Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ρε σεις χαμουτζηδες κανα ταξιδι η καμια ιστορια την τελευταια πενταετια στο μπλοκ παιζει?
εχουμε μαθει τα αμαξια και τις περιοχες-μαγαζια σας απεξω .... νισαφι πια :2funny:

χαμουτζης ειναι ο κωλος σου
δες το whatsapp σου
και <κλαψε>
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
:2funny: χάρη την επόμενη φορά που θα πας Οδησσό πάρε σπρέι πιπεριού μαζί, βγάλε άδεια οπλοκατοχής, γιατί σε βλέπω να τρως μάπες ξανά :jerking::2funny: ο κλώνος μου όλο τραβάει λεφτά και του την λέτε συνέχεια με άκυρα παραδείγματα :2funny: πες για το ναυάγιο τον Ιωσήφ πως είναι εμφανισιακά και θα σου κάνω εγώ δώρο σπρέι πιπεριού και μια prepaid για να μην κουβαλας μετρητά πάνω σου και της φας ξανά :2funny:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
καλος τον φιλο μου τον σλαβιανι,που εισαι ρε θηριο και σε ψαχνουμε με τον δασκαλο?χαχαχαχα
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ποσες φωρες να σου πω ρε μογγολε οτι δεν μοιαζει πανω απο 35?
εισαι τοσο χαζος που ενω μιλας μαζι του 12 χρονια ηρθε και σου ζητησε αυτογραφο
και σου μιλησε στο μοναστηρακι οταν ετρωγε σουβλακια και δεν τον αναγνωρισες!
μου ειπε οτι μια μερα που εμαθε θα ερθεις ελλαδα πηγε μιση ωρα με το αμαξι
απο το ζουμπερι πειρεα και μεχρι και την πορτα σου κολησε αφισες 4 το πρωι για το πολιτικο
σου κομμα και για να σε ψηφισουν βουλευτη.πες μας μια μερα που αρωστησες
και ο προεδρος σου εστειλε ζεστη σουπα με κοκαλα εξω απο την πορτα σου?χαχαχαχαχα.
μου ειπε οτι οταν καταλαβεις οτι καπειος σε δουλευει δεν σου αρεσει και δεν του μιλας χαχαχαχαα.
προχτες μου τα ειπε για την σουπα και την αφισοκοληση σε ολο τον πειρεα.
μεγαλος πουστης ο δασκαλος που φυλαει την πλακα για τον εαυτο του.
αλλα το οτι εισαι παφτωχος και απορος ηταν οτι καλυτερο και κρατουσε τοσο καιρο κρυφο.
ελπιζω να μην εμαθε ο σλαβιανι ποσο τραγικη ειναι η κατασταση σου γιατι την εβαψες κακομοιρη χαχαχαχαα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Όποτε βάλει φωτό μασούρι ο barock ενημερώστε με ... να βάλω 5πλάσιο.
Δεν θα βάλει ποτέ, θα τον γαμάω μια ζωή , όπως μέχρι τώρα.
Το μόνο που μπορεί να βάλει , είναι απόδειξη βενζίνης 3ευρώ για το παπάκι του. Η κουράδα.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Εδώ μέσα υπάρχουν τρελοί λεφτάδες με παπάκια !!!!!!

Υ.Γ. Μιας και ειπωθηκαν μαλακίες ... το seat leon 1.8 του 2009 , όπως και να έχει πιάνει τα τριπλάσια από το τουαρέγκ που ήρθε το 2009 μεταχειρισμένο στην ελλάδα ... του 2004 και βγάλε δηλαδή ...
ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΠΙΑΝΕΙ ΟΥΤΕ 1500€




Εχεις δικιο Λακη, αρα το σεατ λεον του 2009 ειναι ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΜΑΞΙ απο το Τουαρεγκ του 2006.



Εχεις πει και μεγαλυτερες μαλακιες, μην πεφτεις.

ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ ... ΕΣΥ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙΣ το πόσο πουλιέται το λεόν !
Σε κάθε περίπτωση ... πιάνει παραπάνω λεφτά από το τουαρέγκ !
Το τουαρεγκ ΔΕΝ ΠΟΥΛΙΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ. Εκτός κι αν το δώσεις για ... σκραπ σίδερα !
Τότε πιάνεις κάπου 270 ευρώ, 1.5 τόννος επί 180 ευρώ ο τόννος.

ΤΙ ΤΙΣ ΘΕΣ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΛΟΙΠΟΝ ΡΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ ;;;

Και αν το έφερες ... μεταχειρισμένο το 2009 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΠΑΛΙΟ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
το οποίο το πήρα του κουτιού το 2009 το ένα ... και του κουτιού το λήζιγκ το 2018 το άλλο ρε παλιομαλάκα !
ΕΣΥ ΠΗΡΕΣ ΤΙΠΟΤΕ ΤΟΥ ΚΟΥΤΙΟΥ ΤΟ 2018 ΡΕ ΠΑΛΙΟΜΑΛΑΚΑ ;;;;;

Και τελος ... δεν έχεις ούτε τουαρέγκ !!!!!
Παπάκι έχεις !!!!!!!

Κουράδα.

Επίσης το λεόν είναι πιο γρήγορο από το τουαρέγκ .


9.9 0-100 το suv ...
Το λεον 1.8 μαμά με τα 160 άλογα , έκανε κάτω από 8 ... με τον αλλαγμένο εγκέφαλο στα 240ps κάνει για πλάκα κάπου 7.5 ....

Ψόφα .......
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
λάκη, με leon δεν γαμησε κανείς ...

:2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
λάκη, με leon δεν γαμησε κανείς ...

:2funny:

Το παπάκι σου barock μετράει πιο πολύ ;;;
Εγώ δεν έπαιζα με το κύρος του αμαξιού μου !
Όσες γαμάω, με διάλεξαν για να τις γαμήσω πριν δουν τι αμάξι έχω !

 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Λαλακη,μην κάνεις καμιά μαλακια και μεταναστεύσεις Ουγγαρία με το Leon,θα σε περάσουν για τσιγγάνο (έχει πολλούς) και θα σε στείλουν πίσω.:confused:

Άσε που θα το μάθει και η ηλικιωμένη που θες να γαμησεις και δεν θα σηκώνει τα τηλέφωνα.:confused:
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Λάκη τελικά τι δουλειά κάνει ο μπαρόκ, κηπαρχης, αβραμης? Τώρα μπαίνω με την Sim που αγόρασα Ελλάδα για να φανεί και καλά ότι είμαι Ελλάδα :2funny: χάρη ο Ιωσήφ λέει σου την έφερε ένας γύφτο Βούλγαρο τραβελος και δεν πήγε μαζί σου, σου πήρε τα λεφτά και εξαφανίστηκε :2funny: την επόμενη φορά που πας οδυσσο, θέλουμε ντοκουμέντα, φώτο και βίντεο είναι χρυσή παρακαταθήκη η εμπειρίες σου στο ανατολικό μπλοκ :2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.057
Πόντοι
5.506
λάκη, με leon δεν γαμησε κανείς ...

:2funny:

Το παπάκι σου barock μετράει πιο πολύ ;;;
Εγώ δεν έπαιζα με το κύρος του αμαξιού μου !
Όσες γαμάω, με διάλεξαν για να τις γαμήσω πριν δουν τι αμάξι έχω !



Εννοείς αυτή που πρωτογάμησες στα 27;


Ή αυτή που παντρεύτηκες;




Ή αυτή που ξενοπηδάς μετά το γάμο;



Απάντηση



1-2 είναι το ίδιο πρόσωπο.
3 είναι πρόσωπο της φαντασίας του πλειμομπιΛάκη.




ΣΕΑΤ ΛΕΟΝ ΡΕ ΜΛΚ;;;;;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.396
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Λαλακη,μην κάνεις καμιά μαλακια και μεταναστεύσεις Ουγγαρία με το Leon,θα σε περάσουν για τσιγγάνο (έχει πολλούς) και θα σε στείλουν πίσω.:confused:

Άσε που θα το μάθει και η ηλικιωμένη που θες να γαμησεις και δεν θα σηκώνει τα τηλέφωνα.:confused:



Λες τύπε η γκόμενα να νομίζει ακόμα πως είναι μουνάρα όπως ήταν πριν 32 χρόνια και να του το παίζει ντίβα;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
:2funny: χάρη την επόμενη φορά που θα πας Οδησσό πάρε σπρέι πιπεριού μαζί, βγάλε άδεια οπλοκατοχής, γιατί σε βλέπω να τρως μάπες ξανά :jerking::2funny: ο κλώνος μου όλο τραβάει λεφτά και του την λέτε συνέχεια με άκυρα παραδείγματα :2funny: πες για το ναυάγιο τον Ιωσήφ πως είναι εμφανισιακά και θα σου κάνω εγώ δώρο σπρέι πιπεριού και μια prepaid για να μην κουβαλας μετρητά πάνω σου και της φας ξανά :2funny:


Τώρα τα λεφτά μου έγιναν 1.500 :2funny: ο Βλάκμαν μίλαγε γιά 800 το μήνα και ότι τα διαμερίσματα στην Ρωσσία είναι πολύ φτηνά :2funny::jerking:
Μετά ο νυχτοφύλακας έλεγε ότι παίρνω 1.200 το μήνα.Τώρα έγιναν 1.500 .Είναι μιά πρόοδος αυτή :2funny:


Άστο καλύτερα το σπρέ'ι' πιπεριού γιατί θα τους τσαντίσει περισσότερο και θα του το βάλουν στον κώλο του :2funny:Καλύτερα να τους τα δώσει τα λεφτά με το καλό και να τους παρακαλέσει να μην του ρίξουν ξύλο :2funny:παρά να κάνει ταρζανιές και να βρέθει εκτός από δαρμένος και με το σπρέ'ι' στον κώλο του:2funny::2funny::2funny:.
Πάρτου τουλάχιστον το λεπτό σπρέ'ι' γιατί το χοντρό αν του το βάλουν στον κώλο του θα τον πονέσει πολύ :2funny:
 

Συνημμένα

  • sprei.jpg
    sprei.jpg
    371,9 KB · Εμφανίσεις: 36

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Κλωνε μου μπορεί να νεθριασουν με το σπρέι αλλά θέλουν κάνα λεπτό με 2 να συνέλθουν από το σοκ και ο Χάρης θα το βάλει στα πόδια, λες να τον προλάβουν? :2funny: μπορεί να χρησιμοποιηθεί και τειζερ αλλά ανάλογα τα βολτ μπορεί να επιφέρουν και θάνατο, μπρος γκρεμός και πίσω ρεμα για τον φίλο μας τον Χάρη :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
barock ...


1)Μην ξεχνάμε ότι είσαι πουστάρα των τσοντοσινεμά. Τον έπαιρνες δηλαδή
2)Είπες ψέμματα ότι είσαι στην κρήτη. Και τα περί γάμου ψέμματα. Ακόμη πουστάρα των τσοντοσινεμά είσαι !
3)Και το τουαρέγκ είναι ψέμμα ! ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΑΛΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ. Μια απόδειξη βενζίνης ! Άνω των .... 50€ ! Αρχίδια τουαρέγκ.
4)Βγήκε στη φόρα ότι έχεις ... παπάκι ! Λογικό !
5)Για να πηγαίνεις ... μαβίλη , σε αλβανογειτονιά μένεις, στα πέριξ ! Με τα πόδια πήγες .... ή με το παπάκι !
6)Αν δεν είσαι γύφτος και είσαι λάρτζ .... βάλε φωτό ένα μασούρι ! ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΡΑΔΑ !!!!!!
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.485
Like
8.418
Πόντοι
2.356

«Σε είδα ξανά, ήσουν στα μαύρα ντυμένη
Πλατεία Μαβίλη, τέσσερις παρά
Μαζί μ’ ένα ψώνιο κι οι δύο χαμένοι
Τρώγατε σάντουιτς, θολή ματιά»

 

rigass

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2020
Μηνύματα
1.169
Like
558
Πόντοι
96
:2funny: χάρη την επόμενη φορά που θα πας Οδησσό πάρε σπρέι πιπεριού μαζί, βγάλε άδεια οπλοκατοχής, γιατί σε βλέπω να τρως μάπες ξανά :jerking::2funny: ο κλώνος μου όλο τραβάει λεφτά και του την λέτε συνέχεια με άκυρα παραδείγματα :2funny: πες για το ναυάγιο τον Ιωσήφ πως είναι εμφανισιακά και θα σου κάνω εγώ δώρο σπρέι πιπεριού και μια prepaid για να μην κουβαλας μετρητά πάνω σου και της φας ξανά :2funny:


Τώρα τα λεφτά μου έγιναν 1.500 :2funny: ο Βλάκμαν μίλαγε γιά 800 το μήνα και ότι τα διαμερίσματα στην Ρωσσία είναι πολύ φτηνά :2funny::jerking:
Μετά ο νυχτοφύλακας έλεγε ότι παίρνω 1.200 το μήνα.Τώρα έγιναν 1.500 .Είναι μιά πρόοδος αυτή :2funny:


Άστο καλύτερα το σπρέ'ι' πιπεριού γιατί θα τους τσαντίσει περισσότερο και θα του το βάλουν στον κώλο του :2funny:Καλύτερα να τους τα δώσει τα λεφτά με το καλό και να τους παρακαλέσει να μην του ρίξουν ξύλο :2funny:παρά να κάνει ταρζανιές και να βρέθει εκτός από δαρμένος και με το σπρέ'ι' στον κώλο του:2funny::2funny::2funny:.
Πάρτου τουλάχιστον το λεπτό σπρέ'ι' γιατί το χοντρό αν του το βάλουν στον κώλο του θα τον πονέσει πολύ :2funny:




Δημητρακη να τα βαζεις στην τραπεζα τα 1500 να ζεις απο τους τοκους:2funny::2funny::2funny::2funny:

Ο Χαρης ειναι μαγκας και παλεψε
Εσυ που εισαι πουστογερος οταν πανε να σε ληστεψουν τους δινεις τα λεφτα σου, τους παιρνεις απο μια πιπουλα και στηνεις και το βρωμοκωλι σου
Τουλαχιστον δεν τρως ξυλο ετσι:2funny::2funny::2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Ο συγγραφέας από την καισαριανή .... γράφει και ποίηση ;;;;;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.702
Like
11.648
Πόντοι
2.406
Λάκη τι θα γίνει
Θα την κάνουμε την ανταλλαγή
Αιφόν Λεόν???:sunglasses:
 

Συνημμένα

  • IMG_20200909_103524.jpg
    IMG_20200909_103524.jpg
    468,6 KB · Εμφανίσεις: 30
  • Like
Αντιδράσεις: barock

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom