάκωσα με Πολωνό στο Fashion και τα αλλά κλαμπ.Ο τύπος στα αρχιδια του μιλούσε αμέσως πολωνικά και οι Ουκρανοί απαντούσαν αμέσως στα πολωνικά.Δε ρωτούσε καν αν μιλούσαν πολωνικά ή όχι.
Fashion βέβαια μας κόλλησε ένας τύπος του μαγαζιού σε οποια γκομενα πήγαινα ερχόταν αυτός σαν τρεηλερ και μας χαλούσε τη φάση.
Θεωρουν οτι τις Πολωνέζες τις έχουν χαλάσει οι ξένοι και εχουν γίνει ψηλομύτες οπότε στρέφονται στις Ουκρανές.Το ίδιο και Ρώσοι ερχονται Κίεβο να γαμήσουν.

Και πάλι,δε νομίζω να'ταν αγάμητοι στην χώρα τους όπως είναι οι Έλληνες,οι Ιταλοί κλπ.Πόσο ψηλομύτες πια να γίνουν οι Πολωνέζες;
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Η Ελλαδα ειναι η πιο συντηρητικη χριστιανικη χωρα
αν γνωριζει κανεις καποια αλλη ας το πει , δεν μου ερχεται πραγματικα καμια στο μυαλο ...
Δεν νομίζω ότι είμαστε συντηρητική χριστιανική χώρα,περισσότερο π.χ.από την Σλοβακία ή την Πολωνία,
μιας και στις ηλικίες που μας ενδιαφέρουν γαμησιακώς,επικρατεί η τάση πολυπολιτισμός,εκκλησία μόνο το Πάσχα,
lgtb,φεμινισμός,κ.λ.π.

Δηλαδή δεν υπάρχει Ελληνίδα που να σκάσει μύτη έτσι

:rockon: :rockon: :rockon:


με χιλιάδες ελληνικές σημαίες από κάτω

Η αγαμία στην Ελλάδα είναι καθαρά απόρροια κουλτούρας και διαπαιδαγώγησης.
Η μαμά που μεγαλώνει τα παιδιά μέσα στο ψέμα και κάνει την κόρη να νιώθει ότι έχει χρυσό μουνί,
τα ηλίθια φεμινιστικά πρότυπα,οι παράλογες απαιτήσεις απέναντι στον υποψήφιο σύντροφο,κ.ά.
που τα ξέρετε.
Φυσικά οι ίδιες αυτές χρυσομούνες,όταν πάνε σε καμιά ευρωπαϊκή πρωτεύουσα,στην καλύτερη να βρουν κανάν Έλληνα,
αλλιώς είναι τα χυσοδοχεία του κάθε τριτοκοσμικού...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Και πάλι,δε νομίζω να'ταν αγάμητοι στην χώρα τους όπως είναι οι Έλληνες,οι Ιταλοί κλπ.Πόσο ψηλομύτες πια να γίνουν οι Πολωνέζες;

Καλα οι Πολωνοί έχουν και αλλα κριτήρια για την ψηλομύτα σα να λέμε η γκομενα που δεν κάθεται για μια τυρόπιτα.
Γενικα τις βάζουν στη θέση τους άμα παχυνει μία της λέει ο αδερφός της πώς πάχυνες έτσι μωρή φακλανα,άμα δεν είναι θηλυκά ντυμένες τις προγκάνε.Υπάρχει μεγάλη πίεση για τις γυναίκες στο Σλαβικο κόσμο,οι άντρες έχουν απαιτήσεις.
Αντιθετα οι άντρες είναι χυμαδιο κοιλιές,καράφλες,κόκκινα μαγουλακια από το ποτό και έχουν δίπλα τη μουναρα να τους χαϊδεύει περιπαθώς.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.733
Κριτικές
184
Like
43.929
Πόντοι
21.896
Δεν ξέρω γιατί τις θεοποιειτε όλοι σας αλλά πιο ανεραστες εκμετάλλευτριες καιροσκοπισσες κ αρτσουμπαλεε στο χορό κ άχρηστες στο μαγείρεμα δεν έχω συναντήσει
Μέχρι κ τα Σλοβακία πουλούσαν στο πεζόδρομο στην arbat streer :rockon:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Δεν ξέρω γιατί τις θεοποιειτε όλοι σας αλλά πιο ανεραστες εκμετάλλευτριες καιροσκοπισσες κ αρτσουμπαλεε στο χορό κ άχρηστες στο μαγείρεμα δεν έχω συναντήσει
Μέχρι κ τα Σλοβακία πουλούσαν στο πεζόδρομο στην arbat streer :rockon:

Δε λέει πολύ και το Σλαβικο φαΐ με εξαίρεση τις σουπες.Ποιος τουρίστας π.χ ενδιαφέρεται για σλαβική κουζίνα?Και οι γκόμενες τα ίδια περίπου μαγειρεύουνε που Μεσόγειο θεωρούνται άνοστα.
Οι Ρωσίδες καλά χορεύουνε,Τσεχες,Σλοβάκες όχι και τόσο.Οι Πολωνέζες χορεύουνε έντονα και σεξυ χωρις αρμονικές κινήσεις βέβαια όπως οι Ρωσιδες αλλά καυλωνεις.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.945
Πόντοι
2.356
Έλληνας που να μπορεί να γαμησει στο τζάμπα(ντόπια) Ολλανδία ,όπως και Γερμανία είναι εξαίρεση. Πόσοι κάνουν ποδηλασία ,μαθαίνουν γλώσσα,έχουν μια κάποια εμφάνιση ;
Πικρή αλήθεια...
Είμαι τα 4 τελευταία χρόνια χωμένος σε έναν ποδηλατικό γύρο που γίνεται σε κάθε μεγάλη γερμανική πόλη κάθε τελευταία Παρασκευή του μήνα και κρατάει κανά 5ωρο με μισή ώρα διάλειμμα.
Σε βαρύ χειμώνα με χιόνα και πάγο,είμαστε κανά 30 άτομα,το καλοκαίρι έχουμε φθάσει μέχρι και 3000.
Και επειδή είναι κάποια πράγματα συντονισμού να γίνουν.π.χ.αστυνομία,ασθενοφόρα,κ.λ.π. και ασχολούμαι με τους συμμετέχοντες,
ελληνικά δεν άκουσα ούτε μία φορά...
Φυσικά δεν έχουμε ούτε τούρκους ή άραβες,αλλά έχουμε Ιταλούς και Ισπανούς.
Τα ποδηλατικά δρώμενα είναι τρελή ευκαιρία για κονέ,έχω πάρει πάρα πολλές φορές τηλέφωνα.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Οι Έλληνες ασχολούνται με το να τσακιζουν πιτόγυρα και να κατεβάζουν φραπέδες παίζοντας την κομπολόγα σιγά μην έχουν κουράγια και ορεξη για ποδηλασίες,ορειβασίες κτλ.Και οι Άραβες άμα είχε κάναν ναργιλέ στο ποδηλατο μπορεί να ασχολούνταν.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746

Συνημμένα

  • IMG-20210505-WA0002 (1).jpg
    IMG-20210505-WA0002 (1).jpg
    57,1 KB · Εμφανίσεις: 38

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.112
Κριτικές
33
Like
7.349
Πόντοι
4.746
Η αγαμία στην Ελλάδα είναι καθαρά απόρροια κουλτούρας και διαπαιδαγώγησης.
Η μαμά που μεγαλώνει τα παιδιά μέσα στο ψέμα και κάνει την κόρη να νιώθει ότι έχει χρυσό μουνί,
τα ηλίθια φεμινιστικά πρότυπα,οι παράλογες απαιτήσεις απέναντι στον υποψήφιο σύντροφο,κ.ά.
που τα ξέρετε.
Φυσικά οι ίδιες αυτές χρυσομούνες,όταν πάνε σε καμιά ευρωπαϊκή πρωτεύουσα,στην καλύτερη να βρουν κανάν Έλληνα,
αλλιώς είναι τα χυσοδοχεία του κάθε τριτοκοσμικού...
Βάλε και τους άντρες μέσα που έχουν τον συνδρομο του: μη γαμιεστε μην τυχον και σας πουν π@υτανες..
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω γιατί τις θεοποιειτε όλοι σας αλλά πιο ανεραστες εκμετάλλευτριες καιροσκοπισσες κ αρτσουμπαλεε στο χορό κ άχρηστες στο μαγείρεμα δεν έχω συναντήσει
Μέχρι κ τα Σλοβακία πουλούσαν στο πεζόδρομο στην arbat streer :rockon:
Εμενα παντως οι δυο κουμπαρες μου (μολδαβη και ουκρανη) μου εχουν κανει πολυ καλα τραπεζια ... εν αντιθεσει με την πρωην που δεν ηταν καλη μαγειρισσα ... χαχα
Μυθος οτι οι σημερινες ελληνιδες ειναι καλυτερες νοικοκυρες απο τις σλαβες
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Οι Σλάβες γενικως είναι πιο εύθυμες ελευθεριες και καυλιαρες από τις γερμανοειδεις και τις μεσογειακές.Το έχουν μέσα τους το πορνιλικι.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.434
Like
7.943
Πόντοι
2.356
Βάλε και τους άντρες μέσα που έχουν τον συνδρομο του: μη γαμιεστε μην τυχον και σας πουν π@υτανες..
Αυτο παλι ,σχεδον ολοι κανουν παραπονα που δεν γαμανε πολλες αλλα μολις βρουνε γκομενα μονο φερετζε που δεν της βαζουν.
Ολα δικα μας δεν γινεται μαγκες ...
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Από σλαβικο φαι μονο το τσέχικο κάτι λέει.Και εκεί δηλαδή βαριά πράγματα αλλά χορταστικά.Το ρωσικό δεν είναι κακό άμα πας σε κυριλέ ρεστωραν αλλά είναι ψιλοαγνωστο στους μη Ρώσους.
Αλλα βασικά γαστριμαργικος τουρισμός στις σλαβικές χώρες δεν υπάρχει.Όλοι για να γαμήσουνε πάνε όχι για να φάνε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom