Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
ξεροχυνω με la prairie:wanker:
τυπε γω πασαλειβομαι με τυρί Φιλαδέλφεια:P




Εχεις ανοιχτο κουτι στο ψυγειο να μας βαλεις φωτογραφια ρε κακομοιρη;
είχα λίγο τυπε αλλά σήμερα έκανα ένα μερεμετι στο σπίτι ψιλοστοκαρισμα και τελείωσε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Όλοι είδαν ότι η κάρτα σου είναι χρεωστική.

Γιατί άμα έχεις πιστωτικό όριο βάλε μας έναν μηνιαίο λογαριασμό της Τράπεζας που φαίνεται ποιο είναι.

Γιατί εγώ λέω ότι είναι ΜΗΔΕΝ. [/quote]

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Αν δε ξέρεις Ρωσσικά ας γράψει καποιος που ξέρει :2funny:




Την αναγνωρίζεις της κάρτες που έβαλα?Δεν είναι ίδιες με της δικές μου?:2funny:

Η μία είναι πιστωτική της Sberbank και η άλλη της MTC BANK


Και σας μεταφράζω τι λέει η 4η φωτογραφία που είναι στο σά'ι'τ της κάρτας:



Льготный период кредитования
До 111 дней ==
Περίοδος χάριτος για πίστωση
Έως 111 ημέρες



Процентная ставка по кредиту
На покупки и платежи в льготный период до 111 дней
0%
На покупки вне льготного периода кредитования
11,9 - 25,9%
Кредитный лимит
Максимальный кредитный лимит по карте
500 000 ₽ =======
Επιτόκιο δανείου
Για αγορές και πληρωμές σε περίοδο χάριτος έως 111 ημέρες
0%
Για αγορές εκτός της περιόδου χάριτος
11,9 - 25,9%
Πιστωτικό όριο
Μέγιστο πιστωτικό όριο στην κάρτα
500 000 ₽




Τι να πω ότι είσαι πάρα πολύ μαλάκας?:2funny::angel::jerking:Σε λίγο εσύ θα πεις ότι δεν πήγα και στις Η.Π.Α και το βιντεάκι μου στις Η.Π.Α είναι μονταρισμένο :2funny::jerking:σε πρόλαβε και το είπε ο άλλος φτωχομπινές :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • pistotikes1.jpg
    pistotikes1.jpg
    485,1 KB · Εμφανίσεις: 24
  • sber pistotiki.png
    sber pistotiki.png
    435,3 KB · Εμφανίσεις: 37
  • pistotikes3.jpg
    pistotikes3.jpg
    476 KB · Εμφανίσεις: 31
  • pistotikes4.jpg
    pistotikes4.jpg
    559,6 KB · Εμφανίσεις: 28

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Πάμε και στην άλλη μου κάρτα :cheesy: Βλέπεις βρε βλάκα ότι είναι η ίδια :2funny::jerking:

Στη φώτο γράφει: Кредитная карта Сбербанка Моментум ======πιστωτική κάρτα σμπέρμπανκ μομέντουμ

Μάλιστα πιό κάτω γράφει σε παρένθεση не путайте с дебетовой карточкой мгновенной выдачи Маэстро/Виза Электрон) ===== μην την μπερδεύετε με την χρεωστική κάρτα μαέστρο /βίζα έλεκτον που δίνεται αμέσως


Πως γίνεται να είναι χρεωστική?:2funny: Δεν το καταλαβαίνω?:2funny::2funny:
Είναι όπως τότε που έλεγες ότι δεν πήγα στις Η.Π.Α :2funny::2funny::2funny::2funny:
Μα πόσο μαλάκας μπορεί πιά να είσαι?:2funny::2funny::2funny::2funny:





Πάρτε και το λινκ όποιος θέλει ας το μεταφράσει μόνος του.
 

Συνημμένα

  • sber pistotiki.png
    sber pistotiki.png
    435,3 KB · Εμφανίσεις: 35
  • pistotiki.jpg
    pistotiki.jpg
    482,9 KB · Εμφανίσεις: 30

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765



οι κρεμες σου κοστιζουν οσο 2-3 γευματα στο cavo tagoo
:2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1:


[/quote] :2funny: ε και ? Τι σημαίνει αυτό ότι κανείς ζωαρα? Με μια φωτό με σάπια ψάρια?:2funny: [/quote]

Έλα ντε :2funny:βάζει σκάφες :2funny::jerking:έβαλε τώρα και φα'ι' ότι πήγε εστιατόριο :2funny::jerking:Η σάουνα κάτω από το σπίτι μου είναι 100 φορές πιό χλιδάτη από της φώτο από την σκάφη που έβαλε από τα νησιά που πήγε :2funny::jerking:
Και της καθημερινές από 0.00-8.00 έχει προσφορά αν την κλείσεις μιά ώρα σου δίνουν άλλη μία ώρα δώρο.Με 9-10 Ευρώ κάθεσαι 2 ώρες.
Πιό γελοίο από αυτόν δεν έχω δει.Μαγκιά είναι να έχεις ακίνητα αμάξια,σπίτια,χρήματα.Το να πας να φας σε ένα εστιατόριο είναι γιά :2funny:σιγά τη χλιδή :2funny:
Θυμήθηκα τον άλλον που στο ρεπό του πήγε και έφαγε ένα πιάτο κατεψυγμένες γαρίδες :2funny:
 

Συνημμένα

  • saouna.jpg
    saouna.jpg
    130,1 KB · Εμφανίσεις: 29
  • saouna2.jpg
    saouna2.jpg
    128,1 KB · Εμφανίσεις: 30
  • saouna3.jpg
    saouna3.jpg
    156,8 KB · Εμφανίσεις: 31
  • saouna4.jpg
    saouna4.jpg
    150,4 KB · Εμφανίσεις: 25
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Αδερφός σου δίδυμος;
 

Συνημμένα

  • karafla1.jpg
    karafla1.jpg
    137 KB · Εμφανίσεις: 22

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.712
Κριτικές
1
Like
4.497
Πόντοι
1.706
οι κρεμες σου κοστιζουν οσο 2-3 γευματα στο cavo tagoo
:2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1:
:2funny: ε και ? Τι σημαίνει αυτό ότι κανείς ζωαρα? Με μια φωτό με σάπια ψάρια?:2funny: [/quote]

Έλα ντε :2funny:βάζει σκάφες :2funny::jerking:έβαλε τώρα και φα'ι' ότι πήγε εστιατόριο :2funny::jerking:Η σάουνα κάτω από το σπίτι μου είναι 100 φορές πιό χλιδάτη από της φώτο από την σκάφη που έβαλε από τα νησιά που πήγε :2funny::jerking:
Και της καθημερινές από 0.00-8.00 έχει προσφορά αν την κλείσεις μιά ώρα σου δίνουν άλλη μία ώρα δώρο.Με 9-10 Ευρώ κάθεσαι 2 ώρες.
Πιό γελοίο από αυτόν δεν έχω δει.Μαγκιά είναι να έχεις ακίνητα αμάξια,σπίτια,χρήματα.Το να πας να φας σε ένα εστιατόριο είναι γιά :2funny:σιγά τη χλιδή :2funny:
Θυμήθηκα τον άλλον που στο ρεπό του πήγε και έφαγε ένα πιάτο κατεψυγμένες γαρίδες :2funny:
[/quote]


Αρχισες παλι τα μονταζ ,μουφα φωτογραφιες και βιντεο.
Σημερα με την τεχνολογια θαυματα γινοντε
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Τώρα σχετικά με τα ψάρια στα εστιατόρια :2funny:γελάω γιατί όλοι οι φουκαράδες πενεύονται ότι πάνε εστιατόριο :2funny:αυτός ο φίλος μου που μένει στην Αγγλία στα 4 τετραγωνικά όταν έρχεται Ελλάδα πάντα πηγαίνει μία φορά με το λεοφωρείο στον Αστέρα και τρώει :2funny:.
εδώ είναι ένα πολύ καλό εστιατόριο,είχα πάει και δε μου έκανε καμία εντύπωση:jerking: τρως με 2.000-3.000 ρούβλια 23-34 Ευρώ (χωρίς ποτά,γιά ποτά μη με ρωτάτε γιατί δεν πίνω και δεν ξέρω τιμές).
Πάρτε το φα'ι' μιά φώτο πάρτε και το λινκ




Εδώ είναι 2 κοπελίτσες από το Chatirbate μένουν σε διαμερίσματα Studio που νοικιάζουν στη γειτονιά που σας έβαλα προχτές φωτογραφίες.Λογικά ενοίκιο θα δίνουν 15.000 ρούβλια αν όχι λιγότερα.Αμάξι φυσικά και δεν έχουν βάζουν συνέχεια φώτο στο ίνσταγραμ που πάνε με ταξί :2funny: (κάτι τους φένεται) από το Chaturbate άντε να βγάλεις 700 ευρώ το μήνα στην καλυτερη περίπτωση (συνήθως 300-500 βγάζουν) ε,αυτές πήγαν εστιατόριο και νομίζουν ότι κάτι έκαναν :2funny:η μία είχε πάει και διακοπές σε ένα ξενοδοχείο και έβαλε φώτο την πισίνα :2funny:.
Γ'αυτήν την κοπελιτσα που ήρθε από ένα χωριό όπως και γιά τον αεροσυνοδό που δεν είχε να φάει :2funny: όλα αυτά του φένονται χλιδάτα :2funny:
 

Συνημμένα

  • kristal.jpg
    kristal.jpg
    162,6 KB · Εμφανίσεις: 34
  • cristal2.jpg
    cristal2.jpg
    177,9 KB · Εμφανίσεις: 34
  • cristal3.jpg
    cristal3.jpg
    173,8 KB · Εμφανίσεις: 29
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Μιλάμε για μαλακά ρώσικης κατασκευής,αντί να πάρει ένα τέτοιο να μην τον χτυπάει και ο ήλιος....

 

Συνημμένα

  • karafla2.jpg
    karafla2.jpg
    159,2 KB · Εμφανίσεις: 23

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
οι κρεμες σου κοστιζουν οσο 2-3 γευματα στο cavo tagoo
:2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1::2on1:
:2funny: ε και ? Τι σημαίνει αυτό ότι κανείς ζωαρα? Με μια φωτό με σάπια ψάρια?:2funny:

Έλα ντε :2funny:βάζει σκάφες :2funny::jerking:έβαλε τώρα και φα'ι' ότι πήγε εστιατόριο :2funny::jerking:Η σάουνα κάτω από το σπίτι μου είναι 100 φορές πιό χλιδάτη από της φώτο από την σκάφη που έβαλε από τα νησιά που πήγε :2funny::jerking:
Και της καθημερινές από 0.00-8.00 έχει προσφορά αν την κλείσεις μιά ώρα σου δίνουν άλλη μία ώρα δώρο.Με 9-10 Ευρώ κάθεσαι 2 ώρες.
Πιό γελοίο από αυτόν δεν έχω δει.Μαγκιά είναι να έχεις ακίνητα αμάξια,σπίτια,χρήματα.Το να πας να φας σε ένα εστιατόριο είναι γιά :2funny:σιγά τη χλιδή :2funny:
Θυμήθηκα τον άλλον που στο ρεπό του πήγε και έφαγε ένα πιάτο κατεψυγμένες γαρίδες :2funny:
[/quote]


Αρχισες παλι τα μονταζ ,μουφα φωτογραφιες και βιντεο.
Σημερα με την τεχνολογια θαυματα γινοντε [/quote]











--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ναι και το βίντεο που πήγα στις Η.Π.Α μονταρισμένο ήταν :2funny::jerking:και δεν πήγα πουθενά :2funny::jerking:άστο φένεται πολύ καλά αν είναι μοντάζ ή όχι.
Καλά όλοι οι ηλίθιοι εδώ μαζευτήκατε?:2funny::jerking:

Γιά σας τους φουκαράδες το να έχει κάποιος πιστωτική κάρτα θεωρείται ακατόρθωτο :2funny::2funny::2funny:τόσο κακομοίρηδες είσαστε :2funny::2funny::2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Έχω μπερδευτεί πάντως, πιστεύω πως ο Ελληνικής κατασκευής μαλάκας βλ. Λάκης θα χτύπαγε άνετα παγκόσμιο πρωτάθλημα...τι να μας πουν οι s400!
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
557
Like
623
Πόντοι
86
Debit χρέωση, χρέος, λεξη ελληνική, αλλά οι φουκαράδες στην Ελλάδα έχουν ξεχάσει πως είναι οι πιστωτικές, για την έφορια στην Ελλάδα η πιστωτική είναι είδος πολύ τέλειας, οι πιστωτικές σταμάτησαν μαζικά από το 09-10 τότε που μπήκε ο Εβραίος Παπανδρέου, οι μόνες κάρτες που έχουν οι φουκαράδες, είναι τίποτα κάρτες σίτισης από τον Δήμο, εγώ πλέον θα τους λέω πουθενάδες κλωνε μου, γιατί σου έκλεψα την ατάκα :2funny:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Καράφλα,αν ήταν σοβαρό κράτος η Ρωσία έπρεπε να σε έχει ανακηρύξει προστατευόμενο είδος.
Να σε τοποθετήσουν δίπλα στο μαυσωλείο του Στάλιν να περνάνε όλοι να σε χέζουν στα επίσημα...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.355
Πόντοι
4.765
Debit χρέωση, χρέος, λεξη ελληνική, αλλά οι φουκαράδες στην Ελλάδα έχουν ξεχάσει πως είναι οι πιστωτικές, για την έφορια στην Ελλάδα η πιστωτική είναι είδος πολύ τέλειας, οι πιστωτικές σταμάτησαν μαζικά από το 09-10 τότε που μπήκε ο Εβραίος Παπανδρέου, οι μόνες κάρτες που έχουν οι φουκαράδες, είναι τίποτα κάρτες σίτισης από τον Δήμο, εγώ πλέον θα τους λέω πουθενάδες κλωνε μου, γιατί σου έκλεψα την ατάκα :2funny:

Έχω και Debit γιά να αγωράζω εισητήρια,η κάρτα κατοίκου που σας έβαλα Debit είναι.Αλλά αυτές οι 2 είναι πιστωτικές Кредитная σημαίνει πιστωτική.
Αυτό δείχνει πόσο μαλάκας είναι ο Βολταίρος.Αυτό σίγουρα μόνο κάρτα σίτισης από το δήμο θα έχει :2funny::2funny::2funny:
Καλά γάμα τους εσύ τώρα γιά να πάω να κάνω τα πορνοψώνια μου.
Έχω γράψει και έχω κάνει και βιντεάκια σχετικά με το θέμα και ξέρετε ότι στην Ρωσσία τα περισσότερα υπερμάρκετ είναι 24ωρα.Αυτό το γράφω γιά να μην ακούω πάλι :jerking:
Γ'αυτό λέω ότι η Ρωσσία αν έχεις κάποια λεφτά είναι ο παράδεισος!
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Κανά μασούρι θα βάλει κανείς πεθαμένος ;;;
Ρε μαλάκα brabus67 ... ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΤΕ 50ρικο ρε στραπονιασμενο πτωμα ;;;
Τι σκατα ειναι τα αμαξια των 160.000 ευρώ ρε σκουπίδι ;;;;;
Ούτε φιατάκι δεν έχεις σκουπίδι.
Ούτε σταγόνα ανδρισμού.
Πιο ξεφτιλισμένος από την ξεφτίλα είσαι .

ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ;;;
Τι έχεις βάλει στα 50.000 posts σου ρε σκουπίδι ;;;;;; ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ... ΒΙΒΛΙΟΚΡΙΤΙΚΕΣ !!!!!!

Αποτυχημένο ναυάγιο. Αρχιφουκαρά. Τελευταίε.

Όλοι με παπάκια είστε εδώ.
Ο γέρος ο σαύρας που θέλει να πάει στο μπαλτάσαρ .....
ΓΕΡΟ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΠΑΠΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ;;;;;;;
ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΑΜΑΞΙ ;;;;;;

Τι απόπατος είστε όλοι ρε ..........

Όσο κάνει μια κρέμα του Μητσάρα, δεν χαλάνε όλο το χρόνο
brabus67-barock και οι κλώνοι τους pustler-pustaduros31 και ο γερο σαύρας , που κυκλοφορεί κι αυτός σε περιοχές
που ... κυκλοφορούν μόνο s class , όπως αχαρνών και αγίου μελετίου !
Εκεί παίζει και το πουλί , που κυκλοφορεί με τσάλι
5370386_0_z.jpg
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
ΚαψουΛάκη σε καβλώνει η σωβρακοκυλότα της πεθεράς ???


:wink:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ξεκίνησε τα προκαταρκτικά ο Λαλάκης, έρχονται Χριστούγεννα και θα πάει Μεταξι να επενδύσει το δεκαευρω που μάζευε όλο το χρόνο...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.229
Like
13.394
Πόντοι
2.606
Κανά μασούρι θα βάλει κανείς πεθαμένος ;;;
Ρε μαλάκα brabus67 ... ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΤΕ 50ρικο ρε στραπονιασμενο πτωμα ;;;
Τι σκατα ειναι τα αμαξια των 160.000 ευρώ ρε σκουπίδι ;;;;;
Ούτε φιατάκι δεν έχεις σκουπίδι.
Ούτε σταγόνα ανδρισμού.
Πιο ξεφτιλισμένος από την ξεφτίλα είσαι .

ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ;;;
Τι έχεις βάλει στα 50.000 posts σου ρε σκουπίδι ;;;;;; ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ... ΒΙΒΛΙΟΚΡΙΤΙΚΕΣ !!!!!!

Αποτυχημένο ναυάγιο. Αρχιφουκαρά. Τελευταίε.

Όλοι με παπάκια είστε εδώ.
Ο γέρος ο σαύρας που θέλει να πάει στο μπαλτάσαρ .....
ΓΕΡΟ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΠΑΠΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ;;;;;;;
ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΑΜΑΞΙ ;;;;;;

Τι απόπατος είστε όλοι ρε ..........

Όσο κάνει μια κρέμα του Μητσάρα, δεν χαλάνε όλο το χρόνο
brabus67-barock και οι κλώνοι τους pustler-pustaduros31 και ο γερο σαύρας , που κυκλοφορεί κι αυτός σε περιοχές
που ... κυκλοφορούν μόνο s class , όπως αχαρνών και αγίου μελετίου !
Εκεί παίζει και το πουλί , που κυκλοφορεί με τσάλι
5370386_0_z.jpg
πηρε ντοπα το αλογο κουρσας αερινος διασκελισμος η χαιτη ανεμιζει η σκονη σηκωνεται πισω του ο τερματισμος στην πρωτη θεση τα χριστουγεννα ειναι θεμα χρονου μονοδρομος ειναι ο μαλακας του καλοκαιριου σαν τον πρωταθλητη χειμωνα στη σουπερ λιγδα :P
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.398
Like
23.057
Πόντοι
5.506
Κανά μασούρι θα βάλει κανείς πεθαμένος ;;;
Ρε μαλάκα brabus67 ... ΕΧΕΙΣ ΔΕΙ ΠΟΤΕ 50ρικο ρε στραπονιασμενο πτωμα ;;;
Τι σκατα ειναι τα αμαξια των 160.000 ευρώ ρε σκουπίδι ;;;;;
Ούτε φιατάκι δεν έχεις σκουπίδι.
Ούτε σταγόνα ανδρισμού.
Πιο ξεφτιλισμένος από την ξεφτίλα είσαι .

ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΓΕΛΙΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΞΕΦΤΙΛΑ ΡΕ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ ;;;
Τι έχεις βάλει στα 50.000 posts σου ρε σκουπίδι ;;;;;; ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ... ΒΙΒΛΙΟΚΡΙΤΙΚΕΣ !!!!!!

Αποτυχημένο ναυάγιο. Αρχιφουκαρά. Τελευταίε.

Όλοι με παπάκια είστε εδώ.
Ο γέρος ο σαύρας που θέλει να πάει στο μπαλτάσαρ .....
ΓΕΡΟ ΚΙ ΕΣΥ ΜΕ ΠΑΠΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ;;;;;;;
ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΑ ΑΜΑΞΙ ;;;;;;

Τι απόπατος είστε όλοι ρε ..........

Όσο κάνει μια κρέμα του Μητσάρα, δεν χαλάνε όλο το χρόνο
brabus67-barock και οι κλώνοι τους pustler-pustaduros31 και ο γερο σαύρας , που κυκλοφορεί κι αυτός σε περιοχές
που ... κυκλοφορούν μόνο s class , όπως αχαρνών και αγίου μελετίου !
Εκεί παίζει και το πουλί , που κυκλοφορεί με τσάλι
5370386_0_z.jpg
πηρε ντοπα το αλογο κουρσας αερινος διασκελισμος η χαιτη ανεμιζει η σκονη σηκωνεται πισω του ο τερματισμος στην πρωτη θεση τα χριστουγεννα ειναι θεμα χρονου μονοδρομος ειναι ο μαλακας του καλοκαιριου σαν τον πρωταθλητη χειμωνα στη σουπερ λιγδα :P




Ο μαλακας των τελευταιων 45 καλοκαιριωνε εννοεις τυπε.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
Πουστρόνι brabus67 ... δεν έχεις καμία σχέση με ανδρισμό ξεφτιλισμένο σούργελο ...

Ο αβανταδόρος σου , η άλλη λούγκρα ο barock , λέει για αυτοκίνητα των 160.000€ ...

Ούτε 16€ δεν έχεις πάνω σου γελοίο υποκείμενο .

ΒΑΛΕ ΤΑ ΑΜΑΞΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΗ ΛΟΥΓΚΡΑ ....
ΟΥΤΕ ΔΙΠΛΩΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ.

Αυτοκινητάκια στο παιδικό σου δωμάτιο έχεις παλιομαλάκα .... εκεί ζεις ακόμη ... ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ...


Δεν σε έχει δει κανείς !
Δεν έχεις δείξει τίποτε.
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ.
ΕΙΣΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑΣ.

Βάλε τους κλώνους αβανταδόρους pustler/pustadoro31 να σου πλέξουν κανά εγκώμιο !
Γελοίο υποκείμενο .

Σούργελο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom